PDA

View Full Version : Κράνος που σου επιτρέπει να βλέπεις και πίσω!!!



kostasfazer
23/07/2004, 14:39
Mε την χρήση καθρεφτών επιτρέπει στον οδηγό να βλέπει και πίσω του, βέβαια δεν ξέρω τι γίνεται αν υπάρχει και συνεπιβάτης
:rolleyes:

http://www.reevu.com/rv.asp


:) :)

patriarxis3
02/08/2004, 03:54
Για τους Σαλονικιούς και ΒορειοΕλλαδίτες γενικότερα, τα Reevu τα εισάγει επίσημα το MotoHouse που βρίσκεται στην Τούμπα.
Για περισσότερες πληροφορίες.... www.motohouse.itgo.com

Julius
02/08/2004, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από patriarxis3
Για τους Σαλονικιούς και ΒορειοΕλλαδίτες γενικότερα, τα Reevu τα εισάγει επίσημα το MotoHouse που βρίσκεται στην Τούμπα.
Για περισσότερες πληροφορίες.... www.motohouse.itgo.com


re pou to filoksenoyne to site? ti domain einai auto?? !!!!

mou anoiksane 10 pop up me gomenes me to pou mpika mesa!!!!

auto einai disfimish re, oxi diafimish xxa ax ax xa ax ax

Κανένας
02/08/2004, 10:47
Το έχω ξαναγράψει
Η εταιρία βασικά, έφτιαχνε κράνη για ποδήλατα
Δεν ξέρω, πως θα επεξεργάζεται τις πληροφορίες ο εγκέφαλος, όταν θα είναι μέσα στο οπτικό του πεδίο δυο εικόνες, τόσο αντικρουόμενες και τι σύγχυση μπορεί να του προκαλεί, σε υπολογισμό αποστάσεων και εκτίμηση καταστάσεων
Ακόμα και αν δεν κοιτάμε εκεί, η περιφερειακή οραση πρέπει να δέχεται ισχυρό σοκ
Έχετε δοκιμάσει, να κινείστε με ένα όχημα και να κοιτάτε μόνο πίσω
Και καλά στις ταχύτητες που κινείται ένα ποδήλατο, αλλά σε αυτές που κινείται μια μοτοσικλέτα?
Εδώ ένα παιχνίδι παίζουμε με αεροπλάνα, ή μηχανές, η’ δράσης και γίνεται χαμός στον εγκέφαλο και στο οπτικό νεύρο
Δεν είναι τυχαίο, που οι κατασκευαστές των παιχνιδιών, προειδοποιούν για ίλιγγο και κρίσεις επιληψίας

Καλά αυτοί με τα σουπερσπορτ, να δω πως θα βλέπουν μπροστά, αφού είναι συνέχεια σκυφτοί
:hypnotize :uplate: :eyepop: :hypnotize

idi
02/08/2004, 10:49
εγω λεω να βαλω καθρεφτες στο ακρομπαρο του τιμονιου μιας και στο Ζ βλεπω τους αγκωνες μου απο τους μαμα καθρεπτες:D

sniper
02/08/2004, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω λεω να βαλω καθρεφτες στο ακρομπαρο του τιμονιου μιας και στο Ζ βλεπω τους αγκωνες μου απο τους μαμα καθρεπτες:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τα προβλήματα εμφανίζονται σιγά σιγά και ένα ένα .....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
02/08/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Τα προβλήματα εμφανίζονται σιγά σιγά και ένα ένα .....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ναι αλλα κοιτα με στα ματια... στα ματια ειπαμε....

(αλλα Χερτζικοβα!)


3570

idi
02/08/2004, 13:21
ουπςςςςςςςς λαθος φωτο!


3571

sniper
02/08/2004, 13:28
Έχεις απόλυτο δίκιο ρε συ Γιώργο.....


ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗ και με γκόμενα επάνω μια κούκλα είναι :lol:


Υ.Γ. Η παντοφλοκρατούσα γνωρίζει ότι κάνεις συλλογή από τέτοιες φωτογραφίες;:lol: :wave2:

PLUTON
04/08/2004, 17:27
Στους 2τροχούς (τ136) , είχε εκτενές άρθρο γι αυτό το κράνος.
Εκεί ανέφερε ότι το κράνος αυτό είναι αποτέλεσμα ερευνών διάρκειας 7 (!) ολόκληρων ετών. Δεν είναι και λίγα... Υποθέτω ότι θα έχουν βρεί την λύση για όλα αυτα που αναφέρατε. Τι κάνανε 7 χρόνια?
Όπως και να έχει δεν το έχω δοκιμάσει το κράνος , κάτι όμως που θα κάνω , όταν μου δοθεί η ευκαιρία.

GST
05/08/2004, 06:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από PLUTON
Στους 2τροχούς (τ136) , είχε εκτενές άρθρο γι αυτό το κράνος.
Εκεί ανέφερε ότι το κράνος αυτό είναι αποτέλεσμα ερευνών διάρκειας 7 (!) ολόκληρων ετών. Δεν είναι και λίγα... Υποθέτω ότι θα έχουν βρεί την λύση για όλα αυτα που αναφέρατε. Τι κάνανε 7 χρόνια?
Όπως και να έχει δεν το έχω δοκιμάσει το κράνος , κάτι όμως που θα κάνω , όταν μου δοθεί η ευκαιρία.


7 xρονια φιλε μου εξελισανε το συστημα λειτουργειασ ...............ασ μασ φερουν και ενα οδηγο που το φοραει 7 χρονια να μασ πει την εμπειρεια του και μετα το συζηταμε ......εωσ τοτε οι καθρεπτεσ κανουν μια χαρουλα την δουλιτσα τουσ :rotflmao: