PDA

View Full Version : Δολοφονία η ατύχημα ?



Σελίδες : [1] 2

THEOD
17/11/2003, 19:51
Κάποιοι θα διαφωνήσουν και σε μερικούς θα φανεί περίεργο, αλλά γνώμη μου είναι ότι όποιος ξέρει κάτι για το χθεσινό ατύχημα (δολοφονία) του αστυνομικού της ομάδας Ζ πρέπει να ενημερώσει αμέσως τις αρχές.
Δεν πρέπει να κυκλοφορούν και πολλά πράσινα ΧΤ (??) φτιαγμένα S/M και χωρίς πινακίδες .
Στο κάτω-κάτω της γραφής η περίπτωση δεν διαφέρει και πολύ από αυτήν του Γιώργου…

DEMINIO
17/11/2003, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
χθεσινό ατύχημα (δολοφονία) του αστυνομικού της ομάδας Ζ

:eek: Τι λες;;;;;:confused:
Πότε; Ποιός; Που;;:confused:
Είμαι εκτός πλανήτη;;;:( Δεν έχω ακούσει κάτι... Για πες καμιά λεπτομέρεια, γιατί δείχνει αρκετά σοβαρό.....

DEMINIO
17/11/2003, 20:28
Και ένα έχω να πω....
ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΝ
ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ
ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΙ !!!!
:mad: :mad: :mad:

hornet
17/11/2003, 21:38
Δεν διαφωνω μαζι σας παιδια αντιθετως θα ελεγα.
Και εγω συμφωνω οτι οποιος ξερει κατι ας το πει εκει που πρεπει.

illuminatios
17/11/2003, 21:39
Να το πουμε ενα ασυνηθιστο εργατικο ατυχημα....
Και χρειαζεται η βοηθεια μας στις διωκτικες αρχες???
Αφου ξερουν τα παντα

Todi
17/11/2003, 22:04
Αστυφύλακας ης ομάδας «Ζ» της Αμεσης Δράσης σκοτώθηκε κατά τη διάρκεια καταδίωξης μοτοσικλέτας περίπου στις 11 το βράδυ της Κυριακής, στη διασταύρωση Βασιλέως Κωνσταντίνου και Παυσανία, κοντά στο άγαλμα του Τρουμαν.

Ο άτυχος αστυφύλακας ήταν ο Παναγιώτης Δήμος, 33 ετών, από την Αιτολωακαρνανία ο οποίος σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία είχε ξεκινήσει μαζί με συνάδελφο του λίγα λεπτά νωρίτερα από την οδό Σπύρου Μερκούρη και Βασ. Κωνσταντίνου καταδίωξη ύποπτης μοτοσικλέτας μάρκας Yamaha-XT, πράσινου χρώματος, χωρίς αριθμό κυκλοφορίας, ο οδηγός της οποίας δεν σταμάτησε στο σήμα που του έκαναν. Σύμφωνα με αυτόπτη μάρτυρα ο 33χρονος αστυνομικός έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας του όταν ο ύποπτος τον οποίο είχε φτάσει από τα αριστερά και ενώ έτρεχαν με μεγάλη ταχύτητα τον κλώτσησε ξαφνικά.
Ο δεύτερος αστυνομικός σταμάτησε αμέσως την καταδίωξη για να βοηθήσει τον συνάδελφό του και ειδοποίησε ασθενοφόρο, με το οποίο ο Δήμος μεταφέρθηκε στον Ερυθρό Σταυρό όπου όμως απλώς διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Από την αστυνομία γίνονται εκτεταμένες έρευνες για τον εντοπισμό και τη σύλληψη του άγνωστου τον οποίο καταδίωκαν οι δύο «Ζητάδες»


apo flash.gr

krima to palikari ..
na ton broune kai na tou kanoun ayto pou prepei
ton dolofono.
giati na to poume ergatiko atyxima re paidia.. en psyxro dolofonia itan

stefanos
17/11/2003, 23:36
Η εργατικό ατύχημα το πούμε ή δολοφονία η συμπλοκή και ανταλλαγή κλοτσιδιών (μου φαίνεται πολύ μαλακία τακτική αυτή της καταδίωξης όπου τελικά κάποιος απο τους δύο μπορεί να σκοτωθεί), είναι κρίμα για το παλικάρι ,ακόμα και για το κλεφτρόνι κρίμα είναι.
Περίπτωση πολύ ασχημη.
Μακάρι να είναι η τελευταία.

sozos
18/11/2003, 00:12
ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ........
ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ.
ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΟΜΙΖΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΩΝ.

stefanos
18/11/2003, 00:26
Τα κλεφτρόνια ΔΕΝ είναι μηχανόβιοι, και όποιος κυκλοφορεί χωρίς πινακίδα σε γενικές γραμμές είναι κλεφτρόνι.

sozos
18/11/2003, 00:42
ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΚΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΣΤΑ ΜΠΛΟΚΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΕΦΑΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ.:rolleyes:

Alkis
18/11/2003, 02:44
Μιλάμε για δολοφονία!

bikersonly
18/11/2003, 09:16
Καταρχήν ήταν πολύ άναδρο αυτό που έκανε ο γαμημένος!Καλύτερα να έβγαζε όπλο και να του ριχνε!

Και κάτι άλλο.Όταν βλέπεις Αστυνομικό πάνω κάτω ξέρεις τι να περιμένεις.Φαίνεται, φοράει στολή ρε παιδί μου.Για φαντάσου αυτόν που δεν ξέρει με ποιον έχει να κάνει?

Και εγώ δεν τους πάω τους Μπάτσους αλλά δεν έχει καμιά σημασία!

Σιγά μην επικροτήσουμε τέτοιες ενέργειες!Έλεος!

Και κάτι ακόμα.Πως θα σου φαινόταν αν γινόταν το ανίθετο?? Θα είχε κάθε δίκιο ο Ζητάς να έκανε το ίδιο?
Την δουλειά του δεν θα έκανε?? Δεν είναι έτσι.Προσπαθεί να κάνει την δουλειά του αλλά με κάποιο μέτρο!
Μην τους μπερδεύεις ρε Αποστόλη με τους Ματατζήδες!

Τρώνε ζόρι και οι Ζητάδες.Δεν είναι σε ένα κωλάμαξο αραχτοί και τον παίζουν! Και βροχές τρώνε και όλους τους κινδύνους που τρώμε και εμείς!Και μας την χαρίζουν πολλές φορές!Και σε ένα σημείο μας νιώθουν!Και σχεδόν πάντα αυτοί έρχονται πρώτοι για βοήθεια!

Καλά γαμήσια τώρα!Ε ρε πούστη μου και σήμερα μάλλον βγάζω την πινακίδα!Για κάνα μήνα τώρα θα μας γ@μήσουν στα μπλόκα!Προσοχή!

cityfly
18/11/2003, 09:55
καθαρή δολοφονία
αλλά που θα πάει θα τον πιάσουν όλη η αστυνομία αυτόν κυνηγάει

θα φάει το ξύλο της αρκούδας (και δικαίως)

swtos
18/11/2003, 09:56
Απ' ότι κατάλαβα, κάποιος αυτόπτης "μάρτυρας" μίλησε
για κλωτσιές. Ο μάρτυρας αυτός είπε νομίζω ....... πως είδα
δεν είμαι και σίγουρος ....
Αρχικά λοιπόν το στρουμφάκι ΔΕΝ φορούσε κράνος ή ΔΕΝ είχε κουμπώσει το κράνος. Επίσης ήταν δύο μαζί, που σημαίνει πως έπρεπε να δράσουν πιό έξυπνα (αλλά η εξυπνάδα είναι κάτι που δεν υπάρχει στον κλάδο τους). Οι καταδιώξεις έχουν καταργηθεί
γι' αυτόν ακριβώς το λόγο (έχει σκοτωθεί πολύς κόσμος).
Αφού λοιπόν δεν γνωρίζουμε τι έγινε ακριβώς (και μην περιμένετε
να μας πουν τα υπόλοιπα στρουμφάκια, οι οποίοι θα βγάλουν λάδι τον άτυχο συνάδελφό τους), δεν είναι και σωστό να μιλάμε.
Πως ξέρουμε λοιπόν ότι δεν έβαζαν κοντρίτσα με σκοπό να τον σταματήσουν στο επόμενο φανάρι και ο ένας τους δεν πρόλαβε ....
Θέλω να πω πως οι περισσότεροι από αυτούς έχουν ξεχάσει και τους όρκους που έδωσαν και τις ανθρώπινες αξίες. Απ' ότι φαίνεται ξέχασαν πως οι καταδιώξεις έχουν σταματήσει από το 1990.... Μόνο σε αποδεδειγμένους κακοποιούς κάνουν καταδίωξη και πάντα οργανωμένα.
Λοιπόν ας μην βγάζουμε εύκολα συμπεράσματα και ας σκεφτούν οι ηγεσίες τους καλύτερα τους τρόπους δράσης .... Αυτές πήραν στον λαιμό τους τον νεαρό και όχι ο "ύποπτος" .....
Ας σκεφτούν επίσης όλα αυτά τα σταθερά μεταλλικά εμπόδια σε όλο το μήκος του δρόμου (κολώνες, κολωνάκια, πινακίδες , ταμπέλες, διαφημίσεις) και ας αφήσουν τα παραμύθια του στύλ τον έσπρωξε, τον κλώτσησε κτλ.....
Οι ΠαλιοΧαφιέδες του κερατά πάλι θα τα κουκουλώσουν όλα ......

Καλά Κρασά

CyBeRseXX
18/11/2003, 10:17
Sxetika me to:

QQ
Θέλω να πω πως οι περισσότεροι από αυτούς έχουν ξεχάσει και τους όρκους που έδωσαν και τις ανθρώπινες αξίες. Απ' ότι φαίνεται ξέχασαν πως οι καταδιώξεις έχουν σταματήσει από το 1990.... Μόνο σε αποδεδειγμένους κακοποιούς κάνουν καταδίωξη και πάντα οργανωμένα.
QQ

Otan omos meta apo mia katadioksi piasoun ena kakopoio i kleftroni oloi den tha girisoume na poume, "Bravo kala ekanan ta palikaria"? Eutixos pou uparxoun akoma Zitades pou asxolounte me to epagelma tous kai den ta exoun isopedosei ola!

Fantasou olous ekeinous pou exoun xasei tis mixanes tous apo kleftronia, den tis exoun vrei pote ksana kai autoi oi alites kikloforoun akoma eleutheroi epeidi ta stroumfakia entos kai ektos grafeiou variounte na asxolithoun...

Simfono me ton Bikersonly sxetika me osa leei gia tous Zitades. Kai emena oses fores me stamatisan itan sostoi toso stin paravasi pou ekana os kai stin simperifora tous!

Sulipitiria gia to palikari kai osous afise..

bikersonly
18/11/2003, 10:28
Κόντρα με ΧΤ? Είπαμε έχουν καρβουδιστήρια αλλά όχι και έτσι!

Το ότι δεν ξέρουμε την αλήθεια είναι σωστό!
ΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ τα πράγματα, αυτό ακούστηκε αυτό σχολιάσαμε!

Σίγουρα θα προσπαθήσουν να τα κουκουλώσουν αν έχουν κάνει μαλακία!

Αλλά να φανταστεί και κάποιος κλωτσιά είναι λίγο δύσκολο.Δεν έχει ξανακουστεί κλωτσιά παρά μόνο σε κάνα έργο.

Όπως και να έχει μην στιγματίσουμε όλους τους Μπάτσους!
Και πολύ περισσότερο μην ευχαριστιόμαστε με τον θάνατο τους!

Μας ενοχλεί που μας γράφουν? Πάρτε μέτρα ρε μάγκες!
Την δουλειά τους αυτοί την δουλειά μας και εμείς!

Από σήμερα για μένα η πινακίδα είναι παρελθόν!Επειδή με ενοχλεί να με γράφουν! Πόσο μάλλον για μαλακισμένους λόγους!
;)

CyBeRseXX
18/11/2003, 10:41
Mixali, pisteuo oti apo edo kai pera opoio dikiklo stamparoun xoris pinakida, tha trone ta lisaka tous na to stamatisoun, me ola ta mesa! Kai auto giati exoun sindiasei to: dikiklo xoris pinakida = dolofonos. Tha sou proteina na afiseis tin pinakida ekei pou einai, i na tin kripseis kato apo tin oura. Ego skeftomai na tin stravoso toso oste se eutheia grami na fainontai mono ta grammata.

Skepsou to alli mia fora!

bikersonly
18/11/2003, 10:47
Το ξέρω ότι θα πέσει κυνηγητό τώρα ειδικά.

Αλλά την έχω πάρει την απόφαση.Και το ρίσκο μαζί!


Υ.Γ Και με τι να με κυνηγήσουν ρε Μπίλυ? Θα φάνε πίπα που θα πάει σύννεφο! Τώρα που μάθαμε και την σούζα.......!Χα!

cityfly
18/11/2003, 10:57
με τη δικιά σου μηχανή σίγουρα

πέτυχα χθες στο ALTER (καταλάθως μην βαράτε) ρεπορτάζ για το περιστατικό με γραφικά κλπ, λοιπόν ο δημοσιογράφος έλεγε για καταδίωξη με πράσινο ΧΤ και στο γραφικό έδειχνε πράσινη street που εμένα μου κανε από zx9r (μιας και μιλάμε για πράσινο) και πάνω. Έπεσα κάτω από τα γέλια (κι ας είναι τραγικό το θέμα) άμα είχε τέτοιο εργαλείο όχι δεν θα τον φτάνανε δεν θα τον βλέπανε

CyBeRseXX
18/11/2003, 10:59
Apla epimeno pos DEN einai i katalili periodos. Prin merikes meres:

1. an se stamatousan epeidi den eixes pinakida ante na efeuges me mia klisi. Pleon tous kovo gia silipsi-eksakrivosi stoixeion kai ta sxetika xaratsia.

2. an den stamatouses, siga min empainan ston kopo na se kinigisoun. Pleon pisteuo tha to kanoun epeidi exoun lisaksei, gia na apodeiksoun kai stous eautous tous oti den einai anikanoi.

Oso gia tin souza, xrisimopoiise to gia dikaiologia! Kserete kirie Dasofilaks, prin ligo, proti mpam, kantili to thirio, eksise i pinakida kai efige se ena samaraki.. A, na sou thimiso kai to elikoptero tis elas :) Douleuei auto i to exoun gia service?

XTMPAM
18/11/2003, 11:00
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ ΧΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΛΕΩ ΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ? ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΤ 600 ΕΝΝΟΟΥΝ ΤΟ ΒΕΝΕΤΤΟΝ Ή ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟ ?ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ 91-92 ΕΝΩ ΤΟ ΒΕΝΕΤΤΟΝ ΕΙΝΑΙ 89-90(90 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΒΕΝΕΤΤΟΝ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ!ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΤ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΤΣΙ?ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΟΓΙΚΟΙ!
ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΛΟΚΑ!ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΑΝΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!!

P.S. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΤ600 ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΟΤARD!MIA BΟΛΤΑ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΕΙ!

bikersonly
18/11/2003, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από cbrxxgr
A, na sou thimiso kai to elikoptero tis elas :) Douleuei auto i to exoun gia service?

Το ελικόπτερο δουλεύει Μπίλυ κανονικά!

Την Κυριακή που είχαμε πάει Β.Εύβοια πέταγε από πάνω μας.

Προσοχή γιατί αυτό μας "έχει"! Χα! :D

CyBeRseXX
18/11/2003, 11:41
Eeee, na to kataripsoume totenes!

THEOD
18/11/2003, 12:03
Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι ρε παιδιά.
Κατ' αρχάς ΔΕΝ ξέρουμε τι ακριβώς έγινε.
Μέχρι τώρα απ' ότι έχει μαθευτεί μάλλον για καραμπινάτη δολοφονία μου ακούγεται.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, δεν μπορώ να φανταστώ κάποιους να μην καταδικάζουν το γεγονός.
Γι΄αυτό προέτρεψα όποιον μπορεί να βοηθήσει την έρευνα της αστυνομίας , να το κάνει.
Στο τέλος- τέλος αν δεν πιαστεί ο ένοχος θα την πληρώσουμε όλοι.
Και ο ΖΗΤΑΣ ήταν άνθρωπος και ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ταυτόχρονα. Δηλ. αν είχε συμβεί το αντίθετο δεν θα διαδηλώναμε σήμερα εναντίον της Αστυνομίας και των "μπάτσων που έφαγαν το παληκάρι" ???
Η μήπως δεν τρέξαμε να βοηθήσουμε τον Γιώργο που ένας αλήτης ενεργώντας ΜΕ ΠΡΟΘΕΣΗ του κατέστρεψε την ζωή ?. Επειδή ο αστυνομικός φορούσε στολή αλλάζει τίποτα ?
Και επειδή τέτοιο μηχανάκι (αν είναι σωστές οι περιγραφές) σταμπάρεται εύκολα, θα πρότεινα τα μάτια σας ανοικτά και αν τον εντοπίσετε καρφί τηλ. στην αστυνομία...

Δεκτές φυσικά και οι αντίθετες απόψεις (Illu - δεν συμφωνώ μαζί σου-ακόμα κι αν έχεις δίκιο σε κάποια πράγματα, η ισοπέδωση είναι πάντα επικίνδυνη) , αλλά κατά την γνώμη μου παράλογες .

wizard
18/11/2003, 12:18
Θα το πω πάλι: μην μπερδεύουμε την επαγγελματική οντότητα του καθενός με την ιδιότητα του ως μοτοσυκλετιστή.. Το δεύτερο είναι που μας ενώνει, και γι'αυτό θλίβομαι από μια τέτοια είδηση..

VAL-MPARIERINO
18/11/2003, 12:43
ΧΤ ΠΡΑΣΙΝΟ S/M ΑΠΙΝΑΚΙΔΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ!!!! ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ 96 ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ζ ΜΑΣ ΔΙΠΛΑΡΩΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΕΝΩ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΠΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑ ΑΛΗΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ ΖΗΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;; ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΡΙΝ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ 5 ΖΗΤΑΔΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΝΩ ΕΚΑΝΕ DELIVERY KAI TON ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!! ΦΟΒΕΡΟ;;;
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ(χαχαχαχα καλό, σιγά μην τον πιάσουν) ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΛΟΓΟ.

ΑΙΝΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!!:mad:

XTMPAM
18/11/2003, 13:01
ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ?ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!

VAL-MPARIERINO
18/11/2003, 13:10
ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙ ΣΤΥΛΑΚΙ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΕ!!! ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΕΦΑΛΟΚΛΕΙΔΩΜΑ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΕ ΣΤΟ ΧΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ!!! ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΕΣΜΕΝΟΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΞΕΦΤΥΛΑ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΤ!!!!

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑΙ ΡΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ!!!;)

swtos
18/11/2003, 13:13
δε διαφωνώ, η απώλεια ενός ανθρώπου είναι πάντα πολύ λυπηρό γεγονός, αλλά κάποιος επαγγελματίας (σαν τον άτυχο), ΠΟΤΕ δεν κυκλοφορεί χωρίς κράνος ή με ξεκούμπωτο κράνος...... Συμφωνώ επίσης πως υπάρχουν και καλά παιδιά, αλλά είναι πολύ λίγα και σπάνια....
Επίσης πώς καταλάβατε ότι το ΧΤ είναι κλεμμένο ???? επειδή το είπανε τα υπόλοιπα στρουμφάκια ???? 'Η επειδή το ανέφερε ο Αντ1 ???
Σημειώστε επίσης πως τα συγκεκριμένα Genesis που οδηγούσε και ο δυστυχής είναι σκοτώστρες από μόνα τους, πολύ περισσότερο αν κάνεις και λάθος χειρισμούς.
Κρίμα για το παλικάρι, αλλά η ένστασή μου είναι στον τρόπο που παρουσιάστηκε το θέμα και στο ότι κανείς δεν ανέφερε ότι ΔΕΝ φορούσε κράνος ή το φορούσε για τους τύπους ....

ΥΓ. το ΧΤ μπορεί να πατήσει το genesis από φανάρι σε φανάρι ... ειδικά αν είναι μερακλής ο "ύποπτος" .....


ΥΓ2. Δε φτάνει που σκοτώθηκε το παλικάρι, φροντίσανε αμέσως να το εκμεταλλευτούν τα μουνόπανα οι προϊσταμενοί του ....

XTMPAM
18/11/2003, 13:26
ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ 2 ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΕΖΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ 1 ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΑ ΕΝΑ CRF 450 TO ΟΠΟΙΟ ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕ NUMBER PLATE ΚΤΛ!ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΩΡΙΟΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ!ΕΙΔΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΖΑΝΤΕΣ MOTARD (Ή ΜΙΚΡΕΣ ΡΟΔΕΣ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΩΠΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!
ΕΡΕΕΕΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ!!!ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

P.S ΒΑΛΑΝΤΗ ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΤ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΟΚ?ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΝΑ...

bikersonly
18/11/2003, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
ΧΤ ΠΡΑΣΙΝΟ S/M ΑΠΙΝΑΚΙΔΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ!!!!


ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΑ ΧΤ! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ MOTARD ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟ!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΣΑΣ! ΠΡΠΡΠΡΠΡΠΡ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ!

ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ 300 Η ΜΑΛΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!

ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!

Alki_Viades
18/11/2003, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
[B]ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ 2 ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΕΖΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ 1 ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΑ ΕΝΑ CRF 450 TO ΟΠΟΙΟ ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕ NUMBER PLATE ΚΤΛ!ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΩΡΙΟΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ!ΕΙΔΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΖΑΝΤΕΣ MOTARD (Ή ΜΙΚΡΕΣ ΡΟΔΕΣ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΩΠΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!

Οι μπατσοι πρωτα σταματανε καποιον και μετα βλεπουν αν εχει πινακιδα η οχι, απο μπροστα συνηθως δεν φαινεται, σωστα;

Οσο για το παλικαρι που κυκλοφορει καθαροαιμο σε δημοσιο δρομο, δεν εχει πινακιδα και προφανως ειναι ανασφαλιστος. Να μην πω για εξατμιση "not for road use" που μπορει να καβλωνει μερικους αλλα το υπολοιπο 99% του πληθυσμου το ενοχλει.

Πιστευω δεν υπαρχει λογος να μας πιανουν υστεριες, αν μας πιανουν εμας τοτε τι πρεπει δηλαδη να κανουν οι ζηταδες που σκοτωθηκε συναδελφος τους;

XTMPAM
18/11/2003, 14:29
ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΤΙ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΚΤΛ?ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ!ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ Η ΑΚΡΑΠΟΒΙΤΣ ΤΗΣ ΚΤΜ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΟΡΥΒΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΟΥ CRF!KAI ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ AKRAPOVIC ΣΤΟ ΚΤΜ ΣΟΥ!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΟΚ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ!!!

P.S. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΒΟΥΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΤΕΝΑ!

niko13g
18/11/2003, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
[B]ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ 2 ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΕΖΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ 1 ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΑ ΕΝΑ CRF 450 TO ΟΠΟΙΟ ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕ NUMBER PLATE ΚΤΛ!ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΩΡΙΟΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ!ΕΙΔΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΖΑΝΤΕΣ MOTARD (Ή ΜΙΚΡΕΣ ΡΟΔΕΣ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΩΠΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!

Κάτσε ρε Γιώργο , δηλαδή αυτό το ΠΑΛΙΚΑΡΙ που στο διάολο πάει με το αγωνιστικό χωρίς πινακίδες και μάλλον ανασφάλιστο?? Αν έρθει και σε τρακάρει το ΠΑΛΙΚΑΡΙ το ανασφάλιστο τι δήλωση θα σου κάνει ? Αγάπης ? Εσύ είσαι μαλάκας δηλαδή που πλερώνεις τα ασφάλιστρα? Καλά θα του κάνουν να των γραψουνε.Την δικιά μου την περίπτωση την ξέρεις με την καριόλα που με τράκαρε και είναι ανασφάλιστη . Δικαστήρια , μηνύσεις αγωγές και τέτοια .

Όσο για τον Ζητά είναι πολύ κρίμα που σκοτώθηκε ένας άνθρωπος αν και ο τρόπος που λένε ότι έγινε μου φαίνεται λίγο κουλός ! Μην βάζουμε όμως όλους τους μπάτσους στο ίδιο καζάνι. Εμένα μου την έχουν χαρίσει αρκετές φορές οι Ζηταδες αν και θα μπορούσαν να μου κόψουν τον κώλο.

bikersonly
18/11/2003, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΟΚ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ!!!



ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΔΩ!ΡΕ ΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΜΠΡΙΚΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ???

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ ΡΕΕΕΕ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟΣ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ!

ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΙΣΗΜΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ? ΤΟ BLACK&DECKER? ΡΑ ΠΑ ΤΑ ΤΑ ΡΑ ΠΑ ΤΑ ΤΑ ΡΑ ΠΑΤΑΤΑ?



ΟΥ!

XTMPAM
18/11/2003, 14:41
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ Ή ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ?ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΣΑΝΕ ΜΠΑΤΣΟΙ ΠΕΖΟΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ!ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΧΤ ΟΚ?

dela
18/11/2003, 14:46
Οσο δεν γουσταρεις εσυ τα ΧΤ αλλο τοσο δεν σε γουσταρουν και οι αλλοι δεν λεει κατι αυτο….στα παπαρια σας γενικοτερα!!!
Ασε που και τα ΧΧ πλεον ειναι παρα πολυ αργα αλλα ουτε και αυτο δεν λεει κατι αχαχχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ!!!!!


Περα απο το χιουμορ τωρα
οσον αφορα τον Ζητα το πιθανοτερο ειναι (και λεω πιθανοτερο μιας και δεν ξερουμε
υποθεσεις κανουμε) να την ειδε ειμαι ο matrix και σας γαμω ολους κατι που συνηθιζουν οι Ζηταδες
και να εφαγε το πακετο με το εναν η τον αλλον τροπο.Σαφως ομως μπορει και να τον κλοτσισε εαν υποθεσουμε
οτι το παλικαρι ηταν ενα απο τους περιεργους τυπους που ζουν για τετοιου ειδους καραγκιοζηλικια!!!!!


Τωρα εαν την ειδε ειμαι matrix τη να πουμε ….
Αλλα και τη να πουμε εαν τον κλοτσισε μιας και αυτα πρεπει να τα εχει στο νου του θα μπορουσε ευκολα
να ηταν καποιος ο οποιος εχω και δεκαπεντε κουμπουρια πανω του και να ειναι και θυμομενος γενικοτερα,γιατι
τον τσαμουκα και την μαγκια τους εκει την θελουμε οχι σε μενα και τον καθε ενα απο εμας!!!!!

Οπως και να εχει ειναι τουλαχιστον ενα θλιβερο γεγονος!

XTMPAM
18/11/2003, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΔΩ!ΡΕ ΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΜΠΡΙΚΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ???

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ ΡΕΕΕΕ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟΣ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ!

ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΙΣΗΜΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ? ΤΟ BLACK&DECKER? ΡΑ ΠΑ ΤΑ ΤΑ ΡΑ ΠΑ ΤΑ ΤΑ ΡΑ ΠΑΤΑΤΑ?



ΟΥ!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΤΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΠΡΙΚΙ ΟΚ?ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΛΕΩ ΒΑΡΚΑ ΤΟ ΧΧ!ΤΩΡΑ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΜΙΑ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΟΥ!Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΟΚ?Α ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ FCR ΕΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΡΩ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΠΑΝΩ)!ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛ ΤΙ ΚΑΚΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ?

swtos
18/11/2003, 15:06
σιγά τ' αυγά με το XYZ Πάουερ , θα σκίσεις κανα καλσόν .....
Ακου λέει ανεβάζει στροφές ..... δηλαδή ανεβάζει πολλές στροφές ???? ο τετρακύλινδρος σου ???? ούτε τα Black&Decker δε φτάνεις σε στροφές .... να μη σου πω για τις ευθείες ......


Αΐντε και Καλά Κρασά

VAL-MPARIERINO
18/11/2003, 15:16
BLACK&DEKER XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAXAAAXAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



OΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΩΠΑ ΩΠΑ ΩΠΑ!!!!!!:D

bikersonly
18/11/2003, 15:25
ΞΥΠΝΗΣΑΝΕ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ???

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ XTMPAM :

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ.ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ.ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΠΡΑ ΚΑΙ ΠΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ, ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΩ?

ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ REPLAY ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΝΥΣΕΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΚΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΑ ΠΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ VW ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΣΑΣ?

ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ (ΤΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ) ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ?

ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΑ ΦΟΡΑΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ!ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟ ΤΟΝ ΗΧΟ!ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟΠΟΝΤΙΚΑ!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΕΡΙΚΩΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΣΗ!

ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΧΧ ΒΑΡΚΑ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ, ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΤΜ ΤΙ ΕΙΠΑ ΜΠΡΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ.ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ!ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!


ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ SWTO ΤΩΡΑ!

ΚΑΙ ΚΑΛΤΣΟΝ ΣΚΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΣΚΙΖΩ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΙΧ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ!
ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ! ;)

ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ DELA

ΡΕ ΣΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΤ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ? ΠΟΥ ΣΚΑΛΩΝΕΤΑΙ???

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ.ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΠΑΡΤΕ ΣΕΙΡΑ. ;)

ireneepi
18/11/2003, 15:34
Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερουμε γι'αυτο ας μην βγαζουμε βιαστικα συμπερασματα.

Ο μαρτυρας μπορει να ειπε οτι πιθανον νομιζει οτι ειδε,ποτε δεν ειμαστε σιγουροι για κατι κ για τετοια ειδηση.


Τωρα το ποιος φταιει δεν το γνωριζουμε κ ουτε μπορουμε να το μαθουμε.

Θλιβερη ειδηση δεν λεω αλλα δεν γνωριζουμε .

ireneepi
18/11/2003, 15:34
...

XTMPAM
18/11/2003, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΞΥΠΝΗΣΑΝΕ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ???

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ XTMPAM :

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ.ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ.ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΠΡΑ ΚΑΙ ΠΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ, ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΩ?

ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ REPLAY ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΝΥΣΕΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΚΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΑ ΠΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ VW ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΣΑΣ?

ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ (ΤΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ) ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ?

ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΑ ΦΟΡΑΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ!ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟ ΤΟΝ ΗΧΟ!ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟΠΟΝΤΙΚΑ!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΕΡΙΚΩΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΣΗ!

ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΧΧ ΒΑΡΚΑ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ, ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΤΜ ΤΙ ΕΙΠΑ ΜΠΡΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ.ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ!ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!


ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ SWTO ΤΩΡΑ!

ΚΑΙ ΚΑΛΤΣΟΝ ΣΚΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΣΚΙΖΩ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΙΧ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ!
ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ! ;)

ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ DELA

ΡΕ ΣΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΤ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ? ΠΟΥ ΣΚΑΛΩΝΕΤΑΙ???

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ.ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΠΑΡΤΕ ΣΕΙΡΑ. ;)

ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΟΥ!!
ΠΣΣΣ ΤΟ ΜΑΜΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!


127

niko13g
18/11/2003, 15:51
Είσαι λάθος σε μερικά πράγματα .Σίγουρα ένα ΧΧ τρακοσαριζει και ίσως πάει και παραπανω.Ενα ΚΤΜ πάει μέχρι 180 και ίσως λίγο παραπάνω , αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι αργό ! Ο δρόμος δεν είναι συνέχεια ευθεία και σε ένα κλειστό κομμάτι δρόμου μπορεί και να είσαι πίσω ! Μιλάμε πάντως για 2 ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικές μηχανές που δεν γίνεται να συγκριθούν . Το μόνο κοινό τους σημείο είναι ότι και οι 2 είναι κορυφαίες στην κατηγορία τους και πετυχαίνουν απόλυτα το σκοπό για τον οποίο φτιάχτηκαν . Όσο για το θόρυβο εσένα σε καυλώνει ένας 4 κύλινδρος και κάποιον άλλον ένας μονοκυλινδρος η ένας 2 κύλινδρος .


:D :D

DIT
18/11/2003, 15:54
δεν έχω άποψη γιατί δεν ήμουν μπροστά αλλά ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή του...

Loudovikos
18/11/2003, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Ο δρόμος δεν είναι συνέχεια ευθεία και σε ένα κλειστό κομμάτι δρόμου μπορεί και να είσαι πίσω !:D :D


To "μπορεί" τώρα γιατί το έβαλες???? :p :p

Πάντως δεν πιστευώ κανένας να νομίζει πραγματικά οτι η μοτό του
είναι καλύτερη απο όλων των άλλων!!!!

Εκτος απο εμένα βεβαιά.....:D :D :D


ps. Το μαμήσαμε το post εεεε!!!!:mad:

VAL-MPARIERINO
18/11/2003, 16:02
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΤ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΧ9R ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ UNDERTRAY ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΧΧ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΥΦΟΣ ΕΙΠΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΤ!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΔΩΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ;;; ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!

ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΑΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΝΑ ΚΤΜ ΣΕ ΚΑΝΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ (ΟΧΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΒΕΒΑΙΑ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΛΕΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ!!

ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΗΜΕΝΟΣ ΡΕ ΜΟΥΤΡΟ!!!:cool:

motoris
18/11/2003, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Όσο για το θόρυβο εσένα σε καυλώνει ένας 4 κύλινδρος και κάποιον άλλον ένας μονοκυλινδρος η ένας 2 κύλινδρος .


:D :D





Δεν ξέρω αν το λένε καύλα αυτό που νιώθω, αλλά όταν τη νύχτα ακούω μια μηχανή ή αυτοκίνητο 1 λεπτό πριν φτάσει και 1 λεπτό αφού έχει περάσει...θέλω να τον γ----ω

:mad:

niko13g
18/11/2003, 16:14
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΒΑΛΑΝΤΗ !!

Ρε είμαι φιλοσοφημένος γιατί είχα καλή δασκάλα στα φιλοσοφικά….;)

Το είχε πιάσει το νόημα σου λέω!;)


motoris ---
κατι τετοιο σκεφτομαι και εγω !

:D :D :D

ΥΓ. To Γαμ... 'τελειως το post !

hornet
18/11/2003, 16:25
Ειπα να το αφησω ρε παιδακι μου μπας και στρωσετε αλλα δεν ........

οποτε το μεταφερω στεγνα στις διαμαχες

illuminatios
18/11/2003, 16:25
Theod αλλαξε καλυτερα τον τιτλο του post! 3 σελιδες μαλακιες
Και αν θελετε συζηταμε για το αν οι μπατσοι ειναι ανθρωποι
Σκατα ειναι

ctpanoramix
18/11/2003, 16:38
ΚΑΤΑΡΧΗΝ Ο ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ... ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ !
ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ Ζητάς ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΡΓΑΜΙΣΗ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ. Η ΜΗΧΑΝΗ ΨΙΛΟΚΑΤΑΣΤΑΦΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΤΟΥΜΠΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕ ΦΤΗΝΑ. βΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΡ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΔΩ: ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ 4 ΖΗΤΑΔΕΣ 3 ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΛΟΥΒΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ... ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΡΑΓΕΣ?

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΧ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΡΙΣΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.... ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ

ctpanoramix
18/11/2003, 17:01
... ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ 2ΠΛΑΣΙΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤ. ΚΑΘΩΣ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΘΕ ΔΡΑΣΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ... ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΗ ΡΙΧΝΕΙ?

VAL-MPARIERINO
18/11/2003, 17:01
MODERATORA ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!:p

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΜΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΤΣΟΥ ΤΗΝ ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ;; Ή ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΣ ΑΥΤΟΣ;;;:confused:

DEMINIO
18/11/2003, 17:23
Καλά, αφήνω τελείως το γεγονός ότι το ΓΑΜΗΣΑΤΕ τελείως το ποστάκι... Από το θάνατο του Ζητά, βγήκε το ποιο είναι καλύτερο μηχανάκι, το ktm ή το xx....:confused: Anyway....

Επί του θέματος τώρα....
ΚΑΛΑ ΡΕ, ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ;;; Και ξαναρωτάω, ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ;;; Τα ισοπεδώσατε όλα!!
Κολλήσατε στο ότι δεν γνωρίζουμε... Εντάξει, δεν γνωρίζουμε ακριβώς... Για πόσες περιπτώσεις τροχαίων "γνωρίζουμε ακριβώς" τι έγινε;;; Κι όμως πάντα βγάζουμε συμπεράσματα... Μόνο τώρα κολλήσαμε, επειδή πρόκειται για Ζητά.....
Κολλήσατε στο αν φόραγε κράνος... Τα 2 παληκάρια στη Βουλιαγμένης που τα σκότωσε μπατσικό, μήπως φορούσαν κράνος;;;; ε;;;
Κολλήσατε στην καταδίωξη... Αν αυτό ήταν το XT του xtmpam, δεν θα μας χάλαγε να τον πιάνανε, ε;;;
Και στην τελική, θα ήθελα να δω τι θα έλεγε κάποιος που μια μέρα θα άκουγε ότι ο θείος του, ο ξάδελφός του, ο τάδε του τελοσπάντων, που έτυχε να είνα μπάτσος, σκοτώθηκε.... (ή μήπως όλοι φροντίζετε να μην έχετε μπάτσο στην οικογένεια;;;

Και στην ακόμα πιο τελική, ας εκφράζατε αυτές τις απόψεις, σ' αυτούς....
http://www.tdmhellas.gr/fotos/psirri/ps04.jpg

THEOD
18/11/2003, 21:16
Μια ιδέα λέω και περιμένω απόψεις…

Μήπως είναι δυνατόν μέσα από τις μοτολέσχες να διοργανωθεί μια εκδήλωση συμπαράστασης (και όχι απαραίτητα για οικονομική στήριξη όσο για ηθική) για τον χαμένο ζητά και την οικογένειά του ?
Αν αυτό είναι δύσκολο, απλά έστω μια αντιπροσωπεία να επισκεφτεί το σπίτι του και να καταθέσει ένα στεφάνι στην μνήμη του η κάτι ανάλογο.
Νομίζω ότι κάτι τέτοιο θα "μετρήσει" πολύ …

ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ, ΗΤΑΝ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ...

bikersonly
19/11/2003, 08:25
Είστε να το ξαναγυρίσουμε το ποστ στις Γενικές ή να το πάμε Ταξιδιωτικά........ή κάπου αλλού? Ακούω Προτάσεις!

’ντε να κάνουν καμιά δουλειά και οι Mods!

Βαλάντη εσύ τι λες ρε να μην ξέρω ποιος είσαι?
Και ότι έχεις ΖΧ-9?
Εκεί ήθελα να φτάσω ρε συ!

Και κατάλαβα πως το είπες μην ανησυχείς!

Πότε θα το βγάλεις το Kafasaki ρε συ?


Νικο13g δεν πήγα να συγκρίνω ΚΤΜ με ΧΧ.Δεν είμαι και τόσο μ@λάκας.Όπως είπατε το καθένα στην φάση του.Και σίγουρα ένα καλό πιλοτάκι τα ρίχνει σε πολλά μεγάλα σε στροφιλίκια.Δεν αντιλέγω. ;) Αλλά και πόσοι που τα έχουν Motard ξέρουν να τα πάνε κι όλας?Για φιγούρα τα κάνουν!

Απλά εγώ ξεκίνησα για τα ΧΤ και μόνο για αυτά γιατί κάνουν μόνο θόρυβο.Και μετά για να ζεσταθούμε λίγο την είπα στα ΚΤΜ πρώτα από όλα γιατί είναι ζημιάρικα (δεν είναι?) ;) και μετά ανέφερα για εξατμίσεις κτλ κτλ.

Ρε ΧΤMPAM αν περιμένεις αυτό θα έχουμε παντρευτεί, θα έχουμε κάνει οικογένεια κτλ κτλ δηλαδή να χουμε να λέμε ρε συ.
Διάλεξε κάνα άλλο.Χαχα!


Loudoviko Σ@λτα ........ξέρεις τι! Λαλάκα! Ουστ!


Συμφωνώ με τον THEOD με το τελευταίο που είπε. ;)

niko13g
19/11/2003, 09:47
Πιστεύω ότι πρέπει να πέφτεις χαμηλά μόνο για να βοηθήσεις κάποιον να σηκωθεί. Αυτό δείχνει ανωτερότητα ! Μπορεί οι μπάτσοι να είναι σκατά αλλά αυτός κυνήγησε ένα ΧΤ που μπορεί να ήταν κλεμμένο και αν τον έπιανε να γύριζε η μηχανή στον ιδιοκτήτη της Αυτό πιστεύω από μόνο του δείχνει έναν άνθρωπο που έκανε την δουλεία που πρέπει να κάνει εκτός από το να κόβει μόνο κλήσεις όπως κάνουν δηλαδή οι περισσότεροι αδιαφορώντας αν περνά από δίπλα τους μια μηχανή χωρίς πινακίδες , που θα μπορούσε να είναι το δικό μας κλεμμένο μηχανάκι. Γιαυτο λέω μην τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι.
;)

ctpanoramix
19/11/2003, 10:33
exete kolisei stis pinakides.......
to oti den eixe pinakides den simainei aparaitita oti itan kai klemeno. swsta? ksairontas kai tin antimetwpisi twn mpatswn sta xwris pinakides mixanakia egw den 8a tin evgaza akoma kai klemeno mixanaki na odigousa. stin teliki afou 8a to eskage kai den 8a stamatouse opws kai ekane ti simasia eixe na tou paroun ton ari8mo afou einai klemeno?

kai egw kukloforousa xwris pinakida ena diastima pou tin eixa xasei (gia liges meres) den to eixa klepsei omws kai me stamatousan san treloi akoma kai otan mexri na vgalw kainourgies eixa valei autes tis mikres pou ftiaxnoun stin omonoia

XTMPAM
19/11/2003, 11:04
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΗΤΑΝΕ ΚΛΕΜΜΕΝΗ!ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝΕ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ!ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΙΤΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΠΡΟΩΡΑ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΧΘΡΟΣ ΜΑΣ!
ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΑΡΧΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ, ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΑΝΗ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣΦΕΔΟΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ!!!:confused:

swtos
19/11/2003, 11:44
Αφού το μάμησες που το μάμησες το πόστ και μας το πετάξανε στις διαμάχες, θα σου πω μερικά πράγματα για το πλοίο σου , εεεέ σόρρυ το μηχανάκι σου........
1. Δεν πάει μία
2. Δεν πάει Δυό
3. Δεν πάει τρείς
4. Τρακοσαρίζει πού ??? Στο playstation2 ?
5. Σε κλειστό στροφιλίκι πάρε παπί καλύτερα να μη νιώθεις και μειονεκτικά...
6. Σε ανοιχτό στροφιλίκι πάρε και σώβρακα ν' αλλάζεις βλέποντας αυτούς που θα περνάνε από πάνω σου ....
7. Σε ευθείες πάρε τον πούλο και πρόσεχε το καλσόν ....
8. Στο πάρκινγκ και σε καφετέριες είναι το καλύτερο μηχανάκι, πιάνει χώρο για 3 ....
9. Στο Ταξίδι είναι καλό δε λέω, όπως και τόσα άλλα μεταφορικά μέσα ......
10. Α, και η ζελατίνα του με καλύπτει , έχει κι ένα καλό, όπως και τα υπόλοιπα μεταφορικά μέσα .....


ΥΓ. Κι εγώ σ' αγαπώ
ΥΓ2. Αν θες μηχανάκι θα σου πρότεινα να πάρεις ένα του καφέ, έτσι θα τα κάνεις 2 .....

bikersonly
19/11/2003, 11:58
Μόνος σου το γραψες ή πήρες και λυσάριο μαζί σου?
Ήταν βατά τα θέματα ή είχες δυσκολία?

Ρε κουλίδι που ούτε τον καφέ σου δεν μπορείς να πιεις (φαίνεται από το Avatar σου) δεν μπορείς να εστιάσεις τον στόμα σου ακόμα, πρέπει να σου πω κάτι.

Εκτός από το playstation που ξημεροβραδιάζεσαι υπάρχουν και κανονικές μηχανές βρε συ.

Χωρίς κανονάκια και cheats.Κανονικές.

Τώρα εσύ νομίζεις ότι αυτό που έγραψες είναι διαμάχη?
Ρε αυτά τα γράφω για καλημέρα ρε!

Πήγαινε πιες τώρα ένα Yoco Choco, φάε και μια Σοκοφρέτα μέχρι να ετοιμαστεί και η κρεμούλα σου και μετά μην ξεχάσεις να ρευτείς!

Αλήθεια ρε συ?Το χεις δει ποτέ από κοντά? Ή μόνο στο Σινεμά?
Ρε ουστ από δω!Πρωινιάτικα!

’ντε πάρε βαθιές ανάσες, διάβασε κάνα Ποπάυ, να χαλαρώσεις και άσε τους διαξιφισμούς για όταν μεγαλώσεις!Δεν είναι για σένα βρε!Θα λιποθυμήσεις και άντε να βρούμε παιδολογικό πρωινιάτικα!

Και άλλαξε Avatar και βάλε το πραγματικό σου που τρως κρεμούλα!

swtos
19/11/2003, 12:09
XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA XAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXAXA


Tελικά έχεις πλάκα και δε σου φαινότανε ........ ΜΠΟΥΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μπράβο, μπράβο, που να σου βρίσουμε και τη χωρίστρα τι θα μας πεις.... Δε μας ξεπλένει ούτε το Yoko Choko .....

Αν βάλω το κανονικό μου άβαταρ, θα πέφτεις να παίρνεις κάμψεις και άλλα ωραία πράγματα για μέρες ...........

Καλημέρα και Καλά Κρασά

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

VAL-MPARIERINO
19/11/2003, 13:40
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ! ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΖΟΤΑΝ ΤΗΝ ΞΕΦΤΥΛΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ!!!

ΟΜΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΠΑΤΣΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Σ ΚΑΙ ΓΑΜΑΕΙ ΟΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!!!!

Η ΕΙΡΩΝΙΑ;; ΕΧΕΙ ΧΤ S/M ΑΠΙΝΑΚΙΔΟ!!!! ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ;;; :confused:

ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΙ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΓΑΜΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΤΜ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:p

Adventure-R
19/11/2003, 15:09
ΠΕΙΤΕ "ΑΓΚΟΥ".


’ν ο άνθρωπος και αναβάτης δεν έχει φάει έστω για μία φορά το τακάκι του στον βαθμό που ίσως να είδατε σε προηγούμενο ποστ, δεν αξίζει να μιλάει. Το σκασμό.




ΥΓ. Σας αγαπάω όλους.

sofoklis
21/11/2003, 08:32
ΠΟΛΛΗ ΕΙΡΩΝΙΑ, ΠΟΛΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΠΟΛΥΣ ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΘΑΝΑΤΟ.
ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ...
ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΘΑΝΑΤΟ?
ΚΑΛΑ ΟΙ MODERATORS TI KANOYN?
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΟ ΡΕ....ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΟ
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩΓ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΘΕΣΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΛΕΟΝ...

hornet
21/11/2003, 10:12
Σοφοκλη δεν μπορουμε (μιλαω σαν moderator) να σβησουμε ποστ,οχι οτι δεν μπορουμε αλλα ειναι θεμα του καθενος το πως αντιμετωπιζει τα πραγματα.Δεν νομιζω να γελασε κανεις με το οτι ενας ανθρωπος πεθανε,σκοτωθηκε,δολοφονηθηκε.Μπορει να κοροιδεψε εναν αλλο συναδελφο οπως δειχνουν τα πραγματα.Τωρα αν εσυ θιχτηκες,κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε.Για αυτο και μπηκε το ολο θεμα στις διαμαχες και οχι καπου αλλου.
Στις διαμαχες ο καθενας λεει το κοντο και το μακρυ του και ειναι θεμα του καθενος να τον βρισει να τον χλευασει και τελωσπαντων να κανει οτι νομιζει αυτος σωστο.

Αν παρολαυτα επιμενεις στην αποφαση σου ωρα καλη και παντα να προσεχεις..........

και ισως τα πουμε καποια φορα σε καποια στροφη.

Σταθης
Υ.Γ:Το παρον μηνυμα θα στο στειλω και σε προσωπικο μηνυμα.

bikersonly
21/11/2003, 10:46
κάπου έχει δίκιο ο Sofoklis.Κάπου το παρακάναμε, με εμένα πρώτο.Και ζητάω συγνώμη όχι τίποτα άλλο απλά επειδή έπρεπε να ανοίγαμε καινούργιο ποστ.Και να μην συνεχίζαμε το συγκεκριμένο.

Πάντως Sofokli έχεις τεράστιο λάθος να κρίνεις κάποιους ανθρώπους, ένα Forum βάση ενώς ποστ.Και ακόμα μεγαλύτερο να νομίζεις ότι δεν έχεις θέση σε αυτό.

Πέρα από αυτό ΚΑΝΕΙΣ δεν γέλασε όπως είπες, ΧΑΒΑΛΕΔΙΑΣΕ με τον θάνατο του Αστυνομικού.Αν δεν ξέρεις να διαβάζεις δεν σου φταίει κανείς!Πριν πεις κάτι να σκέφτεσαι.

Θα μπορούσες να εκφράσεις την γνώμη σου πολύ αλλιώς.Αλλά εσύ προτίμησες να μας κατηγορήσεις και να δηλώσεις ότι δεν ταιριάζεις εδώ μέσα.

Από ότι βλέπω είσαι γραμμένος από τους πρώτους.Και αν δεν κάνω λάθος δεν συμμετέχεις στο Forum.Για αυτό σου προτείνω να αρχίσεις να συμμετέχεις, να μας γνωρίσεις και να σε γνωρίσουμε.
Αν από την άλλη έχεις πάρει την απόφαση σου Οκ δεν τρέχει τίποτα.Καλά χιλιόμετρα να χεις και καλά να περνάς.Αλλά να ξέρεις ότι είσαι λάθος στο συγκεκριμένο θέμα!

Φιλικά Μιχάλης!

THEOD
24/11/2003, 20:14
Όπως ήδη θα ξέρετε, ο μοτοσικλετιστής που ευθύνεται για τον θάνατο του Ζητά πιάστηκε από την αστυνομία (σιγά μην ξέφευγε !).
Ομολόγησε ότι μετείχε στην καταδίωξη αλλά αρνείται ότι έριξε κάτω τον ζητά .
’σχετα από το τι έγινε στην πραγματικότητα (εδώ ΔΕΝ είμαστε δικαστήριο), σίγουρα περνάει δύσκολες ώρες και τελικά να δείτε που θα ομολογήσει μέχρι και ληστείες που ΔΕΝ έκανε.
Όμως φαίνεται ότι κάποιοι έδωσαν πολύτιμες πληροφορίες που οδήγησαν την αστυνομία στον εντόπισμό του.

ΜΗΠΩΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ????

Νέο δίλημμα τώρα.

ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟ ΤΟΥ ΕΊΝΑΙ ΧΑΦΙΕΔΕΣ Η ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥΣ ??? (κάτι μου λέει ότι θα γίνει χαμός…)

taksidiotis25
19/05/2007, 03:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Τα κλεφτρόνια ΔΕΝ είναι μηχανόβιοι, και όποιος κυκλοφορεί χωρίς πινακίδα σε γενικές γραμμές είναι κλεφτρόνι. δεν νομιζω οτι ειναι ολοι κλεφτρονια φιλε μου,εγω ας πουμε σε μηχανη δεν εχω βαλει ποτε μου πινακιδα,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις παντα,μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα.

project.breeze
19/05/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
δεν νομιζω οτι ειναι ολοι κλεφτρονια φιλε μου,εγω ας πουμε σε μηχανη δεν εχω βαλει ποτε μου πινακιδα,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις παντα,μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα.



Φίλε μου το συγκεκριμένο Thread που έφερες στην επιφάνεια δημιουργήθηκε πριν 4 χρόνια!!!

sonic22
19/05/2007, 12:24
4 XRONIA, 6 MINES kai 5 MERES gia tin akrivia...:D

project.breeze
19/05/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
4 XRONIA, 6 MINES kai 5 MERES gia tin akrivia...:D


Όχι ρε συ, 3 χρόνια,6 μήνες και 5 μέρες...

stefanos
19/05/2007, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
δεν νομιζω οτι ειναι ολοι κλεφτρονια φιλε μου,εγω ας πουμε σε μηχανη δεν εχω βαλει ποτε μου πινακιδα,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις παντα,μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα.


Δηλαδή ρε φίλε πώς θα ήθελες να σε χαρακτηρίσω?
Καλό παιδί αλλά λίγο παράνομο?
Να βάλουμε και τιμοκατάλογο στην παρανομία?
Και το "κλεφτρόνι" δεν είναι πολύ παράνομο.
Δεν είπα "δολοφόνος".

stavrogin
19/05/2007, 18:58
Ασχετο,..σχετικο με τις καταδιωξεις..απο οπου ξεκινησε το ποστ.

στις 30/4 ειδα καταδιωξη XT απο 2 τρανσαλπεις μπατσους...Πανω στο Χτ ηταν ξεκρανωτοι ενας 20χρονος με το ζορι ,και συνεπιβατης 16-17χρονων κοριτσακι,τα χε δει ολα μιας και ο χτ με περασε ταπα,γρηγοριου λαμπρακη στον πειραια ,νυχτα.

Στριβει στα στενα , εγω στριβω πιο κατω στη Τζαβελλα προς ειρηνης και φιλιας,....σκεφτωμαι πλακα εχει να μου βγουν απο κανενα στενο. πριν αποσωσω τη σκεψη μου βλεπω να ανεβαινει με σφινες αναμεσα στα αμαξια τη τζαβελλα αναποδα ο χτ και οι δυο μπατσοι στα 50 μετρα στο κατωπι του.

Δηλαδη τωρα αμα σκοτωθει ο πιτσιρικας η το κοριτσι ποιος φταιει;Οι μπατσοι δε φταινε που ναι εππαγγελματιες εκπαιδευμενοι,υποτιθεται;Πρεπει να εισαι τελειως τρελος για να κυνηγας ξεκρανωτο παιδι.

Αυτα ειναι μικρα και αμυαλα οπως ημασταν ολοι μας καποτε.

KaTaNaS
19/05/2007, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Δηλαδη τωρα αμα σκοτωθει ο πιτσιρικας η το κοριτσι ποιος φταιει;Οι μπατσοι δε φταινε που ναι εππαγγελματιες εκπαιδευμενοι,υποτιθεται;Πρεπει να εισαι τελειως τρελος για να κυνηγας ξεκρανωτο παιδι.


μπορει να ηταν σεσυμασμενος! :a31:

STOYBI
19/05/2007, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin


Δηλαδη τωρα αμα σκοτωθει ο πιτσιρικας η το κοριτσι ποιος φταιει;Οι μπατσοι δε φταινε που ναι εππαγγελματιες εκπαιδευμενοι,υποτιθεται;Πρεπει να εισαι τελειως τρελος για να κυνηγας ξεκρανωτο παιδι.

Αυτα ειναι μικρα και αμυαλα οπως ημασταν ολοι μας καποτε.

Θα ηθελα να συμφωνησω μαζι σου αλλα........

Δεν ξερεις και με τι αφορμη αρχισε αυτη η καταδιωξη....

Και μην απορησεις αν αυτη η αφορμη σε εφερνε και εσενα τον ιδιο να θελεις να στριμωξεις το χτακια σε ενα στενο και να τους τον δωσεις αφου τον εχεις σαπισει στις φαπες..... :winka:

Οπως πριν χρονια ( ημουνα περαστικος με τα ποδια ) αποφασιζει αρχτσογλανος να περασει με κοκκινο φαναρι ( απλα εκοψε λιγοταχυτητα ) χτυπαει ηλικιωμενη γυναικα που μολις ειχε κατεβασει το ποδι της απο το πεζοδρομιο για να περασει τον δρομο με αποτελεσμα να την χτυπησει .

Αφου αμεσως μετα το χτυπημα την εσωσε την τουμπα του 10 μετρα παρακατω σε χρονο τε-τε στυνει την μηχανη στο σταντ περνει φορα κλωτσαει την πεσμενη γυναικα βριζοντας --- εχει ξαναανεβει την μηχανη και την κοπαναει.......:rolleyes:

Δεν μπορεις να πιστεψεις για ποσο καιρο ειχα σκασει που δεν ημουν τοτε σε εκεινο το φαναρι με μοτο.......... :sad:

Αν σε εκεινο το ατυχημα ειχε βρεθει ενας μπατσος και τον ειχε παρει στο κυνηγι πως θα τον χαρακτηριζες ?????:confused:

:wave2:

Respect
19/05/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
μπορει να ηταν σεσυμασμενος! :a31: Ωραία!.. και για να φέρουμε το παράδειγμα τώρα στα σωστά μέτρα του post... στη καταδίωξη αυτή του "σεσημασμένου" ,γλιστρά - τρακάρει ή δε ξέρω τι άλλο ο Ζας και βλέπει τα ραπανάκια ανάποδα όπως και ο προηγούμενος. Τι γίνεται; Θα ακούσουμε ξανά για κλωτσιές μπουνιές και "καταδότες"; Θέλω να πω ποιος εγγυάται για την αλήθεια των γεγονότων; Τα κανάλια οι μόνιμοι υποστηριχτές των εξουσιών;

stavrogin
19/05/2007, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Θα ηθελα να συμφωνησω μαζι σου αλλα........

Δεν ξερεις και με τι αφορμη αρχισε αυτη η καταδιωξη....

...

Οπως πριν χρονια ( ημουνα περαστικος με τα ποδια ) αποφασιζει αρχτσογλανος να περασει με κοκκινο φαναρι ( απλα εκοψε λιγοταχυτητα ) χτυπαει ηλικιωμενη γυναικα που μολις ειχε κατεβασει το ποδι της απο το πεζοδρομιο για να περασει τον δρομο με αποτελεσμα να την χτυπησει .

Αφου αμεσως μετα το χτυπημα την εσωσε την τουμπα του 10 μετρα παρακατω σε χρονο τε-τε στυνει την μηχανη στο σταντ περνει φορα κλωτσαει την πεσμενη γυναικα βριζοντας --- εχει ξαναανεβει την μηχανη και την κοπαναει.......:rolleyes:

Αν σε εκεινο το ατυχημα ειχε βρεθει ενας μπατσος και τον ειχε παρει στο κυνηγι πως θα τον χαρακτηριζες ?????:confused:

:wave2:

Καλα βρηκες την περιπτωση,Φυσικα εγω δεν ειμαι μπατσος,δηλ.κατα καποιο τροπο επαγγελματιας που δεν δρα παρορμητικα αρα βαση ΚΑΝΟΝΩΝ ΕΜΠΛΟΚΗΣ για προστασια τοσο των ιδιων των μπατσων οσο και των καταδιωκομενων και τυχαιων περαστικων,(θελω να πιστευω).
Εγω το πιθανοτερο αν δε κολωνα (πιθανο κι αυτο) θα δρουσα παρορμητικα και θα τον κυνηγουσα.
Να σου πω επειδη οδηγω ,λιγο πολυ παντα ειχα την ευθηνη του κεφαλιου μου και περιπου το ιδιο ισχυει και για τον οδηγο του Χτ ,αλλα το κοριτσι πισω , τι φταιει.

Παντα μπορει να υπαρχει κατι που δε γνωριζουμε και να δικαιολογει τα πιο απιθανα πραγματα αλλα δυστηχως το πιθανοτερο ειναι η αιτια του κυνηγητου να ειναι λιγοτερο σημαντικη απο το δυστηχημα που θα μπορουσε να προκληθει.

οι εν λογο μπατσοι ηταν εξυπνοι.επειδη δεν τον πλησιαζαν ,τον ειχαν στα 50 μετρα και τις δυο φορες που τους ειδα, μπορουσαν να τον ακολουθουν ,μεχρι να κανει καποιο λαθος.

Da.Vintage
19/05/2007, 21:34
KΑΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΝΑ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ 2003?


ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ!:eyepop: :evil:

yianvoul
19/05/2007, 21:48
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΤ???????????????????

sonic22
19/05/2007, 22:11
mal@kia na sinexisoume post meta apo 3 xronia 6 mines kai 5 meres alla

AUTA NA TA VLEPOUN KAPOIOI POU IPOSTIRIZOUN OTI TA IPSILA PROSTIMA EINAI SWSTA!!!

giati an kapoios exei diaprajei sovarotato egglima (listeia, fono ktlp) kalos na ton katadiojoun (to pws ginete mia katadioji einai alli istoria) kai na thesoun edexomenos se kindino tin zwi tous, tin zwi tou kai tin zwi pollwn anipopsiastwn allwn...

alla an ginei katadiwji epidei kapoios den tha exei diplwma, pinakida, asfaleia, den foraei kranos or akoma akoma perase kokkino (xwris thimata kai zimies) kai to prostimo tha ton katastrepsei oikonomika (or etsi tha nomisei) twte exoume ena polli simadiko provlima.

stefanos
19/05/2007, 22:55
Τι πρόβλημα μπορεί να έχουμε ρε sonic αν κάποιος χωρίς δίπλωμα πινακίδα ασφάλεια και ξεκράνωτος καταστραφεί οικονομικά?

VanDiemen
19/05/2007, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
mal@kia na sinexisoume post meta apo 3 xronia 6 mines kai 5 meres alla

AUTA NA TA VLEPOUN KAPOIOI POU IPOSTIRIZOUN OTI TA IPSILA PROSTIMA EINAI SWSTA!!!

giati an kapoios exei diaprajei sovarotato egglima (listeia, fono ktlp) kalos na ton katadiojoun (to pws ginete mia katadioji einai alli istoria) kai na thesoun edexomenos se kindino tin zwi tous, tin zwi tou kai tin zwi pollwn anipopsiastwn allwn...

alla an ginei katadiwji epidei kapoios den tha exei diplwma, pinakida, asfaleia, den foraei kranos or akoma akoma perase kokkino (xwris thimata kai zimies) kai to prostimo tha ton katastrepsei oikonomika (or etsi tha nomisei) twte exoume ena polli simadiko provlima.

Τι μπούρδες πετάς πάλι; Αν θέλεις να μη σε κυνηγάνε να είσαι σωστός! Να έχεις πινακίδα, να μην παραβιάζεις τα κόκκινα, να οδηγείς σαν άνθρωπος και όχι σαν εγκληματίας.
Όποτε διαβάζω αυτά τα "or" σου, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι γιατί όχι μόνο λες τις μαλακίες σου στα greeklish αλλά ΠΑΝΤΑ έχεις κάτι απόψεις που είναι για να σε ρίξει κάτω κάποιος και να σ' αρχίσει στα κλωτσομπουνίδια! Άει σάλτα και γαμήσου τώρα or ανέβα πάνω και κουνήσου!

sonic22
19/05/2007, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Τι πρόβλημα μπορεί να έχουμε ρε sonic αν κάποιος χωρίς δίπλωμα πινακίδα ασφάλεια και ξεκράνωτος καταστραφεί οικονομικά? den diavasate swsta... (mallon den to skeutikate swsta)

to provlima einai oti telika autos o allitis tha prospathisei na jefigei gia na glitwsei ena xrimatiko prostimo kai telika borei na skwtwsei kai na skotwthei.

Respect
20/05/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Τι μπούρδες πετάς πάλι; Αν θέλεις να μη σε κυνηγάνε να είσαι σωστός! Να έχεις πινακίδα, να μην παραβιάζεις τα κόκκινα, να οδηγείς σαν άνθρωπος και όχι σαν εγκληματίας.
Όποτε διαβάζω αυτά τα "or" σου, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι γιατί όχι μόνο λες τις μαλακίες σου στα greeklish αλλά ΠΑΝΤΑ έχεις κάτι απόψεις που είναι για να σε ρίξει κάτω κάποιος και να σ' αρχίσει στα κλωτσομπουνίδια! Άει σάλτα και γαμήσου τώρα or ανέβα πάνω και κουνήσου! :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

SUPERMARIO
20/05/2007, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Τι μπούρδες πετάς πάλι; Αν θέλεις να μη σε κυνηγάνε να είσαι σωστός! Να έχεις πινακίδα, να μην παραβιάζεις τα κόκκινα, να οδηγείς σαν άνθρωπος και όχι σαν εγκληματίας.
Όποτε διαβάζω αυτά τα "or" σου, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι γιατί όχι μόνο λες τις μαλακίες σου στα greeklish αλλά ΠΑΝΤΑ έχεις κάτι απόψεις που είναι για να σε ρίξει κάτω κάποιος και να σ' αρχίσει στα κλωτσομπουνίδια! Άει σάλτα και γαμήσου τώρα or ανέβα πάνω και κουνήσου!











:lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

ουτε στα ανεκδοτα τετοιο γελιο...

{Άει σάλτα και γαμήσου τώρα or ανέβα πάνω και κουνήσου:lol: :lol: }

zireous
20/05/2007, 01:10
Του 2003 είναι το ποστ;

Είχα τη πινακίδα στο φτερό τότε ή νορμάλ;
Την είχα πάντως.


Η καταδίωξη από μπάτσους μέσα σε κατοικημένες περιοχές είναι πάντα επικίνδυνη -γι' αυτό και όλοι λέμε ότι δέν πρέπει να γίνεται-, όσο για τη πινακίδα τώρα σε όλα μου τα πραπρά είναι σε περίοπτη θέση (δε γουστάρω λέμε να με σταματάνε καν, άμα μου πουν τίποτα περίεργο, παρόλη τη ψυχραιμία μου είμαι μεγάλος άνθρωπος, τους ζητάω τα στοιχεία τους και ο επικεφαλής τους τα ακούει από μένα προσωπικά -άν μπορείτε κάντε το κι εσείς).


Δέν τα πάω τα στρουμφάκια, μου έχουν αποδείξει επανειλλημένα ότι κάνουν αυτή τη δουλειά μόνο και μόνο για να τη λένε στο κόσμο -και δεν έχουν πάντα το νόμο στο μέρος τους. Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν το κανόνα.




Σε ανάλογη φάση που ένας απλός μοτοσυκλετιστής είναι θύμα οποιουδήποτε, κανέναν δε κόφτει, και κανένας δεν θα ψάξει να βρει ποιος τον έριξε και τον εγκατέλειψε -και συχνά οι περίοικοι θα κάνουνε τη πάπια-, ούτε οι μπάτσοι θα αρχίσουν να σταματάνε μετά όλους όσους δέ έχουνε πινακίδα για να πιάσουνε αυτόν που τον έριξε.


Άρα είτε έχεις πινακίδα είτε όχι (άν δεν έχεις κακώς, αλλά εγώ χέστηκα), πήγαινε σωστά στη κίνηση και άμα πέσεις πάνω μου φρόντισε να είσαι ασφαλισμένος τουλάχιστον γιατί αλλιώς, ρισκάρεις πραγματικά...

Da.Vintage
21/05/2007, 08:14
Λοιπόν εγώ το συζήτησα με μία παρέα που γνωρίζει κάποιους Ζητάδες και μου είπε οτι το ήξερε το σκηνικό και οτι τον συγκεκριμένο τον πιάσανε αλλά δεν μπόρεσαν να του φορτώσουν τίποτα και αυτή τη στιγμή κυκλοφορέι ελεύθερος!

Ίσως και να είναι ράδιο αρβίλα αλλά τη θεωρώ αξιόπιστη την πηγή!

stefanos
21/05/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

Άρα είτε έχεις πινακίδα είτε όχι (άν δεν έχεις κακώς, αλλά εγώ χέστηκα), πήγαινε σωστά στη κίνηση και άμα πέσεις πάνω μου φρόντισε να είσαι ασφαλισμένος τουλάχιστον γιατί αλλιώς, ρισκάρεις πραγματικά...



Δηλαδή νομίζεις οτι αν συμβεί ατύχημα θα κάτσει κάποιος που δεν έχει πινακίδα να σου δώσει στοιχεία και δεν θα την κάνει?

Da.Vintage
21/05/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δηλαδή νομίζεις οτι αν συμβεί ατύχημα θα κάτσει κάποιος που δεν έχει πινακίδα να σου δώσει στοιχεία και δεν θα την κάνει?

Nαι μπορεί να ανταλλάξουν και τηλέφωνα να πάνε για καφέ!:lol:

zireous
21/05/2007, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δηλαδή νομίζεις οτι αν συμβεί ατύχημα θα κάτσει κάποιος που δεν έχει πινακίδα να σου δώσει στοιχεία και δεν θα την κάνει?

Αλλού είναι το πραγματικό ρίσκο...


89601

Da.Vintage
22/05/2007, 09:30
Πού μην πέσουν τίποτα ψιλές?

Gandalf dr685sm
22/05/2007, 10:08
Αν και το θέμα είναι παλιό (τι παλιό;... πέθανε,βρώμησε και αναστήθηκε πάλι)..

Πινακίδες...

έχουμε βαρεθεί να λέμε τα ίδια και τα ίδια. Επιλογή του καθενός να την βάλει ή οχι. Όμως θα πρέπει να επωμιστεί και τις ευθύνες της πράξης του μετά... Μην έρθει μετά σαν κλαμμένο μ#$@$.ι και λέει οτι τον έγραψαν ή τον πήγαν αυτόφωρο το ΠΣΚ μιας και έμοιαζε η μηχανή του με ενα όχημα που συμμετείχε σε κλοπή!! (ναι ... έχει γίνει και αυτό)...

Με λίγα λόγια.. κάντε οτι νομίζετε, αλλά μη το διατυμπανίζετε και σαν σωστή πράξη. Γιατί πολύ απλά ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ... είναι επιλογη του αναβάτη που όμως θα πρέπει να την "πληρώσει" αν τον πιάσουν και να πεί και ευχαριστώ μετά.

Για το θέμα "Ζ"... σε κάποιο περιοδικό είχα διαβάσει οτι η επίσημη άποψη είναι να μην γίνονται καταδιώξεις για πινακίδες-κράνη κτλ... απλά να δίνουν σήμα και να τον μπλοκάρουν πιο κάτω.

Σε περίπτωση όμως που υπάρξει καταδίωξη... ο "φευγάτος" ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ... αλλιώς μπορεί ο αστυνομικός να υποθέσει οτι έχει τον νέο Πάσσαρη να σταματήσει και να πρέπει να ασκήσει την απαραίτητη βία για αυτό. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΩΡΑ;

Απο την στιγμή που δεν μπορεί να εξακριβώσει ταυτότητα αναβάτη και αυτός προσπαθεί να διαφύγει είναι πιθανός εγκληματίας και αντιμετωπίζεται ανάλογα. Να μην ακούω μαλακίες λοιπόν περί του να κάνουν σωστή πράξη οι Ζ κτλ... απο την στιγμή που οι ίδιοι δίνουν το πάτημα , με το να κάνουν ήδη το πρώτο πταίσμα (αντίσταση κατά αρχής) και να προσπαθούν να διαφύγουν.


Αίντε γιατί πολλοί "επαναστάτες του κώλου" μαζεύτηκαν εδώ και εκφέρουν και απόψεις σαν κλανιές...

αίντε μπράβο...


Gandalf

kalesin
22/05/2007, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Αν και το θέμα είναι παλιό (τι παλιό;... πέθανε,βρώμησε και αναστήθηκε πάλι)..

Πινακίδες...

έχουμε βαρεθεί να λέμε τα ίδια και τα ίδια. Επιλογή του καθενός να την βάλει ή οχι. Όμως θα πρέπει να επωμιστεί και τις ευθύνες της πράξης του μετά... Μην έρθει μετά σαν κλαμμένο μ#$@$.ι και λέει οτι τον έγραψαν ή τον πήγαν αυτόφωρο το ΠΣΚ μιας και έμοιαζε η μηχανή του με ενα όχημα που συμμετείχε σε κλοπή!! (ναι ... έχει γίνει και αυτό)...

Με λίγα λόγια.. κάντε οτι νομίζετε, αλλά μη το διατυμπανίζετε και σαν σωστή πράξη. Γιατί πολύ απλά ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ... είναι επιλογη του αναβάτη που όμως θα πρέπει να την "πληρώσει" αν τον πιάσουν και να πεί και ευχαριστώ μετά.

Για το θέμα "Ζ"... σε κάποιο περιοδικό είχα διαβάσει οτι η επίσημη άποψη είναι να μην γίνονται καταδιώξεις για πινακίδες-κράνη κτλ... απλά να δίνουν σήμα και να τον μπλοκάρουν πιο κάτω.

Σε περίπτωση όμως που υπάρξει καταδίωξη... ο "φευγάτος" ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ... αλλιώς μπορεί ο αστυνομικός να υποθέσει οτι έχει τον νέο Πάσσαρη να σταματήσει και να πρέπει να ασκήσει την απαραίτητη βία για αυτό. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΩΡΑ;

Απο την στιγμή που δεν μπορεί να εξακριβώσει ταυτότητα αναβάτη και αυτός προσπαθεί να διαφύγει είναι πιθανός εγκληματίας και αντιμετωπίζεται ανάλογα. Να μην ακούω μαλακίες λοιπόν περί του να κάνουν σωστή πράξη οι Ζ κτλ... απο την στιγμή που οι ίδιοι δίνουν το πάτημα , με το να κάνουν ήδη το πρώτο πταίσμα (αντίσταση κατά αρχής) και να προσπαθούν να διαφύγουν.


Αίντε γιατί πολλοί "επαναστάτες του κώλου" μαζεύτηκαν εδώ και εκφέρουν και απόψεις σαν κλανιές...

αίντε μπράβο...


Gandalf


:a10:

Da.Vintage
22/05/2007, 11:56
Ι ain't goin back to gail !!!!
:a015: :a016:

kalesin
22/05/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ι ain't goin back to gail !!!!
:a015: :a016:


οταν λες gail (http://www.gailonline.com/gailnewsite/index.html);;;


:lol: :lol: :lol:

Da.Vintage
22/05/2007, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
οταν λες gail (http://www.gailonline.com/gailnewsite/index.html);;;


:lol: :lol: :lol:

GAIL= GAY + JAIL

Γιατί μπές εσύ εκει μέσα και αν δε βγείς GAY...:wave2:

Chemical
23/05/2007, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
KΑΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΝΑ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ 2003?


ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ!:eyepop: :evil:

Κάνε πλάκα!!!! :eek: :eek:

Και σκεφτόμουν να απαντήσω σοβαρά. πφφφφφφφ


Παντως το σκηνικό με το τυπα που χτυπάει την γυναίκα και τη κλοτσάει μετά είναι κορυφαίο!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μακάρι να είναι καλά η κοπέλα.