PDA

View Full Version : Help ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΠΑΠΑΚΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ



athas62
12/02/2007, 20:47
HELP ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΠΑΠΑΚΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ , ΓΙΑΠΟΝΕΖΙΚΟ - ΚΟΡΕΑΤΙΚΟ - ΚΙΝΕΖΙΚΟ ????

fantacid
12/02/2007, 20:50
honda!

el_hymador
12/02/2007, 20:58
modenas.

kalant
12/02/2007, 21:02
kawasaki...

ο επομενος ας πει yamaha να δεσει...

kalesin
12/02/2007, 21:06
Ασε τους να λενε τους αχρηστους...



Yamaha να παρεις...


:smokin:

fantacid
12/02/2007, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Ασε τους να λενε τους αχρηστους...



Yamaha να παρεις...


:smokin:

βλεπω παρασερνεσαι απο τους ανωθεν!!


:lol:

kalesin
12/02/2007, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
βλεπω παρασερνεσαι απο τους ανωθεν!!


:lol:


σσσσσσσσσσ




ακολουθω ανωθεν εντολες...


:rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
12/02/2007, 21:11
Δύο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35322) παπιά θα πάρεις..;; :look: :lol:

kalesin
12/02/2007, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Δύο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35322) παπιά θα πάρεις..;; :look: :lol:


εσενα τι σε νοιαζει παλιοταριφα;


εχει μεγαλη λιμνη το παιδι...


:ninja:

athas62
12/02/2007, 21:22
:cool: ΜΑΓΚΕΣ ΣΟΡΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ .
ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ
ΕΓΩ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ ΠΡΟ 15ετιας.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΤΕ , ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΟΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 2000?
ΓΙΑ ΠΑΠΙΑ "MODE IN JAPAN" ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΙΣΙΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ,
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ "MADE IN CHINA" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ KAI ORIGINAL .

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΠΑΠΙΑ ΠΕΚΙΝΟΥ ΜΕ ΑΝΝΑΝΑ !!! :dizzy:

kalesin
12/02/2007, 21:33
χωρις πλακα τωρα, προσπαθησε να αποφυγεις τα κινεζικα παπια που δινονται απο αλυσιδες σουπερ μαρκετ. Αν κ δεν εχω ιδια πειρα, δεν εχουν ακουστει κ τα καλυτερα, ενω υπαρχουν κ εδω μεσα αρκετα θεματα με παραπονα.

απο εκει κ περα, ο καθενας θα σου πει το δικο του, αναλογα σε ποια ομαδα ανηκει.

Προσωπικη μου εκτιμηση.. ολα τα "επωνυμα" ειναι σε καλη μοιρα, υπαρχουν ανθρωποι που ξερουν να τα φτιαξουν αν τυχον παθουν κατι, υπαρχουν ανταλλακτικα κτλ, ενω αμα βαλεις μια φωνη εδω μεσα θα βρεθουν παρα πολλοι που εχουν καποιο απο αυτα για να σε βοηθησουν.

Ακολουθηστε την τσεπη σας κ την αισθητικη σας, ριξτε μια καλη ματια στις προταιρεοτητες σας να εισαστε σιγουροι τι θελετε να παρετε κ καλες βολτες.

Αν το ταβανι σας παντως ειναι τα 2000, τοτε μην το εξαντλησετε γιατι θα χρειαστει κ προστατευτικος εξοπλισμος [στην περιπτωση που δεν υπαρχει η χρειαζεται ανανεωση/συμπληρωμα]




Ααααααααα κ κατι αλλο, μην ακους κ μη μασας απο τα "1 χρονο εγγυηση" κ αηδιες που σου λενε. Τα παντα εχουν 2 χρονια εγγυηση κ μαλιστα για την εγγυηση ειναι υποχρεως ο πωλητης. Οτι αλλο σου πουνε ειναι ψευτες.




:wave2:

oiko1979
12/02/2007, 22:12
ΕΧΟΝΤΑΣ INNOVA ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ...

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ INNOVA ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ....

ΠΡΟΣ MODENAS NA ΣΤΡΑΦΕΙΣ...

:wave2: :wave2: :wave2:

MG
12/02/2007, 23:37
φιλε μου με σειρα προταιρεοτητας


YAMAHA CRYPTON

MODENAS

INNOVA

KAWASAKI

ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΜΟΝΟ LIFAN. ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ "ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ" ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ.

ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ DESIGN ΠΑΡΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ GLX. EINAI ΦΤΗΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ;)

:wave2:

Davelis
13/02/2007, 04:35
μαρκα μ εκαψες

gcrook
13/02/2007, 05:08
Καταρχας ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!
Κατα δευτερον καλημερα.
Κατα τριτον οποιοδηποτε νεο, επωνυμο, γιαπωνεζικο,(φερεγυο καθαρο και εχεμυθο) , παπι και να παρεις δεν θα βγεις χαμενος.
Ρισκαρε εν ολιγοις μεταξυ αυτων που σου ειπαντα παιδια παραπανω.
Και αυτο μεσα στο παιχνιδι ειναι.


Αντε να σου πω και εγω τι θα επαιρνα τωρα.
Μεταξυ των innova,modenas2,kristar,crypton και kaze-r δεν θα επαιρνα κανενα απο αυτα!
Μαλλον το Suzuki shogun.
Η κανα μεταχειρισμενο FX125 αν εβρισκα ακομα σε καλη κατασταση μοντελο 2002 μονο!




























Καλα αντε και ισως το modenas:wave2:

makis206
13/02/2007, 07:29
Στα υπόψιν οτι μέχρι το Πάσχα (λογικά) θα κάνει την εμφάνισή του και το καινούργιο Innova 125 με ψεκασμό !:winka:

catmaster
13/02/2007, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καταρχας ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!
Κατα δευτερον καλημερα.
Κατα τριτον οποιοδηποτε νεο, επωνυμο, γιαπωνεζικο,(φερεγυο καθαρο και εχεμυθο) , παπι και να παρεις δεν θα βγεις χαμενος.
Ρισκαρε εν ολιγοις μεταξυ αυτων που σου ειπαντα παιδια παραπανω.
Και αυτο μεσα στο παιχνιδι ειναι.


Αντε να σου πω και εγω τι θα επαιρνα τωρα.
Μεταξυ των innova,modenas2,kristar,crypton και kaze-r δεν θα επαιρνα κανενα απο αυτα!
Μαλλον το Suzuki shogun.
Η κανα μεταχειρισμενο FX125 αν εβρισκα ακομα σε καλη κατασταση μοντελο 2002 μονο!

Καλα αντε και ισως το modenas:wave2:

+1 Για gcrook.. (Ρε πούστη μου χτες τα λέγαμε για τα παπιά..:look: δε λέγαμε τα νούμερα του τζόκερ καλύτερα?:alien: :alien: )

Suzuki Shogun R- σκυλί δαγκωτό..

Suzuki FX125 μόνο αν βρείς κανα χαρτί...(δύσκολο δεν τα πουλάει κανένας πλέον τα έμαθαν ότι είναι αθάνατα --ΑΚΟΥΣ ΚΡΟΥΚΗ???)

Μodenas το Kriss II σκυλί και αυτό , όλοι οι κουριεράδες αυτό σκίζουν όλη μέρα..



ΑΠΟΦΥΓΕ INNOVA κατά τη ταπεινή μου άποψη..


:wave2:

idi
13/02/2007, 10:12
ακου τον gcrook κανει εκατονταδες χιλιαδες χλμ με παπια απο ολες τις μαρκες λογο εργασιας και ξερει!

+1

TROOPER
13/02/2007, 12:58
+1 σε modenas, gcrook, catmaster

:wave2: