PDA

View Full Version : ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ



AFROPANTELOS
19/01/2007, 13:02
Προχτες το βραδυ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΧΙ εξω απο την Αλεξανδρουπολη αφου περασε στο αντιθετο ρευμα σταματησε εσβησε μηχανη φωτα αλαρμ τα παντα και κατεβηκε απο το οχημα .Ποιος ξερει γιατι;

Αποτελεσμα ατυχος μοτοσυκλετιστης να πεση πανω στο ταξι με τα χειροτερα για αυτον αποτελεσματα.

Γιατι ρε γαμωτο απο ηλιθιοτητες να μπαινουν στο χωμα τοσοι νεοι ανθρωποι;

Ελεος πια.

:a023: :a023:

TROOPER
19/01/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Προχτες το βραδυ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΧΙ εξω απο την Αλεξανδρουπολη αφου περασε στο αντιθετο ρευμα σταματησε εσβησε μηχανη φωτα αλαρμ τα παντα και κατεβηκε απο το οχημα .Ποιος ξερει γιατι;

Αποτελεσμα ατυχος μοτοσυκλετιστης να πεση πανω στο ταξι με τα χειροτερα για αυτον αποτελεσματα.

Γιατι ρε γαμωτο απο ηλιθιοτητες να μπαινουν στο χωμα τοσοι νεοι ανθρωποι;

Ελεος πια.

:a023: :a023:

:( οχι ρε γαμωτο...αδικα...πολυ αδικα...:(

zephyr1
19/01/2007, 13:27
Παλιοτερα ο επαγγελματιας οδηγος ηταν απλα επαγγελματιας,και συνηθως ηταν ο πατερας οδηγος επαγγελματιας και ο υιος ανεβαινωντας στο τιμονι απο πολυ μικρος,μαθαινε να οδηγαει παντα με την επιβλεψη του πατερα.

Τα λαθη και οι μαλακιες γινονταν παντα σε χωρο ,χωρις κινηση και συνηθως χωρους παρκαρισματος και αλανες.

Για μενα προσωπικα οι επαγγελματιες οδηγοι ειναι ελαχιστοι,και συνηθως οποιανου του κ@υλωσει παει λαδωνει και λεγεται επαγγελματιας οδηγος.

Δωστε μεγαλη προσοχη σ'αυτους τους επαγγελματιες,γιατι νομιζοντας οτι ειναι δεν ειμαστε τοσο επιφυλακτικοι.

Κριμα να φευγεις τοσο αδικα.:sad:

alximistis
19/01/2007, 13:36
Χμμμμμ... εμένα πάλι γιατί μου ακούγεται κομματάκι ύποπτο;;;;;;;
Όσο χαζός και να είσαι όσο άσχετος δεν γίνεται να σβήνεις τα πάντα και να κατεβαίνεις από το όχημα.
Και για χέσιμο να πήγε τα ρημάδια τα αλάρμ τα αφήνεις.
Μάλλον δεν ήθελε γενικά να τον δουν τον τύπο και την πλήρωσε το παλληκάρι.

airamhag
19/01/2007, 13:59
ανευθυνοι ανθρωποι θα υπαρχουν παντα.

κ παντα θα υπαρχουν θυματα δυστυχως...


ελπιζω να ειναι ολο κ λιγοτεροι , κ οι ανευθυνοι/ασυνηδητοι κ τα θυματα τους...


απο τη μια στεναχωριεμαι κ απο την αλλη εξοργιζομαι!!!


δεν ειχα σκοπο να το αναφερω , γιατι θα αρχιζε ακομα μια συζητηση με θεμα " οι αχρηστοι κουτακιδες" κ απλα θα εσπαγαν τα νευρα μας για αλλη μια φορα.( θα βγω ισως λιγο απο το θεμα...)


οπως ξερετε δεν οδηγω μηχανη , κ οτι εμπειριες εχω απο την οδιγικη συμπεριφορα των αυτοκινητιστων ως προς τις μηχανες ειναι απο απλη παρατηρηση στο δρομο κ φυσικα τις δικες σας εμπειριες που καταγραφονται στο μοτο.γρ


εψαξα κ βρηκα το κλαμπ/φορουμ μιας μαρκας αυτοκινητων για χαρη του αδερφου μου , που γουσταρει το τουτου του...

επειδη ειναι αρκετα ασχετος με υπολογιστες , του εκανα εγγραφη κ τα πρωτα ποστ τα εγραψα εγω.

τυχαινει μετα απο αρκετο καιρο να κανονιζεται εξοδος με αυτο το κλαμπ κ παωκ εγω μαζι του ..

εκει λοιπον που περιμεναμε να μαζευτουμε , κ εχουμε πιασει την ψιλη κουβεντουλα ..

ακουω τον εξης διαλογο :

- καλα ρε συ ειδες τον Ταδε? προχτες εφαγε ενα παπι ! ( γελωντας !)
- ελα ρε συ ? ( γελωντας!)
-ναι !περασε απο διπλα του κ τον εριξε κατω! κ εσπασεκ ο καθρεφτης του ( του αυτοκινητου ) ( γελωντας παντα )
- ελα ρε..σοβαρα ?!ναι ! κ ο αλλος ( παπι ) μολις ειδε τον καθρεφτη σπασμενο , τον οποιο τον ειχε σπασμενο εδω κ μηνες , ενιωσε κ τυψεις!!


ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο !!

ηθελα τοσο πολυ να τους βρισω...αλλα ... δεν ειπα τιποτα..κοτεψα ναι..πιστεψα πως δεν θα εβγαζα ακρη..θα τσακωνομασταν κ ακρη δεν θα εβγαινε..

παιδια , δεν ξερω ισως εγω ειμαι υπερβολικη , εχει περασει σχεδον ενας μηνας, ακομα το σκεφτομαι κ μετανοιωνω που δεν το εκανα.

αυτα.

nasos75
19/01/2007, 15:13
Επισης προσοχη σε καθε "επαγγελματια" προερχομενο απο γειτονικες βαλκανικες χωρες αλλα και πακιστανους κτλ, που πυκνα συχνα βλεπω να οδηγουν και ΔΧ....αμε τι νομισατε...τωρα το πως και το γιατι...

Το νου σας.


:wave2:

gixxerpap
19/01/2007, 15:33
μας εχετε γαμησει την ψυχολογια λεω γω......

gian_nykt
19/01/2007, 17:12
Η μαλάκινση ξαναχτυπά.....ΚΡΙΜΑ για ΑΛΛΗ μια φορά.....και ξαναλέω....ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ τον χρόνο καλάααααααα......

FZMAN
20/01/2007, 18:55
Παιδιά προσοχή, χίλια μάτια θέλει και πάλι δεν φτάνουν με τις μαλακίες που γίνονται. Δυστυχώς οι "επαγγελματίες" στην Ελλάδα είναι πολλοί και βέβαια όλοι νομίζουν πως μόνο αυτοί έχουν δικαιώματα στο δρόμο και κανένας άλλος. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!