PDA

View Full Version : ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ



XR_125L
04/02/2007, 13:31
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 18 Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ!! ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΙΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΟΜΑΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ. ΕΝΑ 250 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ HONDA MAGNA 250, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ CUSTOM. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ VIRAGO 250 Κ ΤΟ KLE 250. ΓΙΑ ΤΙΜΗ ΝΟΜΙΖΩ 2000-2500 ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ????

kalant
04/02/2007, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR_125L
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 18 Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ!! ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΙΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΟΜΑΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ. ΕΝΑ 250 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ HONDA MAGNA 250, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ CUSTOM. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ VIRAGO 250 Κ ΤΟ KLE 250. ΓΙΑ ΤΙΜΗ ΝΟΜΙΖΩ 2000-2500 ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ????

καλωστον...

το xrακι δεν σου αρεσει? ή το εχεις αυτο και θες κατι μεγαλυτερο?

δεν τα ξερω τα μηχανακια που αναφερεις, καλη επιλογη παντος...

:beer:

EVI
04/02/2007, 13:51
magna και virago...............:uplate: :uplate: :uplate:


oxi ρε φιλε τι να τα κανεις αυτα τα χρεπια?καποτε ηταν στην μοδα οι καστομ και τα ψευτοτσοπερ και αυτα ηταν οι οικονομικες λυσεις για οσους δε μπορουσαν να παρουν χαρλευ

ξεκολα

δεν ειναι για τους ελληνικους δρομους αυτα καθε λακουβιτσα θα σου φαινετε σαν να επεσες σε γκρεμο

δεν θα μπορεις να αναιβεις σε πεζοδρομιο ουτε για πλακα

δεν μπορεις να πας αναμεσα ευκολα απο τα αμαξια -που θα σου χρειαστει εκτος και αν πηγαινεις σαν αμαξι-

αστο

κοιτα να παρεις κατι εντουροιδες μεχρι να πας 21 που να σε καλυπτει το διπλομα το ANHELO ειναι το μικρο ΚΛΕ αυτο που λες και εσυ δε ξερω αν σε καλυπτει το διπλωμα αν ναι δες το οπως το SERROW220(225?δε θυμαμαι) που ειναι το μικρο ΧΤ :beer: :wave2:

XR_125L
04/02/2007, 14:08
ΤΟ XR MOΥ ΑΡΕΣΕ ΟΣΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΟ Κ Μ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑ ΚΟΝΤΙΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ... ΤΟ MIKRO KLE ΤΟ ΚΑΛΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ 250, ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ..

ernti
04/02/2007, 21:11
Το βιραγκο ξεχνα το,το ιδιο και την αλλη βαρκα το μαγκνα.Νεο παιδι εισαι,δε βραζει λιγο το αιμα σου?Παρε το XR,μαθε πανω του,ξεπατωσε το,(αντεχει) και οταν παρεις μεγαλυτερη αυτο να το κρατησεις για παντα σαν ενα τιμιο μεταφορικο μεσο.Απο τα ωραιοτερα μικρα που ειδα τελευταια ειναι το 125 RAPTOR της GAGIVA.Δες ποσο κανει η ανοιχτη εκδοση με τους 30 ιππους.
Το διπλωμα που εχεις για ποσα κυβικα σε καλυπτει? Απο τιμη,μεχρι ποσα εισαι διατεθειμενος να δωσεις?Δωσε μας λεπτομερειες ωστε να μπορεσουμε να σε μπερδ.. Εεεε βοηθησουμε οσο το δυνατον πιο πολυ:D

PriestBecause
04/02/2007, 21:19
Κοιτα φιλε εγω οδηγω τη virago 250 του πατερα μου.Παραπονο δεν μπορω να πω οτι εχω.Καιει ελαχιστα και ειναι πολυ ανετη στην οδηγηση.Επισης να πω πως στη κινηση δεν εχω προβλημα και κανω σφηνες ολη την ωρα.Εμενα προσωπικα δε με καλυπτει ομως.Η virago ειναι μια χαλαρη μηχανη για βολτες και μονο γι αυτο.Δε λεω εχει στυλ και κανει μπαμ αλλα δε μπορει να σου δωσει κατι παραπανω(κανει ωραια μπαντιλικια παντως:D ).Αν θες αυτα στη συστηνω ανεπιφυλαχτα.Αλλα αν θες κατι παραπανω καλυτερα οχι.Απο φρεναρισμα πρεπει να προσεχεις γιατι εχει περιεργο κεντρο βαρος και μπορει να φυγει η μπροστινη ροδα με μια αποτομη κινηση του δεξιου χεριου(οπως και με τις περισσοτερες τσοπερ).

XR_125L
04/02/2007, 21:39
το διπλομα καλυπτει 34 γαιδουρια! απο λεφτα μπορω να δωσω μεχρι 2000 μετρητα κ αν αξιζει τον κοπο βαζω κ κανα χιλιαρικο σε δωσεις. απο τη μηχανη αφου ειναι η πρωτη δεν εχω πολλεσ απαιτησεισ αλλα θελω να μπορει να κανει ταξιδακια σχετικα ανετα!!:alien:

PriestBecause
04/02/2007, 21:45
κοιτα εγω εχω το ιδιο διπλωμα με το δικο σου.Μαζευω λεφτα για κανα 600 ss αλλα ενδιαμεσα σκεφτομαι να χτυπησω κανα zxr400.Ειναι πολυ καλο σκεψου το.

warlord
04/02/2007, 22:28
το AX-1 το ειδες καθολου?το εχει ενας φιλος και για την πολη ειναι απο τα πολυ καλα και ειναι στα λεφτα που διαθετεις,ειναι απο τα καλυτερα 250 που εχω οδηγησει,μπορεις να βαλεις και μπαγαζιερα και με 100-110 κανεις ανετα και κανα ταξιδακι,το μονο - ειναι η υπερβολικα μαλακη,κατα την γνωμη μου,πισω αναρτηση.
Τωρα για τα ψευτοτσοπεροϊδη που αναφερεις....δεν νομιζω να σε βολεψουν εκτος και αμα Θες αργοτερα να ακολουθησεις εκεινο το μονοπατι στις μηχανες και να την παρεις για να εξοικιοθεις,παντως κατα την γνωμη μου ειναι οι πιο αχρηστες(οσον αφορα την χρηστικοτητα μεσα στην πολη παντα)μηχανες
Οτι και να παρεις παντως καλοταξιδο να ειναι

XR_125L
04/02/2007, 22:30
αx 1 καλο ειναι αλλα δεν μου αρεσει η σχεδιαση του. ειναι παντως μια πιθανη επιλογη

babishondakias
04/02/2007, 22:36
Γεια σου συντεκνε.
Παιδια το zxr 400 τη λέει ? αν γνωριζει κανενας?
ποσα αλόγατα έχει?
τετρακιλινδρο?

warlord
04/02/2007, 22:37
κοιτα μεχρι το σαβατοκυριακο θα εχουμε μονταρει το ΑΧ-1 του φιλου μου που το καναμε βιδες,καναμε ηλεκτροστατικη το σασι,γιαλισαμε τις μανες απο το τιμονι και κατι αλλα ψιλα και το βαψαμε απο την αρχη,θα σου ποσταρω μια φωτο να το δεις και μετα μου λες,παντως οντως αυτο το πρασινομαυρο με λευκες ζαντες ειναι αθλιο,το μπλε-λευκο κατι λεει,το μαυρο ανθρακι κοκκινο που το καναμε εμεις παντως...στασου να το μονταρουμε και θα δεις

XR_125L
04/02/2007, 22:40
warlord εισαι ωραίος ρε! αντε postare την εικόνα μόλις μπορέσεις, αλλα από επιδώσεις πώς πάει??
:(

warlord
04/02/2007, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από babishondakias
Γεια σου συντεκνε.
Παιδια το zxr 400 τη λέει ? αν γνωριζει κανενας?
ποσα αλόγατα έχει?
τετρακιλινδρο?

Τα ιδια προβληματα με το Bandit :D βγαζει πανω κατω και ειναι κατα την γνωμη μου πολυ παλιομοδιτικο και ασχημο πια:D

babishondakias
04/02/2007, 22:42
Εγω παντος μονο που το ιδα τρομαξα !!!!!
τεραστιο ρε παιδι μου. :D

warlord
04/02/2007, 22:43
140 και κατι τελικη,εχει ροπη(οχι και τιποτα απιστευτο ετσι),πολυ ανετο,πολυ καλη ορατοτητα,για αλογα και περισσοτερα θα ξερω αυριο να σου πω που θα ρωτησω τον κολιτο για να μην σε λεω και παπ@ριες

babishondakias
04/02/2007, 22:45
Οκ φιλε.
σ ευχαριστω :beer: :beer:

XR_125L
04/02/2007, 22:46
αρχίζω να το σκέφτομαι καλλύτερα... :D :D :D :D :D :D

paramedic
04/02/2007, 22:48
To ax-1 είναι μια "έντιμη" επιλογή παιδιά αλλά για να βρείς σε καλή κατάσταση πια είναι δύσκολο αφουέχει πολλά χρόνια στην πλάτη του. Εκτος αν βρεις ένα και έχεις μεράκι και γνώσεις και το στρώσεις. Εγώ πάντως πέρσι που έψαχνα να βρώ δεν βρήκα κάτι αξιόλογο και όταν έβρισκα ζητούσαν αρκετά για να το πουλήσουν. Παιζει και το dominator πάντως που νομίζω είχε ίδιο κινητήρα αλλά ήταν παραεισαγωγή όλα μαλλον(αν κάνω λάθος μη βαράτε ε). To anhelo πάντως βγάζει 35 άλογα και δεν ξέρω αν σε καλύπτει.

PriestBecause
04/02/2007, 22:54
Κοιτα το zxr το τελευταιο που βγηκε(98-99) ειναι πολυ ομορφο κατα τη γνωμη μου.Απο δυναμη εχει 60+ μοσχαρια και το ανοιχτο 80+ μουλαρια.Εμενα παντως μου αρεσει πολυ και πιστευω πως ειναι πολυ καλη επιλογη ωστε να παρεις και τις βασεις για ποιο μεγαλο ss στο μελλον.

warlord
04/02/2007, 22:54
XR_125L αν εισαι απο θεσ/νικη η απο καπου κοντα μπορουμε να κανουμε το κονε και να σου βρουμε κατι:smilea:

PriestBecause
04/02/2007, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από babishondakias
Εγω παντος μονο που το ιδα τρομαξα !!!!!
τεραστιο ρε παιδι μου. :D

Δε πιστευω να μιλας για το zxr 400??

EVI
05/02/2007, 00:17
τεραστιο το 400??????

το εχετε δει σιγουρα η καποιος σας το ειπε :look:

kalant
05/02/2007, 00:29
γιατι ανοιξες κι αλλη συζητηση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34937) ?

τα βλεπουμε ολα, μην ανησυχεις...

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Filosofos
05/02/2007, 01:15
τώρα να πω πάλι τα ίδια?
Πάντως αν θέλεις κατι όμορφο μάλον αυτά που προτίνω δε σε καλήπτουν, αλλά απο δύναμη άλλο τπτ.:D :D
Να βγαίνανε και τώρα τετοια εργαλεία...:bigcry: :bigcry:

Λεωνίδας
05/02/2007, 09:18
όχι ρε παιδιά ΑΧ-1 :cry:
μου το δώσανε από το συνεργείο όταν έκανα service στο CBF250
το μόνο καλό είναι ότι το τιμόνι κόβει ΠΟΛΥ
κατά τ' άλλα σέλα άβολη αναρτήσεις βάρκα γιαλό... απαπαπαπαπα :nono:

Chemical
05/02/2007, 17:02
Για τα λεφτά που λες δλδ κοντά στα 3000 γιατί δεν ψάχνεις κανα ΧΤ600 μεταχιρισμένο.Για πρώτη είναι πολύ καλή και φθηνή.

Τώρα αν παίζει κάτι με τα άλογα αυτο δεν το θυμάμαι.Πάντως εγώ απο τον πρώτο χρόνο που είχα βγάλει δίπλωμα για 125 είχα το ΤΤ600-R και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα... :winka: :winka:

johnpan
05/02/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
όχι ρε παιδιά ΑΧ-1 :cry:
μου το δώσανε από το συνεργείο όταν έκανα service στο CBF250
το μόνο καλό είναι ότι το τιμόνι κόβει ΠΟΛΥ
κατά τ' άλλα σέλα άβολη αναρτήσεις βάρκα γιαλό... απαπαπαπαπα :nono:

Λέων, το παιδί στην αρχή έλεγε για magna και virago... Οπότε το ΑΧ-1 είναι παράδεισος μπροστά σε αυτά τα μηχανάκια... Και θέλει και με λίγα λεφτά... Δε μπορεί να πάρει cbf250 καινούριο ας πούμε...

Φίλε μου, ξέχνα αυτά τα 2 που είπες, όποια ομοιότητά του με μηχανές είναι τυχαία... Είσαι νέος και είναι κρίμα να μη μάθεις να οδηγείς σωστά...

Κοίταξε για τα παρακάτω:
XR 250, dr 250, serrow 225, ax-1, degree250, dominator250, cbf250 (μεταχείρα βέβαια, του 2004 βρίσκεις με τόσα), kle250,

και πολύ μου αρέσει το yamaha tricker 250 αλλά μάλλον δε θα το βρεις μεταχείρα... Είναι ακατάλληλο για ταξίδια αλλά αν γουστάρεις αδρεναλίνη θα μάθεις πάρα πολλά πράγματα με αυτό το μηχανάκι... Ψάξε στο youtube και βρες βιντεάκι με αυτό να δεις τι κάνει... για την ηλικία σου ότι πρέπει, αλλά προσοχή έτσι? Με εξοπλισμό πάντα, και ποτέ σε δημόσιο δρόμο ταρζανιές...
Αντε, καλά γούστα! :beer: :beer:

Υ.Γ. Τα μηχανάκι που λέμε υπαρχουν και με 700Ε! Οπότε μπορείς να βρεις με 1500++ ένα σε άριστη κατάσταση... Πρόσεχε στην αγορά σου, βρες κάποιον έμπιστο.

675
05/02/2007, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR_125L
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 18 Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ!! ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΙΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΟΜΑΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ. ΕΝΑ 250 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ HONDA MAGNA 250, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ CUSTOM. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ VIRAGO 250 Κ ΤΟ KLE 250. ΓΙΑ ΤΙΜΗ ΝΟΜΙΖΩ 2000-2500 ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ????

εγω θα σου προτεινε το custom 250αρι της kymco,

ομορφο
οικονομικο
αξιοπιστο

chris1980
05/02/2007, 18:51
φιλε μου μιας και πηρα ως πρωτη μηχανη πριν 15 μηνες ενα κλε 250 ας σου πω τις εντυπωσεις μου
Παρολο που δεν ειχα καθολου πειρα απο δικυκλα,εκτος απο 15χλμ με λιντακι στην μυκονο πριν πολλα χρονια,μου φανηκε παρα πολυ ευκολο να την μαθω και να συνηθισω το γκαζι της,αυτο το λιγο που εχει.
Το μηχανακι ειναι αρκετα ψηλο και ανεβαινει ευκολα πεζοδρομια,ειναι μαζεμενο σε διαστασεις και ελαφρυ με 150 περιπου κιλα κατι που το κανει ευελικτο στην κινηση σχεδον σαν παπια.
ειναι ιδανικο για εκδρομες σε νησια,στην παρο δικαβαλο με την κοπελα μου μας ειχε βολεψει παρα πολυ και μπορει να φορτωθει αρκετα για τα δεδομενα της κατηγοριας του.Ειναι δικυλινδρο με αποτελεσμα να μην κουραζεται στην εθνικη και μπορει να ταξιδευει για ωρες με 120-140 μονοκαβαλο και 120 δικαβαλο ενω εχει και καλη ιπποδυναμη με 35 αλογα,25-28 στον τροχο,και αρκετη δυναμη ψηλα ενω πηγαινει και πολυ ανετα σε βατους χωματοδρομους...
ειναι μια πολυ τιμια μηχανη και καλο σχολειο για πρωτη απιλογη,ακομα θυμαμαι ενα ανωδυνο γλιστρημα που ειχα μετα απο 6 μηνες που νομιζα οτι πλεον το ειχα το γκαζι του.
για να μην τα λεω ολα τελεια τα φρενα ειναι αξιοπρεπη και δεχονται βελτιωση.εδω μπορεις να δεις και μια ωραια εκδρομη που με εχει παει http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=31709

babishondakias
05/02/2007, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από PriestBecause
Δε πιστευω να μιλας για το zxr 400??



Καλα ρε παιδια μη βαρατε ... :) :) :)
Ειδα κανα 2 φωτο και γω και τρομαξα σαν παιδι.
Το ειδα λιγο τερατακι για 400 που ειναι ........

:beer: :beer: :beer:

creperistas
08/02/2007, 08:44
Και εγώ με τη σειρά μου, να προτείνω KLE 250! Είναι πολύ καλό μηχανάκι. Και τα αλογάκια του τα έχει και ταξιδάκια πάει και βατούς χωματόδρομους διασχίζει. Αρνητικά: Μέτρια φρένα, συντονισμούς στο τιμόνι, μηδενική προστασία από αέρα. Συγκεκριμένα για τους συντονισμούς στο τιμόνι θα σου πώ ότι, πέρσι που είχα κάνει το γύρο της Σάμου με αυτό, μετά από μία ώρα οδήγηση, έτρεμαν τα χέρια μου λες και είχα Πάρκινσον! Κατά τα άλλα είναι πολύ αξιόπιστο και φτηνό μηχανάκι. Τσέκαρε μόνο αν συμπεριλαμβάνεται μέσα στο δίπλωμα που έχεις, γιατί απ' ότι ξέρω βγάζει 35 άλογα (28 στον τροχό).:wave2:

m3power6052
22/02/2007, 17:57
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΑ EDURAKIA.ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ XT AKI ΤΟΥ '94 ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ ΕΜΠΡΟΣ 250cc ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ. ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΕΣ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΕΚΕΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ. ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ.