PDA

View Full Version : ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΚΛΟΠΗ ΜΑΓΚΕΣ!



OzZzZzY
10/02/2007, 19:40
Γυριζω απο μαθημα κεντρο αθηνα και σταματαω να παρω υγρο για τους φακους επαφης που φοραω

παρκαρω το μηχανακι σε πεζοδρομιο στη καραγεωργη σερβιας πισω απο την ερμου αναμεσα σε αλλα μηχανακια..δεν βαζω αλυσιδα γιατι θα κανα 10 λεπτα μονο..
παω παιρνω το υγρο γυριζω πουθενα το μηχανακι..λεω θα το βαλα αλλου και δεν το θυμαμαι..τελικα μου το χαν κλεψει..ρωταω εναν μαγαζατορα μου λεει "φιλε εδω παρκαρουν χιλιαδες μηχανες και να στο πηραν δεν θα το καταλαβαινα"
γαμησε τα σκεφτομαι..τηλεφωνω σπιτι λεω πατερα παει το μηχανακι το κλεψανε..παιρνω μετρο και ερχομαι σπιτι..
κατεβαινω την ερμου για μοναστηρακι να παρω το μετρο και λεω "δεν σταματαω στον μπαΪρακταρη να φαω κανα σουβλακι να πανε κατω τα φαρμακια?" οποτε στριβω αιολου:bigcry:

Ωσπου.... :) :) :) :) :) μητροπολεως και αιολου βλεπω το τιμονι του και το αναγνωριζω!!πλησιαζω και περιττο να σας πω τη χαρα πηρα!!
Οι τυποι το πηγαν σουρτο μεχρι εκεινο το σημειο και το εγκατελειψαν αφου δεν εσπασαν το τιμονι για να το μετακινησουν πιο ευκολα και κουραστηκαν..αυτο σκεφτηκα και κατι παρομοιο ειπε και ενασ μαγαζατορας που ειδε να το αφηνουν εκει
το οτι δεν εσπασαν το τιμονι με εσωσε γιατι ζυγιζει 90 κιλα και ειναι πολυ ευκολο να το τσουλησεις..
Ευχαριστω τον Αγιο Χριστοφορο :lol: :lol: προστατη των μηχανοκινητων και θα φτιαξω και μια φανουροπιτα στον Αγιο Φανουριο μου το φανερωσε!
Περιττο να πω οτι απο τη χαρα μου τσακισα 3 διπιτα με απ΄ολα και χαρουμενος πηρα το δρομο της επιστροφης!! :D :D :D :D :D :
Aeroxaki μου welcome home :lol: :lol:

TROOPER
10/02/2007, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Γυριζω απο μαθημα κεντρο αθηνα και σταματαω να παρω υγρο για τους φακους επαφης που φοραω

παρκαρω το μηχανακι σε πεζοδρομιο στη καραγεωργη σερβιας πισω απο την ερμου αναμεσα σε αλλα μηχανακια..δεν βαζω αλυσιδα γιατι θα κανα 10 λεπτα μονο..
παω παιρνω το υγρο γυριζω πουθενα το μηχανακι..λεω θα το βαλα αλλου και δεν το θυμαμαι..τελικα μου το χαν κλεψει..ρωταω εναν μαγαζατορα μου λεει "φιλε εδω παρκαρουν χιλιαδες μηχανες και να στο πηραν δεν θα το καταλαβαινα"
γαμησε τα σκεφτομαι..τηλεφωνω σπιτι λεω πατερα παει το μηχανακι το κλεψανε..παιρνω μετρο και ερχομαι σπιτι..
κατεβαινω την ερμου για μοναστηρακι να παρω το μετρο και λεω "δεν σταματαω στον μπαΪρακταρη να φαω κανα σουβλακι να πανε κατω τα φαρμακια?" οποτε στριβω αιολου:bigcry:

Ωσπου.... :) :) :) :) :) μητροπολεως και αιολου βλεπω το τιμονι του και το αναγνωριζω!!πλησιαζω και περιττο να σας πω τη χαρα πηρα!!
Οι τυποι το πηγαν σουρτο μεχρι εκεινο το σημειο και το εγκατελειψαν αφου δεν εσπασαν το τιμονι για να το μετακινησουν πιο ευκολα και κουραστηκαν..αυτο σκεφτηκα και κατι παρομοιο ειπε και ενασ μαγαζατορας που ειδε να το αφηνουν εκει
το οτι δεν εσπασαν το τιμονι με εσωσε γιατι ζυγιζει 90 κιλα και ειναι πολυ ευκολο να το τσουλησεις..
Ευχαριστω τον Αγιο Χριστοφορο :lol: :lol: προστατη των μηχανοκινητων και θα φτιαξω και μια φανουροπιτα στον Αγιο Φανουριο μου το φανερωσε!
Περιττο να πω οτι απο τη χαρα μου τσακισα 3 διπιτα με απ΄ολα και χαρουμενος πηρα το δρομο της επιστροφης!! :D :D :D :D :D :
Aeroxaki μου welcome home :lol: :lol:

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!

AFTER
10/02/2007, 19:58
Αναψε λαμπαδα αγορι μου

Στην θεση σου θα φωναζα φιλους και θα περιμενα απο το ''απεναντι πεζοδρομιο''

ε ρε γλεντια.....

fasma
10/02/2007, 20:06
Το καλο ηταν ηταν ενω σου εκλεψαν το μηχανακι
εσυ ειχες ορεξη και για σουβλακι!!:eek:

pissaman
10/02/2007, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Αναψε λαμπαδα αγορι μου

Στην θεση σου θα φωναζα φιλους και θα περιμενα απο το ''απεναντι πεζοδρομιο''

ε ρε γλεντια.....
έεεεεεεεεεεεεεεεεετσι! ;)
:hypnotize :hypnotize :smokin:

ernti
10/02/2007, 20:27
Ε ρε κωλοφαρδια!!!!
Ποιον Αγιο Χριστοφορο ρε θα ευχαριστησεις?
Στον Μπαιρακταρη να πας να πεις ευχαριστω!
Καλη χωνεψη και παρε και κανα λαχειακι.

powerphot
10/02/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Γυριζω απο μαθημα κεντρο αθηνα και σταματαω να παρω υγρο για τους φακους επαφης που φοραω

παρκαρω το μηχανακι σε πεζοδρομιο στη καραγεωργη σερβιας πισω απο την ερμου αναμεσα σε αλλα μηχανακια..δεν βαζω αλυσιδα γιατι θα κανα 10 λεπτα μονο..
παω παιρνω το υγρο γυριζω πουθενα το μηχανακι..λεω θα το βαλα αλλου και δεν το θυμαμαι..τελικα μου το χαν κλεψει..ρωταω εναν μαγαζατορα μου λεει "φιλε εδω παρκαρουν χιλιαδες μηχανες και να στο πηραν δεν θα το καταλαβαινα"
γαμησε τα σκεφτομαι..τηλεφωνω σπιτι λεω πατερα παει το μηχανακι το κλεψανε..παιρνω μετρο και ερχομαι σπιτι..
κατεβαινω την ερμου για μοναστηρακι να παρω το μετρο και λεω "δεν σταματαω στον μπαΪρακταρη να φαω κανα σουβλακι να πανε κατω τα φαρμακια?" οποτε στριβω αιολου:bigcry:

Ωσπου.... :) :) :) μητροπολεως και αιολου βλεπω το τιμονι του και το αναγνωριζω!!πλησιαζω και περιττο να σας πω τη χαρα πηρα!!
Οι τυποι το πηγαν σουρτο μεχρι εκεινο το σημειο και το εγκατελειψαν αφου δεν εσπασαν το τιμονι για να το μετακινησουν πιο ευκολα και κουραστηκαν..αυτο σκεφτηκα και κατι παρομοιο ειπε και ενασ μαγαζατορας που ειδε να το αφηνουν εκει
το οτι δεν εσπασαν το τιμονι με εσωσε γιατι ζυγιζει 90 κιλα και ειναι πολυ ευκολο να το τσουλησεις..
Ευχαριστω τον Αγιο Χριστοφορο :lol: :lol: προστατη των μηχανοκινητων και θα φτιαξω και μια φανουροπιτα στον Αγιο Φανουριο μου το φανερωσε!
Περιττο να πω οτι απο τη χαρα μου τσακισα 3 διπιτα με απ΄ολα και χαρουμενος πηρα το δρομο της επιστροφης!! :D :D :D
Aeroxaki μου welcome home :lol: :lol:

Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις στο μαιλ μου 5 αριθμούς απο το 1-45 και 1 αριθμό απο το 1-20!
Ευχαριστώ!:wave2:

OzZzZzY
10/02/2007, 22:31
Παιδια αν ηταν οργανωμενοι και ειχαν ερθει με κανα φορτηγακι και το φορτωναν ή εσπαγαν το τιμονι σημερα θα μουν ενας δυστυχισμενοσ πεζος! Στο γυρισμο το κερασα αμολυβδη 100 οκτανιων και συνθετικο λαδακι για να το γιορτασουμε :beer: :beer: :beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

zolotas
10/02/2007, 23:40
:eyepop: τυχερος εισαι μαγκα μου αλλα και ψυχραιμος !!!!!! αν αγορασεις νεο μοτορι ενα κοπαδι θα σφαξεις ??:beer: :beer:

SUPERMARIO
10/02/2007, 23:45
εδω για τσιγαρα σταματανε στο περιπτερο και μολις γυρισουν εχουν γινει καπνος, μηχανες, αυτοκινητα, ταξι...σε λιγο θα παρουν και εμας μαζι.σιγα μην περιμενουν να σταματησουμε κι'ολας:sick:


τυχερος εισαι.












ΙΠΠΟΔΡΟΜΟ ΠΑΣ;;:D

OzZzZzY
11/02/2007, 00:28
Οχι δεν παω!αλλα επιασα φετος στο τζοκερ 4+1 :)

ernti
11/02/2007, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Οχι δεν παω!αλλα επιασα φετος στο τζοκερ 4+1 :)

Κι εχεις ακομα σκουτερ?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DrIoannis
11/02/2007, 06:49
Κάλεσες αστυνομία να πάρουν τίποτα αποτυπώματα?Ξέρω από την χαρά σου δεν θα πέρασε από το μυαλό σου αλλά...Τυχερούλης ήσουν:a013:

Alchimistis
11/02/2007, 11:17
Μιλάμε για ΤΗΝ κωλοφαρδία!!!!
Καλά ρε σου έκλεψαν το μηχανάκι και είχες ορεξη για σουβλάκια???
Αντε πάντα τέτοια να ακούω ευχάριστα

bartlal
12/02/2007, 11:19
:eek: :eek: :eek:

η πιο γρηγορη κλεψο-ευρεση που εχω ακουσει!

:a012: :a012: :a012:

LINA
12/02/2007, 11:26
ΡΕ μπας και το βρηκες με GPS ??? πριν τρελαθουμε τελειως !!! για ποσες συγκυριες να μιλησουμε πες μου......

drade
12/02/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Κάλεσες αστυνομία να πάρουν τίποτα αποτυπώματα?Ξέρω από την χαρά σου δεν θα πέρασε από το μυαλό σου αλλά...Τυχερούλης ήσουν:a013:

γιατί θα έρχονταν?

Xrider
12/02/2007, 11:47
:D afto 8a pei FARDOS!!!

Aggelos_SV
12/02/2007, 14:56
Θα φαω ενα 2πιτο στην υγεια σου !:lol: :wave2:

Καλα αυτοι εσουρναν το μηχανακι σε ολη την Ερμου και κανεις (μπατσος ) δεν πηρε χαμπαρι?:confused: :lol: :bigcry:

costas81
12/02/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Θα φαω ενα 2πιτο στην υγεια σου !:lol: :wave2:

Καλα αυτοι εσουρναν το μηχανακι σε ολη την Ερμου και κανεις (μπατσος ) δεν πηρε χαμπαρι?:confused: :lol: :bigcry:



μα καλα τώρα τι ρωτάς????


:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

lampros_fazer
12/02/2007, 17:42
Μάλλον πρέπει να πείναγες πολύ..

:lol: :rotflmao: :lol:

Και σου βγήκε σε καλό..Τυχερός είσαι..:winka:

Akatanomastos
12/02/2007, 18:10
re maga, tosi kolofardia se ena atomo den palevete..
mipos pano sto mixanaki kathotan kai kamia ksanthia ipeeeeeeeeeerGOMENA???

pantos kai aftoi oi kleftes..poli kaka paidia,
sto spiti eprepe na sto pane..

:lol: :lol: :lol: na se kala file na to xerese..