PDA

View Full Version : Χαμογελάω σαν Βλάκας



paramedic
12/02/2007, 18:22
Χαμογελάω σαν βλάκας ....
απο το πρωι είμαι σε μια διαρκή φάση εσωτερικού και εξωτερικού χαμόγελου...
Την πήρα παιδιά και είναι κούκλα...Τι πήρα? Ζ750S.... (Απορώ που βλέπανε όλοι οτι η μηχανή είναι άσχημη,εγώ μόνο ομορφη την βλέπω.) Ασε που επειδή είναι μοναδική με κοιτάνε όλοι στο δρόμο σαν να βλέπουνε ενα ολοκάιρνουργιο μοντέλο. Έχω ερωτευτεί τον ήχο της, την κορμοστασιά της, την μυρωδιά της, την απαλότητα της....
Α αγοράσαμε και σπίτι σημερα με την κοπέλα μου(ε να έχω και μεγάλο κλειστό γκαράζ να βάλω την ζουζού μου) και είναι και αυτή χαρούμενη. Το μόνο που δεν έχουμε πια είναι λεφτά χιχιχιχιχχι
Αντε να δούμε πως θα βγάλουμε τον μήνα με 200?..Αλλά άν έχεις τέτοια μηχανή δεν πειράζει ας πεινάσεις λίγο μωρέ..

Respect
12/02/2007, 18:29
Εύγε doctora!!!

:beer: :beer: :beer:

project.breeze
12/02/2007, 18:36
Άντε σιγά σιγά να ανεβαίνουμε όλοι κυβικά λέμε.Καλοτάξιδο το ζουζούνι σου και καλορίζικο το σπίτι σου:beer:

AFROPANTELOS
12/02/2007, 18:38
Nα την χαρης φιλε μου με πολα και ορθια χιλιομετρα .

Εξαλου το χρημα ειναι ενα μεσο για να κανουμε την ζωη μας καλυτερη , αν γινει αυτοσκοπος τοτε την γαμησαμε.:beer: :beer: :beer:

jimmis77
12/02/2007, 18:41
καλοταξιδη:wave2: :beer:

tifoefs
12/02/2007, 18:59
Καλοταξιδη και μυρωδατη !

:beer: :beer: :D :D :D

GIXXERAKIAS
12/02/2007, 19:06
Καλοταξιδι και καλοιστρωτη φιλε μου!

:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2:

SPORAKIAS
12/02/2007, 19:15
καλα και ασφαλη χλμ....:beer: :wave2: :beer:

DimChios
12/02/2007, 19:29
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:















ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΕΤΣΙ....



















ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΟΣ!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χωρίς παρεξήγηση έτσι?! :D

paramedic
12/02/2007, 19:53
Τι παρεξήγηση ρε φίλε αφού σαν τον ηλίθιο κάνω απο το πρωί. Η κοπέλα μου μιλάει για το σπίτι και εγώ κάθομαι και της λέω οτι έχει ωραίο ήχο η εξάτμιση και οτι η μηχανή είναι πιο γ@μάτη απο όσο περίμενα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .
Μόλις τώρα που έλεγε κατι για το δάνειο και της απαντώ: Μωρο μου είδες το κωλοφάναρο μοιάζει με λed!!! Ωραία συζήτηση κάνουμε έδώ...Ο καθένας με τον πόνο του.

AFTER
12/02/2007, 19:53
καλοριζικη :beer: :beer: :beer:


φωτο φωτο!!!!!!!!

DimChios
12/02/2007, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Τι παρεξήγηση ρε φίλε αφού σαν τον ηλίθιο κάνω απο το πρωί. Η κοπέλα μου μιλάει για το σπίτι και εγώ κάθομαι και της λέω οτι έχει ωραίο ήχο η εξάτμιση και οτι η μηχανή είναι πιο γ@μάτη απο όσο περίμενα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .
Μόλις τώρα που έλεγε κατι για το δάνειο και της απαντώ: Μωρο μου είδες το κωλοφάναρο μοιάζει με λed!!! Ωραία συζήτηση κάνουμε έδώ...Ο καθένας με τον πόνο του.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:


ΚΑΙ Γ@ΜΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ!!!

:beer: :beer: :beer:

DimChios
12/02/2007, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
καλοριζικη :beer: :beer: :beer:


φωτο φωτο!!!!!!!!



+750!!!

:D






Α, και άλλαξε το προφίλ σου! αναβαθμίστηκες! :lol: :lol:

el_hymador
12/02/2007, 20:16
Kαλοταξιδη ,υπεροχα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις:beer: :wave2:

α! και καλοριζικο το σπιτι:beer: :beer: :wave2:

..παντως αλαξανε οι εποχες...παλιοτερα για την γκρινια απο την αγορα νεας μηχανης , αρκουσε ενα απλο δωρακι , ενα γλυκολογο....κατι τις απλο ρε παιδι μου , για να μην φουρκιζονται που σε εχει ξελογιασει ''αλλη'' , εστω και διτροχη....

....αλλα τωρα ΣΠΙΤΙ???!!!

''Αγαπη μου πηρα καινουργιο μηχανακι , αλλα για να δεις οτι σε σκεφτομε και εσενα , σου αγορασα τα νησια Μπορα- Μπορα.....''

:lol:


αντε και παλι καλοταξιδη φιλε :beer: :wave2:

kostisthegreek
12/02/2007, 20:23
Καλορίζικα...και καλοτάξιδη!!!

:beer: :beer:

paramedic
12/02/2007, 20:26
Θα πάρω την ψηφιακή απο την κοπέλα μου και θα βγάλω φωτος παιδιά στις επόμενες ημέρες. Αυριο δουλεύω πρωι και νύχτα γαμώτο μου και μετά πάλι νύχτα:mad: .
Και η συζήτηση συνεχίζεται:
Μωρό μου πως θα ζητήσω λεφτά απο τους γονείς μου για προκαταβολή τα συμβόλαια(δεν έχουμε μία λέμε γιατι υπολογίζαμε να ψάξουμε για σπίτι τον άλλο μήνα ξανά και έδωσα όλες μου τις οικονομίες σήμερα. Και η μηχανή μου η άλλη θα πουληθεί λογικά κατα τον μάρτη για να παρουμε κάποια λεφτά. Βρήκαμε πολύ καλή προσφορά για σπίτι όμως οπότε δεν λέει να μην το κλείσουμε αύριο κιόλας)
Ναι μωρό μου καλά τα λές αλλά το γκάζι ήταν άλλη φάση παρόλο που μέχρι 4000 στροφές πήγα γιατι η kawasaki έτσι λέει στο manual.

makis206
12/02/2007, 21:41
Πάντα καλά να είσαι κι εσύ και η κοπέλα σου να τα γεύεστε μαζί !

:beer: :beer: :beer:

warlord
12/02/2007, 21:55
καλοταξιδη και παντα ορθιος,οσο για τα λεφτα.....




































μην δινεις σημασια:) :) :) :) :) :)

Fireball400
12/02/2007, 22:24
:a18: σου και για τα δύο,να τα χαίρεσαι!:wave2:

Lupo
12/02/2007, 22:36
Να 'στε καλά, να τα χαίρεστε!
:a18: :a51:
Μακάρι να σου μείνει αυτό το "ηλίθιο" χαμόγελο και να βγαίνει από την ψυχή σου, πάντα!


77531

adam_tsouk
12/02/2007, 22:52
καλοριζικα κ τα δυο...


:beer: :beer:

:wave2:

Xrider
12/02/2007, 23:16
ωραιος ο νεος!
ΜεΖες :wave2:

odt
12/02/2007, 23:21
Σπίτι, μηχανή...Άντε και γαμπρός να κάνουμε μπερν αουτ στο προαύλιο της εκκλησίας:beer: :beer:

H.A.Balafoutre
12/02/2007, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Kαλοταξιδη ,υπεροχα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις:beer: :wave2:

α! και καλοριζικο το σπιτι:beer: :beer: :wave2:

..παντως αλαξανε οι εποχες...παλιοτερα για την γκρινια απο την αγορα νεας μηχανης , αρκουσε ενα απλο δωρακι , ενα γλυκολογο....κατι τις απλο ρε παιδι μου , για να μην φουρκιζονται που σε εχει ξελογιασει ''αλλη'' , εστω και διτροχη....

....αλλα τωρα ΣΠΙΤΙ???!!!

''Αγαπη μου πηρα καινουργιο μηχανακι , αλλα για να δεις οτι σε σκεφτομε και εσενα , σου αγορασα τα νησια Μπορα- Μπορα.....''

:lol:


αντε και παλι καλοταξιδη φιλε :beer: :wave2:


Πόσο μα πόσο θα συμφωνήσω μαζί σου......anyway.......




Αγαπητέ καταλαβαίνω απόλυτα αυτό το χαμόγελο κι εύχομαι όλοι να αισθάνοτε το ίδιο καβαλώντας τη μηχανή τους.....αυτό το χαμόγελο δίνει απίστευτη ευεξία και δύναμη για τα άλλα δύσκολα στη ζωή.......άσε...............κι εγώ οσονούπω...........αλλά πραγματικά σου εύχομαι πολλά και καλά χιλιόμετρα με υγεία.:wave2:

choperxristos
12/02/2007, 23:25
καλοριζικα και τα δυο πολα και καλα χλμ :beer: :beer: :beer:

choperxristos
12/02/2007, 23:31
καλοριζικα και τα δυο πολα και καλα χλμ :beer: :beer: :beer:

gian_nykt
13/02/2007, 07:24
Kαλορίζικη, καλοτάξιδη με πολλά κι ασφαλή χιλιόμετρα και καλά να ευχαριστηθείτε το νέο σας σπίτι....όσο για τα λεφτά...καλά να στε να δουλεύετε, να υπάρχει κατανόηση και συμπαράσταση και σιγά σιγά θα λυθούν όλα!!

symvoulos
13/02/2007, 07:53
να ειστε καλα να χαμογελατε και να χαιρεστε τα καινουργια σας αποκτηματα...
:beer:
...και προσεχε οταν σου πει ξανα η κοπελία σου οκ για μηχανη μην ενωει να
συνοδευετε απο εξοχικο:rotflmao:

DrIoannis
13/02/2007, 08:06
Καλά στην ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ.Πήρα τo Κ6 GSXR και σχεδόν ταυτόχρονα νοίκιασα και σπίτι με την κοπέλα μου.Μου λέει για κουρτίνες και κομοδίνα και της λέω ότι θέλω χώρο να πλύνω την μηχανή.Συνεννόηση μπουζούκι:D

villy
13/02/2007, 08:13
Kαλοριζικα και τα δυο!!!

:beer: :beer: :beer:

project.breeze
13/02/2007, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Καλά στην ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ.Πήρα τo Κ6 GSXR και σχεδόν ταυτόχρονα νοίκιασα και σπίτι με την κοπέλα μου.Μου λέει για κουρτίνες και κομοδίνα και της λέω ότι θέλω χώρο να πλύνω την μηχανή.Συνεννόηση μπουζούκι:D



Συνεννόηση σουζούκι θα έλεγα... :lol:

cityfly
13/02/2007, 09:01
καλοτάξιδη η μηχανή
και καλοστέργιωτο το σπίτι


:beer: :beer: :beer: :beer:

MikeG
13/02/2007, 09:10
Φίλε μου να χαίρεσε πάντα τη μηχανή σου, αγρατζούνιστη και επίσης να χαίρεσαι & τη καινούρια σας φωλίτσα...:D

:beer: :beer:

TROOPER
13/02/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Χαμογελάω σαν βλάκας ....
απο το πρωι είμαι σε μια διαρκή φάση εσωτερικού και εξωτερικού χαμόγελου...
Την πήρα παιδιά και είναι κούκλα...Τι πήρα? Ζ750S.... (Απορώ που βλέπανε όλοι οτι η μηχανή είναι άσχημη,εγώ μόνο ομορφη την βλέπω.) Ασε που επειδή είναι μοναδική με κοιτάνε όλοι στο δρόμο σαν να βλέπουνε ενα ολοκάιρνουργιο μοντέλο. Έχω ερωτευτεί τον ήχο της, την κορμοστασιά της, την μυρωδιά της, την απαλότητα της....
Α αγοράσαμε και σπίτι σημερα με την κοπέλα μου(ε να έχω και μεγάλο κλειστό γκαράζ να βάλω την ζουζού μου) και είναι και αυτή χαρούμενη. Το μόνο που δεν έχουμε πια είναι λεφτά χιχιχιχιχχι
Αντε να δούμε πως θα βγάλουμε τον μήνα με 200?..Αλλά άν έχεις τέτοια μηχανή δεν πειράζει ας πεινάσεις λίγο μωρέ..

αν και Ζ ...:sick:

καλοριζικο, καλοταξιδο, παντα ορθιος και επειδη εκανες ολες τις κινησεις μαζι.....

:a18: :a20: :a19:

Aggelos_SV
13/02/2007, 18:56
Μεγειες μεγειες!!!:) :beer:

Να μας καλεσεις στο γαμο!! (Ελπιζω να εχει και ΦΑΙ μετα ε?:winka: :lol: )


Και να θυμασαι οτι ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ:wave2:

paramedic
13/02/2007, 19:09
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές. Πραγματικά αυτές οι μέρες είναι ημέρες χαρά για μένα μετά απο μια δύσκολη περίοδο προσωπική και επαγγελματική. Όλα πάνε πολύ καλύτερα στη ζωή μου επιτέλους...
Πριν λίγες μέρες βγήκαν και τα οριστικά αποτελέσματα μιας προκύρηξης και διορίστηκα στο ΚΑΤ-(μη τυχόν σας δώ εκει ΠΟΤΕ)και σε λίγο καιρό αφήνω τον ιδωτικό τομέα και γίνομαι ΔΗΜΟΣΙΟΣ Υπάλληλος(μην ακούω οτι θα κάθομαι γιατι στον τομέα μου ΔΕΝ έχει καθησιό αλλιώς πεθαίνει κόσμος) και πραγματικά αρχίζω να ανεβαίνω.
Ας τα αφήσουμε αυτά όμως. Πήρα μηχανή δεν ξέρω αν σας το είπα....:rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: για όλους....!!!!

tassosrr
13/02/2007, 19:15
re file den exo idea poios eisai...den se ksero alla mono kai mono me auta pou egrapses
me ekanes kai xarika gia sena!!
na se panta kala stin kainourgia sou folia kai na xairsese tin kainourgia sou agapi(z)
panta orthios kai pola kala xiliometra!!!!
:beer: :wave2:

DimChios
13/02/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
re file den exo idea poios eisai...den se ksero alla mono kai mono me auta pou egrapses
me ekanes kai xarika gia sena!!





Εχω γράψει και παραπάνω σχετικά, όμως διαβάζοντας και πάλι όσα είπε το παληκάρι ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ μου ήρθε κι εμένα να γράψω!!!

+1000 λοιπον!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

vangelis 64
13/02/2007, 20:04
Καλοτάξιδος!!!

Να το χαίρεσαι το μωρό!


Αντε και στα δικά μας ! :beer:

lampros_fazer
15/02/2007, 02:36
Nα χαμογελάς έτσι κάθε μέρα..!

Καλορίζικο,καλοτάξιδο & αγρατσούνιστο..

Κι όσο για τον υπόλοιπο μήνα...φακές και φασολάδα..

:rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

ronin1
15/02/2007, 06:36
να σαι καλα να τη χαιρεσαι....παντα ορθιοι..:beer:

Big_mama21
16/02/2007, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Αντε να δούμε πως θα βγάλουμε τον μήνα με 200?..Αλλά άν έχεις τέτοια μηχανή δεν πειράζει ας πεινάσεις λίγο μωρέ.. [/B]

:winka: :winka: σωστός.......

ΙΠΠΕΑΣ
17/02/2007, 10:14
Καλοτάξιδη και καλορίζικο αντίστοιχα ! :D :beer:

Ταξιδευτής
17/02/2007, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αν και Ζ ...:sick:




:a29: Nαι, αλλα το Ζ εχει κλεισει κατι σπιτακια ΝΑ κατα καιρους! :a43:

Μεγεια Δοκτορα και καλοταξιδη να ειναι η κουκλα σου! Παντα ορθιοι!

Υ.Γ. Τρομερο αυτο το συναισθημα, ε; Να την βλεπεις ακομα και στον υπνο σου...