PDA

View Full Version : Eξουσιοδοτημένα συνεργεία Ναί ή Όχι;



Geo 25
08/02/2007, 13:46
Καλησπέρα σε όλους είναι το πρώτο μήνυμα που γράφω στο Forum! Έιμαι κάτοχος ενός DL 650 το μηχανάκι το έχω 1 χρόνο και 2 μήνες τα service τα κάνω σύμφωνα με το βιβλίο αλλά όχι σε εξουσιοδοτημένο, είμουν πολύ ευχαριστημένος με την δουλειά που μου έκανε! Στα 12.000 χλμ.είπα να το πάω στον <<Νότη>> στα κεντρικά όπου και μίλησα με τον αρχημηχανικό (δεν σε αγχώνει μπορείς να τον εμπιστευτείς αλλά όχι εκεί) του έδειξα και το βιβλιαράκι με τις σφραγίδες απο τα service! Εκείνος μου είπε οτι θα το δούν και άν όλα είναι εντάξει δεν θα έχω πρόβλημα με την εγγύηση!Το μηχανακι ήτο πεντακάθαρο αλλά θα πρέπει να του κάνω τα service σε εξουσιοδοτημένο! Όταν το πήρα μου φαινόταν σαν να μην του είχα κάνει service ταχύτητες σκληρές, κληδώσεις όπως πρίν ούτε ίχνος λιπαντικόυ και αλυσίδα ψεκασμένη με λιπαντικό για βίδες και μεντεσέδες (μου το έδωσε μετά το service), απογοήτευση με πολλά νεύρα!!Τώρα είμαι στα 18.000 χλμ. δεν με ενδιαφέρει αν είναι εξουσιοδοτημένο η όχι θέλω να βρώ έναν Doctor στα Suzuki κάπου κοντά (Πειραιά,Νίκαια)!Διαφορετικά Καλογρέζα Dr. Θεοδωρίδης!!! Εξουσιοδοτημένα :nono: Ψαγμένα συνεργεία :a08:


77237

ela ela
23/02/2007, 23:40
τι ωραια νουμερα

Alchimistis
24/02/2007, 12:34
:hypnotize

orizontas
24/02/2007, 13:38
:confused: :confused: :confused: :confused: