PDA

View Full Version : Σουνιάδα 10-2-2007



Tigas
10/02/2007, 19:07
Μετά τα πρωινά τηλέφωνήματα και τον καιρό να μας κάνει την χάρη και να είναι ιδανικός για μοτοβόλτα, το ραντεβού δίνεται 12 στη λένορμαν και οι υπόλοιποι στην κουτάλα


77415

Tigas
10/02/2007, 19:10
Στην παρέα μας είχαμε και 1 παλικάρι που αυτή την εποχή έχει στην κατοχή του και ένα R1 και τελικά το να καταφέρουμε να πιούμε καφέ έγινε γύρω στις 14,30:rolleyes: νομίζω μπορεί και πιο αργά.


77416

Tigas
10/02/2007, 19:16
Καθώτι γλήγορο αγόρι ΔΕΝ είδε ότι το λαμπάκι της βενζίνης είχε ανάψει απο Γλυφάδα με αποτέλεσμα 10 λεπτά πρίν το Σούνιο , άντε γεια το R1.
Για καλή του τύχη η ουρά της παρέας είμασταν εγώ και ο NikosRR.

Σκοπιά ο Νίκος δικάβαλο εγώ με τον pap να ΄΄πεταχτούμε΄΄ μέχρι το Λαυριο να βρούμε βενζινάδικο.

Επιστροφή μετά απο κάμποση ώρα, ανοίγουμε την τάπα του ρεζερβουάρ, το κλειδί του R1 είχε γίνει σάν την Κ1 των Μεγάρων :lol: .

Ευτυχώς με λίγη προσπάθεια και με στραβό ακόμα το κλειδί πήρε επιτέλους το ερείπιο μπροστά
και φύγαμε :lol:


77417

Tigas
10/02/2007, 19:18
Και το tiga edition BMW mobile assistance της παρέας:D


77418

Tigas
10/02/2007, 19:21
Το γλήγορο αγόρι που μετά έφυγε με 1000 και πήγε στην καφετέρια δήθεν ότι καθυστερήσαμε κιόλας.

Την άλλη φορά βόλτα ΜΟΝΟ με το Africa γιατί θα σε αφήσουμε να σε φάνε οι λύκοι:lol:


77419

Tigas
10/02/2007, 19:27
Η παρέα

1.tina με R1
2.pap με R1
3.Loudovikos με GSX-R
4.Dr.Evil με Daytona675
5.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ με kawasaki636 army edition:winka: :rotflmao:
6.Νικος RR με υπερτούμπανο CBR1000RR Fireblade
7.Tigas BMW mobile assistance:smokin:


77420

Tigas
10/02/2007, 19:32
Κατα την επιστροφή pap,ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ,Τigas και ενώ πηγαίνανε χαλαρά σε ταχύτητες
1-1,5 μαχ βρθηκαν στην Αγ.Παρασκευή οπού επιτεθήκαν στην τοπική πανίδα, ο pap στην χλωρίδα γιατί έκανε διαίτα:rotflmao:

Περάσαμε πολύ ωραία είδα ανθρώπους που είχα καιρό να δώ και ............ υπομονή μέχρι το άλλο ΣΚ να ξαναβολτάρουμε :beer:

adam_tsouk
10/02/2007, 21:15
ρε μλκ!


και βρηκα μια κληση το πρωι στο κινητο απο τον Μιλτο αλλα το αλκοολ δε με αφησε να καλεσω πισω!


ΦΑΚ! και σαπισα!






:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

SUPERMARIO
10/02/2007, 23:08
πινακιδα ειναι αυτη πισω στο μπουφαν η' τα ματια μου βλεπουν αριθμους απο την πιεση στη δουλεια;:eyepop:

Tropeas
10/02/2007, 23:10
Reeeee όχι ότι δεν δούλευα αλλά θα θελα να μουν παρέα...
next week Σαββάτο Κυριακή ή Δευτέρα... :wave2: :beer:

Tigas
11/02/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
πινακιδα ειναι αυτη πισω στο μπουφαν η' τα ματια μου βλεπουν αριθμους απο την πιεση στη δουλεια;:eyepop:

Πιανακίδα σε εμφανές σημείο, για να μην είμαστε και παράνομοι :D

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
11/02/2007, 15:54
αχχχχ ... ωραια ητανε .. ξεσκουριασαμε λιγακι ..... μια χαρα ... εκινος ο pap που ακουμπαει το μυαλο και το ξεχναει συνεχεια ..... ???????:hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize
αδαμαντιε σε πηρα για να ερθεις αλλα .... :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: και που λετε προς το τελος βιαζομασταν για να παμε να παρουμε τη συζυγο απο ΑΠαρασκευη .... και αφου ο στοχος επετευγθη ... την προλαβαμε ... ειπαμε για το κοπο μας να αραξουμε σε τοπικο ψητοπωλειο ....μπηκαμε στις 4.30 και βγηκαμε στις 7 .... ο τυπος δεν πιστευε στα αυτια του με αυτα που παραγγειλαμε ..... ρωτηστε το τιγκα τι επαθε με το κοκκινο πιπερι ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosRR
11/02/2007, 18:55
Ωραία ήταν, οκ είχανε κάποια μηχανάκια και τις δύσκολες στιγμές τους αλλά σε γενικές γραμμές ήταν ωραία μία ανθρώπινη βόλτα.Βέβαια ο μρ.παπ...μας καθυστέρησε και δεν επιτεθήκαμε σε τοπική ταβέρνα.την επόμενη φορά θα φροντίσουμε για μπετονάκια βενζίνας και κλειδιά οπότε και θα έχουμε όλο το χρόνο και για μασαμπούκα...

πινακίδα είναι τοποθετημένη σε σημείο το οποίο βοηθάει στην αεροδυναμική της μοτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
12/02/2007, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ

αδαμαντιε σε πηρα για να ερθεις αλλα .... :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

το ειδα ρε μαν αργουτσικα και οχι σε νηφαλια κατασταση...


:sick:




κανονιστε ρε ρεμαλια μεσα στο Κ-Δ που ερχεται!

crs-k
12/02/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Καθώτι γλήγορο αγόρι ΔΕΝ είδε ότι το λαμπάκι της βενζίνης είχε ανάψει απο Γλυφάδα με αποτέλεσμα 10 λεπτά πρίν το Σούνιο , άντε γεια το R1.
.............................


Αυτο το αγορι ελεγε πως θα εκανε περισσοτερα χλμ το Σαββατο ... :cool:


"Ου παντος πλειν ες Κορινθον" :rolleyes:


:lol: :rotflmao: :lol:




Παντα βολτες!

:smokin: :beer: :wave2:

gixxerpap
13/02/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αυτο το αγορι ελεγε πως θα εκανε περισσοτερα χλμ το Σαββατο ... :cool:


"Ου παντος πλειν ες Κορινθον" :rolleyes:


:lol: :rotflmao: :lol:




Παντα βολτες!

:smokin: :beer: :wave2:

ο θεος με φωτισε, και γλυτωσα.....και τον κατακλυσμο....και το συκωτι μου....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
13/02/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
Ωραία ήταν, οκ είχανε κάποια μηχανάκια και τις δύσκολες στιγμές τους αλλά σε γενικές γραμμές ήταν ωραία μία ανθρώπινη βόλτα.Βέβαια ο μρ.παπ...μας καθυστέρησε και δεν επιτεθήκαμε σε τοπική ταβέρνα.την επόμενη φορά θα φροντίσουμε για μπετονάκια βενζίνας και κλειδιά οπότε και θα έχουμε όλο το χρόνο και για μασαμπούκα...

πινακίδα είναι τοποθετημένη σε σημείο το οποίο βοηθάει στην αεροδυναμική της μοτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ποια ταβερνα ρε βλαμμενο????? αντε και σας καθυστερησα και 20 λεπτακια........εγω ξερω οτι οσοι πεινουσαν, ΦΑΓΑΝΕ!!!!

....να δειτε τον τιγκα να κλαιει απο το πιπερι.........καπνους εβγαζε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
13/02/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ο θεος με φωτισε, και γλυτωσα.....και τον κατακλυσμο....και το συκωτι μου....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΤΩΡΑ το λες οτι γλυτωσες... μεχρι χθες ειχες αλλη αποψη...



...αλλα ετσι ειναι, δεν ειναι τυχαιο γιατι σε λενε κου-κου-ρου-κου-ΠΑΠ

:evil:

:smokin:

Cpt. Haddock
13/02/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
....και το συκωτι μου....

για το οποίο πρέπει να αρχίσεις προπόνηση εν όψει καλοκαιριού... :D

NikosRR
13/02/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
....να δειτε τον τιγκα να κλαιει απο το πιπερι.........καπνους εβγαζε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
πρέπει να το τιμήσουμε το μέρος κάποια στιγμή!!!!!

pocahondas
14/02/2007, 11:01
σας έπιασα πουλάκια μου... έχετε ποστάρει την σουνιάδα και εδώ εεε???
κατ' αρχήν μου χρωστάτε γιατί εγώ ξεσήκωσα τον dr. evil από το προηγούμενο βράδυ να πάμε βόλτα... και μάλιστα στην αρχή είχαμε πει για ιτέα αλλά τελικά το πρωί η ιτέα έγινε... σούνιο...
σούπερ βολτούλα ήταν!! :cool:

pocahondas
14/02/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Πιανακίδα σε εμφανές σημείο, για να μην είμαστε και παράνομοι :D




άλλοι τις κρύβουν πως και πως και άλλοι τις επιδεικνύουν με τόλμη!!!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

NikosRR
14/02/2007, 16:50
είναι θέμα αεροδυναμικής!

pocahondas
14/02/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
είναι θέμα αεροδυναμικής!


..ότι και να κάνεις, με αυτό το μηχανάκι πάντα πίσω θα είσαι ... μπουάχαχχχ

:a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5:

zephyr1
14/02/2007, 19:57
Poca?:look:

pocahondas
14/02/2007, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Poca?:look:

oui c' est moi!!!! πρέπει να γίνω poca κι εδώ αλλά δεν ξέρω πως.... :ninja: :ninja: :ninja:

αααα..! και αυτός είναι ο αλέξης... :a9:

zephyr1
14/02/2007, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lara-R
oui c' est moi!!!! πρέπει να γίνω poca κι εδώ αλλά δεν ξέρω πως.... :ninja: :ninja: :ninja:

αααα..! και αυτός είναι ο αλέξης... :a9:

Το πιστευεις οτι σε καταλαβα απο τον Αλεξη?:eyepop:

pocahondas
14/02/2007, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το πιστευεις οτι σε καταλαβα απο τον Αλεξη?:eyepop:


...γιατί? γνωρίζεστε και δεν μου έχει πει τίποτα?? πάω να τον τσακίσω...:hypnotize :hypnotize

zephyr1
14/02/2007, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από lara-R
...γιατί? γνωρίζεστε και δεν μου έχει πει τίποτα?? πάω να τον τσακίσω...:hypnotize :hypnotize

Αστον Αλεξακο ησυχο, ..........................δεν θυμασαι που τον γνωριζεις με φαινεται.:wacko:

Τι λεγατε Σουνιαδα.

:wave2:

pocahondas
14/02/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αστον Αλεξακο ησυχο, ..........................δεν θυμασαι που τον γνωριζεις με φαινεται.:wacko:

Τι λεγατε Σουνιαδα.

:wave2:

;) :wave2:

sniper
14/02/2007, 20:25
Αντι να αισχύνεστε που πάτε βόλτες χωρίς να χτυπήσετε ένα τηλεφωνο...... Σταυρο..... Γιωργάκη.... και λοιποί ύποπτοι.... βάζετε ξεδιάντροπα φωτό απο το σουνιο.....

Λαμόγια.....


Κότες μάλλον.... :winka:

Πάλι καλά ρε που είχατε την κοπέλα και δεν ξεφτυλιστήκατε... :lol:

NikosRR
14/02/2007, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από lara-R
..ότι και να κάνεις, με αυτό το μηχανάκι πάντα πίσω θα είσαι ... μπουάχαχχχ

:a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5:
Έχεις δίκιο, πρέπει να βάλω τακάκια!;)

NikosRR
14/02/2007, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
...δεν θυμασαι που τον γνωριζεις με φαινεται.:wacko:

:wave2:
Εδώ δε θυμάται πόσοι την περνάνε, θα θυμάται που γνωρίζει τον Άλεξ;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

pocahondas
15/02/2007, 10:53
:a27: :a27: :a27: :a27: :a27: :a27: :a27: :ninja: :ninja: :ninja: