PDA

View Full Version : Boreiwn sinantisi the reunion!!!



tamis
12/02/2007, 12:52
Σκεφτομουνα εδω και πολλους μηνες τους φιλους που εχω αποκτήσει απο αυτο εδω τον χωρο που εχουμε ενω ημουνα φανταρος... φανταρος πλεον τελος... και ελεγα μπας και μπορουσαμε να κανονησουμε μια βορειων συνάντηση.... ξερετε εσεις... εκεινες τι καλες συναντήσεις που ειχαμε πριν αρκετους μηνες!!! και λεω εγω τωρα.... την παρασκευή που μας ερχεται... 16 του μηνος? τι λετε να βρεθουμε? ρεεεε Dodoookkkk εισαι εκειιι??? ρε παλικαρι θελω να σε δω ρε!!! ρε AngelGR τι θα γινει παλικαρι μου? ρε παιδιααααα ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ να σας δω!!!!! παιδια ΛΕΛΕΕΕΕ απολυομαιιι και θελω να σας δω!!!! μπορειτε? θα βαλω και το νεο μου κινιτο μου για τα παιδια που δεν το εχουν:D
693 6336 147 αντεεε ρε κουφαλες να εχουμε παλι καμια μαζοξι 30 ατομα!!!! να πουμε 5 η ωρα? στην καλαμαρια εξω απο το μεξικανικο το γωνιακο στα φαναρια? αν δεν μπορουνε οι περισσοτεροι το κανουμε και το σαββατο η την κυριακη!!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

Dodok edessa
12/02/2007, 13:28
που εισαι ρε απατεωνααααααααα!!!!!!:lol: :rotflmao:
χαθηκες εντελως ....

εγω ειμαι μεσα οποτε πειτε ...καιρο εχω να σε δω ρε !!!:D θα στειλω και μηνυμα στον απουσιολογο αντζελ να μας μαζεψει !!!:wave2: :wave2: :lol: :rotflmao:

κανα μηχανακι της προκοπης πηρες ???
:lol:

tamis
12/02/2007, 13:31
φιλε μου καλε! πολυ χαιρομαι που θα ερθεις!!!! :D ωραις ωραια!!! ρε κανε ενα κουμαντο να μπορεσουμε να τους οργανωσουμε και απο τα τηλεφωνα μη τυχον και δεν δουνε το ποστ!!! πολλες χαιρετουρες πρεπει να φυγω απο την δουλεια!!! κανε το κουμαντο σου βασιζομαι πανω σου ε!!! φαζερ εχω TUONO ηταν να παρω αλλα ανοιγω γραφειο και χρειαζομαι τα φραγκα!!! :bawl: :lol: ταλεμε φιλαρακι!!!

Dodok edessa
12/02/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
φιλε μου καλε! πολυ χαιρομαι που θα ερθεις!!!! :D ωραις ωραια!!! ρε κανε ενα κουμαντο να μπορεσουμε να τους οργανωσουμε και απο τα τηλεφωνα μη τυχον και δεν δουνε το ποστ!!! πολλες χαιρετουρες πρεπει να φυγω απο την δουλεια!!! κανε το κουμαντο σου βασιζομαι πανω σου ε!!! φαζερ εχω TUONO ηταν να παρω αλλα ανοιγω γραφειο και χρειαζομαι τα φραγκα!!! :bawl: :lol: ταλεμε φιλαρακι!!!


ok!!:wave2:
θα τα πουμε απο κοντα !:wave2:

angels_gr
12/02/2007, 15:54
που εισαι βρε ψυχη εσυ!!! Αντε επιτελους να σε δουμε παλι. Και ειχαμε με τον ντοντοκ την κουβεντα σου. Προσωπικα αυτη την Παρασκευη δεν θα μπορεσω διοτι θα ειμαι εκτος για μερες. Μολις επιστρεψω με τα χιλια να βρεθουμε. Αντε και καλος πολιτης παλικαρι μου... :beer:

tamis
13/02/2007, 09:41
αντε ρε παιδια να μαζευομαστε!!!! :D :beer: τι σκατα μονος μου θα ερθω? :D

dukeandthecity
13/02/2007, 09:48
καλος πολιτης ρε ποντικαρέα....

για παρασκευή κατι μπορει να γίνει. Μετα θα πετάω χαρταετό.

tamis
13/02/2007, 20:40
egw tha pw kai kana 3-4 atoma dika mou na brethoume opote tha ginoume kali pareoula!!! adee na mazeuooomasteeeee!!!! dukakaipoli se euxaristw re!!! :D :cool: