PDA

View Full Version : προς κατοχους nod32



power hornet
25/01/2007, 19:17
οπως ξερετε εσεις που εχετε αυτο το πολυ καλο antivirus που εχω και εγω και εδω και δυο χρονια ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.εχουμε ολοι την κλασικη version 2.5,σημερα εντελως τυχαια μπαινοντας στο επισημο site της eset βλεπω στο support καινουργια εκδοση 2.7 που ειναι και συμβατα για τα vista.οσοι ειναι πελατες δηλαδη εχουμε αγορασει το προγραμμα και το εχουμε εγκαταστηση μπορουμε δινοντας το username και τον κωδικο που εχουμε στην παλια μας εκδοση ξερετε εκει που παμε στο setup του update να κατεβασουμε τσαμπα την καινουργια εκδοση και να την εγκαταστησουμε πανω στο παλιο nod32, παιδια αξιζει και καντετο ειναι πολυ καλυτερη εκδοση.εξαλου μπειτε στο www.eset.com και δειτε.

X_NR750
25/01/2007, 19:47
Δουλευει οντως με τα Vista το εχω δοκιμασει :wave2:

Anritsu
25/01/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet 60
.... οσοι ειναι πελατες δηλαδη εχουμε αγορασει το προγραμμα και το εχουμε εγκαταστηση ....

από περιέργεια και μόνο πόσο κάνει ????

γιατι ...εμείς ...δεεεεεεεεεεεννννννννν

:beer: :rotflmao:

X_NR750
25/01/2007, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
από περιέργεια και μόνο πόσο κάνει ????

γιατι ...εμείς ...δεεεεεεεεεεεννννννννν

:beer: :rotflmao:


Πιπερι πιπερι μωρελημ

:wave2:

power hornet
25/01/2007, 22:03
35ευρω κανει το προγραμμα ειμουν και εγω παλια του τσαμπα και της κοπιας προγραμματων οσο αφορα antivirus αλλα οταν εφαγα δυο φορες σκουλικι και πηγα για δυο φορες φορματ,απο εκει και περα οσο αφορα antivirus το πληρωνω τωρα κατι zone alarm που εχω βαζω το απλο που ειναι τσαμπα