PDA

View Full Version : Μια διαφορετικη...



SPORAKIAS
12/02/2007, 23:17
βολτα....

ελεγα να ποσταρω για βολτα με τη μηχανη αλλα με επιασε η νοσταλγια για το χιονι....:D

βλεπετε ο καιρος που πηγα για σνοουμπορντ ειναι πολυ περισσοτερος απο την τελευταια βολτα με τη μηχανη...:(

λοιπον αν ολα πανε καλα και ειναι ανοιχτο το χιονοδρομικο του παρανασου την κυριακη πρωι-πρωι με βλεπω να ανηφοριζω....

κανεις αλλος..??

αλλο ενα ατομο με σανιδι μπορω να παρω...βλεπετε τα βαζω στο πισω καθισμα γιατι δεν εχω παρει ακομα σχαρα.... :cry:

αντε να παμε για καμια κατεβασια....:beer: :winka: :beer:


77536

kost rider
13/02/2007, 03:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
βολτα....

ελεγα να ποσταρω για βολτα με τη μηχανη αλλα με επιασε η νοσταλγια για το χιονι....:D

βλεπετε ο καιρος που πηγα για σνοουμπορντ ειναι πολυ περισσοτερος απο την τελευταια βολτα με τη μηχανη...:(

λοιπον αν ολα πανε καλα και ειναι ανοιχτο το χιονοδρομικο του παρανασου την κυριακη πρωι-πρωι με βλεπω να ανηφοριζω....

κανεις αλλος..??

αλλο ενα ατομο με σανιδι μπορω να παρω...βλεπετε τα βαζω στο πισω καθισμα γιατι δεν εχω παρει ακομα σχαρα.... :cry:

αντε να παμε για καμια κατεβασια....:beer: :winka: :beer:
δεν παιζει τιποτα αρχηγε.μπηκα snowreport και εχει χωμα σε μερικες πιστες.εχω την σανιδα και με κοιταει παραπονεμενη γιατι μαλλον νιωθει πως παμε για του χρονου..:sad:

SPORAKIAS
17/02/2007, 11:50
εχει ριξει τον πατο του.....:a30: :a46: :a54: :beer:

αυριο πρωι-πρωι εχουμε αναχωρηση.....

αντε και καλες μας κατεβασιες....:smokin:


78540