PDA

View Full Version : ΕΠΙΣΗΜΑ Service ??



mitioudis
04/02/2007, 00:40
Καλησπερα σε ολους , την μηχανουλα την εχω μονο δυο μέρες για τα service τα επισημα τι κανουμε ?? πχ στα 1000 km που την παμε ?? εγω την πήρα απο το GLOBAL Λ Αλεξανδρας που πρέπει να το πάω ? γιατί μαλλον θα πρέπει να μου σφραγίσουν και το βιβλιο συντήρησης.
Και κάτι άλλο ψηλότερη ζελατίνα που βρίσκουμε και που κειμενονται οι τιμες?

gloum
04/02/2007, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitioudis
Καλησπερα σε ολους , την μηχανουλα την εχω μονο δυο μέρες για τα service τα επισημα τι κανουμε ?? πχ στα 1000 km που την παμε ?? εγω την πήρα απο το GLOBAL Λ Αλεξανδρας που πρέπει να το πάω ? γιατί μαλλον θα πρέπει να μου σφραγίσουν και το βιβλιο συντήρησης.
Και κάτι άλλο ψηλότερη ζελατίνα που βρίσκουμε και που κειμενονται οι τιμες?

Tην πας σε κάποιο εξουσιοδοτημένο η στην ίδια την αντιπροσωπεία.Εκτός και αν το μαγαζί που την πήρες κάνει και αυτό το ρόλο.Όσο για την ζελατίνα προτίμησε κάποιο after market που θα είναι πολύ πιο φτήνο.Πήγαινε σε μαγαζιά με αξεσουάρ.

Λεωνίδας
04/02/2007, 13:08
Δε σου δώσανε τη λίστα με τα εξουσιοδοτημένα; Ε εκεί πας :wave2:

ΥΓ καλοτάξιδη αγρατζούνιστη κλπ :D :D

pissaman
04/02/2007, 18:51
http://www.honda-eu.it/service/dealer/state.asp?state=greece
Κάνε κλικ στο νομό που βρίσκεσαι να δεις όλους τους εξουσιοδοτημένους με τηλ, διεύθυνση και email
:beer: :beer:

el_hymador
05/02/2007, 09:28
Kαι παρε και καμια γνωμη απο αλλους πριν το πας σε ''εξουσιοδοτημενο''....ειχα παλιοτερα ευρωπαϊκα μοντελα και δεν ηξερα τιποτα για τους αντιπροσωπους και τους εξουσιοδοτημενους στα Γιαπωνεζικα...σε δυο ''εξουσιοδοτημενα'' συνεργεια που πηγα , εφριξα με την ποιοτητα της δουλειας , την εξυπηρετηση και την συμπεριφορα....οποτε συνεχισα να πηγαινω στον γνωστο και καλο μαστορα που εφτιαχνα παλιοτερα τα μηχανακια μου....