PDA

View Full Version : magazi sthn 8essalonikh gia....



alexioannides
11/02/2007, 09:25
geia!
kserei kaneis magazi sthn 8essalonikh pou na ftoiaxnei autokollhta kata parageleia?
epishs psaxnw magazi pou na mporei na kanei anwdiwseis se zantes!
an gnwrizei kapoios as me boh8hsei parakalw.


gia tous agaphtous gcrook kai tropeas kai div400 parakalw na tous gnwstopoihsw oti den prokeite gia metatroph sto sv mou (8a lysaksoun aytoi) alla gia ena alo mhxanaki elos filou moy.......:o

gcrook
11/02/2007, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides

epishs psaxnw magazi pou na mporei na kanei anwdiwseis se zantes!


Αν μου επιτρεπετε τρισμεγιστε ιοαννιντι, μετα φοβου Θεου πιστεως και αγαπης να σας δωσω μια συμβουλη.
Οταν καποτε το εψαχνα για ανοδιωση πολυ, οι ιδιοι οι τυποι που εκαναν μου απαγορεψαν ρητα να ανοδιωσω κινουμερα μερη που δεχονται καταπονηση, οπως ζαντες,μποτες πηρουνιων, και πλαισια, γιατι οπως χαρακτηριστικα μου ειπαν μειωνεται παρα πολυ η αντοχη τους.

Πορευτειτε εν ειρηνη V2 αδελφε.

alexioannides
11/02/2007, 09:48
μου ειπαν μειωνεται παρα πολυ η αντοχη τους

ti les re? dhladh ti 8a pa8ei h zanta toy sv? 8a spasei? oups:confused: tou eipa oti einai gia to sv mou!!!!

oxi plaka kanw gia ena husaberg einai... kala 8a spasei h zants re sy? 8a strabwsei? einai dynaton???

gcrook
11/02/2007, 10:45
Τι να σου πω θελει ψαξιμο η δουλεια.
Εγω παντως οσους ρωτησα επαγγελματιες η απλα φανοποιους που ετυχε μου ειπαν ολοι οτι τετοιες δουλειες κανουν συνηθως σε βιδες, τιμονοπλακες,περιφερειακα, μπινελικια, και γενικα σε τετοια μερη της μοτοσυκλετας που δεν καταπονουνται.

Τωρα η "εργοστασιακη" ανοδιωση οπως στις ζαντες καποιων μοτο (Buell πχ) ειναι αλλο πραγμα.:confused:




Υ.Γ Εκτος και αν τα εχεις μπερδεψει με την ηλεκτροστατικη βαφη (που πιστευω οτι εισαι ικανος) :D

alexioannides
11/02/2007, 11:07
Υ.Γ Εκτος και αν τα εχεις μπερδεψει με την ηλεκτροστατικη βαφη (που πιστευω οτι εισαι ικανος)

oxi de to mperdepsa...

pantws olo prosboles eisai... kana kalo logo den exw akousei apo to skatostoma sou!

8a deis omws to kalokairi sthn panellhnia motosygentrwsh (sta kammena Bourla)8a er8w na sthsw thn skhnh mou dipla sthn dikia sou kai 8a spiniarw sthn karafla sou kane prwi!:evil:

gcrook
11/02/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides


pantws olo prosboles eisai... kana kalo logo den exw akousei apo to skatostoma sou!



Μα εγω απλα σου ανταποδιδω την ευγενεια V2αδερφε:a9: :a17: :a9: :a22: :a22: :a36: :a39: :a029:

gcrook
11/02/2007, 12:36
"Ανωδιωση" γραφεται, η "ανοδιωση" , ρε παιδια;
Γιατι μαλλον γι'αυτο μπερδευτηκε ο αλεξ:rotflmao:

alexioannides
11/02/2007, 12:53
"Ανωδιωση" γραφεται, η "ανοδιωση" , ρε παιδια; :sad: :a029: :a016: :a66: :a7: :bigcry: