PDA

View Full Version : ΤΡΙΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ



AFROPANTELOS
25/01/2007, 11:19
Πριν 40 μερες περιπου βλακας κουτακιας εριξε κατω την κορη μου ,υλικες ζημιες ευτυχως .

Μετα απο 10 μερες περιπου αλλος κουτακιας χτυπαει το χχ του υιου μου σταματημενο ,αλλαγη μπουρης παει κι αυτο.

Χτες το μεσημερι αλλος κουτακιας κοπανησε με την οπισθεν την δικια μου paneuropean ,παει μουρη καθρευτες φεριγκ φτερο.

Γαμω την γκαντεμια μου .

Λεω να παρω τηλεφωνο την Λουκα να μου τα διαβασει μπας και γινει κανενα θαυμα και ησυχασω .

Αυτα...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Nostra
25/01/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Πριν 40 μερες περιπου βλακας κουτακιας εριξε κατω την κορη μου ,υλικες ζημιες ευτυχως .

Μετα απο 10 μερες περιπου αλλος κουτακιας χτυπαει το χχ του υιου μου σταματημενο ,αλλαγη μπουρης παει κι αυτο.

Χτες το μεσημερι αλλος κουτακιας κοπανησε με την οπισθεν την δικια μου paneuropean ,παει μουρη καθρευτες φεριγκ φτερο.
.....



να τους προσέχετε τους κουτάκιδες.... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34172)


είναι επικίνδυνοι....


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ΥΓ: αφού είστε όλοι καλά... σίδερα και πλαστικά φτιάχνονται... και ευτυχώς σας τα πληρώνουν άλλοι...
:wave2: :wave2: :wave2:

gloum
25/01/2007, 11:22
Αχ εσύ δεν καταλαβαίνεις.Ο κόσμος ξέρει ότι τα μηχανάκια είναι επικίνδυνα και σε σκουντάει για να το καταλάβεις και εσύ τους βρίζεις..τσ τσ τσ επίπεδο....:lol: Πάλι καλά που όλα είναι οκ:wave2:

LIBYKOS
25/01/2007, 11:24
Φίλε ξορκίστηκε το κακό, τελείωσε ανώδυνα!!!!

Πράγμα σπάνιο πάντως πατέρας και τα παιδιά του με μοτο
:a18: :a18:

AFROPANTELOS
25/01/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Φίλε ξορκίστηκε το κακό, τελείωσε ανώδυνα!!!!

Πράγμα σπάνιο πάντως πατέρας και τα παιδιά του με μοτο
:a18: :a18:

Εχουμε αλλα δυο και λεω να μην τα βγαλω μηπως και κυκλοφοραει κανενας ιος και μου κολησουν και εκεινα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

bartlal
25/01/2007, 11:37
αφου δεν σε γουστερνουνε τα 4τροχα, (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34202) ας προσεχετε παραπανω (και πανω στα πεζοδρομια αμα χρειαστει!) :winka:



περαστικα και γρηγορα επισκευασμενα, αλλα καλυτερα τα πλαστικα παρα εσεις! :winka:


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

LIBYKOS
25/01/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Εχουμε αλλα δυο και λεω να μην τα βγαλω μηπως και κυκλοφοραει κανενας ιος και μου κολησουν και εκεινα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

:lol: :lol: :lol:

Αντιβίωση και στο δρόμο !!!!!!

:lol: :lol: :lol:

airamhag
25/01/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Φίλε ξορκίστηκε το κακό, τελείωσε ανώδυνα!!!!

Πράγμα σπάνιο πάντως πατέρας και τα παιδιά του με μοτο
:a18: :a18:


πραγματι !!!


+10000

VanDiemen
25/01/2007, 13:14
Το μόνο που δεν μας είπες: "εκεί που κατέβαινε η γιαγιά μου με την τσοπεριά.."... :rolleyes:

LIBYKOS
25/01/2007, 13:26
Παντελή, μήπως μπορείς να μας αναφέρεις τη διαδικασία που ακολούθησες ώστε να μάθεις στα παιδιά σου τι εστί μοτοσικλέτα, καθώς και το πως αντιδρούσαν τα παιδιά στην εξέλιξη της ηλικίας τους;

AFROPANTELOS
25/01/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Παντελή, μήπως μπορείς να μας αναφέρεις τη διαδικασία που ακολούθησες ώστε να μάθεις στα παιδιά σου τι εστί μοτοσικλέτα, καθώς και το πως αντιδρούσαν τα παιδιά στην εξέλιξη της ηλικίας τους;

Kατα την γνωμη μου πρεπει να σκεφτομαστε οτι τα παιδια μας

μαθαινουν γενικα και διαμορφωνουν χαρακτηρα απο την κουνια ακομη και οχι οπως λενε καποιοι οταν μεγαλωσουν.

Η σταση που κραταμε λοιπον ειδικα στην ηλικια των 5-12 οπου τα παιδια μας μας εχουν στα ματια τους θεους ειναι σημαντικοτατη.

Σε αυτη λοιπον την ηλικια φροντισα να ερθουν σε επαφη και με το αυτοκινητο και με την μηχανη,διδοντας τους πρωτα το σωστο παραδειγμα οδηγικης συμπεριφορας.πχ κατοικημενες περιοχες , διαβασεις πεζων , σχολεια κτλπ.

Δεν δαιμονοποιησα ποτε οτι δηποτε απεναντιας προσπαθησα να εξηγησω οτι ολα ειναι ωραια αν χρησιμοποιουνται σωστα.

Θυμαμαι μια φορα οταν εγινε η κορη μου 16 που μου ειπε .

Σωστα μου ειχες πει μπαμπα οτι δεν εισε παντοδυναμος αλλα μπορεις να προσπαθησεις για ολα.

Γενικοτερα στην ζωη μου μου αρεσει η σταση του Ζορμπα (δεν μπορω να σου το πω ,μπορω ομως να σου το χορεψω).

Μπορω να γραφω ωρες αλλα ...........

Παντως μεχρι αυτη την στιγμη που μιλαμε λεω ΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΗ ΠΕΤΥΧΕΣ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ .

Ευχομαι σε ολους να νοιωσουν αυτο που νοιωθω οταν χτυπαει το τηλ και μου λενε τα παιδια μου .

Ειμαστε ετοιμοι με την παρεα καβαλα την μηχανη σου και ελα για βολτα.

ΝΑΣΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΛΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LIBYKOS
25/01/2007, 14:58
:a19:

Εύχομαι τα παράδειγμά σου να το ακολουθήσουν όσοι περισσότεροι γίνεται

Αντε να τελειώσει και ο χειμώνας να σου'ρθουμε προς τα πάνω καμιά βόλτα

:beer: :beer:

Tropeas
25/01/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Πριν 40 μερες περιπου βλακας κουτακιας εριξε κατω την κορη μου ,υλικες ζημιες ευτυχως .

Μετα απο 10 μερες περιπου αλλος κουτακιας χτυπαει το χχ του υιου μου σταματημενο ,αλλαγη μπουρης παει κι αυτο.

Χτες το μεσημερι αλλος κουτακιας κοπανησε με την οπισθεν την δικια μου paneuropean ,παει μουρη καθρευτες φεριγκ φτερο.

Γαμω την γκαντεμια μου .

Λεω να παρω τηλεφωνο την Λουκα να μου τα διαβασει μπας και γινει κανενα θαυμα και ησυχασω .

Αυτα...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Πάντως οικογενειακά καλά πάμε, βλέπω..... :p :D
Μπάς και είχε πάει στα Χανιά πρόσφατα, και πέρασες απο Χαλέπα που είναι το πατρικό του Μητσοτάκη??? :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

megatim
25/01/2007, 15:08
Στρατηγέ, 100 στρατόπεδα είναι εκεί κοντά, οι αποθήκες οπλισμού φαίνονται και απο το Google Earth, γνωστούς έχεις σε κάθε σκοπιά, οι μπαγαζιέρες σας χωράνε καμιά 100αριά χειροβομβίδες ...

:a015: :a015:

AFROPANTELOS
25/01/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
:a19:

Εύχομαι τα παράδειγμά σου να το ακολουθήσουν όσοι περισσότεροι γίνεται

Αντε να τελειώσει και ο χειμώνας να σου'ρθουμε προς τα πάνω καμιά βόλτα

:beer: :beer:

Καλως να ορισετε .:beer: :beer: :beer:

AFROPANTELOS
25/01/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Στρατηγέ, 100 στρατόπεδα είναι εκεί κοντά, οι αποθήκες οπλισμού φαίνονται και απο το Google Earth, γνωστούς έχεις σε κάθε σκοπιά, οι μπαγαζιέρες σας χωράνε καμιά 100αριά χειροβομβίδες ...

:a015: :a015:

Οι δυο πρωτοι ηταν για ξυλο και ειδικα αυτος που εριξε την κορη .

αυτος που εριξε την δικια μου ηταν πραγματικος κυριος και επειδη εγω τα ψιλοπηρα εκεινη την στιγμη θελω να τον βρω να του ζητησω συγνωμη .

Αλλα μου την εδωσε ρε γαμωτο λεω σε ενα μηνα και τα τρια.

Τελος παντων ναμαστε καλα.:beer: :beer: :beer: :beer:

tolisk
25/01/2007, 16:57
Και μη χειρότερα. οξω η γκαντεμιά.
γι'αυτο σε είδα σήμερα να περπατάς την pan χωρίς τζάμι?

AFROPANTELOS
25/01/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tolisk
Και μη χειρότερα. οξω η γκαντεμιά.
γι'αυτο σε είδα σήμερα να περπατάς την pan χωρίς τζάμι?

Αστα που μου κολαει και ο Βασιλης , μου λεει αστο ετσι φερνει στο χχ η μουρη:rotflmao: :rotflmao: