PDA

View Full Version : Remus 40% discount



Nrgman
15/02/2007, 08:44
Ρε παιδιά έχω ακόμα την έκπτωση απο την remus . Μιας και στο δικό μου δεν υπάρχει τίποτα να βάλω.:rolleyes: Χάθηκε να είναι εκπτωση για λάστιχα
:(

Υπάρχει κανείς να κάνουμε κανένα deal?

alximistis
15/02/2007, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nrgman
Ρε παιδιά έχω ακόμα την έκπτωση απο την remus . Μιας και στο δικό μου δεν υπάρχει τίποτα να βάλω.:rolleyes: Χάθηκε να είναι εκπτωση για λάστιχα
:(

Υπάρχει κανείς να κάνουμε κανένα deal?


όχι ρε φίλε. Τώρα το λες;;;;;;
Την έβαλα τη ρημάδα!

Cpt. Haddock
15/02/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
όχι ρε φίλε. Τώρα το λες;;;;;;
Την έβαλα τη ρημάδα!

με τάπα ή άνευ;

:look:

gcrook
15/02/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
όχι ρε φίλε. Τώρα το λες;;;;;;
Την έβαλα τη ρημάδα!

Ποτε την εβαλες ρε;
Πες μου για να σΕ πω.

alximistis
15/02/2007, 13:59
Ένας ένας να προλάβω.
Σήμετρα πέρασα από το συνεργείο και την... είδα.
Τιτάνιο η revolution. Φορεμένη κανονικά πάνω.
Τώρα για την τάπα Ηλία μου ο Γιώργος ο μηχανικός μου θέλει χωρίς τάπα. Μου είπε ότι γύρω στις 4.500 στροφές θα ακούγεται για τα καλά.
Αλλά εγώ λέω με τάπα. Μην μου πρήξει τα ούμπαλα στα ταξίδια αλλά και να αποφύγουμε κανά δυσάρεστο, καμιά κλήση για υπερβολικό θόρυβο.

Cpt. Haddock
15/02/2007, 14:03
Στελάρα...

Χωρις ταπα ξεχνάς το ταξίδι

Και πολύ φασαρία θα κάνει για όλους τους υπόλοιπους και θα τσιμπας κλησεις εδώ κι εκεί

:smokin:

alximistis
15/02/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Στελάρα...

Χωρις ταπα ξεχνάς το ταξίδι

Και πολύ φασαρία θα κάνει για όλους τους υπόλοιπους και θα τσιμπας κλησεις εδώ κι εκεί

:smokin:


Αυτό λέω κι εγώ φίλε μου.
Στο κάτω κάτω ε οκ είμεθα και... μιας ηλικίας. Δεν είμαστε για ξετάπωτα τώρα!

Λεωνίδας
15/02/2007, 14:34
ρε χάλιες
είχε βάλει ο crook (βαριέμαι να ψάχνω) ένα thread με τίτλο "πλερώκω" ή κάπως έτσι
λέω να πάρει την έκπτωση του Νrgman και πετιέται ο χάλιας ο nickmonstro και λέει για το χρέπι του...

τεσπα συνεννοηθείτε μόνοι σας δε σας αντέχω :lol: :lol:

nickmonstro
15/02/2007, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ρε χάλιες
είχε βάλει ο crook (βαριέμαι να ψάχνω) ένα thread με τίτλο "πλερώκω" ή κάπως έτσι
λέω να πάρει την έκπτωση του Νrgman και πετιέται ο χάλιας ο nickmonstro και λέει για το χρέπι του...

τεσπα συνεννοηθείτε μόνοι σας δε σας αντέχω :lol: :lol: Eσυ τι ανακατευεσαι ρε αρχιχαλια??????:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
15/02/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ρε χάλιες
είχε βάλει ο crook (βαριέμαι να ψάχνω) ένα thread με τίτλο "πλερώκω" ή κάπως έτσι
λέω να πάρει την έκπτωση του Νrgman και πετιέται ο χάλιας ο nickmonstro και λέει για το χρέπι του...

τεσπα συνεννοηθείτε μόνοι σας δε σας αντέχω :lol: :lol:

Ειδες να πουμε;:rotflmao:

Λεωνίδας
16/02/2007, 09:01
ανταλλάσσεται έκπτωση 40% για Remus με δωροεπιταγή στα Jumbo bebe :rotflmao: :rotflmao:

Nrgman
16/02/2007, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ανταλλάσσεται έκπτωση 40% για Remus με δωροεπιταγή στα Jumbo bebe :rotflmao: :rotflmao:


Ασε ρε κράτα την δωροεπιταγή να πάρεις βοηθητικές ρόδες . Εχω δει κάτι πολύ καλες .. Θα του πηγαίνουν τέλεια του cbf. :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:wave2:

Λεωνίδας
16/02/2007, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nrgman
Ασε ρε κράτα την δωροεπιταγή να πάρεις βοηθητικές ρόδες . Εχω δει κάτι πολύ καλες .. Θα του πηγαίνουν τέλεια του cbf. :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:wave2: :mad: :mad: :mad: άντε ρε κουλάτζα με το χρέπι σου θα μας πεις για τα CBF

:lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
16/02/2007, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αλλά εγώ λέω με τάπα. Μην μου πρήξει τα ούμπαλα στα ταξίδια αλλά και να αποφύγουμε κανά δυσάρεστο, καμιά κλήση για υπερβολικό θόρυβο.
Ρε Στέλιο στη Revolution η τάπα είναι προσθαφαιρούμενη..

Nrgman
03/03/2007, 22:37
Ρε παιδιά η έκπτωση είναι μέχρι το πάσχα. Την θέλει κανεις?

TSIV
04/03/2007, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αυτό λέω κι εγώ φίλε μου.
Στο κάτω κάτω ε οκ είμεθα και... μιας ηλικίας. Δεν είμαστε για ξετάπωτα τώρα!

+1000000

Nostra
05/03/2007, 13:32
Αν η έκπτωση είναι μέχρι το Πάσχα τότε συζητάω κι εγώ το ενδεχόμενο να δοθεί/πουληθεί η κάρτα που κέρδισε η +odigos στην πίτα... REMUS με έκπτωση 40%...


:wave2: :wave2:

LINA
05/03/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Αν η έκπτωση είναι μέχρι το Πάσχα τότε συζητάω κι εγώ το ενδεχόμενο να δοθεί/πουληθεί η κάρτα που κέρδισε η +odigos στην πίτα... REMUS με έκπτωση 40%...


:wave2: :wave2:


Αντε να παρω και γω σειρα !!! αλλη μια καρτα για REMUS με εκπτωση 40% παλικαρια , τη θελει κανεις ??? :smokin:

jimr1
05/03/2007, 14:01
poso tin poulas file

Nrgman
05/03/2007, 14:05
Nostra δεν θα την έβαζες στο cbf?


Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Αν η έκπτωση είναι μέχρι το Πάσχα τότε συζητάω κι εγώ το ενδεχόμενο να δοθεί/πουληθεί η κάρτα που κέρδισε η +odigos στην πίτα... REMUS με έκπτωση 40%...


:wave2: :wave2:

jimr1
05/03/2007, 14:20
oxi se ri.

Nostra
05/03/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nrgman
Nostra δεν θα την έβαζες στο cbf?


ναι...έτσι σκεφτόμουνα...αλλά τελικά ξεχνόπουτσες....


no money, no honey... :wave2: :wave2:


όποιος θέλει πληροφορίες με ΠΜ ...



:wave2: