PDA

View Full Version : Μεταλλικα σωληνακια σε ΧΧ.



faf
04/02/2007, 17:54
Μπορω να βαλω στο ΧΧ μεταλλικα σωληνακια χωρις να ακυρωσω το CBS ?(θα προτιμουσα να μην το ακυρωσω)

Εχω ρωτησει σε μαστορα και μου ειπε οτι αν θελω να βαλω μεταλλικα θα πρεπει να ακυρωθει.
Με γνωστους που το συζηταω λενε οτι μπαινουν χωρις να ακυρωθει το CBS.



Γνωριζει καποιος ?

Για βοηθατε ρε χριστιανοι .......

banditgr
10/02/2007, 11:04
giati oxi?Opou exei aplo solinaki tha mpei metaliko,den katalaveno.
Ektos kai an den sindeontai me ta gnosta rakor opote den mporei na ta vrei.

dirtbird
10/02/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από faf
Μπορω να βαλω στο ΧΧ μεταλλικα σωληνακια χωρις να ακυρωσω το CBS ?(θα προτιμουσα να μην το ακυρωσω)

Εχω ρωτησει σε μαστορα και μου ειπε οτι αν θελω να βαλω μεταλλικα θα πρεπει να ακυρωθει.
Με γνωστους που το συζηταω λενε οτι μπαινουν χωρις να ακυρωθει το CBS.



Γνωριζει καποιος ?

Για βοηθατε ρε χριστιανοι .......

Nα μην βάλεις αλλά να του κάνεις την εξαέρωση όπως πρέπει.

Αν όμως επιμένεις, έχε υπόψιν ότι έχει 11 (ή12?:rolleyes: ) σωληνάκια και τελευταία φορά που κοίταξα στο internet για κιτ (νομίζω τηε goodridge) είχε πάνω από 250 λίρες Αγγλίας.:cry:

catmaster
10/02/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από faf
Μπορω να βαλω στο ΧΧ μεταλλικα σωληνακια χωρις να ακυρωσω το CBS ?(θα προτιμουσα να μην το ακυρωσω)

Εχω ρωτησει σε μαστορα και μου ειπε οτι αν θελω να βαλω μεταλλικα θα πρεπει να ακυρωθει.
Με γνωστους που το συζηταω λενε οτι μπαινουν χωρις να ακυρωθει το CBS.



Γνωριζει καποιος ?

Για βοηθατε ρε χριστιανοι .......

Nα του πείς του μάστο(υ)ρα οτι είναι μαλάκας..άκου ακυρώνεται το cbs..έλεος με τους άσχετους ρε πούστη πια...

catmaster
10/02/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Nα μην βάλεις αλλά να του κάνεις την εξαέρωση όπως πρέπει.

Αν όμως επιμένεις, έχε υπόψιν ότι έχει 11 (ή12?:rolleyes: ) σωληνάκια και τελευταία φορά που κοίταξα στο internet για κιτ (νομίζω τηε goodridge) είχε πάνω από 250 λίρες Αγγλίας.:cry:


+1100

alexioannides
10/02/2007, 21:04
kala re sy? toses fores to exoume syzhthsei to 8ema! kai akoma rwtas? 8a pareis goodridge kai 8a ta peraseis kai monos sou. ante twra paw na diabasw gia thn zenilda!!!!