PDA

View Full Version : genikes



zukik4
10/02/2007, 21:26
kalispera sta paidia kai kalispera kai stous malakes edo mesa. paidia ( stous malakes anaferomai,tha katalaboun poioi einai aytoi) mou kanate tin diathesi kai tin simpatheia gia to moto gr kolos!!!!!!!! eimai kainourgios sindromitis edo mesa kai epeidi ekana erotisi gia to gsxr vs cbr to 30 tis % mou ekane paratirisi gia ta orthografika mou lathoi( den pate na ginetai filologoi kalitera;) to allo 30 % mou ta exone oti eimai pseftis kai oti apo ayta pou leo ekrinan oti to mixanaki to exo gia tin kafetreria mono ,to allo 30% to paizoune xairades kai mou protinan na paro 1000ari gia na sobareyto kai kala kai na alaxo kai marka ,apo suzuki na pao se yamaha ( enas malakas me foto ena r1 ) mprabo tou!!!!!!!!!!!! poso xronon eisai file ;sto mialo omos; to allo 9% mou eipe gia to ti fai fagane to mesimeri kai pos pinoun ton kafe tous kai molis to 1% mou eipe tin gnomi tou,diladi gsxr i cbr, pou ayto perimena apo olous sas,mia lexi na peite ,cbr i gsxr. me kanate na sas po malakes olous kai gafo kai sta asxidia mou to moto gr.mazi kai esas. ante gamithite oloi eseis pou mou apantisate,exerite to 1% kai kapoios kirios pou me enimerose gia mia sigkentrosi stin opoia den irtha an kai ithela para poli,alla eida edo mesa ti eiste oi perisoteroi kai leo ,den exasa kai tipota pou den piga. tora kirioi peite tis malakies sas san 15 xrona malakismena : kainourgio talento, grigoros ,kafros kai oti allo parakmiaki malakia sas exoun perasei me usb sto paralito mialo sas. eyxaristo,exete na mou protinete kapoio allo site mipos; psaxno ego kai arketoi filoi mou pou tous enimerosa gia tin simperiforasas. xero den tha sas lipso alla pantos kataferate na kanete allon enan "opado" sas na sas leei malakes . tous pio pollous bebaia. kirie filologe exo orthografika lathoi simera;;;;;;;;;;;;;;;; traba mia malakia koitazontas to r1 sou!!!!!!!!!!!!

zolotas
10/02/2007, 21:55
.......αποψε λεω να μην κοιμηθουμεεε..........να παμε κατευθειαν για βουτιααα...............αποψε με τσιγαρααα να την βρουμεεε ...........να πιουμε και σφηνακια βοοοτκα :beer:

kalant
10/02/2007, 21:59
ρε φιλε zukik4, και μονο που το βλεπω αυτο το πραγμα βαριεμαι να το διαβασω...

ασε και καμια γραμμη για να ειναι πιο ευκολοδιαβαστο...

:wave2:

για κανε καμια περιληψη (2-3 γραμμες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
10/02/2007, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
ρε φιλε zukik4, και μονο που το βλεπω αυτο το πραγμα βαριεμαι να το διαβασω...

ασε και καμια γραμμη για να ειναι πιο ευκολοδιαβαστο...

:wave2:

για κανε καμια περιληψη (2-3 γραμμες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Το post εν ολίγοις αναφέρεται σε κάποιους εδώ μέσα που κάνουν τους παντογνώστες και αντί να απαντήσουν στην ερώτηση που έθεσε ο άνθρωπος με επιχειρήματα του λέγανε τις δικές τους παπαριές.Οι γνωστοί και ως κριτικοί του καναπέ...

fantacid
10/02/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
ρε φιλε zukik4, και μονο που το βλεπω αυτο το πραγμα βαριεμαι να το διαβασω...

ασε και καμια γραμμη για να ειναι πιο ευκολοδιαβαστο...

:wave2:

για κανε καμια περιληψη (2-3 γραμμες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


λεει οτι ρωτησε κατι για cbr vs gsxr k λεει οτι κανεις δε του απαντησε σοβαρα, τι σοβαρα δλδ αυτος ηθελε (οπως λεει) καποιος να του πει "cbr" καποιος αλλος "gsxr" k μετα μαλλον θα εκανε μια σουμα για να δει ποιο ειναι καλυετρο μηχανακι!

τον πηρανε καποιοι αλλοι στο ψιλο (γιατι αραγε!) κ κατι τετοια....λεει μετα οτι καποιος του εκανε παρατηρηση για ορθογραθικα (φανταζομαι ποιος) κ τον κραζει λιγο

μετα μας απειλησε οτι το εχει ενημερωσει τους φιλους του οτι ειμαστε τσογλανια κ τους ειπε να μη μπαινουν στο μοτο κ κατι τετοια!


παντως α δε βαριεσαι διαβασετο.......μου εδωσε την αισθηση οτι σκεφτοταν πολυ καιρο τωρα τι καταρες θα ριξει στους τεντυμποιδες του μοτο.γρ ..... καλα μη φανταστεις οτι ειναι o FZR600 αλλα κανει φιλωτιμες προσπαθιες!!!






:lol: :lol: :lol:

kalant
10/02/2007, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
λεει οτι ρωτησε κατι για cbr vs gsxr k λεει οτι κανεις δε του απαντησε σοβαρα, τι σοβαρα δλδ αυτος ηθελε (οπως λεει) καποιος να του πει "cbr" καποιος αλλος "gsxr" k μετα μαλλον θα εκανε μια σουμα για να δει ποιο ειναι καλυετρο μηχανακι!

τον πηρανε καποιοι αλλοι στο ψιλο (γιατι αραγε!) κ κατι τετοια....λεει μετα οτι καποιος του εκανε παρατηρηση για ορθογραθικα (φανταζομαι ποιος) κ τον κραζει λιγο

μετα μας απειλησε οτι το εχει ενημερωσει τους φιλους του οτι ειμαστε τσογλανια κ τους ειπε να μη μπαινουν στο μοτο κ κατι τετοια!


παντως α δε βαριεσαι διαβασετο.......μου εδωσε την αισθηση οτι σκεφτοταν πολυ καιρο τωρα τι καταρες θα ριξει στους τεντυμποιδες του μοτο.γρ ..... καλα μη φανταστεις οτι ειναι o FZR600 αλλα κανει φιλωτιμες προσπαθιες!!!

:lol: :lol: :lol:

ναι το βρηκα, παλι μια χυμα παραγραφο εχει γραψει και λεει διαφορα...

βασικα δεν εχω προβλημα με αυτα που γραφει, κοινως χ@στηκα, εχουν μαζευτει πολλοι τωρα τελευταια...

απλα ετσι οπως τα γραφει ειναι σπαστικο να προσπαθει να τα διαβασει καποιος...

:beer:

TROOPER
10/02/2007, 22:48
kalispera pera gia pera! exo to : maxitiko,polemiko mixanima, aerothoumeno ,apiasto,tromera grigoro, iperboliko gkazi............. to gsxr 600 k5. nai nai nai,parakaleste me oloi gia bolta,tha....do...isos sas afiso na deite to gkazo tou.... xaxaxaxaxaxaxa!!!!! seira sas tora, akouo mpinelikia!!!!!!!!!!!!!! e;;;;;;;;;; loipon sto piraulo mou ebala arrow, filtro, programma( prsexte omos,tis yoshimoura, oxi power comader). kai enas "filos" mou me ena tapeino cbr 600 rr 05 me teliko acrapov.... pos legetai den xero, power comader kai filtro leei oti me steinei kai me xekoliaxei sta 400 metra. ti lete eseis; gia peite mou tin gnomi sas!!! suzukakides mono na apantisoun!!!!!!! oxi more plaka kano ,opoios thelei. mama me mama to cbr troei kaseropita mpagiatiki. tora omos; kolao sot oti to diko mou exei programma sketo xoris power kai to cbr exei . peite mou gnomes.tin alli bdomada tha steitho kai opoios ton piei ton eipie. elpizo na min ton pio ego omos!

μετα απο την παραπανω μαλακια που εχεις γραψει...και λιγα σου ειπανε!!!
και καλυτερα που ειπες στους φιλους σου να μη μπαινουνε εδω γιατι εδω δε θελουμε να εχουμε ατομα που συντομα θα βλεπουνε τα ραδικια αναποδα, πραγμα που προσπαθεις ανεπιτυχως μεχρι στιγμης.
μπορεις λοιπον τοσο εσυ οσο και οι φιλοι σου να παρετε το πουλο απο δω μεσα και να πατε να πεθανετε ολοι μαζι σε μια γωνια!!!
αν περασω απο κει, οπως εχει πει και ο μπορις βιαν, θα φτυσω στους ταφους σας!!!

:smokin:

Lupo
10/02/2007, 22:53
Πειράζει που βαριέμαι ν' ασχοληθώ καν?


:wave2:

EVI
10/02/2007, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
kalispera pera gia pera! exo to : maxitiko,polemiko mixanima, aerothoumeno ,apiasto,tromera grigoro, iperboliko gkazi............. to gsxr 600 k5. nai nai nai,parakaleste me oloi gia bolta,tha....do...isos sas afiso na deite to gkazo tou.... xaxaxaxaxaxaxa!!!!! seira sas tora, akouo mpinelikia!!!!!!!!!!!!!! e;;;;;;;;;; loipon sto piraulo mou ebala arrow, filtro, programma( prsexte omos,tis yoshimoura, oxi power comader). kai enas "filos" mou me ena tapeino cbr 600 rr 05 me teliko acrapov.... pos legetai den xero, power comader kai filtro leei oti me steinei kai me xekoliaxei sta 400 metra. ti lete eseis; gia peite mou tin gnomi sas!!! suzukakides mono na apantisoun!!!!!!! oxi more plaka kano ,opoios thelei. mama me mama to cbr troei kaseropita mpagiatiki. tora omos; kolao sot oti to diko mou exei programma sketo xoris power kai to cbr exei . peite mou gnomes.tin alli bdomada tha steitho kai opoios ton piei ton eipie. elpizo na min ton pio ego omos!

μετα απο την παραπανω μαλακια που εχεις γραψει...και λιγα σου ειπανε!!!
και καλυτερα που ειπες στους φιλους σου να μη μπαινουνε εδω γιατι εδω δε θελουμε να εχουμε ατομα που συντομα θα βλεπουνε τα ραδικια αναποδα, πραγμα που προσπαθεις ανεπιτυχως μεχρι στιγμης.
μπορεις λοιπον τοσο εσυ οσο και οι φιλοι σου να παρετε το πουλο απο δω μεσα και να πατε να πεθανετε ολοι μαζι σε μια γωνια!!!
αν περασω απο κει, οπως εχει πει και ο μπορις βιαν, θα φτυσω στους ταφους σας!!!

:smokin:



ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΠΑΛΙ ΡΕ ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

STOYBI
10/02/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


μετα απο την παραπανω μαλακια που εχεις γραψει...και λιγα σου ειπανε!!!
και καλυτερα που ειπες στους φιλους σου να μη μπαινουνε εδω γιατι εδω δε θελουμε να εχουμε ατομα που συντομα θα βλεπουνε τα ραδικια αναποδα, πραγμα που προσπαθεις ανεπιτυχως μεχρι στιγμης.
μπορεις λοιπον τοσο εσυ οσο και οι φιλοι σου να παρετε το πουλο απο δω μεσα και να πατε να πεθανετε ολοι μαζι σε μια γωνια!!!
αν περασω απο κει, οπως εχει πει και ο μπορις βιαν, θα φτυσω στους ταφους σας!!!

:smokin: [/B]

TROOPER.... cool.. Καποτε ησουν και εσυ 20 χρονων οπως και εγω οπως και οι υπολοιποι..... Ας μην χρησιμοποιουμε τοσο βαρια λογια.. :cool:

Ασχετο... Πολυ ΚΟΤΑ αυτος ο μπορις βιαν βρε παιδακι μου... :rotflmao: :rotflmao:

Φιλικα κατα τα αλλα.. :beer:


:wave2:

kalant
10/02/2007, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
TROOPER.... cool.. Καποτε ησουν και εσυ 20 χρονων οπως και εγω οπως και οι υπολοιποι..... Ας μην χρησιμοποιουμε τοσο βαρια λογια.. :cool:

Ασχετο... Πολυ ΚΟΤΑ αυτος ο μπορις βιαν βρε παιδακι μου... :rotflmao: :rotflmao:

Φιλικα κατα τα αλλα.. :beer:


:wave2:

συμφωνω, ας μην το χοντραινουμε τοσο πολυ...

ο αλλος μπορει να εχει νοητικη στερηση, δεν ειναι σωστο...

:beer:

TROOPER
10/02/2007, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
TROOPER.... cool.. Καποτε ησουν και εσυ 20 χρονων οπως και εγω οπως και οι υπολοιποι..... Ας μην χρησιμοποιουμε τοσο βαρια λογια.. :cool:

εγω ειμαι κουλ και το οτι περασα απο τα 20 δε λεει τπτ.στα 20 και εγω σκεφτομουνα και αντιδρουσα αλλα σεβομουνα κιολας.και στο φιναλε δηλωσε το τυπακι οτι δεν τον νοιαζει οτι και να πουμε.


Ασχετο... Πολυ ΚΟΤΑ αυτος ο μπορις βιαν βρε παιδακι μου... :rotflmao: :rotflmao:

Φιλικα κατα τα αλλα.. :beer:


:wave2:

για τον βιαν εχεις δικιο....δεν εμπαινε καλα στις κλειστες δεξιες....κοτα παιδι μου κοτα!!!

ενοειτε φιλικα στουμπι.:beer: :beer: :beer:

babishondakias
11/02/2007, 00:11
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από zukik4
gsxr i cbr, pou ayto perimena apo olous sas,mia lexi na peite ,cbr i gsxr.


gsxr
:D :D :D


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: