PDA

View Full Version : Κλέφτης ανταλλακτικών



NaGaN
29/01/2007, 17:26
Ιδιοκτήτης CBF ( μάλλον) αφαιρεί ανταλλακτικά από την αριστερή πλευρά της μοτοσικλέτας μου. Η ιστορία άρχισε πριν από ένα μήνα και επαναλήφθηκε πρόσφατα. Έχει μια προτίμηση στα στηρίγματα των βάσεων της βαλίτσας. Το πρώτο χτύπημα αφορά την κεντρική ενώ το δεύτερο την πλαϊνή, πάντα από την αριστερή πλευρά.

Ρε μεγάλε σε παρακαλώ αν χρειαστείς κάτι άλλο ζήτα το με Π.Μ. να σου το παραγγείλω γιατί η καλή μου είναι απαραίτητη καθημερινά και δεν έχω χρόνο για αναμονή παραγγελιών. Στο κάτω κάτω να τα έχεις και καινούργια.

Υ.Γ. Τα πλαστικά είναι σπασμένα μετά από τρακάρισμα οπότε δεν αξίζει τον κόπο να προσπαθήσεις.

Και αν διαβάζεις αυτές τις γραμμές να φυλάγεσαι περισσότερο γιατί τα έχω πάρει λίγο και δεν θα είμαι τόσο ήρεμος όταν τα πούμε από κοντά.


"Το νου σας ρεμάλια..." μας έχουν βάλει στο μάτι.

GeorgeFZR
29/01/2007, 20:09
:hypnotize :hypnotize

kachius
29/01/2007, 20:16
Το είχα πάθει και εγώ με το προηγούμενο tdm :mad:

Άμα πετύχεις τον δικό σου, ρίξε μια φωνή και από εδώ...γιατί ο δικός μου
μου ξέφυγε :mad:

makis206
29/01/2007, 21:46
Αν και εύχομαι να μην ξανασυμβεί, στην αντίθετη περίπτωση ελπίζω να τον πιάσεις στα πράσα :mad:

Nostra
30/01/2007, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από NaGaN
"Το νου σας ρεμάλια..." μας έχουν βάλει στο μάτι.



μπορείς να μου στείλεις με ΠΜ σε ποια περιοχή συμβαίνει αυτό? :mad: :mad: :mad:




:wave2: :wave2:

Respect
30/01/2007, 09:23
Θα τους πάρει ο διάολος στο τέλος.- :mad:

BILLY FILTH
30/01/2007, 10:23
εμένα την προηγούμενη εβδομάδα μου αφαίρεσαν τη βίδα που στηρίζει τα προστατευτικά του ψυγείου:confused:

Nostra
30/01/2007, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
εμένα την προηγούμενη εβδομάδα μου αφαίρεσαν τη βίδα που στηρίζει τα προστατευτικά του ψυγείου:confused:

ναι κι εμένα το καλοκαίρι στην Ερεσσό, Μυτιλήνης μου κλεψανε τα WOW! aftermarket καπάκια βαλβίδων από τους τροχούς....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sabre
30/01/2007, 10:35
Το πιό κουλό δεν το ξέρετε.......


Κάποιος-κάπου μου αφαίρεσε την βίδα που κρατάει την κόντρα απο τον δεξί καθρέπτη απο το hornet. Σημείωση: η βίδα έχει ανάποδες βόλτες και την καλύπτει ένα πλαστικό προστατευτικό.Μετά απο τα 100 ο καθρέπτης γυρίζει προς τα μέσα.
Οχι μόνο μου την βουτήξανε αλλά βιδώθηκε και ο καθρέπτης έτσι ώστε να μην ξεβιδώνει μέχρι να βρέι "δυνατή" αντίσταση απο τον αέρα.......:mad:
Αν κάποιος ξέρει κανένα μαγαζί που να εμπορεύεται τέτοιες βίδες ας ρίξει ένα info γιατί μέχρι τώρα τζίφος.....thx και τα μάτια μας 1004:eyepop:

pissaman
30/01/2007, 10:42
Στείλε μου ένα πμ για ποιο χόρνετ ακριβώς θέλεις! :beer: (ή ακόμα καλύτερα τον αριθμό πλαισίου)