PDA

View Full Version : ΛΕ.Φ.ΚΑ



dimostenhs
07/02/2007, 13:56
Καλημέρα σας!

Χαζευα στο site και μου γεννηθηκε η εξης απορια!Στις 18/02 θα γινει βολτα στο μαραθωνα απο χωμα κ απο ασφαλτο!Υπαρχουν συμμετοχες ή μαζευονται καθε φορα 2-3 μηχανακια?:look:

Σημειο συναντησης ειναι ο παραδρομος στην renault στην φιλαδελφεια?

CU!:wave2:

adam_tsouk
07/02/2007, 14:00
ηρθες εδω να ρωτησεις για τη ΛΕΦΚΑ?

απο οτι ξερω μαζευεται κοσμος. μη φανταστεις κ κανα χαμο....

dimostenhs
07/02/2007, 14:16
Που να πηγαινα δηλαδη?Στο περιπτερο?
Ρε παιδια να σας πω κατι?2 φορες ολες και ολες εχω βαλει post και ειστε πολυ επιθετικοι!Τη μια ηταν για ενα βαψιμο και την αλλη για μια βολτα στο χωμα και η ειρωνεια ξεχειλιζε απο μερικους!

Για να ανοιχτει δΙαλογος παντως πρεπει να ειστε οι γνωστοι?

Nostra
07/02/2007, 14:19
www.lefkaclub.gr

:rolleyes:

EVI
07/02/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Που να πηγαινα δηλαδη?Στο περιπτερο?
Ρε παιδια να σας πω κατι?2 φορες ολες και ολες εχω βαλει post και ειστε πολυ επιθετικοι!Τη μια ηταν για ενα βαψιμο και την αλλη για μια βολτα στο χωμα και η ειρωνεια ξεχειλιζε απο μερικους!

Για να ανοιχτει δΙαλογος παντως πρεπει να ειστε οι γνωστοι?

μην το παιρνεις ετσι

απλως εδω σπανια εχουμε λεα λεσχων για να ξερουμε, αυτο σου ειπε, αλλο η λεφκα αλλο εμεις

μπες στο σαιτ τους και βρες τηλ και παρε να μαθεις πληροφοριες


αν καποιος ποσταρει με λεπτομερειες βολτα λεσχης η οτιδιποτε αλλο θα σε παραπεμπταμε σε λινκ του ποστ



:beer:

bartlal
07/02/2007, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Που να πηγαινα δηλαδη?Στο περιπτερο?


καλα ειναι και εδω, αλλα σιγουρα στο περιπτερο θα σε ειρωνευτουν πραγματικα! :winka: ΔΕΝ ειρωνευομαι, αλλα αστειευομαι, ελπιζω να το καταλαβαινεις, μιας και δεν μου εχεις κανει τιποτα, αλλα ουτε (ελπιζω) και εγω σε σενα!


Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Ρε παιδια να σας πω κατι?2 φορες ολες και ολες εχω βαλει post και ειστε πολυ επιθετικοι!Τη μια ηταν για ενα βαψιμο και την αλλη για μια βολτα στο χωμα και η ειρωνεια ξεχειλιζε απο μερικους!

μην τα βλεπεις ολα σαν ειρωνια και μονο. θα δεχτω οτι σε ειρωνευονται επειδη ισως δεν παρατηρεις την διαφορα της πλακας/αστειου/πειραγματος απο την ειρωνια. ΜΠΟΡΕΙ να σε ειρωνευτουν καποιοι αλλα αυτο ΔΕΝ σημαινει οτι ισχυει για ολους και οτι πρεπει να τους δινεις και σημασια, αφου σε πειραζει.





Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Για να ανοιχτει δΙαλογος παντως πρεπει να ειστε οι γνωστοι?

εχοντας εμεσα απαντησει παραπανω, η απαντηση σε αυτη την ερωτηση ειναι αρνητικη!



τελειωνοντας, ΜΗΝ τσιτωνεις. ειμαστε μια μεγαλη παρεα που (αν εχεις παρακολουθησει πως γραφει ο καθενας) πειραζουμε και πειραζομαστε εχοντας (οι περισσοτεροι) πεταξει τον μανδυα της σοβαροφανειας!

:winka:


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

zephyr1
07/02/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
www.lefkaclub.gr

:rolleyes:

Ε οχι ρε....το σουλουπωσαν,αλλα απο πληροφοριες:rolleyes:



Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Καλημέρα σας!

Χαζευα στο site και μου γεννηθηκε η εξης απορια!Στις 18/02 θα γινει βολτα στο μαραθωνα απο χωμα κ απο ασφαλτο!Υπαρχουν συμμετοχες ή μαζευονται καθε φορα 2-3 μηχανακια?:look:

Σημειο συναντησης ειναι ο παραδρομος στην renault στην φιλαδελφεια?

CU!:wave2:

Ειναι μια λεσχη με σχετικα μεγαλη συμμετοχη ,γιατι τηρει καθε κυριακη το προγραμμα της,(χωματινο-ασφαλτινο).
Πηγαινε στο ραντεβου τουλαχιστον 2 φορες και θα δεις αν εσενα σου καθεται.Εγω 3 φορες που εχω παει ,εχω περασει πολυ καλα .
Εχει και καλα τιμονια.
Παρε τηλ. ειναι οκ.




















Αααααα και που σε, μην τους δινεις σημασια , χαβαλεδες ειναι.
:lol:

costas_k
07/02/2007, 16:47
μην τρομαζεις ρε δεν δαγκωνουν οι ανθρωποι.

taxydromos
07/02/2007, 17:18
..εχω ακουσει οτι ειναι καπως 'σαργοι', αληθευει??

DimChios
07/02/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
..εχω ακουσει οτι ειναι καπως 'σαργοι', αληθευει??



Μίλησε και το "δελφίνι"!!!

:a029: :a029:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:









Σοβαρά πάντως, μία φορά που γνώρισα κάποιον από εκεί, μόνο λόγια ήταν! :yuck:
2 φορές ήρθε μαζί μας και βλαστημίσαμε την ώρα και τη στιγμή!
Πιό αργός και από την καθυστέρηση ήταν!

:smokin:

fantacid
07/02/2007, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Που να πηγαινα δηλαδη?Στο περιπτερο?
Ρε παιδια να σας πω κατι?2 φορες ολες και ολες εχω βαλει post και ειστε πολυ επιθετικοι!Τη μια ηταν για ενα βαψιμο και την αλλη για μια βολτα στο χωμα και η ειρωνεια ξεχειλιζε απο μερικους!

Για να ανοιχτει δΙαλογος παντως πρεπει να ειστε οι γνωστοι?


ναι ρε τα κωλοπαιδα!!:mad:

αν σε πειραξει κανεις αλλος πες μου να τον μπαναρω!!!!































:lol: :lol: :lol: :lol:

crs-k
07/02/2007, 22:57
:smokin:

fantacid
07/02/2007, 23:02
:a47:

crs-k
07/02/2007, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:a47:



:smokin: means ...


ICU !!! :winka: :D

Vstrommer71
07/02/2007, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:smokin: means ...


ICU !!! :winka: :D
Δεν πας για υπνο καλυτερα λεω εγω???:D :D :D

Προτεινω μεταφορα της συζητησεως

fantacid
07/02/2007, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:smokin: means ...


ICU !!! :winka: :D


δε φταιω εγω, ηταν πειρασμος!!!

:wave2:

το αλλαξες τουλαχιστον?

adam_tsouk
08/02/2007, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Που να πηγαινα δηλαδη?Στο περιπτερο?
Ρε παιδια να σας πω κατι?2 φορες ολες και ολες εχω βαλει post και ειστε πολυ επιθετικοι!Τη μια ηταν για ενα βαψιμο και την αλλη για μια βολτα στο χωμα και η ειρωνεια ξεχειλιζε απο μερικους!

Για να ανοιχτει δΙαλογος παντως πρεπει να ειστε οι γνωστοι?

προφανως αναφερεσαι σε μενα μιας κ μονο εγω απαντησα!


Η απορια μου ηταν λογικη αλλα ισως οχι σε εσενα που δεν μας ξερεις.

Μπηκες εδω να ρωτησεις για τη ΛΕΦΚΑ ενω εγω τουλαχιστον δεν ξερω κανεναν που αν εχει ασχοληθει ιδιαιτερα.

εφοσον χρησιμοποιησες το νετ θα ξερεις και για το site τους. οποτε ποιος ο λογος να ρωτας εδω?


απο κ κ περα νομιζω οτι σου απαντησα και στο αρχικο ποστ μου.:wave2:

dimostenhs
09/02/2007, 13:37
Δεν ειχα προβλημα με την απαντηση σου απλα μου φανηκε περιεργο το οτι συζητησεις γινονται μονο μεταξυ γνωστων!
Στο site της λεφκα μπηκα αλλα δεν υπηρχε forum ή και καποια αλλη πληροφορια!Ρωτησα εδω μπας και πεσει λιγο φως!Απλα το μονο που ηθελα ηταν να παω μια χωματινη βολτα πριν κανω το kawasaki μου motard!:)

cu:wave2:

adam_tsouk
09/02/2007, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Δεν ειχα προβλημα με την απαντηση σου απλα μου φανηκε περιεργο το οτι συζητησεις γινονται μονο μεταξυ γνωστων!
Στο site της λεφκα μπηκα αλλα δεν υπηρχε forum ή και καποια αλλη πληροφορια!Ρωτησα εδω μπας και πεσει λιγο φως!Απλα το μονο που ηθελα ηταν να παω μια χωματινη βολτα πριν κανω το kawasaki μου motard!:)

cu:wave2:

παιζουν κ εδω χωματινες... :winka:

οσο για απαντησεις μεταξυ γνωστων... προσωπικα δεν θα συμφωνισω γιατι δεν ειμασταν παντα γνωστοι...

:winka:

τις χωματινες της λεφκα δεν τις ξερω. προφανως βατο χωματοδρομο θα εννοουν.


:wave2:

fantacid
09/02/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimostenhs
Δεν ειχα προβλημα με την απαντηση σου απλα μου φανηκε περιεργο το οτι συζητησεις γινονται μονο μεταξυ γνωστων!
Στο site της λεφκα μπηκα αλλα δεν υπηρχε forum ή και καποια αλλη πληροφορια!Ρωτησα εδω μπας και πεσει λιγο φως!Απλα το μονο που ηθελα ηταν να παω μια χωματινη βολτα πριν κανω το kawasaki μου motard!:)

cu:wave2:


εαν πας μια καλη χωματινη δεν νομιζω να το κανεις μοταρντ
.......τουλαχιστον οχι συντομα!!!!!

:wave2: