PDA

View Full Version : τι θα γινει με μας τους χωματερους??



taxydromos
28/01/2007, 08:08
προτεινω λοιπον να γινει μια κατηγορια στη θεματικη ενοτητα "αναβατης" με τον τιτλο "DirtDays" η κατι παρομοιο..
εφοσον υπαρχουν "Trackdays" λογικο και θεμιτο ειναι να γινει και το αντιστοιχο χωματερο section..
εκει θα μπαινουν ολα οσα αφορουν τους βρωμικους: βρωμοφωτος,βρωμοδιαδρομες,βρωμοσυναντησεις,βρωμοπαρ λειπομενα,κλπ..
ετσι θα τα βρισκουμε ολα μαζεμενα σε μια κατηγορια ωραια και τακτοποιημενα,νομιζω?
:)

crs-k
28/01/2007, 08:10
Μεσα στα "TrackDays" υπαρχουν ΗΔΗ και "χωματινα" events ...

Νομιζω οτι ΔΕΝ χρειαζεται αλλο "υποφορουμ" ...

taxydromos
28/01/2007, 08:36
καλααα...:smilea:

dirtbird
28/01/2007, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μεσα στα "TrackDays" υπαρχουν ΗΔΗ και "χωματινα" events ...

Νομιζω οτι ΔΕΝ χρειαζεται αλλο "υποφορουμ" ...

Εγώ συμφωνώ με την ιδέα του postie, τα sub forum θα μπορεί να έχει διάαααφορα άλλα πέρα από τα κλασικά 'μαζωχτήκαμε-ταρακουνηθήκαμε-φάγαμε-γυρίσαμε':winka: :beer: :beer:

Trickster
28/01/2007, 23:40
Συμφωνώ με Ταχυδρόμο.. καλό θα ήταν να ξεχωρίσει λίγο το πράμα.. 2 subforums ένα με χώμα και ένα με πίστα. Αν είναι να γίνει κάτω από το trackdays καλό και αυτό! Πάντως όπως είναι τώρα ψιλοκουράζει να βρεις κάτι παλιό.. :beer: :beer:

taxydromos
29/01/2007, 16:01
για ποσταρετε οι χωματεροι μπας και δουμε φως!:hypnotize
θελουμε τον δικο μας χωρο....να μπορουμε να τα χωσουμε απερισπαστα λεμε......


76326

MikeG
29/01/2007, 16:06
Νομίζω ότι είναι μια καλή ιδέα..
Μιας & έχουν μαζευτεί αρκετοί "βρωμιάρηδες" ή "wannabe βρωμιάρης" θα ήταν καλό να υπήρχε μια υποκατηγορία με βόλτες,διαδρομές και ίσως οτιδίποτε σχετικό με χώμα..
Θα ήταν νομίζω πολύ ενδιαφέρον να μπουν συγκεκριμένες χωμάτερες διαδρομές & μονοπατάδες.

:a08: :a08:

OldMan
29/01/2007, 16:22
ρε τι πάθαμε... :rolleyes:

Υπάρχει ειδική κατηγορία (δεν θυμάμαμαι που...:blush: ) που έχει Διαδρομές - Πληροφορίες - Χάρτες κ.λ.π.

Η όχι ???

MikeG
29/01/2007, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ρε τι πάθαμε... :rolleyes:

Υπάρχει ειδική κατηγορία (δεν θυμάμαμαι που...:blush: ) που έχει Διαδρομές - Πληροφορίες - Χάρτες κ.λ.π.

Η όχι ???

Υφάρχει Υφάρχει...
Αλλά δεν υφάρχει σχεδόν τίποτα από χώμα..για μονοπάτια καλύτερα να μη πω.Μόνο κάτι "γκέικες" :D ασφαλτάδες.. :smokin:

OldMan
29/01/2007, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μόνο κάτι "γκέικες" :D ασφαλτάδες.. :smokin:

Ξέρεις τον Κρούκη ..??? :look:

taxydromos
29/01/2007, 16:33
συγνωμη,
θελουμε να γραψουμε για την κουτα του exc300
για τα scoop λαστιχα
για το νεο wr450f
για την μονοπαταδα στον παρνωνα
για την οδηγηση στο χιονι
για τον εξοπλισμο που πουλαμε η ζηταμε
για να βρεθουμε μερικοι ονοφαδες
για την αγωνιστικη διαδρομη του κατανα
για το καρμυρατερ του xr
για το lisboa-dakar
και για τοσα αλλα...



..γιατι να μην ειναι ολα μαζεμενα και να μην ψαχνουμε δεξια-αριστερα??


76328

STOYBI
29/01/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
προτεινω λοιπον να γινει μια κατηγορια στη θεματικη ενοτητα "αναβατης" με τον τιτλο "DirtDays" η κατι παρομοιο..
εφοσον υπαρχουν "Trackdays" λογικο και θεμιτο ειναι να γινει και το αντιστοιχο χωματερο section..
εκει θα μπαινουν ολα οσα αφορουν τους βρωμικους: βρωμοφωτος,βρωμοδιαδρομες,βρωμοσυναντησεις,βρωμοπαρ λειπομενα,κλπ..
ετσι θα τα βρισκουμε ολα μαζεμενα σε μια κατηγορια ωραια και τακτοποιημενα,νομιζω?
:)

+ 10.000 !!! :D

Δεν μπορειτε να μας εχετε πεταμενους απο δω και απο εκει... :mad:

Το << Λασπες - Δακρυα - και Ιδρωτας >> πρεπει να εχει τον χωρο του !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:ninja:

taxydromos
29/01/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
+ 10.000 !!! :D

Δεν μπορειτε να μας εχετε πεταμενους απο δω και απο εκει... :mad:

Το << Λασπες - Δακρυα - και Ιδρωτας >> πρεπει να εχει τον χωρο του !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:ninja:

χ 1.000.001!

OldMan
29/01/2007, 16:38
Στάθηηηη...!!!

Αυτοί σηκώσαν κεφάλι.... :D

crs-k
29/01/2007, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
συγνωμη,
θελουμε να γραψουμε για την κουτα του exc300
για τα scoop λαστιχα
για το νεο wr450f
για την μονοπαταδα στον παρνωνα
για την οδηγηση στο χιονι
για τον εξοπλισμο που πουλαμε η ζηταμε
για να βρεθουμε μερικοι ονοφαδες
για την αγωνιστικη διαδρομη του κατανα
για το καρμυρατερ του xr
για το lisboa-dakar
και για τοσα αλλα...



..γιατι να μην ειναι ολα μαζεμενα και να μην ψαχνουμε δεξια-αριστερα??



Για το καθενα απο αυτα που αναφερεις ΥΠΑΡΧΕΙ ειδικη ενοτητα στο Φορουμ που ΚΑΛΥΠΤΕΙ αυτον τον σκοπο!


Ηδη εχουν διαμαρτυρηθει (καποιοι) στριταδες, οτι οι "Συναντησεις-Βολτες" και τα "Ταξιδιωτικα" εχουν ΓΕΜΙΣΕΙ απο "χωματινες" εξορμησεις !!!

Φυσικα και ΔΕΝ εχουν δικιο και το μονο που φταιει ειναι οτι οι στριταδες ΔΕΝ καταγραφουν τις εντυπωσεις τους ...

Αλλα ΜΗΝ ζηταμε και ΑΛΛΟΝ "ιδιαιτερο" χωρο ... :smilea:

OldMan
29/01/2007, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αλλα ΜΗΝ ζηταμε και ΑΛΛΟΝ "ιδιαιτερο" χωρο ... :smilea:

Τώρα που το σκέφομαι...

Ένα "σεπαρέ" με καμιά σαμπανιέρα και βελούδινες πολυθρόνες (ανακλινόμενες, εννοείται..) δεν θα ήταν και άσχημη περίπτωση..!!! :blush:


καμιά παστούλα θα θέλαμε ...??? :lol:

gcrook
29/01/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ξέρεις τον Κρούκη ..??? :look:

Τελικα εσυ θες πολυ να με γνωρισεις:blush:

sonic22
29/01/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Για το καθενα απο αυτα που αναφερεις ΥΠΑΡΧΕΙ ειδικη ενοτητα στο Φορουμ που ΚΑΛΥΠΤΕΙ αυτον τον σκοπο! kala...kala...

ama eixate vrei kanena ejtra moderator sto tsak bam tha anoigate ipokatigoria...

:evil: :D :p

OldMan
29/01/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τελικα εσυ θες πολυ να με γνωρισεις:blush:

Θα μας μπανάρουνε, καλέ μου... :blush:

crs-k
29/01/2007, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τελικα εσυ θες πολυ να με γνωρισεις:blush:


Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα μας μπανάρουνε, καλέ μου... :blush:




Κοριτσια ...

Κρατηθειτε λιγο να φτιαξουμε την "καβατζα" που λεγαμε ... :(



Που 'σαι ρε Σταθη οταν σε χρειαζομαστε ... :sick:

Vstrommer71
30/01/2007, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k


Φυσικα και ΔΕΝ εχουν δικιο και το μονο που φταιει ειναι οτι οι στριταδες ΔΕΝ καταγραφουν τις εντυπωσεις τους ...


Εμ βεβαια,αφου οι στρηταδες για να βγουνε βολτα:
1ον:Θα πρεπει η κοντινοτερη βροχη να ειναι στη Σιβηρια(αδιαβροχα,τι αδιαβροχα?),
2ον:Η θερμοκρασια να ειναι οχι κατω απο 10 βαθμους(μην κρυωσουμε),
3ον:ΚΑΙ οχι πανω απο 25βαθμους(οχι και να βρασουμε κιολας!),
4ον:Η σχετικη υγρασια να μην ειναι υψηλη,
5ον:Οι ανεμοι να πνεουν το πολυ εως 5 Μποφορ,γιατι δεν μπορουν τα παιδια να ξυσουνε γονατα γιατι το καραβι τους ανεμοδερνεται,
6ον:Θα πρεπει η διαδρομη να περιεχει τις λεξεις Επιδαυρος ή Γαλαξειδι ή Αη Γιαννης(ως γνωστον η επιφανεια της Γης τερματιζεται στα προαναφερθεντα μερη,απο εκει και μετα δεν υφισταται):lol: :lol: :lol:

Και πανω απο ολα,οταν οι...γρηγοροι πανε βολτα,σιγα μην εχουνε μαζι τους φωτογραφικες και κουραφεξαλα.Αφου το μονο που βλεπουνε στο δρομο ειναι οι ταμπελες,τι να τις κανουν τις φωτο!???:evil:

Κατοπιν ολων αυτων παρακαλεισθε να μας παραχωρησετε ειδικον δωματιον για να μαζευομαστε,συμφωνω με τον Ταχυδρομο:beer:

fantacid
30/01/2007, 01:08
σαν πολλα δε ζηταμε τελευταια ρε παιδια???
συνεχεια καποιος μλκς θα πεταχτει κ θα ζητησει ενα νεο sub-foroum για να παιζει με τους φιλους του, κ το χειροτερο ειναι οτι υπαρχουν αλλοι 10-20 που συμφωνουνε!!

ΡΕ δεν εχετε καταλαβει ακομα οτι οι πολυ-αγαπημενοι/μηχανοι διαχειριστες μας δεν εχουν καιρο για αλλο σπαμ .....ε σορρυ(σπαμ οι διαχειριστες!! απορω πως το σκεφτηκα...κεραυνος να πεσει να με καψει κ να μου μεινει το XR -απο βενζινη ε, μη το χοντρυνουμε!!), για αλλο e-καθαρισμα κ e-μπατσικλικι κ γενικοτερα απο το κουραστικο κ απαιτητικο αθλημα του διαχεριστη!!

αλλωστε οπως ξερετε το μοτο.γρ λειτουργει αψογα εδω κ καιρο κ δεν υπαρχει λογος να κανουμε πειραματισμους κ γενικες μλκιες κ χαλασουμε αυτη την υπεροχη ατμοσφαιρα,
στη τελικη το φορα ΔΕ ζει κ αναπνεει απο τα μελη του, ΔΕΝ ειναι ζωντανος οργανισμος ΟΥΤΕ αναπτυσετε κ να εξελισετε μεσα απο τις εκαστoτε αναγκες κ απαιτησεις των καιρων κ των μελων του!

θα προτεινα κι'ολας ο επομενος που θα ποσταρει καποια φαεινη ιδεα να μπαναριστει για ενα 10ημερο, παραδωση του διπλωματος στα κεντρικα γραφεια της συντονιστικης ομαδας του μοτο.γρ, για παραδειγματισμο κ συμορφωση των επομενων επιδοξων ταραξιων!

EVI
30/01/2007, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Εμ βεβαια,αφου οι στρηταδες για να βγουνε βολτα:
1ον:Θα πρεπει η κοντινοτερη βροχη να ειναι στη Σιβηρια(αδιαβροχα,τι αδιαβροχα?),
2ον:Η θερμοκρασια να ειναι οχι κατω απο 10 βαθμους(μην κρυωσουμε),
3ον:ΚΑΙ οχι πανω απο 25βαθμους(οχι και να βρασουμε κιολας!),
4ον:Η σχετικη υγρασια να μην ειναι υψηλη,
5ον:Οι ανεμοι να πνεουν το πολυ εως 5 Μποφορ,γιατι δεν μπορουν τα παιδια να ξυσουνε γονατα γιατι το καραβι τους ανεμοδερνεται,
6ον:Θα πρεπει η διαδρομη να περιεχει τις λεξεις Επιδαυρος ή Γαλαξειδι ή Αη Γιαννης(ως γνωστον η επιφανεια της Γης τερματιζεται στα προαναφερθεντα μερη,απο εκει και μετα δεν υφισταται):lol: :lol: :lol:

Και πανω απο ολα,οταν οι...γρηγοροι πανε βολτα,σιγα μην εχουνε μαζι τους φωτογραφικες και κουραφεξαλα.Αφου το μονο που βλεπουνε στο δρομο ειναι οι ταμπελες,τι να τις κανουν τις φωτο!???:evil:

Κατοπιν ολων αυτων παρακαλεισθε να μας παραχωρησετε ειδικον δωματιον για να μαζευομαστε,συμφωνω με τον Ταχυδρομο:beer:



να μπει μια κατηγορια που να λέγετε<< ανεκδοτα απο και καλα χωματινος >>πορ φαβορ


πες μου οτι κανεις πλακα να γελασω

αλλιως θα παρεξηγηθούμε

Vstrommer71
30/01/2007, 01:17
Δεν πειραζει ρε φαινομενο, και subforum να μην μας κανουνε παλι θα βολταρουμε(με ολους τους καιρους),θα φωτογραφιζουμε και στο τελος σε καποια ταβερνα θα τρωγοπινουμε:beer:
Παρεα θα μας κανουνε οι διαχωριστικες στην Εθνικη και τα δεντρα στο δασος!
Ξεμυτιστε ρε απο τους καναπεδες και τις ΤιΒι σας,εξω υπαρχει μια καταπληκτικη Ελληνικη Φυση που μας περιμενει χειμωνα και καλοκαιρι:beer:

Vstrommer71
30/01/2007, 01:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
να μπει μια κατηγορια που να λέγετε<< ανεκδοτα απο και καλα χωματινος >>πορ φαβορ


πες μου οτι κανεις πλακα να γελασω

αλλιως θα παρεξηγηθούμε
Η ανεπτυγμενη αισθηση του χιουμορ επιβαλλεται!:D
Δεχομεθα και αντιλογο να κανουμε τον χαβαλε μας:lol:

EVI
30/01/2007, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Η ανεπτυγμενη αισθηση του χιουμορ επιβαλλεται!:D
Δεχομεθα και αντιλογο να κανουμε τον χαβαλε μας:lol:

ok

οτι και να λες










































ΣΕ ΕΧΩ























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vstrommer71
30/01/2007, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ok

οτι και να λες










































ΣΕ ΕΧΩ























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

[HOLLY SPAM]Στο μονο που με εχεις ειναι....





























































..Η βαθμολογια!































































+8 βαθμους(ας ειναι καλα ο Τσιριλο που εβλεπε τις μπαλλες να περνουν απο μπροστα του σαν αεροπλανα!!!!):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/HOLLY SPAM]

EVI
30/01/2007, 01:30
oeoeoeoeoeoe ΠΡΩΩΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑ

ΚΥΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΟ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ




εεε τι λεγαμε α ναι για τους χωματινους :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vstrommer71
30/01/2007, 01:37
Tεσπα,το θεμα το αφηνω στα στιβαρα χερια των αξιοτιμων κ.κ Ντολμαν και Λυκο.29 κατασκευαστες
forum συνιστουν αυτους,αυτοι ξερουν:beer:

fantacid
30/01/2007, 01:38
[spam faking mode]



Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
συγνωμη,
θελουμε να γραψουμε για την κουτα του exc300
τι κι'ααααααλλη?:eek:

για τα scoop λαστιχα
αφου για το το Ζ δε βγαινουν τετοια!:(

για το νεο wr450f
για το XR τιποτα ε?:mad:

για την μονοπαταδα στον παρνωνα
ουτε για το χωρτιατη??:bigcry:

για την οδηγηση στο χιονι
χωμα ή χιονι τελικα?!?!?:confused:

για τον εξοπλισμο που πουλαμε η ζηταμε
ενα θωρακα πουλαω εδω κ καιρο αλλα τπτ!!

για να βρεθουμε μερικοι ονοφαδες
δε τους θελουμε τους ΟΝ!!!!:evil:

για την αγωνιστικη διαδρομη του κατανα
ποιος ειναι παλι αυτος ο φλωρος??:p

για το καρμυρατερ του xr
α να κατι κ για το XR!!!:wacko:

για το lisboa-dakar
το παλιο parisI-dakar δε λες??

και για τοσα αλλα...
τι κι'αλλα θες????:a26:


..γιατι να μην ειναι ολα μαζεμενα και να μην ψαχνουμε δεξια-αριστερα??


[/spam faking mode]







:wave2:

dirtbird
30/01/2007, 05:58
θελουμε να γραψουμε για την κουτα του exc300
τι κι'ααααααλλη?

Λίγα με την κούτα :smokin:































γιατί τα ισιώνει ΟΛΑ :D :lol:

hornet
12/02/2007, 08:45
Τα trackdays ειναι μια ξεχωριστη ενoτητα και ειναι παγκοσμιος ορος που εγινε μιας και ειναι ενα ξεχωριστο event και εχει να κανει με τη μαθηση οδηγησης στο δρομο.

Τωρα εαν θελετε να κανετε βολτες στα βουνα κλπ υπαρχουν παντα οι βολτες ,συναντησεις δεν χρειαζεται ξεχωριστο subforum

hornet
12/02/2007, 08:52
"Εμ βεβαια,αφου οι στρηταδες για να βγουνε βολτα:
1ον:Θα πρεπει η κοντινοτερη βροχη να ειναι στη Σιβηρια(αδιαβροχα,τι αδιαβροχα?),
2ον:Η θερμοκρασια να ειναι οχι κατω απο 10 βαθμους(μην κρυωσουμε),
3ον:ΚΑΙ οχι πανω απο 25βαθμους(οχι και να βρασουμε κιολας!),
4ον:Η σχετικη υγρασια να μην ειναι υψηλη,
5ον:Οι ανεμοι να πνεουν το πολυ εως 5 Μποφορ,γιατι δεν μπορουν τα παιδια να ξυσουνε γονατα γιατι το καραβι τους ανεμοδερνεται,
6ον:Θα πρεπει η διαδρομη να περιεχει τις λεξεις Επιδαυρος ή Γαλαξειδι ή Αη Γιαννης(ως γνωστον η επιφανεια της Γης τερματιζεται στα προαναφερθεντα μερη,απο εκει και μετα δεν υφισταται)

Και πανω απο ολα,οταν οι...γρηγοροι πανε βολτα,σιγα μην εχουνε μαζι τους φωτογραφικες και κουραφεξαλα.Αφου το μονο που βλεπουνε στο δρομο ειναι οι ταμπελες,τι να τις κανουν τις φωτο!???

Κατοπιν ολων αυτων παρακαλεισθε να μας παραχωρησετε ειδικον δωματιον για να μαζευομαστε,συμφωνω με τον Ταχυδρομο"


Αγαπητε vstrommer κανεις πολλλυυυυυ μεγαλο λαθος απλα πολλοι που κανουν βολτες για πολλους και διαφορους λογους δεν τις καταγραφουν...οποτε κομμενο το υφακι το ειρωνικον...δεν εχει να κανει με τον τυπο μηχανης αλλα με την ψυχη του καθενος μας...αμα ειναι ταξιδιαρα πας παντου και υπαρχουν και αποδειξεις


Οποτε καλο ειναι να μην καλλιεργουμε πολωτικο κλιμα!!

rsp
12/02/2007, 09:34
Οταν οι στριταδες βαζανε φωτογραφιες απο εκδρομες που ξυνανε ασφαλτο και σουζες και λοιπα, καποιοι κραξανε οτι τι μαθηματα δινοντε στη νεολαια του φορουμ και παπαριες...Στο χωμα οι φωτογραφιες ΦΑΙΝΟΝΤΕ πιο χαλαρες και δεν προκαλουν τα κολλημενα μυαλα...Μη ζητατε συνεχια απο αυτο το φορουμ...:wave2:

hornet
12/02/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Οταν οι στριταδες βαζανε φωτογραφιες απο εκδρομες που ξυνανε ασφαλτο και σουζες και λοιπα, καποιοι κραξανε οτι τι μαθηματα δινοντε στη νεολαια του φορουμ και παπαριες...Στο χωμα οι φωτογραφιες ΦΑΙΝΟΝΤΕ πιο χαλαρες και δεν προκαλουν τα κολλημενα μυαλα...Μη ζητατε συνεχια απο αυτο το φορουμ...:wave2:

ωπα baby!!:wave2:

DUKASII
12/02/2007, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ωπα baby!!:wave2: ρε λαλακα πορνετ τι μου κανες τωρα???
ΤΟ ΧΩ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΕΙΜΠΙ ΛΕΜΕ ...ΟΠΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΠΑ...
]
ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΕΔΩ??:blush:

hornet
12/02/2007, 10:57
ππουτανα σπυρακο ολα τα βλεπεις εεεεεεε!!!!

Τα παντα παρακολουθων εισαι μωρη κυρια..λασπωμενη πλεον...σε εχω και συνολακι μουρλια πουτανιαρη αντρα!!!!

Vstrommer71
12/02/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet


Αγαπητε vstrommer κανεις πολλλυυυυυ μεγαλο λαθος απλα πολλοι που κανουν βολτες για πολλους και διαφορους λογους δεν τις καταγραφουν...οποτε κομμενο το υφακι το ειρωνικον...δεν εχει να κανει με τον τυπο μηχανης αλλα με την ψυχη του καθενος μας...αμα ειναι ταξιδιαρα πας παντου και υπαρχουν και αποδειξεις


Οποτε καλο ειναι να μην καλλιεργουμε πολωτικο κλιμα!!
Αμα ο κοσμος ΔΕΝ εχει και λιγο χιουμορ...καηκαμε!Ελπιζω να γινεται αντιληπτο αυτο...

makis206
12/02/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Αμα ο κοσμος ΔΕΝ εχει και λιγο χιουμορ...καηκαμε!Ελπιζω να γινεται αντιληπτο αυτο...

Είρωνα !:a16:



:rotflmao: :a22: :a33: :a22: :rotflmao:

bartlal
12/02/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
"Εμ βεβαια,αφου οι στρηταδες για να βγουνε βολτα:
1ον:Θα πρεπει η κοντινοτερη βροχη να ειναι στη Σιβηρια(αδιαβροχα,τι αδιαβροχα?),
2ον:Η θερμοκρασια να ειναι οχι κατω απο 10 βαθμους(μην κρυωσουμε),
3ον:ΚΑΙ οχι πανω απο 25βαθμους(οχι και να βρασουμε κιολας!),
4ον:Η σχετικη υγρασια να μην ειναι υψηλη,
5ον:Οι ανεμοι να πνεουν το πολυ εως 5 Μποφορ,γιατι δεν μπορουν τα παιδια να ξυσουνε γονατα γιατι το καραβι τους ανεμοδερνεται,
6ον:Θα πρεπει η διαδρομη να περιεχει τις λεξεις Επιδαυρος ή Γαλαξειδι ή Αη Γιαννης(ως γνωστον η επιφανεια της Γης τερματιζεται στα προαναφερθεντα μερη,απο εκει και μετα δεν υφισταται)

Και πανω απο ολα,οταν οι...γρηγοροι πανε βολτα,σιγα μην εχουνε μαζι τους φωτογραφικες και κουραφεξαλα.Αφου το μονο που βλεπουνε στο δρομο ειναι οι ταμπελες,τι να τις κανουν τις φωτο!???

Κατοπιν ολων αυτων παρακαλεισθε να μας παραχωρησετε ειδικον δωματιον για να μαζευομαστε,συμφωνω με τον Ταχυδρομο"


Αγαπητε vstrommer κανεις πολλλυυυυυ μεγαλο λαθος απλα πολλοι που κανουν βολτες για πολλους και διαφορους λογους δεν τις καταγραφουν...οποτε κομμενο το υφακι το ειρωνικον...δεν εχει να κανει με τον τυπο μηχανης αλλα με την ψυχη του καθενος μας...αμα ειναι ταξιδιαρα πας παντου και υπαρχουν και αποδειξεις


Οποτε καλο ειναι να μην καλλιεργουμε πολωτικο κλιμα!!


παει, μας τον χαλασε τον hornet ο αλγυμνιστης.... :( :sad::sad:





ΦΕΥ...


:a35:

hornet
12/02/2007, 12:33
ρε σεις το αστειο που το ειδατε????


Ακομα και αν κανατε αστειο ...μαλλον απο κρυο εως ατυχες θεωρειται ...κοινως αυτα που λετε ουτε για αστειο


αλχιμιστης??? τεσπα μαλλον το πολυ χωμα εχει φραξει εισαγωγες μου φαινεται:wave2:

fantacid
12/02/2007, 13:03
τελικα αυτοι οι στιταδες εκτος απο στριταδες ειναι κ κρυοκωλοι!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

hornet
12/02/2007, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
τελικα αυτοι οι στιταδες εκτος απο στριταδες ειναι κ κρυοκωλοι!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

:a28: Γιατι μιλαω εγω αρα απευθυνεσαι σε προσωπικο επιπεδο!!

fantacid
12/02/2007, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
:a28: Γιατι μιλαω εγω αρα απευθυνεσαι σε προσωπικο επιπεδο!!

sory man
θυχτηκες???







ωρε πουστη μου δε πρεπει να μιλαω σε μοντ αυτοι ειναι τελιως μυγιακτιχτοι!!!

:yuck:

bartlal
12/02/2007, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet

αλχιμιστης??? τεσπα μαλλον το πολυ χωμα εχει φραξει εισαγωγες μου φαινεται:wave2:

αλχημιστης: γνωστο και μη εξαιρετεο μελος που μετα πολυμηνων και εντατικων μαθηματων καταφερε να κανει quotes οταν ηθελε να αναφερθει σε καποιον συγκεκριμενα και να μην δακτυλογραφει τα παντα καθε φορα.

Αι προσπαθειαι συνεχιζονται προκειμενου οπως καταφερει να εισαγει emoticons στα ποστς του.

τον λογο πλεον εχει η επιστημη μεσω της χειρουργικης αντικαταστασης του εγκεφαλου του ουτως ωστε να καταφερει την επισυναψη των emoticons... αλλιως: basket case!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
12/02/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
.........



ωρε πουστη μου δε πρεπει να μιλαω σε μοντ αυτοι ειναι τελιως μυγιακτιχτοι!!!

:yuck:


Εξαρτάται.... εγώ ας πουμε ήμουν πάντα αλτρουϊστής και διαλεκτικός..... :D

Αλλά άμα πετάς χοντράδες έτσι.... σόρρυ αλλά..... αν έκανες πλάκα δείχτο κιόλας....

DUKASII
12/02/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εξαρτάται.... εγώ ας πουμε ήμουν πάντα αλτρουϊστής και διαλεκτικός..... :D

Αλλά άμα πετάς χοντράδες έτσι.... σόρρυ αλλά..... αν έκανες πλάκα δείχτο κιόλας.... ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕ ΠΟΥΣΤΗ ΑΥΤΟΣ ΡΕ???:mad: :mad:

fantacid
12/02/2007, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕ ΠΟΥΣΤΗ ΑΥΤΟΣ ΡΕ???:mad: :mad:


εισαι μοντ?

DUKASII
12/02/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
εισαι μοντ? αν ειμαι λεει...:rotflmao: :lol: :rotflmao:

εγω φίλε γεννηθηκα μοντ...:lol: :lol: :rotflmao:

fantacid
12/02/2007, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αν ειμαι λεει...:rotflmao: :lol: :rotflmao:

εγω φίλε γεννηθηκα μοντ...:lol: :lol: :rotflmao:


εεεε σορυ ..... αλλα δεν εννοω μοντελο!

:lol: :lol: :lol:

makis206
12/02/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
εεεε σορυ ..... αλλα δεν εννοω μοντελο!
:lol: :lol: :lol:

Για δες τι γράφει κάτω απ'το Moto Forum > Μοτοσυκλέτα > Μοντέλα > ΚΤΜ (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=28) ;;:a53:

:lol: :rotflmao: :lol:

fantacid
12/02/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Για δες τι γράφει κάτω απ'το Moto Forum > Μοτοσυκλέτα > Μοντέλα > ΚΤΜ (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=28) ;;:a53:

:lol: :rotflmao: :lol:


:look:







δε πιστευω κ συ να εισαι μοντ!?!?!?!?!?!!?

makis206
12/02/2007, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:look:
δε πιστευω κ συ να εισαι μοντ!?!?!?!?!?!!?

Θα κάνω αίτηση μόλις ανοίξει σπαμμοκατηγορία :look:


:lol: :beer: :wave2: :lol:

fantacid
12/02/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Θα κάνω αίτηση μόλις ανοίξει σπαμμοκατηγορία :look:


:lol: :beer: :wave2: :lol:

τι λες ρε παλικαρε!

αφου....

spam is everywhere

ρε εσυ επρεπε να εισαι επητιμος μοδιστρος !!!!

κατι σαν SUPER SPAMODERATOR !!!



:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
12/02/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ωρε πουστη μου δε πρεπει να μιλαω σε μοντ αυτοι ειναι τελιως μυγιακτιχτοι!!!
Άλεξ, ξεκόλλα (και γρήγορα) γιατί θα φας άσχημη σφαλιάρα !!!

(και άσε τα θιγμένα μυξοπουτανίστικα σου-μου-του, γιατί θα φας χειρότερη σφαλιάρα...) :D

fantacid
12/02/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλεξ, ξεκόλλα (και γρήγορα) γιατί θα φας άσχημη σφαλιάρα !!!

(και άσε τα θιγμένα μυξοπουτανίστικα σου-μου-του, γιατί θα φας χειρότερη σφαλιάρα...) :D


εμεινε κανας μοντ που δε ποσταρε εδωπερα????

οχι πεστε μου!!!







:smokin:

OldMan
12/02/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
εμεινε κανας μοντ που δε ποσταρε εδωπερα????
οχι πεστε μου!!!:smokin:
Εγώ πάντως σΕ μίλησα...:smokin:
(κάνε τα κουμάντα σου...)

Vstrommer71
12/02/2007, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αλχημιστης: γνωστο και μη εξαιρετεο μελος που μετα πολυμηνων και εντατικων μαθηματων καταφερε να κανει quotes οταν ηθελε να αναφερθει σε καποιον συγκεκριμενα και να μην δακτυλογραφει τα παντα καθε φορα.


Kαι ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΕΡΣΟΝΑ να μην ξεχναμε,τυφλα να εχει ο Σομπολας!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
12/02/2007, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αλχημιστης: γνωστο και μη εξαιρετεο μελος που μετα πολυμηνων και εντατικων μαθηματων καταφερε να κανει quotes οταν ηθελε να αναφερθει σε καποιον συγκεκριμενα και να μην δακτυλογραφει τα παντα καθε φορα.

Αι προσπαθειαι συνεχιζονται προκειμενου οπως καταφερει να εισαγει emoticons στα ποστς του.

τον λογο πλεον εχει η επιστημη μεσω της χειρουργικης αντικαταστασης του εγκεφαλου του ουτως ωστε να καταφερει την επισυναψη των emoticons... αλλιως: basket case!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εδω δεν μπορει να εισαγει στη μηχανη τον κωδικα γυροσκοπικου στα γαμωτικον κολας?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
18/04/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλεξ, ξεκόλλα (και γρήγορα) γιατί θα φας άσχημη σφαλιάρα !!!

(και άσε τα θιγμένα μυξοπουτανίστικα σου-μου-του, γιατί θα φας χειρότερη σφαλιάρα...) :D

χαχαχαχαχαχαχα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

no offence Αλεξ:winka: :lol:

fantacid
19/04/2007, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
χαχαχαχαχαχαχα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

no offence Αλεξ:winka: :lol:



:a38:











:winka:

adam_tsouk
19/04/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
χαχαχαχαχαχαχα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

no offence Αλεξ:winka: :lol:


ποσα χρονια ειχες να μπεις εσυ?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jasondakar
19/04/2007, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
συγνωμη,
θελουμε να γραψουμε για την κουτα του exc300
για τα scoop λαστιχα
για το νεο wr450f
για την μονοπαταδα στον παρνωνα
για την οδηγηση στο χιονι
για τον εξοπλισμο που πουλαμε η ζηταμε
για να βρεθουμε μερικοι ονοφαδες
για την αγωνιστικη διαδρομη του κατανα
για το καρμυρατερ του xr
για το lisboa-dakar
και για τοσα αλλα...



..γιατι να μην ειναι ολα μαζεμενα και να μην ψαχνουμε δεξια-αριστερα??

συμφωνω

tati
20/04/2007, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ποσα χρονια ειχες να μπεις εσυ?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

whoooo are youuuuu??

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
20/04/2007, 07:11
και εντός θέματος...

συμφωνώ και εγώ να δημιουργηθεί ξέχωρη κατηγορία για τα χωματα, να είναι όλα μαζεμένα και ξεκαθαρα