PDA

View Full Version : ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣ



kalgeorge
07/02/2007, 09:04
ΧΩΡΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ :rotflmao: :rotflmao:


77065

AFTER
07/02/2007, 09:09
και ομως πληρωνονται για αυτο.....


κυριες και κυριοι, το επιπεδο του Ελληνικου ποδοσφαιρου

:beer:

el_hymador
07/02/2007, 09:12
αξιζει τιποτα αλλο το ποδοσφαιρο μας περα απο τα γελια??

ωραιο το derby...:lol: :rotflmao: :lol:

ZETARAS
07/02/2007, 09:36
Είδαμε και τον ΧΑΝΣ και τον ΜΟΥΝΙΟΘ!!! Α ρε τελειωμένοι δεν κοιτάτε τα χάλια σας που προσπαθείτε να κάνετε ήρωα ένα δεκαεξάχρονο παιδί , που τελικά θα το κάψετε κιόλας , για να κρύψετε την γύμνια σας!! Με αυτά να γελάτε μας αρέσει πουθενάδες ε πουθενάδες!!! Α και μην ξεχάσω έρχονται και τα γενεθλειά σας βρε με αυτόν που κοροϊδεύετε ξεχάσατε βρε???

21/03/2001 1 - 4 ΑΝΤΕ :wave2:

kalgeorge
07/02/2007, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Είδαμε και τον ΧΑΝΣ και τον ΜΟΥΝΙΟΘ!!! Α ρε τελειωμένοι δεν κοιτάτε τα χάλια σας που προσπαθείτε να κάνετε ήρωα ένα δεκαεξάχρονο παιδί , που τελικά θα το κάψετε κιόλας , για να κρύψετε την γύμνια σας!! Με αυτά να γελάτε μας αρέσει πουθενάδες ε πουθενάδες!!! Α και μην ξεχάσω έρχονται και τα γενεθλειά σας βρε με αυτόν που κοροϊδεύετε ξεχάσατε βρε???

21/03/2001 1 - 4 ΑΝΤΕ :wave2:

zetara den nomizw oti boreis na sugkrineis ton mounioth me ton sir takis. An esy to kaneis,,,tote kalytera asxolisou me subuteo.

Oso gia ta upoloipa pou eipes.....den kolane se auto to postaki.....:lol: :beer: ....
Kratiste taki gai eurwpaiki poreia reeeeeeee

Adika ta 7 pou efage apo tin juve o sir takis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
07/02/2007, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Είδαμε και τον ΧΑΝΣ και τον ΜΟΥΝΙΟΘ!!! Α ρε τελειωμένοι δεν κοιτάτε τα χάλια σας που προσπαθείτε να κάνετε ήρωα ένα δεκαεξάχρονο παιδί , που τελικά θα το κάψετε κιόλας , για να κρύψετε την γύμνια σας!! Με αυτά να γελάτε μας αρέσει πουθενάδες ε πουθενάδες!!! Α και μην ξεχάσω έρχονται και τα γενεθλειά σας βρε με αυτόν που κοροϊδεύετε ξεχάσατε βρε???

21/03/2001 1 - 4 ΑΝΤΕ :wave2:


:lol: :rotflmao: :lol:

τι ειπες ? να κανουμε ηρωα ενα δεκαεξαχρονο παιδι που τελικα θα το καψουμε??

το ονομα ΟΦΟΡΙΚΟΥΕ σου λεει κατι???!!!

α ρε γαυροι με τις αμπελοφιλοσοφιες σας.....:lol:

DUKASII
07/02/2007, 10:19
καλα ρε ζετάρα...

εμεις κοροιδευουμε τον σιρ Τακις...εσύ γουστάρεις που τον έχει προπονητη η ομάδα σου??
:confused: :confused:

και οσο για Μουνιοθ κτλ..
καλα οκ ο σιρ Τάκις τους ξέρει σιγουρα αυτους τους προπονητες...οι προπονητές αυτοι..λες να ξέρουν οτι ο σερ Τακις είναι προπονητης??

ο σερ ΄Τάκης...ξερει αραγες οτι είναι προπονητης?:lol: :lol: :bawl: :rotflmao: :bawl:

ZETARAS
07/02/2007, 10:39
Ποιος είναι ο ΜΟΥΝΙΟΘ ρε ποδοσφαιροξερόλες?? Ποιες μεγάλες ομάδες έχει αναλάβει και εγώ δεν τις ξέρω και με αυτές που είχε αναλάβει τι έκανε?? Α και για να δείτε πόσο άσχετοι είσαστε ποιος ΟΦΟΡΙΚΟΥΕ ρε εγώ ποτέ δεν πίστευα ότι έχει καν ταλέντο και αποδείχτηκε , δεν τον καψαμε εμείς. Δεν έχει καμιά σχέση με τον Νίνη και δεν μπορούν να συγκριθούν αυτοί οι δύο. Σαν να μου πείτε ότι ο Μπόρχα έχει ταλέντο και θα τον κάψουμε εμείς!!! Τα ταλέντα πάντα τα αξιοποιούμε καλύτερα από εσάς και τα ανταμείβουμε κιόλας γι΄αυτό δεν φεύγουν και όταν φεύγουν θέλουν να ξαναγυρίσουν , δεν αναθεματίζουν όπως οι δικοί σας που όπου σταθούν και όπου βρεθούν λένε τα καλύτερα για την βαζελοομάδα σας. :D :D :D

Δείτε ΤΖΟΛΕ , ΓΕΩΡΓΑΤΟ , ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ κ.α.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και πάλι!!!

zzr2005
07/02/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ποιος είναι ο ΜΟΥΝΙΟΘ ρε ποδοσφαιροξερόλες?? Ποιες μεγάλες ομάδες έχει αναλάβει και εγώ δεν τις ξέρω και με αυτές που είχε αναλάβει τι έκανε?? Α και για να δείτε πόσο άσχετοι είσαστε ποιος ΟΦΟΡΙΚΟΥΕ ρε εγώ ποτέ δεν πίστευα ότι έχει καν ταλέντο και αποδείχτηκε , δεν τον καψαμε εμείς. Δεν έχει καμιά σχέση με τον Νίνη και δεν μπορούν να συγκριθούν αυτοί οι δύο. Σαν να μου πείτε ότι ο Μπόρχα έχει ταλέντο και θα τον κάψουμε εμείς!!! Τα ταλέντα πάντα τα αξιοποιούμε καλύτερα από εσάς και τα ανταμείβουμε κιόλας γι΄αυτό δεν φεύγουν και όταν φεύγουν θέλουν να ξαναγυρίσουν , δεν αναθεματίζουν όπως οι δικοί σας που όπου σταθούν και όπου βρεθούν λένε τα καλύτερα για την βαζελοομάδα σας. :D :D :D

Δείτε ΤΖΟΛΕ , ΓΕΩΡΓΑΤΟ , ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ κ.α.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και πάλι!!!

23 χρονών που πήγαν στον Ολυμπίακό οι προαναφερόμενοι ήταν ταλέντα ακόμα???:lol: :lol: :lol: :lol:

το τελευταίο ταλέντο που ανακάλυψε ο Ολυμπιακός, και έχτισε πάνω του μια δεκαετία τίτλων ήταν .....Ο ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΉΣ.....

αλλά τον έκαψε και αυτόν νωρίς όπως έκαψε όλα τα ταλέντα που πέρασαν από τον σύλογο ...ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ , ΚΤΛ ΚΤΛ.....
:lol:

DUKASII
07/02/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ποιος είναι ο ΜΟΥΝΙΟΘ ρε ποδοσφαιροξερόλες?? Ποιες μεγάλες ομάδες έχει αναλάβει και εγώ δεν τις ξέρω και με αυτές που είχε αναλάβει τι έκανε?? Α και για να δείτε πόσο άσχετοι είσαστε ποιος ΟΦΟΡΙΚΟΥΕ ρε εγώ ποτέ δεν πίστευα ότι έχει καν ταλέντο και αποδείχτηκε , δεν τον καψαμε εμείς. Δεν έχει καμιά σχέση με τον Νίνη και δεν μπορούν να συγκριθούν αυτοί οι δύο. Σαν να μου πείτε ότι ο Μπόρχα έχει ταλέντο και θα τον κάψουμε εμείς!!! Τα ταλέντα πάντα τα αξιοποιούμε καλύτερα από εσάς και τα ανταμείβουμε κιόλας γι΄αυτό δεν φεύγουν και όταν φεύγουν θέλουν να ξαναγυρίσουν , δεν αναθεματίζουν όπως οι δικοί σας που όπου σταθούν και όπου βρεθούν λένε τα καλύτερα για την βαζελοομάδα σας. :D :D :D

Δείτε ΤΖΟΛΕ , ΓΕΩΡΓΑΤΟ , ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ κ.α.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και πάλι!!! είχα μια ελπίδα να απαντησεις σαν ανθρωπος..αλλα οκ...

αντε να βοσκήσεις τωρα.
που ο Παο δεν εχει βγαλει ταλεντα.!!!!!!!!!!!!!!!και ο μουνιοθ ποιος μουνιοθ ρε..σερ Τάκης..εχει τοσες μεγαλες ομάδες λεμε..

el_hymador
07/02/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ποιος είναι ο ΜΟΥΝΙΟΘ ρε ποδοσφαιροξερόλες?? Ποιες μεγάλες ομάδες έχει αναλάβει και εγώ δεν τις ξέρω και με αυτές που είχε αναλάβει τι έκανε?? Α και για να δείτε πόσο άσχετοι είσαστε ποιος ΟΦΟΡΙΚΟΥΕ ρε εγώ ποτέ δεν πίστευα ότι έχει καν ταλέντο και αποδείχτηκε , δεν τον καψαμε εμείς. Δεν έχει καμιά σχέση με τον Νίνη και δεν μπορούν να συγκριθούν αυτοί οι δύο. Σαν να μου πείτε ότι ο Μπόρχα έχει ταλέντο και θα τον κάψουμε εμείς!!! Τα ταλέντα πάντα τα αξιοποιούμε καλύτερα από εσάς και τα ανταμείβουμε κιόλας γι΄αυτό δεν φεύγουν και όταν φεύγουν θέλουν να ξαναγυρίσουν , δεν αναθεματίζουν όπως οι δικοί σας που όπου σταθούν και όπου βρεθούν λένε τα καλύτερα για την βαζελοομάδα σας. :D :D :D

Δείτε ΤΖΟΛΕ , ΓΕΩΡΓΑΤΟ , ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ κ.α.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και πάλι!!!

ποια ταλεντα ρε???!!!!

o TZΟΛΕ απο τα τσικο σας ηρθε??:lol: :rotflmao:

ο ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ??

ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ???

ρε Ζεταρα γιατι δεν ποσταρεις στα ανεκδοτα??

Τον Οφορικουε μπορει εσυ -τωρα:rolleyes: - να μην τον θεωρεις ταλεντο , αλλα ο προεδρος σας τοτε μια χαρα σας ειχε κατευθυνει...διθυραμβοι για τον μικρο , μασαγατε εσεις ....τα γνωστα...ξερεις...

Πες μου εναν παικτη της ομαδας σου , που δεν τον πηρατε ετοιμο (απο εμας και απο αλλους...)
μαγκια σας και καλα κανετε βεβαια...αλλα μην λες παπαριες

ZETARAS
07/02/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
είχα μια ελπίδα να απαντησεις σαν ανθρωπος..αλλα οκ...

αντε να βοσκήσεις τωρα.
που ο Παο δεν εχει βγαλει ταλεντα.!!!!!!!!!!!!!!!και ο μουνιοθ ποιος μουνιοθ ρε..σερ Τάκης..εχει τοσες μεγαλες ομάδες λεμε..

Εγώ θα πάω να βοσκήσω και εσύ κάτσε από κάτω να μας γλύφεις τα @@@@ για μια χρονιά ακόμα!!!!

vangelis 64
07/02/2007, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
[ [QUOTE]Δείτε ΤΖΟΛΕ , ΓΕΩΡΓΑΤΟ , ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ κ.α.

Για Γεωργάτο και Γιαννακόπουλο,μέσα.

Για τον Τζόρτζεβιτς,ποιά ευρωπαϊκή ομάδα ενδιαφέρθηκε ποτέ ρε φίλε;Και ποιούς άλλους εννοείς;

Και στο κάτω κάτω και ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ(η ομάδα μου)έχουν βγάλει ποδοσφαιριστές που έπαιξαν ή παίζουν στην Ευρώπη.Και πολύ περισσότερους μάλιστα!

ZETARAS
07/02/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ποια ταλεντα ρε???!!!!

o TZΟΛΕ απο τα τσικο σας ηρθε??:lol: :rotflmao:

ο ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ??

ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ???

ρε Ζεταρα γιατι δεν ποσταρεις στα ανεκδοτα??

Τον Οφορικουε μπορει εσυ -τωρα:rolleyes: - να μην τον θεωρεις ταλεντο , αλλα ο προεδρος σας τοτε μια χαρα σας ειχε κατευθυνει...διθυραμβοι για τον μικρο , μασαγατε εσεις ....τα γνωστα...ξερεις...

Πες μου εναν παικτη της ομαδας σου , που δεν τον πηρατε ετοιμο (απο εμας και απο αλλους...)
μαγκια σας και καλα κανετε βεβαια...αλλα μην λες παπαριες

Ο ΤΖΟΛΕ και ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ήταν έτοιμοι από την μεγάλη ομάδα του Πανηλειακού που έπαιζαν εεε?? Επιστήμονες είστε!!

DUKASII
07/02/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Εγώ θα πάω να βοσκήσω και εσύ κάτσε από κάτω να μας γλύφεις τα @@@@ για μια χρονιά ακόμα!!!! εγω θα κατσω να παιζω παλι ευρωπη..και εσυ πες μας για τα αρχιδια σου.
ενα με την ομάδα σου είναι.

ZETARAS
07/02/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Για Γεωργάτο και Γιαννακόπουλο,μέσα.

Για τον Τζόρτζεβιτς,ποιά ευρωπαϊκή ομάδα ενδιαφέρθηκε ποτέ ρε φίλε;Και ποιούς άλλους εννοείς;

Και στο κάτω κάτω και ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ(η ομάδα μου)έχουν βγάλει ποδοσφαιριστές που έπαιξαν ή παίζουν στην Ευρώπη.Και πολύ περισσότερους μάλιστα!

Για τον Βαζέχα ποια ευρωπαϊκή ομάδα ενδιαφέρθηκε?? Μήπως δεν ήταν παιχταράς και γι' αυτό δεν ενδιαφέρθηκε καμία???

el_hymador
07/02/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ο ΤΖΟΛΕ και ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ήταν έτοιμοι από την μεγάλη ομάδα του Πανηλειακού που έπαιζαν εεε?? Επιστήμονες είστε!!

Ζεταρα εισαι παντελως ασχετος ρε φιλε....θα γινεις καλο μελος αν δεν εισαι ηδη...:lol:

ZETARAS
07/02/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εγω θα κατσω να παιζω παλι ευρωπη..και εσυ πες μας για τα αρχιδια σου.
ενα με την ομάδα σου είναι.

Ναι αυτό περιμένω να παίξεις με την Λανς για να γελάσω!!! Α και άλλωστε μας αρέσει που είσαστε ευρωπαίοι γιατί έτσι σας αρέσουνε τα κόκκινα τα Π..........!!!!

:wave2: :wave2:

ZETARAS
07/02/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ζεταρα εισαι παντελως ασχετος ρε φιλε....θα γινεις καλο μελος αν δεν εισαι ηδη...:lol:

Είμαι μέλος και έχω και γήπεδο!!!!

DUKASII
07/02/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ναι αυτό περιμένω να παίξεις με την Λανς για να γελάσω!!! Α και άλλωστε μας αρέσει που είσαστε ευρωπαίοι γιατί έτσι σας αρέσουνε τα κόκκινα τα Π..........!!!!

:wave2: :wave2: μαλλον σεξουαλικό προβλημα εχεις εσυ..μια για αρχιδια και μια για πεη μιλας΄.

kalgeorge
07/02/2007, 11:10
re zetara oi paixtes efugan apo ton olybiako kai theloun na gurisoun pali e???
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re eiste poly asteioi oi gauroi leme..axaaxaxaxaxaxax

i giorgatos den epaixe bala pouthena kai eide oti den ton pairnei kai ithele na gurisei ellada.

den ton ithele o lemonis kai giauto pige mia xronia stin aek.

ta logia tou georgatou itan....mou eleipse o frapes kai i volta sto mikrolimano, thelw na gurisw...xaxaaxxaaxxaxaxaaxaxaxaxaxax

kai ta zwa oi gauroi panigirizan....oleeeeeee....o georgatos mas thelei paliiiiiii

o gianakopoulos pou einai re? afou thelei na gurisei giati den erxetai??
alla den exete to mualo oute na katalavete oti tha gurisei,.......gia tin suntaxi tou omws.


are gauroiiiiiiiiiiiixxaaxaxaxaxxaxaaxax

STOYBI
07/02/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ζεταρα εισαι παντελως ασχετος ρε φιλε....θα γινεις καλο μελος αν δεν εισαι ηδη...:lol:

Ρε χουρμαδα θες και τα λες η σου ξεφευγουν......


Η Υποθεση μεταγραφης απο τον πυργο, Τζολε και Γιανακοπουλου πακετο στο Παο που αποριφθηκαν απο τον καπετανιο ( αφηνοντας εντελως ελευθερο το πεδιο στον οσφπ ) ως αποτυχημενες , ηταν απο τις μεγαλυτερες μ@λ@κιες που εκανε ο καπετανιος στην καριερα του ( το οποιο το εχει παραδεχτει και ο ιδιος, και ολος ο κοσμος του παναθηναικου... )


Ρε σεις... Εχετε ξεφυγει τελειως λεμε .... :rotflmao: :rotflmao:

Fortsa kostetso....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
07/02/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Είμαι μέλος και έχω και γήπεδο!!!!

ημουν σιγουρος.....:rolleyes:

....μιλαμε εισαι η ονειρωξη του κυρ Σωκρατη!!!


αυτο ηθελε ο προεδρας Ζεταρα...να λες το γηπεδο ΜΟΥ , ο θρυλος ΜΟΥ , οι παικτες ΜΟΥ.....

και τελικα αυτο που εχεις ειναι τα αρχιδια ΣΟΥ!

ξαναπληρω για ανανεωση εχεις εκπτωση 10% στις μπουτικ....

STOYBI
07/02/2007, 11:37
Ρ ε σεις ξυπνατε....

Κανενα ταλεντο δεν εχει βγαλει ο Ολυμπιακος !!!:cool:

Τα βγαζετε εσεις και μετα η ανικανοτητα των προεδρων σας να τα συντιρησουν τα οδηγουν με μαθηματικη ακριβεια σε εμας !!!!:evil:

Ενας μαλακας τολμησε και μας ειπε οχι, και εμεινε χωρις πρωταθλημα σε ολη την καριερα του !!!!!!


:lol: :lol: :lol:

idi
07/02/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ενας μαλακας τολμησε και μας ειπε οχι, και εμεινε χωρις πρωταθλημα σε ολη την καριερα του !!!!!!


ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΣΑΡΡΩΣΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΥΡΙΟΙ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


77085

STOYBI
07/02/2007, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΣΑΡΡΩΣΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΥΡΙΟΙ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟΥς ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΑΕΚ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ( και το ΤΙ εκαναν για αυτη ) να σε παραδεχτω βρε idi μου !!!!

:rolleyes:

SPORAKIAS
07/02/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ΧΩΡΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ

το αλλο με τον τοτο το ξερεις...???:bigcry:

ουτε μια φορα δεν μπορειτε να κρατηθητε...???:bawl:

πουτανα τα κανατε παλι....:lol: :evil: :lol:

ZETARAS
07/02/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μαλλον σεξουαλικό προβλημα εχεις εσυ..μια για αρχιδια και μια για πεη μιλας΄.

Μήπως θες να μου το λύσεις?? Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν οι δούκισες!!!

ZETARAS
07/02/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ρ ε σεις ξυπνατε....

Κανενα ταλεντο δεν εχει βγαλει ο Ολυμπιακος !!!:cool:

Τα βγαζετε εσεις και μετα η ανικανοτητα των προεδρων σας να τα συντιρησουν τα οδηγουν με μαθηματικη ακριβεια σε εμας !!!!:evil:

Ενας μαλακας τολμησε και μας ειπε οχι, και εμεινε χωρις πρωταθλημα σε ολη την καριερα του !!!!!!


:lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μην τους τα λες έτσι απότομα τους πληγώνεις!!!

DUKASII
07/02/2007, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Μήπως θες να μου το λύσεις?? Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν οι δούκισες!!!

Κοιτα να δεις μαστορα ..αφου δε μπορεις να το λυσεις μόνος σου αυτο το θέμα...μαλλον αν δοκιμάσεις να πληρωσεις καμια κοπελίτσα απο αυτές τις ιεροδουλες μπας και κάνει κατι.

δουκισα δεν ξέρω καμια αν θες να βοηθησεις να καταλαβω τι εννοείς..μπας και κάνω και εγω κατι για το προβληματάκι σου.

zzr2005
07/02/2007, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Για τον Βαζέχα ποια ευρωπαϊκή ομάδα ενδιαφέρθηκε?? Μήπως δεν ήταν παιχταράς και γι' αυτό δεν ενδιαφέρθηκε καμία???

ο Βαζέχα ήταν στα ντουζένια του στην προ Μποσμαν εποχή....οι ξένοι σε κάθε ομάδα ήταν τρεις.....
και ο Γιώργαρος έδενε τους παίχτες με 5ετή συμβόλαια που δεν σπάγανε με τίποτα....
άλλες εποχές...
έτσι καταστράφηκε και ο Σαραβάκος παρότι τον είχαν ζητήσει πολλές ομάδες του εξωτερικού..

ο Τζώρτζεβιτς έπαιξε μπάλα σε μια δεκαετία που οι ξένοι πηγαινοέρχονται για πλάκα....μέχρι και ο Βρύζας έπαιξε στο καμπιονάτο....και ο Τζώρτζεβιτς δεν δέχτηκε μια πρόταση της προκοπής.....

αν σου λέει κάτι αυτό για την αξία του Τζώρτζεβιτς....
επίσης, μήπως θυμάσε τα πρώτα 5 χρόνια που δεν μπορούσε να βγάλει μια σέντρα της προκοπής???
μιλάμε για ενα παίχτη που δεν κατάφερε να παίξει στην εθνική ομάδα της χωρας του παρά μόνο στα 35 στη χειρότερη εθνική Σερβίας όλων των εποχών.....

Υ.Γ. για τον Γεωργάτο διαφωνώ με τον φίλο παραπάνω....τον θεωρώ παιχταρά ./..και δεν έπιασε στο καμπιονάτο λόγω της μ@@@λακισμένης νοοτροπίας του....βαριόταν να δουλέψει στην προπόνηση και ονειρευόταν καφέδες στο πασαλιμάνι....
αλλά ξέρει μπάλα όσο λίγοι και έχει χαρακτήρα μέσα στο γήπεδο .....

ZETARAS
07/02/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Κοιτα να δεις μαστορα ..αφου δε μπορεις να το λυσεις μόνος σου αυτο το θέμα...μαλλον αν δοκιμάσεις να πληρωσεις καμια κοπελίτσα απο αυτές τις ιεροδουλες μπας και κάνει κατι.

δουκισα δεν ξέρω καμια αν θες να βοηθησεις να καταλαβω τι εννοείς..μπας και κάνω και εγω κατι για το προβληματάκι σου.

Πληρωμένο έρωτα ένας Ολυμπιακός?? Μπα αφού έχουμε τις π@υτ@νίτσες μας που μας ικανοποιούν εθελοντικά κάθε φορά!!! Ξέρεις μωρέ αυτές που φοράνε πράσινα και κίτρινα!!! :a029:

STOYBI
07/02/2007, 12:27
zzr2005
αν σου λέει κάτι αυτό για την αξία του Τζώρτζεβιτς....επίσης, μήπως θυμάσε τα πρώτα 5 χρόνια που δεν μπορούσε να βγάλει μια σέντρα της προκοπής???
μιλάμε για ενα παίχτη που δεν κατάφερε να παίξει στην εθνική ομάδα της χωρας του παρά μόνο στα 35 στη χειρότερη εθνική Σερβίας όλων των εποχών.....



:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol:

Υγ... Για ποιων εποχων Εθνικη Σερβιας μιλας ????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zzr2005
07/02/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
zzr2005


:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol:

Υγ... Για ποιων εποχων Εθνικη Σερβιας μιλας ????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτή την εθνική που καρατομήθηκε σταδιακά μωρέ....
και έπρεπε να μείνει το 1 / 10 της χώρας για να παίξει στην εθνική ο Τζώρτζεβιτς....:lol:

STOYBI
07/02/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
αυτή την εθνική που καρατομήθηκε σταδιακά μωρέ....
και έπρεπε να μείνει το 1 / 10 της χώρας για να παίξει στην εθνική ο Τζώρτζεβιτς....:lol:

Την Εθνικη Γιουγκοσλαβιας εννοεις στην οποια εχει παιξει ο τζολε !!!:rolleyes:

Για τα υπολοιπα που ειπες ............... Απλα..... Ελεος !!:cry:

kalant
07/02/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005

αν σου λέει κάτι αυτό για την αξία του Τζώρτζεβιτς....
επίσης, μήπως θυμάσε τα πρώτα 5 χρόνια που δεν μπορούσε να βγάλει μια σέντρα της προκοπής???
μιλάμε για ενα παίχτη που δεν κατάφερε να παίξει στην εθνική ομάδα της χωρας του παρά μόνο στα 35 στη χειρότερη εθνική Σερβίας όλων των εποχών.....



φιλαρακο μου εγραψες, στα ανεκδοτα γρηγορα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

στην τελικη ρε φιλε συγνωμη αλλα ολοι οι παιχταραδες παιζουν στην εθνικη τους?

μηπως υπαρχουν και μ@λ@κες προπονητες ή αλλοι παραγοντες? λεω μηπως...

συνελθετε ρεεεεεεεεε

:beer:

zzr2005
07/02/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
φιλαρακο μου εγραψες, στα ανεκδοτα γρηγορα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

στην τελικη ρε φιλε συγνωμη αλλα ολοι οι παιχταραδες παιζουν στην εθνικη τους?

μηπως υπαρχουν και μ@λ@κες προπονητες ή αλλοι παραγοντες? λεω μηπως...

συνελθετε ρεεεεεεεεε

:beer:

ναι υπήρχαν μαλάκες παράγοντες και προπονητές για 12 χρόνια.....:lol:

zzr2005
07/02/2007, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Την Εθνικη Γιουγκοσλαβιας εννοεις στην οποια εχει παιξει ο τζολε !!!:rolleyes:

Για τα υπολοιπα που ειπες ............... Απλα..... Ελεος !!:cry:

σε ποιον επίσημο αγώνα της Εθνικής Γιουγκοσλαβίας είχε παίξει ο Τζώρτζεβιτς?
και για πόσα λεπτά.....??? (άν ειχε παίξει)....

STOYBI
07/02/2007, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
σε ποιον επίσημο αγώνα της Εθνικής Γιουγκοσλαβίας είχε παίξει ο Τζώρτζεβιτς?
και για πόσα λεπτά.....??? (άν ειχε παίξει)....

Δεν γνωριζω ! Ξερω ομως οτι ειχε παιξει ( ειχα διαβασει συνεντευξη του ) αλλα με τα πανηγυρια με την διαλυση της Γιουγκοσλαβιας , και τα χρονια που ακολουθησαν με τις ιδρυσεις μικροτερων κρατων ειχε χασει πια το τραινο !!!

:rolleyes:

project.breeze
07/02/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Πληρωμένο έρωτα ένας Ολυμπιακός?? Μπα αφού έχουμε τις π@υτ@νίτσες μας που μας ικανοποιούν εθελοντικά κάθε φορά!!! Ξέρεις μωρέ αυτές που φοράνε πράσινα και κίτρινα!!! :a029:


Ντρέπομαι να βλέπω ανθρώπους 30 χρονών να μιλάνε και να συμπεριφέρονται σαν παιδάκια του γυμνασίου.Άλλοι στην ηλικία σου συντηρούν πολύτεκνες οικογένειες και δουλεύουν όλη μέρα σαν τα σκυλιά ρε και εσύ κάθεσαι και φανατίζεσαι για να στηρίξεις τα συμφέροντα του Κόκκαλή;

zzr2005
07/02/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Δεν γνωριζω ! Ξερω ομως οτι ειχε παιξει ( ειχα διαβασει συνεντευξη του ) αλλα με τα πανηγυρια με την διαλυση της Γιουγκοσλαβιας , και τα χρονια που ακολουθησαν με τις ιδρυσεις μικροτερων κρατων ειχε χασει πια το τραινο !!!

:rolleyes:
ντεμπούτο του Τζώρτζεβιτς το 1998 με αντίπαλο τη Ελβετία....σε ηλικία 26 χρονών....
μεγάλο ταλέντο για τη χώρα του.....
παρότι ηταν στην αποστολή στα προκριματικά για το ευρωπαικό του 2000 (δεν έπαιζε φυσικά) δεν τον πήρε στα τελικά ο προπονητής....και υποτίθεται στην καλύτερη ηλικία του 28 χρονών....
μήπως σου λέει κάτι αυτό????

el_hymador
07/02/2007, 13:16
Τζορτζεβιτς ειναι ισως ο καλυτερος ξενος παικτης που εχει περασει απο τον Ολυμπιακο...μιλαμε για το συνολο της προσφορας την τεχνικη καταρτιση και την προσφορ του...αυτα πιστευω εγω ενας Βαζελος με καθαρα αντικειμενικα κριτηρια....ουτε Τζιοβανι ουτε Ριβαλντο ουτε τιποτα...ο ανθρωπος ηταν το Α και το Ω για τον γαυρο επι σειρα ετων...μην λεμε μαλακιες τωρα...

...μαζι με τον Βαζεχα , τον Βαντσικ και τον Σαβεφσκι , αποτελουν κατα την γνωμη μου τις καλυτερες μεταγραφες ξενων παικτων στην χωρα μας τα τελευταια χρονια.

fethry
07/02/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ο Βαζέχα ήταν στα ντουζένια του στην προ Μποσμαν εποχή....οι ξένοι σε κάθε ομάδα ήταν τρεις.....
και ο Γιώργαρος έδενε τους παίχτες με 5ετή συμβόλαια που δεν σπάγανε με τίποτα....
άλλες εποχές...
έτσι καταστράφηκε και ο Σαραβάκος παρότι τον είχαν ζητήσει πολλές ομάδες του εξωτερικού..

ο Τζώρτζεβιτς έπαιξε μπάλα σε μια δεκαετία που οι ξένοι πηγαινοέρχονται για πλάκα....μέχρι και ο Βρύζας έπαιξε στο καμπιονάτο....και ο Τζώρτζεβιτς δεν δέχτηκε μια πρόταση της προκοπής.....

αν σου λέει κάτι αυτό για την αξία του Τζώρτζεβιτς....
επίσης, μήπως θυμάσε τα πρώτα 5 χρόνια που δεν μπορούσε να βγάλει μια σέντρα της προκοπής???
μιλάμε για ενα παίχτη που δεν κατάφερε να παίξει στην εθνική ομάδα της χωρας του παρά μόνο στα 35 στη χειρότερη εθνική Σερβίας όλων των εποχών.....


κι ο βαζέχα όταν πρωτοήρθε δε μπορούσε να κάνει πλασέ... δεν έχει να λέι κάτι αυτό. ο άνθρωπος δούλεψε κι έγινε αυτό που έγινε στη συνέχεια...
ο τζόλε πήρε τον ολυμπιακό στην πλάτη του σχεδόν από την πρώτη στιγμή που ήρθε κι αυτό το γεγονός δεν είναι αμελητέα ποσότητα. μη μειώνεις την αξία του γιατί έχει καταφέρει πολλά...
επίσης, δεν είναι εύκολο να παίξεις στην εθνική σερβίας, πόσο μάλλον στην ενωμένη γιουκοσλαβία... δηλαδή ο σαμπανάτζοβιτς, που νομίζω ότι δεν είχε παίξει επίσης εθνική, ήταν λίγος για την ελλάδα και την αεκ?

σοβαρές προτάσεις για παίχτες που αγωνίζονταν στην ελλάδα παλιότερα δε γινόντουσαν τότε γιατί κανείς δεν παρακολουθούσε το πρωταθλημά μας. μόνο σε ελάχιστες περιπτώσεις πολύ καλών ή πολύ τυχερών ποδοσφαιριστών έγιναν τέτοιες προτάσεις (π.χ. γεωργάτος, δώνης)
το μεγάλο (λέμε τώρα) μπάμ έγινε στα προκριματικά του euro 2004 και μετά απ'αυτό.

zzr2005
07/02/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τζορτζεβιτς ειναι ισως ο καλυτερος ξενος παικτης που εχει περασει απο τον Ολυμπιακο...μιλαμε για το συνολο της προσφορας την τεχνικη καταρτιση και την προσφορ του...αυτα πιστευω εγω ενας Βαζελος με καθαρα αντικειμενικα κριτηρια....ουτε Τζιοβανι ουτε Ριβαλντο ουτε τιποτα...ο ανθρωπος ηταν το Α και το Ω για τον γαυρο επι σειρα ετων...μην λεμε μαλακιες τωρα...

...μαζι με τον Βαζεχα , τον Βαντσικ και τον Σαβεφσκι , αποτελουν κατα την γνωμη μου τις καλυτερες μεταγραφες ξενων παικτων στην χωρα μας τα τελευταια χρονια.

για την Ελλάδα είναι πολύ καλός καθαρά λόγω της ταχύτητας του....απο τεχνική κατάρτιση είναι μέτριος.....θέλει άδειο γήπεδο για να παίξει......
έχει μονο αριστερό....το δεξί το έχει για να ανεβαίνει στο λεωφορείο....δεν μπορεί να δώσει ούτε μια πάσα στα 3 μέτρα με το δεξί....
απέναντι σε οργανωμένες άμυνες είναι απίστευτα προβλεπόμενος στις κινήσεις του....δεν έχει ντρίπλα παρά μια προσποίηση της μέσης και μετά πετάει την μπάλα σχεδόν πάντα στην εξωτερική....δεν συγκλίνει σχεδόν ποτέ γιατί ξέρει ότι πρέπει να βαρέσει σουτ με το δεξί και θα πάει στα περιστέρια....όταν συγκλίνει καταλήγει να πάει παράλληλα με την άμυνα και στο τέλος γυρίζει πάλι την μπάλα στο αριστερό για να δώσει πάσα....
όταν βρίσκει γρήγορο μπακ εξαφανίζεται.....
απέναντι στον Σειταρίδη ας πουμε που ήταν δυνατό και γρήγορο μπακ δεν ειχε κανει κανένα καλό παιχνίδι....

ZETARAS
07/02/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τζορτζεβιτς ειναι ισως ο καλυτερος ξενος παικτης που εχει περασει απο τον Ολυμπιακο...μιλαμε για το συνολο της προσφορας την τεχνικη καταρτιση και την προσφορ του...αυτα πιστευω εγω ενας Βαζελος με καθαρα αντικειμενικα κριτηρια....ουτε Τζιοβανι ουτε Ριβαλντο ουτε τιποτα...ο ανθρωπος ηταν το Α και το Ω για τον γαυρο επι σειρα ετων...μην λεμε μαλακιες τωρα...

...μαζι με τον Βαζεχα , τον Βαντσικ και τον Σαβεφσκι , αποτελουν κατα την γνωμη μου τις καλυτερες μεταγραφες ξενων παικτων στην χωρα μας τα τελευταια χρονια.


+10000

zzr2005
07/02/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry
κι ο βαζέχα όταν πρωτοήρθε δε μπορούσε να κάνει πλασέ... δεν έχει να λέι κάτι αυτό. ο άνθρωπος δούλεψε κι έγινε αυτό που έγινε στη συνέχεια...
ο τζόλε πήρε τον ολυμπιακό στην πλάτη του σχεδόν από την πρώτη στιγμή που ήρθε κι αυτό το γεγονός δεν είναι αμελητέα ποσότητα. μη μειώνεις την αξία του γιατί έχει καταφέρει πολλά...
επίσης, δεν είναι εύκολο να παίξεις στην εθνική σερβίας, πόσο μάλλον στην ενωμένη γιουκοσλαβία... δηλαδή ο σαμπανάτζοβιτς, που νομίζω ότι δεν είχε παίξει επίσης εθνική, ήταν λίγος για την ελλάδα και την αεκ?

σοβαρές προτάσεις για παίχτες που αγωνίζονταν στην ελλάδα παλιότερα δε γινόντουσαν τότε γιατί κανείς δεν παρακολουθούσε το πρωταθλημά μας. μόνο σε ελάχιστες περιπτώσεις πολύ καλών ή πολύ τυχερών ποδοσφαιριστών έγιναν τέτοιες προτάσεις (π.χ. γεωργάτος, δώνης)
το μεγάλο (λέμε τώρα) μπάμ έγινε στα προκριματικά του euro 2004 και μετά απ'αυτό.

προτάσεις σε έλληνες παίχτες υπήρχαν από την εποχή του Δομάζου και του Παπαιωάνου κ μάλιστα απο ομάδες όπως η Ρεάλ Μαδρίτης....
τους καλούς παίχτες τους βλέπους ακόμα και στην Αφρική....
απλα τότε (πριν το 80) δεν μπορούσαν να φύγουν οι παίχτες χωρίς την συγκατάθεση του συλλόγου....

ο Τζώρτζεβιτς από το 96 κ μετα έπαιζε και C.L. αλλά παρόλα αυτά δεν είχε καμία σοβαρή πρόταση....

el_hymador
07/02/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
για την Ελλάδα είναι πολύ καλός καθαρά λόγω της ταχύτητας του....απο τεχνική κατάρτιση είναι μέτριος.....θέλει άδειο γήπεδο για να παίξει......
έχει μονο αριστερό....το δεξί το έχει για να ανεβαίνει στο λεωφορείο....δεν μπορεί να δώσει ούτε μια πάσα στα 3 μέτρα με το δεξί....
απέναντι σε οργανωμένες άμυνες είναι απίστευτα προβλεπόμενος στις κινήσεις του....δεν έχει ντρίπλα παρά μια προσποίηση της μέσης και μετά πετάει την μπάλα σχεδόν πάντα στην εξωτερική....δεν συγκλίνει σχεδόν ποτέ γιατί ξέρει ότι πρέπει να βαρέσει σουτ με το δεξί και θα πάει στα περιστέρια....όταν συγκλίνει καταλήγει να πάει παράλληλα με την άμυνα και στο τέλος γυρίζει πάλι την μπάλα στο αριστερό για να δώσει πάσα....
όταν βρίσκει γρήγορο μπακ εξαφανίζεται.....
απέναντι στον Σειταρίδη ας πουμε που ήταν δυνατό και γρήγορο μπακ δεν ειχε κανει κανένα καλό παιχνίδι....

διυλιζεις τον κονωπα και (δεν θυμαμε) την καμηλο...

κοινως τα υπεραναλυεις και εστιαζεις σε σημεια χωρις να δεις την εικονα.... επι ειρα ετων ο Τζορτζεβιτς ηταν ο φυσικος ηγετης του Ολυμπιακου ...δεν μιλαω για τους ψευτοκουραδοτσαμπουκαδες που ανακυρησει η εξεδρα των γαυρων σε ''αρχηγους'' αλλα για την παρουσια στο γηπεδο και το ποσο επηρεαζε τους υπολοιπους γαυρους...σε δεκαδες σημαντικα παιχνιδια ηταν ο μονος ο οποιος ειχε παρει πανω του ολο το παιχνιδι , μοιραζοντας μπαλες και βλεπωντας γηπεδο...οι επελασεις του απο αριστερα ηταν παντα φωτια και λαυρα και δεν εχω κανενα προβλημα να το παραδεχτω , αυτη ειναι η αληθεια ... και επισης για χρονια ηταν το μονο σιγουρο χαρτι του γαυρου σε οτι αφορα την αποδοση και την αξιοπιστια του μεσα στα γηπεδα.....δεν ξερω αν θα φτουραγε σε ομαδες του εξωτερικου αλλα για την χωρα μας και τον γαυρο ηταν υπερπολυτιμος ...

giobazolias
07/02/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Πληρωμένο έρωτα ένας Ολυμπιακός?? Μπα αφού έχουμε τις π@υτ@νίτσες μας που μας ικανοποιούν εθελοντικά κάθε φορά!!! Ξέρεις μωρέ αυτές που φοράνε πράσινα και κίτρινα!!! :a029:

ας ειναι καλα ο γκαγκατσης Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, που σας κανει να νομιζετε πως γαματε!!!
στο τσαμπιονς λιγκ χωρις γκαγκατση ομως 0-7-31

ειστε τοσο παραμυθιασμενοι, που βλεποντας το rocco si freddi να γαμαει σε τσοντα, μπορει να μπερδευτητε και να νομισετε πως γαματε εσεις!

:a31:


ακομα και απ τη MACCABI (αυτη με τα πρασινα) 6 τεμαχια μαζεψατε 0-3 και 3-3............οταν 1 μηνα μετα, η αεκ της εριξε 4-1 και 4-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μια χρονια που εσεις βγηκατε πρωταθλητες και η αεκ τριτη!



οι περισσοτεροι απο σας, εχετε καταντισει ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ CHAMPINS LEAGUE!!

:winka:

zzr2005
07/02/2007, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
διυλιζεις τον κονωπα και (δεν θυμαμε) την καμηλο...

κοινως τα υπεραναλυεις και εστιαζεις σε σημεια χωρις να δεις την εικονα.... επι ειρα ετων ο Τζορτζεβιτς ηταν ο φυσικος ηγετης του Ολυμπιακου ...δεν μιλαω για τους ψευτοκουραδοτσαμπουκαδες που ανακυρησει η εξεδρα των γαυρων σε ''αρχηγους'' αλλα για την παρουσια στο γηπεδο και το ποσο επηρεαζε τους υπολοιπους γαυρους...σε δεκαδες σημαντικα παιχνιδια ηταν ο μονος ο οποιος ειχε παρει πανω του ολο το παιχνιδι , μοιραζοντας μπαλες και βλεπωντας γηπεδο...οι επελασεις του απο αριστερα ηταν παντα φωτια και λαυρα και δεν εχω κανενα προβλημα να το παραδεχτω , αυτη ειναι η αληθεια ... και επισης για χρονια ηταν το μονο σιγουρο χαρτι του γαυρου σε οτι αφορα την αποδοση και την αξιοπιστια του μεσα στα γηπεδα.....δεν ξερω αν θα φτουραγε σε ομαδες του εξωτερικου αλλα για την χωρα μας και τον γαυρο ηταν υπερπολυτιμος ...

κοίτα όλα είναι θέμα γούστου.....
σε άλλους αρέσει ο Ροναλντίνιο σε άλλους ο Λαμπαρντ....
απλά εγώ τον Τζωρτζεβιτς τον θεωρώ άτεχνο παίχτη....και δεν μου αρέσουν οι άτεχνοι παίχτες....
προφανώς με την άποψή μου συμφωνουν εκατοντάδες σύλλογοι σε όλοι την Ευρώπη που δεν εστερνίστηκαν τα κατορθώματα του Τζώρτζεβιτς στο ελληνικό πρωτάθλημα....

Υ.Γ. σημείωσα ότι για το ελληνικό πρωτάθλημα είναι καλός....αυτό δεν τον κάνει καλό παίχτη....

ZETARAS
07/02/2007, 13:47
!

ZETARAS
07/02/2007, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Ντρέπομαι να βλέπω ανθρώπους 30 χρονών να μιλάνε και να συμπεριφέρονται σαν παιδάκια του γυμνασίου.Άλλοι στην ηλικία σου συντηρούν πολύτεκνες οικογένειες και δουλεύουν όλη μέρα σαν τα σκυλιά ρε και εσύ κάθεσαι και φανατίζεσαι για να στηρίξεις τα συμφέροντα του Κόκκαλή;

Αφού είμαι υπάλληλος του Κόκκαλη βρε και από αυτόν πληρώνομαι όπως και όλοι στην Ελλάδα έτσι δεν λέτε?? Τώρα για το αν δουλεύω δεν περιμένω ένα 23 χρονών παιδάκι να μου κάνει κήρυγμα γιατί ούτε ξέρεις από πόσο χρονών δουλεύω ούτε το τι έχω καταφέρει να φτιάξω μόνος μου χωρίς καμία βοήθεια.

:wave2:

Άλλωστε είμαστε στις διαμάχες!!! :D

DUKASII
07/02/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Αφού είμαι υπάλληλος του Κόκκαλη βρε και από αυτόν πληρώνομαι όπως και όλοι στην Ελλάδα έτσι δεν λέτε?? Τώρα για το αν δουλεύω δεν περιμένω ένα 23 χρονών παιδάκι να μου κάνει κήρυγμα γιατί ούτε ξέρεις από πόσο χρονών δουλεύω ούτε το τι έχω καταφέρει να φτιάξω μόνος μου χωρίς καμία βοήθεια.

:wave2:

Άλλωστε είμαστε στις διαμάχες!!! :D 30 χρονων και με σεξουαλικο προβλημα και τωρα βγήκες να μας ζητησεις βοήθεια?

αργησες παιδι μου και δε ξέρω τι μπορει να κανει η επιστήμη πλεον μαζί σου.



:D

vangelis 64
07/02/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
κοίτα όλα είναι θέμα γούστου.....
σε άλλους αρέσει ο Ροναλντίνιο σε άλλους ο Λαμπαρντ....
απλά εγώ τον Τζωρτζεβιτς τον θεωρώ άτεχνο παίχτη....και δεν μου αρέσουν οι άτεχνοι παίχτες....
προφανώς με την άποψή μου συμφωνουν εκατοντάδες σύλλογοι σε όλοι την Ευρώπη που δεν εστερνίστηκαν τα κατορθώματα του Τζώρτζεβιτς στο ελληνικό πρωτάθλημα....

Υ.Γ. σημείωσα ότι για το ελληνικό πρωτάθλημα είναι καλός....αυτό δεν τον κάνει καλό παίχτη....

Οσοι ξέρουν ποδόσφαιρο,αυτό βλέπουν.
Ο Τζόρτζεβιτς,πράγματι είναι ο φυσικός ηγέτης τού Ολυμπιακού,πράγματι τρέχει ατελείωτα σ' ολο το ματς,είναι φιλότιμος,είναι.....χίλια δυο.

Η τεχνική του κατάρτιση όμως και η μεταβίβαση του(όχι με στημένη μπάλα)είναι για τα θηρία.

project.breeze
07/02/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Αφού είμαι υπάλληλος του Κόκκαλη βρε και από αυτόν πληρώνομαι όπως και όλοι στην Ελλάδα έτσι δεν λέτε?? Τώρα για το αν δουλεύω δεν περιμένω ένα 23 χρονών παιδάκι να μου κάνει κήρυγμα γιατί ούτε ξέρεις από πόσο χρονών δουλεύω ούτε το τι έχω καταφέρει να φτιάξω μόνος μου χωρίς καμία βοήθεια.

:wave2:

Άλλωστε είμαστε στις διαμάχες!!! :D



Δεν είπα τίποτα για υπαλλήλους του Κόκκαλη αλλά ως γνωστόν όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.23 χρονών φίλε είμαι αλλά το παιδάκι όπως φαίνεται είσαι εσύ...Διαμάχες είμαστε όπως είπες

ZETARAS
07/02/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
30 χρονων και με σεξουαλικο προβλημα και τωρα βγήκες να μας ζητησεις βοήθεια?

αργησες παιδι μου και δε ξέρω τι μπορει να κανει η επιστήμη πλεον μαζί σου.



:D

Ενώ εσύ δεν έχεις το απολαμβάνεις το σεξ αλλά μάλλον τσούζει ο κ@λος σου!!

DUKASII
07/02/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ενώ εσύ δεν έχεις το απολαμβάνεις το σεξ αλλά μάλλον τσούζει ο κ@λος σου!! ό κώλος δε χρειάζεται στο σεξ φιλε..και αν ξεκινάς απο κει...πας για τον στραβο δρόμο του σεξ..και τον επιπονο.

κοιτα να συνέλθεις.


μαθημα πρωτο δωρεάν.

ZETARAS
07/02/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ό κώλος δε χρειάζεται στο σεξ φιλε..και αν ξεκινάς απο κει...πας για τον στραβο δρόμο του σεξ..και τον επιπονο.

κοιτα να συνέλθεις.


μαθημα πρωτο δωρεάν.

Ωπα ρε δάσκαλε άραξε , ξεκουράσου και λίγο. Το έχουμε καταλάβει ότι το παίζεις γ@μάω και δέρνω και από άλλα ποστ εδώ μέσα. Είσαι βαζελομαγκάκι το καταλάβαμε!! Σε μικρότερη ηλικία έχω κυνηγήσει πολλούς σαν και εσένα και αυτό που έχω να παραδεχτώ είναι ότι είστε γρήγοροι!!!



:a3:

DUKASII
07/02/2007, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ZETARAS
Ωπα ρε δάσκαλε άραξε , ξεκουράσου και λίγο. Το έχουμε καταλάβει ότι το παίζεις γ@μάω και δέρνω και από άλλα ποστ εδώ μέσα. Είσαι βαζελομαγκάκι το καταλάβαμε!! Σε μικρότερη ηλικία έχω κυνηγήσει πολλούς σαν και εσένα και αυτό που έχω να παραδεχτώ είναι ότι είστε γρήγοροι!!!



:a3: +1 ...
εγω στα νιατα μου κυνηγουσα κοπελιτσες φιλε..τωρα ο καθενας οπως τη βρίσκει τι να πω και εγω.

επιασες κανα καλο μωρη τσαπερδόνα??

και για δε τραβιοσουν εξω απο κανα στρατοπεδο που ειναι και κουρασμενοι οταν φευγουν και δε τρέχουν γρηγορα??:rotflmao: :lol: :rotflmao:

ημαρτον!!!
:lol: :rotflmao:

arxaios
07/02/2007, 14:43
.............. ΚΑΙ ΟΙ Μ@ΑΑΚΕΣ ΕΓΙΝΑΝ 4 .......................
:yuck: :yuck: :yuck:

kalant
07/02/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ντεμπούτο του Τζώρτζεβιτς το 1998 με αντίπαλο τη Ελβετία....σε ηλικία 26 χρονών....
μεγάλο ταλέντο για τη χώρα του.....
παρότι ηταν στην αποστολή στα προκριματικά για το ευρωπαικό του 2000 (δεν έπαιζε φυσικά) δεν τον πήρε στα τελικά ο προπονητής....και υποτίθεται στην καλύτερη ηλικία του 28 χρονών....
μήπως σου λέει κάτι αυτό????

εμενα μου λεει κατι, οτι ηταν μ@λ@κας ο προπονητης ή τραυματιας ο τζολε ή ειχε πολλους στην θεση του και κατα τυχη δεν τον πηρε...

δηλαδη σοβαρα πιστευεις οτι δεν του αρεσε ή δεν ειναι καλος παικτης ο τζολε, μην τρελαθουμε τελειως τωρα...

idi
07/02/2007, 14:53
.+_


77107

STOYBI
07/02/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
.+_

Ναι... Ναι....


Γ@μηστε τον.... Γ@μηστε τον..... :a8: :a8: :a8:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zzr2005
07/02/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
εμενα μου λεει κατι, οτι ηταν μ@λ@κας ο προπονητης ή τραυματιας ο τζολε ή ειχε πολλους στην θεση του και κατα τυχη δεν τον πηρε...

δηλαδη σοβαρα πιστευεις οτι δεν του αρεσε ή δεν ειναι καλος παικτης ο τζολε, μην τρελαθουμε τελειως τωρα...

εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι άρεσε τόσο στον προπονητή αλλά τον ξέχασε ???:lol: :lol:
αυτό το κατά τύχη δεν το κατάλαβα....έπαιξε κορώνα γράμματα για το ποιον θα πάρει στην εθνική???
σου παραθέτω τους μέσους που συμμετειχαν στο ευρωπαικό του 2000
16 Dejan Govedarica
4 Slavisa Jokanovic
7 Vladimir Jugovic
21 Albert Nadj
6 Dejan Stankovic
19 Jovan Stankovic
10 Dragan Stojkovic

βλέπεις τίποτα παιχταράδες διεθνούς φήμης???
πλην του Στάνκοβιτς όλοι οι άλλοι δεν ειναι διεθνούς φήμης....οπότε δεν μπορείς να ισχυριστείς ότι είχε να ανταγωνιστεί ποδοσφαιρικά μεγαθήρια....
αν έπαιζε στη Κροατία να πω εντάξει....

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΤΖΩΡΤζΕΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ...ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ....
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΒΑΝΤΑΣ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ....ας μην ξεχναμε ποσα μούφα φαουλ πέρνει σε κάθε παιχνίδι ο Τζόλε και πόσα μούφα πέναλτι πήρε στην καριέρα του.....

kalant
07/02/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι άρεσε τόσο στον προπονητή αλλά τον ξέχασε ???:lol: :lol:
αυτό το κατά τύχη δεν το κατάλαβα....έπαιξε κορώνα γράμματα για το ποιον θα πάρει στην εθνική???
σου παραθέτω τους μέσους που συμμετειχαν στο ευρωπαικό του 2000
16 Dejan Govedarica
4 Slavisa Jokanovic
7 Vladimir Jugovic
21 Albert Nadj
6 Dejan Stankovic
19 Jovan Stankovic
10 Dragan Stojkovic

βλέπεις τίποτα παιχταράδες διεθνούς φήμης???
πλην του Στάνκοβιτς όλοι οι άλλοι δεν ειναι διεθνούς φήμης....οπότε δεν μπορείς να ισχυριστείς ότι είχε να ανταγωνιστεί ποδοσφαιρικά μεγαθήρια....
αν έπαιζε στη Κροατία να πω εντάξει....

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΤΖΩΡΤζΕΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ...ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ....
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΒΑΝΤΑΣ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ....ας μην ξεχναμε ποσα μούφα φαουλ πέρνει σε κάθε παιχνίδι ο Τζόλε και πόσα μούφα πέναλτι πήρε στην καριέρα του.....

δεν ηξερα ποιοι ηταν ακομη υποψηφιοι για την θεση του αλλα ενας λογος παραπανω που και αυτοι δεν ειναι τιποτα μεγαλα ονοματα, εσυ δηλαδη με βαση τα ονοματα που λες δεν νομιζεις οτι χωραγε και ο τζολε?

βεβαια οπως ειπα παιζουν κι αλλα ρολο, αποκλειεται να μην ειχαν και τις καλυτερες σχεσεις μεταξυ τους(προπονητης-τζολε)?

ποσα ονοματα εχουμε δει να μην παιζουν στις ομαδες τους λογο κακων σχεσεων ή κολληματων των προπονητων τους?

μπορει απλα εκεινη την περιοδο να ηταν πιο φορμαρισμενοι και να προτιμηθηκαν, εμενα δεν μου λεει τιποτα παντως που δεν ειχε καλεσθει στην εθνικη, μα απολυτως ομως...

αν εσυ κρινεις τις ποδοσφαιρικες αξιες απο τις συμμετοχες στις εθνικες τοτε παω πασο...

οσο για αυτο που λες για την ελλαδα, ισως να ισχυει, αλλα και να ισχυει φιλε μου δεν με πειραζει καθολου, ισα ισα καλυτερα που δεν επαιξε πουθενα αλλου αφου με την ομαδα μου εδεσε και σας εχει κανει το κ@λο σας να (με το συμπαθειο)...

:wave2:


Υ.Γ. ακομα και μεμονωμενοι παικτες νομιζετε οτι σπρωχνονται απο τη διαιτησια? :rotflmao:

εχετε ψυχολογικα προβληματα μιλαμε...

:wave2:

zzr2005
07/02/2007, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant

δεν ηξερα ποιοι ηταν ακομη υποψηφιοι για την θεση του αλλα ενας λογος παραπανω που και αυτοι δεν ειναι τιποτα μεγαλα ονοματα, εσυ δηλαδη με βαση τα ονοματα που λες δεν νομιζεις οτι χωραγε και ο Τζολε?

βεβαια οπως ειπα παιζουν κι αλλα ρολο, αποκλειεται να μην ειχαν και τις καλυτερες σχεσεις μεταξυ τους(προπονητης-τζολε)?

:wave2:
το ότι δεν χώραγε το έκρινε ο προπονητής του (Μποσκοφ μου φαίνεται) που προφανώς ξέρει περισότερο ποδόσφαιρο απο εμένα.....
και το οτι οι άλλοι είναι άγνωστοι σημαίνει οτι ο Τζόλε ειναι πιο άχρηστος και απο τους άγνωστους.....:lol: :lol:

όσο για τις σχέσεις που λες δεν μπορεί να ισχύει γιατί άλλαξαν πολλοί προπονητές αλλά ο Τζόλε βρήκε θέση βασικού στην Εθνική το 2006!!!!

όσο για τη διαιτησία είναι γνωστό ότι όταν ευνοείται μια ομάδα ευνοούνται κ οι παίχτες που παίζουν σε αυτή...απλά επαγωγική σκέψη....δεν είναι δύσκολο....μπορεις να το συμπεράνεις κ μόνος σου...

επίσης είναι γνωστό οτι οι έλληνες διατιητές σφυρίζουν φάουλ για ψήλου πήδημα και ο είναι επίσης γνωστό οτι ο Τζόλε δεν φημίζεται για τη δύναμη στο παιχνίδι του.....
θυμάσαι φέτος ποσες φορές έσκασε σαν σακί κατω στο CL κ σήκωνε τα χεράκια να πάρει φάουλ????

kalant
07/02/2007, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
το ότι δεν χώραγε το έκρινε ο προπονητής του (Μποσκοφ μου φαίνεται) που προφανώς ξέρει περισότερο ποδόσφαιρο απο εμένα.....
και το οτι οι άλλοι είναι άγνωστοι σημαίνει οτι ο Τζόλε ειναι πιο άχρηστος και απο τους άγνωστους.....:lol: :lol:

όσο για τις σχέσεις που λες δεν μπορεί να ισχύει γιατί άλλαξαν πολλοί προπονητές αλλά ο Τζόλε βρήκε θέση βασικού στην Εθνική το 2006!!!!

όσο για τη διαιτησία είναι γνωστό ότι όταν ευνοείται μια ομάδα ευνοούνται κ οι παίχτες που παίζουν σε αυτή...απλά επαγωγική σκέψη....δεν είναι δύσκολο....μπορεις να το συμπεράνεις κ μόνος σου...

επίσης είναι γνωστό οτι οι έλληνες διατιητές σφυρίζουν φάουλ για ψήλου πήδημα και ο είναι επίσης γνωστό οτι ο Τζόλε δεν φημίζεται για τη δύναμη στο παιχνίδι του.....
θυμάσαι φέτος ποσες φορές έσκασε σαν σακί κατω στο CL κ σήκωνε τα χεράκια να πάρει φάουλ????


το οτι ειναι αγνωστοι οι αλλοι δεν σημαινει οτι ειναι κακοι ή οτι δεν ηταν σε καλυτερη φορμα τοτε αγαπητε...

εξαλλου ο μποσκοφ γαυρος ειναι, κατι ξερει που τον αφηνε εδω, για να μην τον κουρασει το εκανε... :rotflmao:


σας εχει περιποιηθει καλα ο τζολε ολα αυτα τα χρονια...


Υ.Γ. δεν ασχολειστε με τιποτα αλλο λεω εγω, σε λιγο θα σχολιασετε και το γρασιδι του καραισκακη...

zzr2005
07/02/2007, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant



Υ.Γ. δεν ασχολειστε με τιποτα αλλο λεω εγω, σε λιγο θα σχολιασετε και το γρασιδι του καραισκακη...

για αυτό ειδικά άσε....
μεγάλη ομάδα ο γαύρος
φτιάχνει καινούργιο γήπεδο και δεν φτιάχνει αρδρευτικό για το γρασίδι...:lol: :lol:
μιλάμε για ρεζιλι των σκυλιών γινόμαστε με τις γυφτιές του προέδρου σας....
(οποιος θυμάται τις καθαρίστριες του Καραισκάκη να διώχνουν τα νερά στον αγώνα ΕΛΛΑΔΑ-ΝΟΡΒΗΓΙΑ, με τις σκούπες για τις χέστρες, έχει να λέει....):lol: :lol: :lol:

kalant
07/02/2007, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
για αυτό ειδικά άσε....
μεγάλη ομάδα ο γαύρος
φτιάχνει καινούργιο γήπεδο και δεν φτιάχνει αρδρευτικό για το γρασίδι...:lol: :lol:
μιλάμε για ρεζιλι των σκυλιών γινόμαστε με τις γυφτιές του προέδρου σας....
(οποιος θυμάται τις καθαρίστριες του Καραισκάκη να διώχνουν τα νερά στον αγώνα ΕΛΛΑΔΑ-ΝΟΡΒΗΓΙΑ, με τις σκούπες για τις χέστρες, έχει να λέει....):lol: :lol: :lol:

επρεπε να παιζουμε στο δικο σας ρε γμτ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zzr2005
07/02/2007, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
επρεπε να παιζουμε στο δικο σας ρε γμτ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τώρα που θα μας φτιάξουν και εμάς τσάμπα θα φροντίσουμε να είναι της προκοπής ....
ο δικός σας κοίταξε να φάει και απο τα υδραυλικα..... :lol: :lol:
τι πρόεδρο έχετε ρε.....
:lol: :lol:
να προσέχετε όταν κατουράτε στις τουαλέτες γιατί μαλλον θα καταλήγουν στο γήπεδο ή στα κεφάλια των απο κάτω....:lol: :lol:

STOYBI
07/02/2007, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005

να προσέχετε όταν κατουράτε στις τουαλέτες γιατί μαλλον θα καταλήγουν στο γήπεδο ή στα κεφάλια των απο κάτω....:lol: :lol:

Mη φοβασαι....

Εχουμε στρωσει απο κατω σημαιες του παναθηναικου !!!!

:evil:

oiko1979
07/02/2007, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Mη φοβασαι....

Εχουμε στρωσει απο κατω σημαιες του παναθηναικου !!!!

:evil:

ΠΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΣΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ...

ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ.....

:wave2: :wave2: :wave2:

el_hymador
08/02/2007, 02:01
Η σερβιετα θρυλος , με τον δαφνοστεφανομενο εφηβο θα κανει θραυση ...



1) Προσφερει καμουφλαζ με τον ασπροκοκκινο χρωματισμο

2) Τα αυτια του εφηβου γινονται φτερα

3) Εχει μεγιστη αποροφητικοτητα

4) Κανει και για τις 7 - 0 μερες της εβδομαδας




και τελος.....




Αν ζητησεις ενα μουνοπ@νο , αποκλειεται να το μπερδεψουν με κατι αλλο...


:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :lol: :lol: :lol: :lol:

vangelis 64
08/02/2007, 02:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
10 Dragan Stojkovic


Μεγάλε,εδώ είσαι φάουλ.

Μιλάμε για ΤΟΝ παιχταρά!

SPORAKIAS
08/02/2007, 05:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
.+_

καλα ....κλαστε μας μια μαντρα τωρα.....:rolleyes:

αντε και του χρονου να μας γαμησετε ετσι.........:bigcry: :smokin: :bigcry:

el_hymador
08/02/2007, 07:15
καλα , πως μιλας ετσι??!!! τσ, τσ , τσ....