PDA

View Full Version : το 750 εφυγε ...ερχετε το 1000???



EVI
23/01/2007, 14:25
τη μηχανη την εδωσα ....... ηταν δυσκολα για μενα τα οικονομικα :sick: :sick: εμεινα με το σουζουκι μου (freewind650 ) και το τερας το σκουτερ μου (typhoon 125)


τωρα που γλυκοχαράζει και για εμας τα φτωχα σκέφτομαι την καινουργια και έχοντας πεποίθηση οτι ξερω τι θελω αρχισα να σκέφτομαι διάφορα απο er-6f σε versys απο Ζ1000 σε superduke (τρομαρα μου ) πεφτει ο αφτερ παω νοσοκομειο ......οταν ξεπερασα την στεναχώρια μου για αυτον ειπα απο μεσα μου <<τι τα θελω εγω ρε πουστη μου αφου ειμαι υπερκουλαδο ας παρω ενα μηχανακι ήπιο μικρο η ας βγαλω το σκασμο να κανω το freewind sm και να μεινω εκει....>>


ομως ρε παιδια.........τι σκατα........δε θελω να κοιταω στα φαναρια τους αλλους και να λεω <<θελω και εγωωωωωωωω>>


ελεγα λοιπον ωραιο το er-6 αλλα εν εχει την ψαλιδαρα και τις φρεναρες του versys δυκιλινδρα 200ριζουν μια χαρα ασε που με το versys θα βγω και εγω επιτελους μια φορα πρωτη στον αι-γιαννη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .....μα η αγαπη μου και η πορωση μου για τα street ειναι μεγαλη και το αιμα νερο δε γινετε........



γλυκοκοιταω το Ζ1000 ....... το πολυ γλυκοκοιταω θα ελεγα οπως και τον δουκα.......αλλα δουκα πως θα παρω καθότι φτωχη πλην τιμια?πως θα το συντηρώ >?με τι φραγκα?


το Ζ1000 παει και ερχετε ,.......

παντα για μεταχοιρο μιλαμε ......

έπειτα είναι και αυτο το ZX6R ΠΟΛΥ ΚΟΜΜΑΤΟς ερωτεύτηκα (καλα ελεγε η μανα μου θα με φαν οι ερωτες ) αλλα με κλιπονς δενεχω οδηγησει ποτε ........να δω πως ειναι με βολευει?


ξαναγυρνα το μυαλο μου στο Ζ1000 ..............



βρε λες>?


ας κανω μια εξόρμηση στα μαγαζια μεσα στην εβδομαδα .........και επανέρχομαι με την τελικη αποφαση

θα μου πειτε


τι μας τα λες ρε κοπελια?εεεεε ετσι επειδη τα σκέφτομαι και επειδης με καταλαβαίνετε ειναι και αυτος ο gixxerpap που ολες οι αντιπροσωπίες τον εχουν κολλητο και ολο αλλαζει.........



τα νεα μου απο την αλλη βδομαδα μεχρι τοτε


cheers παιδες :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
23/01/2007, 14:28
CBF-600S :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Z1000 :winka:

:beer: :beer: :wave2:

sniper
23/01/2007, 14:30
Καλά..... ξεχνάς επιτόπου το Sduke.....

To ΕR-6 καλό είναι....

Ζ1000 έχεις... ο κουλός δεν το βγάζει και πουθενά - πάρτο εσύ γιατί θα σκουριάσει στο τέλος...

και κράτα τα λεφτάκια για κανενα μάθημα :winka:

adam_tsouk
23/01/2007, 14:32
μλκια που εδωσα το 750...

θα αλλαζα αυτοκολλητα και μια χαρα θα ηταν..


εχω κ ενα versys αλλα γραφει xr σου κανει?

κοψοχρονια θ το παρεις!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:








:wave2:

DUKASII
23/01/2007, 14:36
μου ρε κοπελιά και μένα που θα παρω το σουπερ δουκα...ειναι ακριβή η συντήρησή του??:confused:

EVI
23/01/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μου ρε κοπελιά και μένα που θα παρω το σουπερ δουκα...ειναι ακριβή η συντήρησή του??:confused:


ρε δε ξερω ετσι λενε δε μιλαω για σερβισ και τα λοιπα .....αλλα ως γνωστον τα κτμ ειναι σουπερ τουμπανα σε αυτα που φορανε .....ειλικρινα θα ηθελα να μαθω και εγω απο καποιον που εχει τι ζορια τραβαει το μηχανακι σε οτιδιποτε ...........:rolleyes:

EVI
23/01/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά..... ξεχνάς επιτόπου το Sduke.....

To ΕR-6 καλό είναι....

Ζ1000 έχεις... ο κουλός δεν το βγάζει και πουθενά - πάρτο εσύ γιατί θα σκουριάσει στο τέλος...

και κράτα τα λεφτάκια για κανενα μάθημα :winka:


μαθημα ναι ειναι στα σχεδια το 0-300 riding ......


(επρεπε να δεις τη φατσα του οταν διαβασε το ...κουλος.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

gcrook
23/01/2007, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


(επρεπε να δεις τη φατσα του οταν διαβασε το ...κουλος.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

Σαν να τον εχω μπροστα μου:rotflmao:

sniper
23/01/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μου ρε κοπελιά και μένα που θα παρω το σουπερ δουκα...ειναι ακριβή η συντήρησή του??:confused:

Οχι ρε τσοφλι... τζάμπα είναι... :rotflmao: :rotflmao:

sniper
23/01/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μαθημα ναι ειναι στα σχεδια το 0-300 riding ......


(επρεπε να δεις τη φατσα του οταν διαβασε το ...κουλος.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

Ετσι θα έπρεπε να είναι η φάτσα του κάθε μέρα.... Αυτογνωσία ντήαρ... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
23/01/2007, 15:02
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

idi
23/01/2007, 15:07
διαλεξε ενα απο τα 3 οποιο θες :D


75396

DUKASII
23/01/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
διαλεξε ενα απο τα 3 οποιο θες :D οκ βγαζω και εγω το ποστ γιατι τσαμπα γραφω λεμε...

adam_tsouk
23/01/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
διαλεξε ενα απο τα 3 οποιο θες :D




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


πολυ macho man



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MIKE_16V
23/01/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
διαλεξε ενα απο τα 3 οποιο θες :D


Ρε... μηπως σκεφτεσαι την παρτη σου....να παρει η Ευη ενα Versus...να το εχεις εσυ να γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
23/01/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
οκ βγαζω και εγω το ποστ γιατι τσαμπα γραφω λεμε...

ναι οκ thanks αλλα ρε με τετοια που λες δε θα κανουμε ποτε σπιτικο.... ολα στο μαστορα θα τα σκαμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
23/01/2007, 15:13
ολα τα 1000 καινε (15000 χαρτες εχει αλλαξει στο pc o idi) οκ το ξερω τα αλλα που μου ειπες δεν ειναι τραγικα (κατι μου ελεγε και ο bad boy καποτε) .......να το πουλησω δε σκευτομε μετα απο αυτο τι?δεν νομιζω οτι χρειαζομαι κατι παραπανω (μου δινει περισσοτερα απο οτι μπορω ) ολα καλα και ωραια.....απο γεωμετρια σκιζει το πατο του παει, φοραει οτι θα εβαζα εξτρα σε ενα αλλο .. απο την μανα του....πλαστικα μονο τοσο? ειδες οι φημες πως αλλαζουν τα πραγματα.....ειναι ελαφρυ ειναι στημενο τελεια ... μου αρεσει....





στο μονο που με προβληματισες ειναι αυτο το στα χερια του ιντι........ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ερωτηση!

γνωστο και μη εξαιρετεο τα κτμ πανε συχνα συνεργειο

γνωμη μου : τα πανε αυτοι που τα γαμανε απο φαναρι σε φαναρι γιατι με το μικρο μου το μυαλο αδυνατο να πιστεψω οτι μια μηχανη με τα κορυφαια περιφερειακα .....τα φτυνει καθε τρεις και λιγο σωστα?






:ninja:


:D

τι ωρα κλεινει το κολαση σε μαγαζι? (η αποθηκη?)

:D

EVI
23/01/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ρε... μηπως σκεφτεσαι την παρτη σου....να παρει η Ευη ενα Versus...να το εχεις εσυ να γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σε ξεμπροστιασανε ιντακο μου



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
23/01/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ρε... μηπως σκεφτεσαι την παρτη σου....να παρει η Ευη ενα Versus...να το εχεις εσυ να γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ποιος εγω? Οχι ρε αφου προσφέρθηκα να δώσω ακομα και το παπι μου μαζι με το freewind για την ανταλλαγή με το versys

:lol: :lol: :a13: :a43: :a44:

EVI
23/01/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ναι οκ thanks αλλα ρε με τετοια που λες δε θα κανουμε ποτε σπιτικο.... ολα στο μαστορα θα τα σκαμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κακε


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



αν μου το παρεις εσυ διαλεγω το μαυρο :rotflmao:

DUKASII
23/01/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ολα τα 1000 καινε (15000 χαρτες εχει αλλαξει στο pc o idi) οκ το ξερω τα αλλα που μου ειπες δεν ειναι τραγικα (κατι μου ελεγε και ο bad boy καποτε) .......να το πουλησω δε σκευτομε μετα απο αυτο τι?δεν νομιζω οτι χρειαζομαι κατι παραπανω (μου δινει περισσοτερα απο οτι μπορω ) ολα καλα και ωραια.....απο γεωμετρια σκιζει το πατο του παει, φοραει οτι θα εβαζα εξτρα σε ενα αλλο .. απο την μανα του....πλαστικα μονο τοσο? ειδες οι φημες πως αλλαζουν τα πραγματα.....ειναι ελαφρυ ειναι στημενο τελεια ... μου αρεσει....





στο μονο που με προβληματισες ειναι αυτο το στα χερια του ιντι........ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ερωτηση!

γνωστο και μη εξαιρετεο τα κτμ πανε συχνα συνεργειο

γνωμη μου : τα πανε αυτοι που τα γαμανε απο φαναρι σε φαναρι γιατι με το μικρο μου το μυαλο αδυνατο να πιστεψω οτι μια μηχανη με τα κορυφαια περιφερειακα .....τα φτυνει καθε τρεις και λιγο σωστα?






:ninja:


:D

τι ωρα κλεινει το κολαση σε μαγαζι? (η αποθηκη?)

:D Βαριέμαι και να γράφω τωρα...

οκ τα κτμ χαλάνε και ειναι καθε τρεις και λίγο μαστορα..

πάρε βερσους.

MIKE_16V
23/01/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Ποιος εγω? Οχι ρε αφου προσφέρθηκα να δώσω ακομα και το παπι μου μαζι με το freewind για την ανταλλαγή με το versys

:lol: :lol: :a13: :a43: :a44:

Χαλι να γινει να τον πατησεις αυτος ο ανθρωπος ρε Ευη:lol: :lol: :lol:

EVI
23/01/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Βαριέμαι και να γράφω τωρα...

οκ τα κτμ χαλάνε και ειναι καθε τρεις και λίγο μαστορα..

πάρε βερσους.

αν καταλαβες με βρισκεις συμφωνη και σε ευχαριστω μονο που δεν ηθελα να διαγραψεις το ποστ σου

EVI
23/01/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Χαλι να γινει να τον πατησεις αυτος ο ανθρωπος ρε Ευη:lol: :lol: :lol:

ναι ειδες ποσο με αγαπαει ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
23/01/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Βαριέμαι και να γράφω τωρα...

οκ τα κτμ χαλάνε και ειναι καθε τρεις και λίγο μαστορα..

πάρε βερσους.

δε σεβλεπω σε φορμα! παρε ΚΤΜ επειγόντως μπας και κανουμε κανα καλαμπούρι σωστο ... παρε και το κουλαδι τον σκοπευτη μαζι να σας κανουν καλυτερη τιμη

ειδα ταμπελα εξω απο την Ηellinmoto "στα 2 κουλαδια μια αλλαγη φλατζας δωρεαν":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
23/01/2007, 15:23
Ό,τι νά ναι..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εύη; Πάρε Καβασάκι γιατί τον βλέπω τον κουλό να είναι σε μονιμη κατάθλιψη αν δεν πάρεις.... :lol:

DUKASII
23/01/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ναι ειδες ποσο με αγαπαει ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: σε αυτό το σημείο θα θελα να σου πω να δεις και το cbf to 1000...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ..:lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

EVI
23/01/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ό,τι νά ναι..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εύη; Πάρε Καβασάκι γιατί τον βλέπω τον κουλό να είναι σε μονιμη κατάθλιψη αν δεν πάρεις.... :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
23/01/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σε αυτό το σημείο θα θελα να σου πω να δεις και το cbf to 1000...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ..:lol: :rotflmao: :lol: :wave2:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: θα με χωρισει :lol:

sniper
23/01/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σε αυτό το σημείο θα θελα να σου πω να δεις και το cbf to 1000...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ..:lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

ΌΧΙ ΑΛΛΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
23/01/2007, 15:26
:D


75414

idi
23/01/2007, 15:27
οχι για χωρισμο μπορεις να δοκιμασεις κατι σε FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
23/01/2007, 15:28
Βρε συ...ξεκίνα με το δίπλωμα οδήγησης να εισαι νομιμη.....και μετα τα πολλα cc !!!

:D :D :D

MIKE_16V
23/01/2007, 15:30
Στο ειπα και διπλα......


Versus KOKKINO ME ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ


δεν παιζει να το πλησιασει ο didis:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
23/01/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οχι για χωρισμο μπορεις να δοκιμασεις κατι σε FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



fmx?







οΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιι


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
23/01/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Στο ειπα και διπλα......


Versus KOKKINO ME ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ


δεν παιζει να το πλησιασει ο didis:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


με τΡιποτα ομως :rotflmao:

THEOD
23/01/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ξαναγυρνα το μυαλο μου στο Ζ1000 ..............



βρε λες>?


ας κανω μια εξόρμηση στα μαγαζια μεσα στην εβδομαδα .........και επανέρχομαι με την τελικη αποφαση



Αν τελικά καταλήξεις στο Ζ1000, έχω έναν φίλο που πουλάει ένα από δαύτα....και είναι σε χρώμα ...ΠΕΡΤΙΚΑΛΙ παρακαλώ... (σόρρυ αλλά δεν έβγαινε τότε σε ροζουλί....) :rotflmao:


Φοράει και καλές αφτερμάρκετ αναρτησούλες άμα λάχει ναούμ.... :lol:

Αμα θες να σε δώκω το τηλέφωνό του να το συζητήσετε.... :wave2:










Χμμμμ.......Το βρήκα... :a25: :a25: Καλά το θυμόμουνα ότι μετά από κάποια βόλτα που είχαμε πάει, είχα βάλει και μια φωτό παλιότερα...

ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7073&highlight=z1000+vs)

EVI
23/01/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD



Καλά το θυμόμουνα....είχα βάλει τυχαία και μια φωτό παλιότερα

ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7073&highlight=z1000+vs) [/B]


θα στειλω πμ :beer:

jbear
23/01/2007, 16:10
Εχω να προτεινω κατι αλλο...παρε tuono!!! ;) Αν και θα προτιμουσα το ΚΤΜ... :D

EVI
23/01/2007, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
Εχω να προτεινω κατι αλλο...παρε tuono!!! ;) Αν και θα προτιμουσα το ΚΤΜ... :D

το tuono εχει μια ροδα ρε

η μπροστινη εινια διακοσμιτικη αφου ποτε δεν ακουμπα ασφαλτο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

X_NR750
23/01/2007, 16:26
Κατι τετοιο?

αν το βαψουμε πρασινο,του βαλουμε αυτοκoλλητα kawasaki και μαργαριτες?

:blush:


75449

EVI
23/01/2007, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Κατι τετοιο?

αν το βαψουμε πρασινο,του βαλουμε αυτοκoλλητα kawasaki και μαργαριτες?

:blush:



:a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53:




:a38:


:rotflmao:

X_NR750
23/01/2007, 16:31
idi ζεις ρε η να σβησω το ποστ :rotflmao: :wave2:

EVI
23/01/2007, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Κατι τετοιο?

αν το βαψουμε πρασινο,του βαλουμε αυτοκoλλητα kawasaki και μαργαριτες?

:blush:

ωραιο μηχανακι λεει ο idi...

το ανταλάσεις με ενα freewind και 2000 ευρω? (εσυ τα πληρωνεις) :lol: :lol: :rotflmao: :bawl: :bawl: :lol: :lol:

EVI
23/01/2007, 16:44
αυτος το εγραψε αρχισαμε .........:rotflmao:

X_NR750
23/01/2007, 16:45
Εμμμμμμμμ

ελα μωρε μαλακια μηχανακι ειναι

δεν πας για το Versys καλυτερα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Περα απο την πλακα Versys νομιζω :wave2:

soundstorm
23/01/2007, 17:06
zx6r και ξερο ψωμι!!!!
απο το ζ προτιμω το versys

costas81
23/01/2007, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τη μηχανη την εδωσα ....... ηταν δυσκολα για μενα τα οικονομικα :sick: :sick: εμεινα με το σουζουκι μου (freewind650 ) και το τερας το σκουτερ μου (typhoon 125)




Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

σκέφτομαι διάφορα απο er-6f σε versys απο Ζ1000 σε superduke



μου αρεσει ρε θηριο που ξερεις τι θελεις!
πουλας το 750 γιατι σκεφτοσουνα τα οικονομικα σου και στα καπακια πας για 1000??


:confused: :confused: :confused: :confused:






:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

catmaster
23/01/2007, 19:40
Να πω και γω τη μαλακία μου...:smokin:


Αν είναι να πάς για ΚάθεΤρίτηΜάστορα...




































Δεν παίρνεις κανα Monster???

:evil:

(και άμα σε πιάσει στον Άγιο ο idis με το Ζ εμένα να με φτύστε):D

gixxerpap
23/01/2007, 19:59
λοιπον, θα πας να παρεις εσυ το ΚΤΜ, οχι ομως το superduke, θα παρεις το 950 sm, θα μου το δινεις καθε δευτερο σαββατοκυριακο, και εγω θα αναλαβω τη συντηρηση του!!!!!

ε, τι λες φιλεναδα???;)

ernti
23/01/2007, 21:21
Αφου φαινεται απο χιλιομετρο οτι η καρδια σου χτυπαει για το ΚΤΜ

warlord
23/01/2007, 21:28
απλα και ομορφα,παρε ενα Hornet να γουσταρεις,το μονο πιο ομορφο απο δαυτο ειναι το superduke αλλα απο οτι καταλαβα δεν θες κτμ,
βασικα με πιο κριτηριο διαλεγεις την επομενη σου μοτο?

kalant
23/01/2007, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
μου αρεσει ρε θηριο που ξερεις τι θελεις!
πουλας το 750 γιατι σκεφτοσουνα τα οικονομικα σου και στα καπακια πας για 1000??


:confused: :confused: :confused: :confused:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τα οικονομικα της εφτιαξαν, το γραφει η κοπελα...

:beer:

:wave2:

EVI
23/01/2007, 21:48
MONSTER? :a4: :a4: :a24:

OSSSSSSSSIIIIII

δε μου αρεσει το μονστερ σορυ ουτε το χορνετ μα τι λετε βρε παιδια?

:rotflmao:


gixxer καλη η ιδεα σου βρε μου αρεσει που ολοι κοιτατε ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ εσυ θες να παρω ΚΤΜ για σενα ο ιντι βερσις για αυτον κλπ κλπ :rotflmao:

αχχχχ ναι μου αρεσει το ΚΤΜ γμτη.......

:rolleyes: :rolleyes: κανει τεστ ραιντ το χελ ιν στορ?

gixxerpap
23/01/2007, 22:55
η διαφορα ειναι, οτι εγω για 2 σ/κ το μηνα, αναλαμβανω εξ ολοκληρου τη συντηρηση του.......που ειναι και πανακριβη οπως λενε οι ειδικοι.........:D

ernti
24/01/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
MONSTER? :a4: :a4: :a24:

OSSSSSSSSIIIIII

δε μου αρεσει το μονστερ σορυ ουτε το χορνετ μα τι λετε βρε παιδια?

:rotflmao:


gixxer καλη η ιδεα σου βρε μου αρεσει που ολοι κοιτατε ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ εσυ θες να παρω ΚΤΜ για σενα ο ιντι βερσις για αυτον κλπ κλπ :rotflmao:

αχχχχ ναι μου αρεσει το ΚΤΜ γμτη.......

:rolleyes: :rolleyes: κανει τεστ ραιντ το χελ ιν στορ?

Aν δεν εχεις λεφτα στη τσεπη να ΜΗΝ κανεις test ride το ΚΤΜ
Δεν ειναι συνετο...;)

project.breeze
24/01/2007, 01:13
Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα αυτό...:smokin:


75596

GTZ750
24/01/2007, 08:03
Ευη εγω ξερω γιατι o idi δεν θελει να παρεις το δουκα!!!

φοβατε μην τον περνας!!!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

vassilis88
24/01/2007, 11:17
636 05 μτχ :smokin:

αλλη φαση τα κλιπονς κ πολυ πιο ***ναρα απο τα γυμνα!

EVI
24/01/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα αυτό...:smokin:


αυτο πονεσε

γιατι μου το θυμισες?


φιλε μου αυτο το μηχανακι ειναι για τον ροσι και τα ξαδελφια του την γνωστη ιταλικη μαφιοζικη οικογενεια τους Χεραδες .........εν ειναι για μενα το τουμπανο....






υσ:
οι μαντρες μας περνανε για κοροιδα........

sapila racing
24/01/2007, 14:17
Αστους να λένε Evi,

Το επόμενο μηχανακι σου ειναι αυτό

Και ειναι και η σωστή μάρκα, και το σωστό χρώμα για το γλυκό αγόρι σου και σου πάει πολύ!!!!! :lol:

Ολοι ευχαριστημένοι!!!


75726

project.breeze
24/01/2007, 14:23
:smokin:

project.breeze
24/01/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο πονεσε

γιατι μου το θυμισες?


φιλε μου αυτο το μηχανακι ειναι για τον ροσι και τα ξαδελφια του την γνωστη ιταλικη μαφιοζικη οικογενεια τους Χεραδες .........εν ειναι για μενα το τουμπανο....






Έλα μωρέ που είναι τούμπανο...Ένα μηχανάκι είναι και αυτό που απλά το έχουμε υπερεκτιμήσει.Ας βάλουμε ένα τέλος στην τρομοκρατία του GSXR,ήρθε η ώρα... :a34:

EVI
24/01/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Αστους να λένε Evi,

Το επόμενο μηχανακι σου ειναι αυτό

Και ειναι και η σωστή μάρκα, και το σωστό χρώμα για το γλυκό αγόρι σου και σου πάει πολύ!!!!! :lol:

Ολοι ευχαριστημένοι!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: χαρα που θα παρει

EVI
24/01/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
ήρθε η ώρα... :a34: [/B]

τσακο μια :beer:

SPORAKIAS
24/01/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τη μηχανη την εδωσα ....... ηταν δυσκολα για μενα τα οικονομικα :sick: :sick: εμεινα με το σουζουκι μου (freewind650 ) και το τερας το σκουτερ μου (typhoon 125)


τωρα που γλυκοχαράζει και για εμας τα φτωχα σκέφτομαι την καινουργια και έχοντας πεποίθηση οτι ξερω τι θελω αρχισα να σκέφτομαι διάφορα απο er-6f σε versys απο Ζ1000 σε superduke (τρομαρα μου ) πεφτει ο αφτερ παω νοσοκομειο ......οταν ξεπερασα την στεναχώρια μου για αυτον ειπα απο μεσα μου <<τι τα θελω εγω ρε πουστη μου αφου ειμαι υπερκουλαδο ας παρω ενα μηχανακι ήπιο μικρο η ας βγαλω το σκασμο να κανω το freewind sm και να μεινω εκει....>>


ομως ρε παιδια.........τι σκατα........δε θελω να κοιταω στα φαναρια τους αλλους και να λεω <<θελω και εγωωωωωωωω>>


ελεγα λοιπον ωραιο το er-6 αλλα εν εχει την ψαλιδαρα και τις φρεναρες του versys δυκιλινδρα 200ριζουν μια χαρα ασε που με το versys θα βγω και εγω επιτελους μια φορα πρωτη στον αι-γιαννη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .....μα η αγαπη μου και η πορωση μου για τα street ειναι μεγαλη και το αιμα νερο δε γινετε........



γλυκοκοιταω το Ζ1000 ....... το πολυ γλυκοκοιταω θα ελεγα οπως και τον δουκα.......αλλα δουκα πως θα παρω καθότι φτωχη πλην τιμια?πως θα το συντηρώ >?με τι φραγκα?


το Ζ1000 παει και ερχετε ,.......

παντα για μεταχοιρο μιλαμε ......

έπειτα είναι και αυτο το ZX6R ΠΟΛΥ ΚΟΜΜΑΤΟς ερωτεύτηκα (καλα ελεγε η μανα μου θα με φαν οι ερωτες ) αλλα με κλιπονς δενεχω οδηγησει ποτε ........να δω πως ειναι με βολευει?


ξαναγυρνα το μυαλο μου στο Ζ1000 ..............



βρε λες>?


ας κανω μια εξόρμηση στα μαγαζια μεσα στην εβδομαδα .........και επανέρχομαι με την τελικη αποφαση

θα μου πειτε


τι μας τα λες ρε κοπελια?εεεεε ετσι επειδη τα σκέφτομαι και επειδης με καταλαβαίνετε ειναι και αυτος ο gixxerpap που ολες οι αντιπροσωπίες τον εχουν κολλητο και ολο αλλαζει.........



τα νεα μου απο την αλλη βδομαδα μεχρι τοτε


cheers παιδες :beer: :beer: :beer: :beer:

με το καλο.....:beer: :wave2: :winka: