PDA

View Full Version : Κραξιμο



THEOD
17/11/2003, 18:53
Το έμαθα χθες στην συγκέντρωση και σας το μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη:

ΣΤΟΝ SUPERFOUR ΑΡΕΣΕΙ Ο ΡΟΥΒΑΣ
Χα,χα,χα,χα,χα………………………………


Τα σχόλια δικά σας ……………..

DEMINIO
17/11/2003, 19:40
Ο
SUPER-ΣΑΚΗΣ
:D :D :D :D :D
:p :p :p

kosdros
18/11/2003, 08:10
Το μεγάλο ερώτημα είναι αν και στον Ρουβά αρέσει ο souper-tessera
;) ;) ;) ;)

superfour
18/11/2003, 09:35
τωρα ρε παλιόγερε.... Εγώ δεν είπα ποτέ τίποτα τέτοιο!!!! Δεν ομολόγησα!!!! Οπότε....δεν υπάρχουν και ντοκουμέντα....

Ο ΤHEOD ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΟ FAZER ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΜΑΞΙ... LADA...ME ΚΟΤΣΑΔΟΥΡΑ!!!!

Εσύ μωρή κουράδα kosdre τι πετάγεσαι? Μήπως χάσεις τον γκόμενο? Αφού εσύ γουστάρεις Ψινάκη!!!!

Πάπα? ... was a rolling stone

kosdros
18/11/2003, 10:04
εγώ δεν έχω φωτογραφία του SAKIS κάτω από την σέλα της μηχανής μου. :p Και σε προκαλώ να την αφήσεις εκεί για να την δουν όλοι!:D

Όλοι κοιτάξτε κάτω από την σέλα του σαβουροτέσσερα να δείτε την φωτό!:D Αν δεν την δείτε σημαίνει ότι την έβγαλε για να μην αποκαλυφθεί. ’ρα είναι κρυφός ;)

Capo_Di_Capi
18/11/2003, 11:51
Sakis?

OOOOOOOOOOOOOO SAKIS KOSTA

Julius
18/11/2003, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour


LADA...ME ΚΟΤΣΑΔΟΥΡΑ!!!!



MpOUAAAAAAx axaxAax aX Ax AX a A A XAx A XA

e to malaka ti'pe pali xa xaaXaXAAX A aXaxaxxa xaX ax
axxa
axAXAX AXa x
ax
ax
a xaxxaXA ax

wizard
18/11/2003, 15:34
Λίγα για τον S4.. είναι φιλαράκι και τα λέμε όλα μεταξύ μας..



(..όπως ότι του αρέσει ο Sakis όχι για τη φωνή του αλλά για το ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ!.. επίσης ένας φίλος του Σάκη, ο Μάκης - αλλά και ο Τάκης, ο Γάκης, ο Πετράκης, ο Γιωργάκης, 45 Γιάννηδες και ένας σκύλος ονόματι Ρόμμελ!..)



Όλοι οι άλλοι, του αρέσουν επίσης.. Είναι πολύ κοινωνικό παιδί, αυτός ο S4.. :)

NLS
19/11/2003, 07:46
ωχ

Zanzibar
21/11/2003, 14:27
απατάσθε όλοι!
Καθώς ο SouperΒλαξ ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ρε μαλάκες,αφού δουλεύει κάθε βράδυ στο ίδιο μαγαζίαου,ο εν λόγω βλακόντιος μοιράζει λελούδια και είναι επί γενικότερων καθηκόντων τονΕ δέρνουνΕ λέει όταν γουσταίρνουν για να γουσταίρνουν καλύτερα...
Και όταν τελειώσει το πρόγραμμα ο σούπερΣαβουρ (kosdre μπράβο) παρακαλεί γονιπετής την κερία ΣαμπρίνΑ για ένα αυτόγραφο στο τριχωτό στήθος του μπουαχαχααχαχαχ τι καραγκιοζηλίκι μάι Γκόντ...

Ποιός Ρουβάς αυτά είναι για σοβαρούς ανθρώπους,ο ΣουπερΑκατανόμαστος ΓΟΥΣΤΑΙΡΝΕΙ ΣΑΜΠΡΙΝΑ λέμε!!!

NLS
21/11/2003, 14:37
ναι δεν την έσκιζες...

ireneepi
24/11/2003, 01:53
Ρε σεις αφηστε το παιδι ησυχο στη καψουρα του(..ΩΧ!!)

σορι ηθελα να πω στη καζουρα του...αμεσως να πεσετε ολοι πανω του σαν τα κορακια...!:D