PDA

View Full Version : ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ...



villy
16/02/2007, 13:20
Αγαπητoi Mods, Admins και δεν ξέρω εγώ τι άλλο...

1) Αν το Forum θέλετε να ασχολείται μόνο με μηχανές ΚΟΨΤΕ τις γενικές.

Κάθε λίγο και λιγάκι όλο και κάποια ιστορία θα υπάρξει. Σε κάποιους δεν αρέσει το ένα θέμα και την λένε στους αλλους, κάποιοι που έχουν προνόμια σε κάποιους άλλους και τούμπαλιν.

και

2) Δεν είναι κακό ούτε πρόστυχο να μπαίνουν αισθησιακές φώτο με γυναίκες, με γυναίκες και μηχανές (ΔΕΝ εννοώ πορνό), καθώς μεγάλοι είμαστε και μπορούμε να επιλέγουμε. Φτίαξτε λοιπόν στις ΓΕΝΙΚΕΣ μία υποκατηγορία με το όνομα πχ: ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ή ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ή οτιδήποτε άλλο και θα είναι όλοι ήσυχοι. Οσοι θέλουν να βάζουν φώτο θα την βάζουν εκεί και όποιος θέλει να βλέπει θα πηγαίνει εκεί.


Καθόλου ντόμπρος δεν είναι ο σεμνοτυφισμός! Από την μία να χλευάζουμε και να περιφρονούμε και από την άλλη μόλις εμφανίζεται ένα thread με πικάντικο περιεχόμενο πχ "Τί κινητό να πάρω στην πισίνα" και δεκάδες άλλα, να γίνεται χαμός στην αναγνωσιμότητα και στις απαντήσεις!



Φιλικά Βασίλης!

DUKASII
16/02/2007, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy




Φιλικά Βασίλης!



ΡΕ ΑΓΑΜΗΣΟΥ..:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
16/02/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Φτίαξτε λοιπόν στις ΓΕΝΙΚΕΣ μία υποκατηγορία με το όνομα πχ: ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ή ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ή οτιδήποτε άλλο και θα είναι όλοι ήσυχοι.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι λες ρε;

μήπως να φτιάξουμε και υποκατηγορία για κηπουρική;

άλλη μία για γλυπτική και καλές τέχνες;

άλλη μία για μαγειρική;

άλλη μία για τυχερά παιχνίδια;


ορε δεν πάτε καλά ρε σεις...

:wacko:

OldMan
16/02/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΡΕ ΑΓΑΜΗΣΟΥ..:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
Φιλικά ή σκέτα ??? :confused:

Julius
16/02/2007, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Αγαπητoi Mods, Admins και δεν ξέρω εγώ τι άλλο...


Φιλικά Βασίλης!


parakalo gia tsontes einai tiga to web, to aisthisiako klp einai paparies kai eksartate pos to vlepei o kathenas


edo loipon einai moto.gr alla epidi den eimaste monoxnotoi kai kompleksikoi (oxi oloi toylaxiston) milame genikotera gia diafora themata alla to "Adult" yliko apagoreyetai giati to site einai eleythero se prosvasi apo olo ton kosmo


tora tha kanoume sizitisi gia to ti theoreite aisthisiako kai ean tha eprepe na mpenoune koloi sto forum h' na ftiaksoume subforum.... "fate matia psaria"????


IMMMAAAARTOOOOOONNNNN






:wave2:

sniper
16/02/2007, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
...

edo loipon einai moto.gr alla epidi den eimaste monoxnotoi kai kompleksikoi (oxi oloi otylaxiston)

........

Ωπα baby (by hornet) μίλα μου πρόστυχα !!! :lol:

afrotwin
16/02/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Αγαπητoi Mods, Admins και δεν ξέρω εγώ τι άλλο...

1) Αν το Forum θέλετε να ασχολείται μόνο με μηχανές ΚΟΨΤΕ τις γενικές.

Κάθε λίγο και λιγάκι όλο και κάποια ιστορία θα υπάρξει. Σε κάποιους δεν αρέσει το ένα θέμα και την λένε στους αλλους, κάποιοι που έχουν προνόμια σε κάποιους άλλους και τούμπαλιν.

και

2) Δεν είναι κακό ούτε πρόστυχο να μπαίνουν αισθησιακές φώτο με γυναίκες, με γυναίκες και μηχανές (ΔΕΝ εννοώ πορνό), καθώς μεγάλοι είμαστε και μπορούμε να επιλέγουμε. Φτίαξτε λοιπόν στις ΓΕΝΙΚΕΣ μία υποκατηγορία με το όνομα πχ: ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ή ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ή οτιδήποτε άλλο και θα είναι όλοι ήσυχοι. Οσοι θέλουν να βάζουν φώτο θα την βάζουν εκεί και όποιος θέλει να βλέπει θα πηγαίνει εκεί.


Καθόλου ντόμπρος δεν είναι ο σεμνοτυφισμός! Από την μία να χλευάζουμε και να περιφρονούμε και από την άλλη μόλις εμφανίζεται ένα thread με πικάντικο περιεχόμενο πχ "Τί κινητό να πάρω στην πισίνα" και δεκάδες άλλα, να γίνεται χαμός στην αναγνωσιμότητα και στις απαντήσεις!



Φιλικά Βασίλης!

mipos 8es na sou dosoume prosvasi ston skoupidoteneke na mpenis mono eki na apolamvanis oli tin savoura na min sou lipi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

villy
16/02/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
parakalo gia tsontes einai tiga to web, to aisthisiako klp einai paparies kai eksartate pos to vlepei o kathenas


edo loipon einai moto.gr alla epidi den eimaste monoxnotoi kai kompleksikoi (oxi oloi toylaxiston) milame genikotera gia diafora themata alla to "Adult" yliko apagoreyetai giati to site einai eleythero se prosvasi apo olo ton kosmo


tora tha kanoume sizitisi gia to ti theoreite aisthisiako kai ean tha eprepe na mpenoune koloi sto forum h' na ftiaksoume subforum.... "fate matia psaria"????


IMMMAAAARTOOOOOONNNNN

:wave2:


Για το θέμα του αισθησιακού δεν θα επιμείνω. Ότι είπα το είπα παραπάνω.

Εγώ γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν ένα θέμα δεν αφορά μοτοσυκλέτες και δεν αρέσει σε μερικούς πέφτουν να φάνε τον δημιουργό του;

Ενα από τα πάμπολα παραδείγματα είναι η ΘΕΑ... :confused: :confused: :confused:

afrotwin
16/02/2007, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Για το θέμα του αισθησιακού δεν θα επιμείνω. Ότι είπα το είπα παραπάνω.

Εγώ γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν ένα θέμα δεν αφορά μοτοσυκλέτες και δεν αρέσει σε μερικούς πέφτουν να φάνε τον δημιουργό του;

Ενα από τα πάμπολα παραδείγματα είναι η ΘΕΑ... :confused: :confused: :confused:

Εγώ γιατί

giati etsi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

na ise sigouros oti afto to forum iper anektiko
den xriazete na kanoume kataxrisi
i na min exoume katanoisi

ke an avrio gini ena post me skilakia
ela na mas simvoulepsis ti na kanoume
:rotflmao: :rotflmao:

Julius
16/02/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Για το θέμα του αισθησιακού δεν θα επιμείνω. Ότι είπα το είπα παραπάνω.

Εγώ γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν ένα θέμα δεν αφορά μοτοσυκλέτες και δεν αρέσει σε μερικούς πέφτουν να φάνε τον δημιουργό του;

Ενα από τα πάμπολα παραδείγματα είναι η ΘΕΑ... :confused: :confused: :confused:

ego den mporo na apantiso giati den thn parakoloythisa thn "Thia"


parola ayta eleythero vima einai to site..... synithos den symfonoune oloi me thn apopsi ton admin opote toys kovoume :rotflmao: :rotflmao:




kai epistrefo sthn sovarotita (gia ligo omos) kai sou apantao oti poly kraygalea themata..... krazonte apo diaforous auto simenei eleythero vima





:wave2:

ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
16/02/2007, 13:51
ΠΡΟΣ LINA ΚΑΙ VILLY.


Δυστηχως δεν μπορεις να ξερεις τι μπορει να βαλει ο καθενας και αν θα ξεφυγει τελικα η συζητηση και η εικονες, μπορει εγω και αλλοι πολλοι να μην το κανουμε, ενας αρκει για να γινει το forum σωβρακο, καταλαβαινω οτι ειναι μαλακια να κοβετε μια συζητηση που ανοιξε ο καθενας μας αλλα πιστευω οτι δεν ειναι προσωπικο, αυτο εχω καταλαβει οσο καιρο ειμαι στo forum τους mod δεν τους γνωριζω αλλα πιστευω οτι καλα κανανε, αν οντως τα αφηνανε θα λεγαμε ενταξει μορε, βαλε και κανα κωλο και κανα βυζι μεχρι και την ουρολαγνεια θα φταναμε. και δεν ειναι υπερβολικο φανταστειτε ποσα μελοι θ\ειμαστε και ποσοι δεν γνωριζομαστε.:beer: :smokin:

sniper
16/02/2007, 13:53
Προσωπικά δεν έχουμε με κανέναν. Ουτε με την ΛΙΝΑ ουτε με κανενα....

Εντάξει.... Ο Αφρο είναι μαλάκας αλλά τον αγαπάμε κι αυτόν :D

afrotwin
16/02/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Προσωπικά δεν έχουμε με κανέναν. Ουτε με την ΛΙΝΑ ουτε με κανενα....

Εντάξει.... Ο Αφρο είναι μαλάκας αλλά τον αγαπάμε κι αυτόν :D

ama se ksepatikosi o malakas 8a sou po ego gie tis gripis...
:rotflmao: :rotflmao:

den ftani pou anexome tin malakia sas ke tin metriotita sas
milate ki apo pano
:rotflmao: :rotflmao:

ke na fantastis oti esena se afina na mou paris ena mpoulkoume...:lol: :lol:

ante pidakia sou re:a57: :a43: :a17: :a14: :a12: :a9: :a5: :a55:

gcrook
16/02/2007, 14:00
Ναι πραγματι....
Μιλαμε τοσο πολυ για μοτοσυκλετες εδω μεσα, που ετσι και μπει μια φορα στο τοσο (κι αν) :rolleyes: , ασχετο θεμα, πεφτει ΟΛΟ το φορουμ πανω στον δημιουργο να τονε φαει (τον δημιουργο) :lol:

Οι διαμαχες εδω μεσα ειναι αμιγως μοτοσυκλετιστικες δηλαδη;
Α και τα ανεκδοτα...
Και οι αναζητησεις...
Καλα μην σου πω για τις γενικες..
Και για τα μοντελα...

Τι μας εμειναν τα ταξιδιωτικα..
Και οι βολτες...που δεν παει κανενας πια...

Οτι να'ναι και σημερα.:a022:

afrotwin
16/02/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι πραγματι....
Μιλαμε τοσο πολυ για μοτοσυκλετες εδω μεσα, που ετσι και μπει μια φορα στο τοσο (κι αν) :rolleyes: , ασχετο θεμα, πεφτει ΟΛΟ το φορουμ πανω στον δημιουργο να τονε φαει (τον δημιουργο) :lol:

Οι διαμαχες εδω μεσα ειναι αμιγως μοτοσυκλετιστικες δηλαδη;
Α και τα ανεκδοτα...
Και οι αναζητησεις...
Καλα μην σου πω για τις γενικες..
Και για τα μοντελα...

Τι μας εμειναν τα ταξιδιωτικα..
Και οι βολτες...που δεν παει κανενας πια...

Οτι να'ναι και σημερα.:a022:

lipon gikroukidi
skeftika....


ftikse ena CD me komatia pou goustaris na tzamarome
mirase to stous endiaferomenous na ta meletisoun spiti ta komatia ke na vre8oume ke kana dio fores ke imaste etimi re...

e?

LINA
16/02/2007, 14:06
ναι και γω ξερετε τι παρατηρησα ....... οτι μπορει πολυ ευκολα καποιος να μαμησει ενα ποστ οποιο κι αν ειναι το θεμα του απ τη στιγμη που το γουσταρει ή δε το γουσταρει . Βεβαια το συγκεκριμενο εκτος απο κωλους εγινε και ΚΩΛΟΣ εξαιτιας μερικων ατομων.

απ την αλλη κοψατε ενα ποστ το οποιο θα ηταν τελειο στις "Διαμαχες" καλυτερα να το στελνατε εκει ετσι ωστε να μπορουσαν να τσακωνονται ολοι ελευθερα και ωραια .

με μια τσοντο φωτογραφια λοιπον μπορει πολυ ευκολα ενα ποστ να εξαφανιστει κι ας ειχε τη μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα :beer: κατι που πρεπει να χουμε υποψη μας

να στε καλα και λεω να ανοιξω ενα ποστ στις ΓΕΝΙΚΕΣ για τους τετραποδους φιλους μας η πρεπει πρωτα να παρω εγκριση ??? :confused:

gcrook
16/02/2007, 14:10
Χμμμμμ:D

Εγω ελεγα να παμε πρωτα για ενα τζαμαρισμα ποτ πουρι να δουμε τι καπνο φουμαρουμε και αν κανουμε καλη παρεα.....γιατι ετσι βγαινει και το καλο τζαμαρισμα...

Να πιασει που λες καποιος καμια μπλουζια για ρυθμο,...και 2 να πετανε φρασακια..και μετα να γυρισει αυθορμητα σε funk....

Και μετα παμε για μπυριτσα τα κουβεντιαζουμε και βρισκουμε τι θα παιξουμε...
Αν και εμενα δεν μου αρεσει να παιζω κομματια αλλων οπως τα παιζουν και αυτοι.
Γουσταρω να τα διακορευω..
Να πιασουμε π.χ beatles και να νομιζουν οτι το εκτελουν oi red Hot Chilli Peppers ενα πραγμα.

Να βαλω λες Λεωνιδα ποστακι στις συναντησεις για τζαμαρισμα απο βδομαδα; (να κανουμε και σερβις στην κιθαρα τωρα που δεν μπορουμε στην μηχανη) .
Θα αναλαβεις εσυ να βρεις στουντιακι;
Ο χυμαδορος και ο Βαγγελης 64 καραψηνονται λεει.:smokin: :D :smokin:

sniper
16/02/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
......

Μάλλον κάτι άλλο εννοούσε ο Αφρος....

LINA
16/02/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πανε τα χρονια βεβαια που κοιμομουνα παρεουλα (σχεδον) με την Fender μου.

Χαλασαν και τα χερια αλλα δοξα σοι ο θεος και τον ρυθμο μας τον κραταμε, και τις μπλουζιες μας παιζουμε ενιοτε, βαραμε και κανα σολο, και αμα λαχει σκοτωνουμε και κανα Hendriko:D

Δεν υπαρχει πια χρονος για μπαντα, (με την αυστηρη εννοια του ορου), αλλα αν υπαρχει καποιος κιθαριστας,μπασιστας,ντραμερ, πιανιστας, πουλοφωνιστας και ουτω καθ'εξης, να κανονισουμε να παμε να ριξουμε κανα τζαμαρισμα.

Μουσικη οτι γουσταρετε απο rock,metal κτλ, αλλα ειμαι πιο πολυ του funk,στακατο παιξιματακι και τετοια ωραια.

Χμμμ...μυριζομαι κραξιμο και spam μπολικο:beer:

ναι βρε κρουκι εχεις δικιο μονο για μοτοσυκλετες δε μιλαμε εδω μεσα :sad:


78481

gcrook
16/02/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μάλλον κάτι άλλο εννοούσε ο Αφρος....

Ναι...
Αλλα....
Και εγω κατι αλλο εννοουσα στο προηγουμενο ποστ.....

sniper
16/02/2007, 14:15
Ωραια λοιπον....



Από εδώ και μπρος όποιο ποστ δεν εχει να κάνει με μηχανή θα το κοβουμε....

Κάναμε την τρίχα τριχιά..... :mad:

nktR
16/02/2007, 14:16
προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να μας αρέσει η αλήθεια όσο πικρή και να είναι.

Επίσης να αναγνωρίζουμε τα λάθη μας και να ζητάμε συγνώμη (γινόμαστε καλύτεροι άνθρωποι μέσα από αυτό)

και να φτιάξει ο καιρός να πάμε καμμιά βόλτα να ξελαμπικάρουμε :sun:

όσο για Tσοντοsite κλπ (πολύ απλά εάν μας έκφραζαν θα είμασταν εκεί και όχι εδώ).

τώρα εάν μπεί κάτι έξυπνο, συμφωνώ με το villy να παίξει

ούτε πεινασμένοι είμαστε

ούτε σοβαροφανείς να κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας
και να μην συμμετέχουμε σε οτιδήποτε.


άλλωστε στη ζωή όλα παίζουν σοβαρές συζητήσεις - προβληματισμοί - λύσεις σε μοτοσυκλετιστές - ανθρώπινα - καλά - κακά κλπ (ΟΧΙ ΠΟΡΝΟ , ΔΙΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΚΛΠ) και πρέπει να το αντιμετωπίζουμε ανάλογα.

περιμένοντας να στεγνώσει :sun:

bartlal
16/02/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
αυτο εχω καταλαβει οσο καιρο ειμαι στo forum τους mod δεν τους γνωριζω αλλα πιστευω οτι καλα κανανε, αν οντως τα αφηνανε θα λεγαμε ενταξει μορε, βαλε και κανα κωλο και κανα βυζι μεχρι και την ουρολαγνεια θα φταναμε. και δεν ειναι υπερβολικο φανταστειτε ποσα μελοι θ\ειμαστε και ποσοι δεν γνωριζομαστε.:beer: :smokin:

καλα θα ηταν να σταματαγε το τρενο στην ουρολαγνεια.. παντα υπαρχει περισσοτερο, αλλα δεν το γραφω γιατι ΣΙΓΟΥΡΑ θα πεσουν καποιοι της 3ης ηλικιας απο Θεσνικη μερια, ασχολουντες με τεχνικα... :sad:


βασικα, ειναι ετσι οπως τα λες. αν δεν υπαρχει οριο, η παρειστικη συζητηση εκλαμβανεται διαφορετικα απο τον καθενα, και ξεφευγει πριν καλα καλα το καταλαβει ο καθενας... :(



:wave2:

afrotwin
16/02/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Χμμμμμ:D

Εγω ελεγα να παμε πρωτα για ενα τζαμαρισμα ποτ πουρι να δουμε τι καπνο φουμαρουμε και αν κανουμε καλη παρεα.....γιατι ετσι βγαινει και το καλο τζαμαρισμα...

Να πιασει που λες καποιος καμια μπλουζια για ρυθμο,...και 2 να πετανε φρασακια..και μετα να γυρισει αυθορμητα σε funk....

Και μετα παμε για μπυριτσα τα κουβεντιαζουμε και βρισκουμε τι θα παιξουμε...
Αν και εμενα δεν μου αρεσει να παιζω κομματια αλλων οπως τα παιζουν και αυτοι.
Γουσταρω να τα διακορευω..
Να πιασουμε π.χ beatles και να νομιζουν οτι το εκτελουν oi red Hot Chilli Peppers ενα πραγμα.

Να βαλω λες Λεωνιδα ποστακι στις συναντησεις για τζαμαρισμα απο βδομαδα; (να κανουμε και σερβις στην κιθαρα τωρα που δεν μπορουμε στην μηχανη) .
Θα αναλαβεις εσυ να βρεις στουντιακι;
Ο χυμαδορος και ο Βαγγελης 64 καραψηνονται λεει.:smokin: :D :smokin:

ke den vanis re gkrouki:wacko:

gcrook
16/02/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ναι βρε κρουκι εχεις δικιο μονο για μοτοσυκλετες δε μιλαμε εδω μεσα :sad:


Ελπιζω να καταλαβες και εσυ και αλλοι πολλοι, οτι στο ποστ που πηγαινε για τον villy, αφηνα να εννοηθει οτι οντως μιλαμε για πολλα ασχετα πραγματα εδω μεσα,ασχετα αν μας αρεσει η οχι, και δεν θα επρεπε να γκρινιαζει.

Δηλαδη ειναι ρεαλιστικο να λεει καποιος που εχει περασει καποιο καιρο εδω μεσα, οτι υπαρχει καθεστως του στυλ "οτι δεν ειναι μοτοσυκλετιστικο σβηνεται" ;
Ε μην τρελαθουμε κιολας γαμωτη πουτανα μου.

Η πλειοψηφια των μελων μπαινει για χαβαλε, οκ λογικο μεχρις ενος σημειου.
Και γκρινιαζετε και απο πανω.
Μεσα στο απολυτο χαος του chat, ο αλλος γκρινιαξε για τις τσοντες (ψυλλοι στα αχυρα) και ανοιξε και θρεντ, λες και ειναι ζητημα ζωης και θανατου η αποψη του.
Ε αμα καταπιεζομαστε ζητηστε να ανοιξουν και αλλες 50 κατηγοριες.
Εγω λοιπον καταπιεζομαι και θελω αμεσα να ανοιξει κατηγορια για κιθαρες.
Και αμα δεν μου την ανοιξουν, τοτε θα αρχισω να γκρινιαζω επειδη ετσι γουσταρω.


Οσο για το ποστ της κιθαρας στις γενικες, (ενα μονο θρεντ απο περσι στα δεκαδες ανουσια καθημερινα) , σκεψου οτι μπορει οντως να ενδιαφερει και να ψυχαγωγει κοσμο, που θεωρει οτι το τσατ στα προβατα πχ ειναι μια ηλιθιοτητα.
Και γενικα δες καθε ποσο ανοιγω εγω ποστ στις γενικες και σε ασχετες κατηγοριες, για να μιλησω για την μανα και τον πατερα μου, και καθε ποσο καποιοι αλλοι.

LINA
16/02/2007, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να μας αρέσει η αλήθεια όσο πικρή και να είναι.

Επίσης να αναγνωρίζουμε τα λάθη μας και να ζητάμε συγνώμη (γινόμαστε καλύτεροι άνθρωποι μέσα από αυτό)

και να φτιάξει ο καιρός να πάμε καμμιά βόλτα να ξελαμπικάρουμε :sun:

όσο για Tσοντοsite κλπ (πολύ απλά εάν μας έκφραζαν θα είμασταν εκεί και όχι εδώ).

τώρα εάν μπεί κάτι έξυπνο, συμφωνώ με το villy να παίξει

ούτε πεινασμένοι είμαστε

ούτε σοβαροφανείς να κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας
και να μην συμμετέχουμε σε οτιδήποτε.


άλλωστε στη ζωή όλα παίζουν σοβαρές συζητήσεις - προβληματισμοί - λύσεις σε μοτοσυκλετιστές - ανθρώπινα - καλά - κακά κλπ (ΟΧΙ ΠΟΡΝΟ , ΔΙΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΚΛΠ) και πρέπει να το αντιμετωπίζουμε ανάλογα.

περιμένοντας να στεγνώσει :sun:

ναι γι αυτο οσα ποστ εχουν ανοιχτει με θεμα γκομενες μονες τους , πανω σε μηχανη , κατω απ τη μηχανη , διπλα στη μηχανη κτλ κτλ κτλ εχουν καταληξει σε τσοντες !!! γιατι κατα τ αλλα
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
όσο για Tσοντοsite κλπ (πολύ απλά εάν μας έκφραζαν θα είμασταν εκεί και όχι εδώ).

εκτος απο φορουμ ενημερωσης για τα αγαπημενα μας 2τροχα ειμαστε κατι πιο σημαντικο !!! μια καλη παρεα και ειμαστε μια καλη παρεα γιατι κανουμε πλακα στα "Ανεκδοτα" γιατι τσακωνομαστε στις "διαμαχες" γιατι αναπτυσουμε κι αλλα θεματα που μας ενδιαφερουν στις "γενικες" εχει κανεις καμια αντιρρηση ως εδω ??? αυτα μας ενωνουν περισσοτερο και νιωθουμε ετσι εδω μεσα και οχι μονο η πληροφορια γιατι εκαψε μπιελα το sv μου

afrotwin
16/02/2007, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ναι και γω ξερετε τι παρατηρησα ....... οτι μπορει πολυ ευκολα καποιος να μαμησει ενα ποστ οποιο κι αν ειναι το θεμα του απ τη στιγμη που το γουσταρει ή δε το γουσταρει . Βεβαια το συγκεκριμενο εκτος απο κωλους εγινε και ΚΩΛΟΣ εξαιτιας μερικων ατομων.

απ την αλλη κοψατε ενα ποστ το οποιο θα ηταν τελειο στις "Διαμαχες" καλυτερα να το στελνατε εκει ετσι ωστε να μπορουσαν να τσακωνονται ολοι ελευθερα και ωραια .

με μια τσοντο φωτογραφια λοιπον μπορει πολυ ευκολα ενα ποστ να εξαφανιστει κι ας ειχε τη μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα :beer: κατι που πρεπει να χουμε υποψη μας

να στε καλα και λεω να ανοιξω ενα ποστ στις ΓΕΝΙΚΕΣ για τους τετραποδους φιλους μας η πρεπει πρωτα να παρω εγκριση ??? :confused:

kita lina den imaste tou epipedou sou opote min asxolise
emis imaste apla mixanovioi pou goustaroun ladia moutzoura gkazia ke malakies ipoanaptiktes
den imaste modistroi aderfes na to pezoume ipsili raptiki
ke aneksitiles omorfies kremes imeras sevietes me ftera ke ala tetia
afta kseris kala oti armozoun se ala forum pio inteleksoual..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
16/02/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA


εκτος απο φορουμ ενημερωσης για τα αγαπημενα μας 2τροχα ειμαστε κατι πιο σημαντικο !!! μια καλη παρεα και ειμαστε μια καλη παρεα γιατι κανουμε πλακα στα "Ανεκδοτα" γιατι τσακωνομαστε στις "διαμαχες" γιατι αναπτυσουμε κι αλλα θεματα που μας ενδιαφερουν στις "γενικες" εχει κανεις καμια αντιρρηση ως εδω ??? αυτα μας ενωνουν περισσοτερο και νιωθουμε ετσι εδω μεσα και οχι μονο η πληροφορια γιατι εκαψε μπιελα το sv μου

Αυτο εννοουσα και πριν.
Καλως η κακως ΟΛΑ τα μοτοσυκλετιστικα φορα αυτη την στιγμη ετσι ειναι.
Και οσα εθελοτυφλουν το κανουν επειδη δεν εχει μπουκαρει ακομα ο πολυς ο κοσμος να γινει το σωσε.
Και να γκρινιαζουμε για καταπιεση κιολας..παει πολυ.

afrotwin
16/02/2007, 14:28
ke edo mesa gafoume ke kovoume oti goustaroume leme

ante mas ta kanate aerostato..
:rotflmao: :rotflmao:

LINA
16/02/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook



Οσο για το ποστ της κιθαρας στις γενικες, (ενα μονο θρεντ απο περσι στα δεκαδες ανουσια καθημερινα) , σκεψου οτι μπορει οντως να ενδιαφερει και να ψυχαγωγει κοσμο, που θεωρει οτι το τσατ στα προβατα πχ ειναι μια ηλιθιοτητα.
Και γενικα δες καθε ποσο ανοιγω εγω ποστ στις γενικες και σε ασχετες κατηγοριες, για να μιλησω για την μανα και τον πατερα μου, και καθε ποσο καποιοι αλλοι.

ναι βρε κρουκι γιατι εγω ανοιγω συχνοτερα απο σενα τι να πω , μετα απο τοσο καιρο μου το μαμαησανε το ποστ :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: αλλα δε πειραζει μπορω παντα να ποσταρω την Αντζελινα :rotflmao: οπως εσυ την κιθαρα σου !!!


α και που σαι .... αμα θες συναντηση για να παιξεις κιθαρα μη το βαλεις στις "συναντησεις- βολτες"γιατι απ τη στιγμη που δεν εχει σχεση με μοτο θα στη σβησουνε , βαλτη στις "ΓΕΝΙΚΕΣ" το πολυ πολυ να σου ποσταρουνε καμια φωτο της Μονικα να παιζει κιθαρα :winka:

gcrook
16/02/2007, 14:37
:a06: :a022: :a022: :a022: :a06:

OldMan
16/02/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
καλα θα ηταν να σταματαγε το τρενο στην ουρολαγνεια.. παντα υπαρχει περισσοτερο, αλλα δεν το γραφω γιατι ΣΙΓΟΥΡΑ θα πεσουν καποιοι της 3ης ηλικιας απο Θεσνικη μερια, ασχολουντες με τεχνικα... :sad:
ΡΕ δεν γαμιέσαι, μπας και βγάλεις μαλλιά ...!!!

Γιατί με κάνεις θεματοφύλακα της μαλακίας σου ??? :D

nktR
16/02/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
μετα απο τοσο καιρο μου το μαμαησανε το ποστ :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: αλλα δε πειραζει μπορω παντα να ποσταρω την Αντζελινα :rotflmao: οπως εσυ την κιθαρα σου !!!

:winka:

sorry εάν η αιτία του κακού ήμουν εγώ.
δεν είχα αυτή την πρόθεση απλώς μία ερώτηση έκανα και μπερδεύτηκε το θέμα.

:a11: :a11:

bartlal
16/02/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ναι βρε κρουκι γιατι εγω ανοιγω συχνοτερα απο σενα τι να πω , μετα απο τοσο καιρο μου το μαμαησανε το ποστ :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: αλλα δε πειραζει μπορω παντα να ποσταρω την Αντζελινα :rotflmao: οπως εσυ την κιθαρα σου !!!


α και που σαι .... αμα θες συναντηση για να παιξεις κιθαρα μη το βαλεις στις "συναντησεις- βολτες"γιατι απ τη στιγμη που δεν εχει σχεση με μοτο θα στη σβησουνε , βαλτη στις "ΓΕΝΙΚΕΣ" το πολυ πολυ να σου ποσταρουνε καμια φωτο της Μονικα να παιζει κιθαρα :winka:

γιατι δεν φτιαχνετε 2 σε 1 θρεντς? την αντελινα ΣΟΥ να παιζει κιθαρα του ΚΡΟΥΚΗ ωστε να πεταχτει με τις καταλληλες φωτο και ο villy?


:lol: :lol: :lol:

LINA
16/02/2007, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:a06: :a022: :a022: :a022: :a06:


:a3: :a5: :a41: :a41: :a41: :a41:

αντε δε το κοβετε κι αυτο το ποστ γιατι σε λιγο θα ποσταρει ο Αφρο καμια γκομενα πανω σε αφρικα και θα γινει χαμος , τωρα αν φοραει σερβιετα δε ξερω γιατι κατι τετοιες απαιτησεις εχει αυτος:rotflmao:


:wave2:

bartlal
16/02/2007, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ΡΕ δεν γαμιέσαι, μπας και βγάλεις μαλλιά ...!!!

Γιατί με κάνεις θεματοφύλακα της μαλακίας σου ??? :D

giati πολυ απλα: ΕΙΣΑΙ, ... παλιοϋφισταμενη! :smilea: :smokin: :smilea:

LINA
16/02/2007, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γιατι δεν φτιαχνετε 2 σε 1 θρεντς? την αντελινα ΣΟΥ να παιζει κιθαρα του ΚΡΟΥΚΗ ωστε να πεταχτει με τις καταλληλες φωτο και ο villy?


:lol: :lol: :lol:


παντα με την καλυτερη ιδεα αυτο το παιδι !!! γαμω λεμε πολυ καλη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
16/02/2007, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ναι βρε κρουκι γιατι εγω ανοιγω συχνοτερα απο σενα τι να πω , μετα απο τοσο καιρο μου το μαμαησανε το ποστ :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: αλλα δε πειραζει μπορω παντα να ποσταρω την Αντζελινα :rotflmao: οπως εσυ την κιθαρα σου !!!


α και που σαι .... αμα θες συναντηση για να παιξεις κιθαρα μη το βαλεις στις "συναντησεις- βολτες"γιατι απ τη στιγμη που δεν εχει σχεση με μοτο θα στη σβησουνε , βαλτη στις "ΓΕΝΙΚΕΣ" το πολυ πολυ να σου ποσταρουνε καμια φωτο της Μονικα να παιζει κιθαρα :winka:

kitakse fili ke sinan8rope lina
an postarizes dila mia dio tris foto tis malakous agelinas den 8a sou elege kanis tipota
ala 56 foto mias oreas ili8ias pou mas ine entelos axristi ke me tin omorfia tis 8a mporouse na kosmi ta koloxarta pou agorazoume e,afto ine ipervoli

meta pirane fora oli i xaxanoulides me tis roziasmenes palames ke anevazane foto me tis agapimenes tous oniroksis

ke prospa8ousane na kanoune entiposi me to pia diaforetikia tous aresi..:lol:
pou se teliki ine san na mas lene oti goustaroune hayabusha eno den kseroune na odigane i oti exoune ferari ke den exoun lefta gia venzini
afto den tous kani spoudeous oute exi kati na prosferi sto sinolo

eno mia malakia tou sniper as poume ine xrisimi giati vgazi gelio
mia foto tin malakous den exi to idio apotelesma

empasi periptosi katalavame exis poles fotos aftinis
ti alo na kanoume diladi

den ixe kana noima na ksefortosoume olo to internet me foto tis giati den exoume ti na poume
an mporouses as gemizes ola afta ta post me gramata

as egrafes idees sou anisixies sou kati pou na exi sxesi me ton psixismo sou ke ton egkefalo sou oti ke na itan afto anti na ardiazes foto mias iperoxis tipota

ke tote na ise sigouri oti kanis den 8a to esvine ke an itan idietero 8a ginotan ke stik

elpizo na katalaves
ke den xriazete na anaptiksis 8eories me vasi ton pligomeno egoismo sou giati sou svisame post:rotflmao:
ke 8a to ksana kaname efxaristos ke tipota apo osa mporis na pis den 8a to alaze afto

ke tipota den ine pio simantiko apo sena emena ton sniper kamia foto kamianis omorfis iperoxis eksesias kenotitas den ine pio simantiko apo sena emena ke olous osous simetexoun se afto to forum mixanovious i oxi

eno 100 fotografias tis agelinas ine ena terastio ogkos adiaforias ke anousias epidiksis tou tipota

katalaves?
an oxi den exi simasia:wave2:

bartlal
16/02/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
παντα με την καλυτερη ιδεα αυτο το παιδι !!! γαμω λεμε πολυ καλη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ουπς! ξεχασα τον αφρο να editαρει τις φωτο για να ειναι πιο πιστικες! :winka:

:lol: :lol: :lol:


...και τον νοστρα να προσπαθει με την μυτη του να γρατζουναει την.... "κιθαρα" του κρουκη...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
16/02/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
giati πολυ απλα: ΕΙΣΑΙ, ... παλιοϋφισταμενη! :smilea: :smokin: :smilea:
Άμα σε ξαναστείλω mail με φουσκωτούς με πέτσινα, να με χέσεις ...:D

afrotwin
16/02/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
:a3: :a5: :a41: :a41: :a41: :a41:

αντε δε το κοβετε κι αυτο το ποστ γιατι σε λιγο θα ποσταρει ο Αφρο καμια γκομενα πανω σε αφρικα και θα γινει χαμος , τωρα αν φοραει σερβιετα δε ξερω γιατι κατι τετοιες απαιτησεις εχει αυτος:rotflmao:


:wave2:

o afro ine o kirios o 8eos sou
mpori na anatinaksi to moto esena ola ston aera
arki na vri ena kalo fitili na min svini sto aera ke ena kalo kouti spirta pou na ine stegna...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
16/02/2007, 14:50
kroύκη....



ξεφτίλα να συζητάμε σε αυτό το post εάν θα τζαμάρουμε.....


afro κανά studio με κανέναν trace elliot βρες να βγάλω κάτι παιδικά απωθημένα....:smokin: :smokin:

gcrook
16/02/2007, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal


...και τον νοστρα να προσπαθει με την μυτη του να γρατζουναει την.... "κιθαρα" του κρουκη...




Μπα ασε περσι την κουρδισα.

afrotwin
16/02/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
kroύκη....



ξεφτίλα να συζητάμε σε αυτό το post εάν θα τζαμάρουμε.....


afro κανά studio με κανέναν trace elliot βρες να βγάλω κάτι παιδικά απωθημένα....:smokin: :smokin:

ilioupoli dipla sta goodies me 9 euro tin ora

LINA
16/02/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
o afro ine o kirios o 8eos sou
mpori na anatinaksi to moto esena ola ston aera
arki na vri ena kalo fitili na min svini sto aera ke ena kalo kouti spirta pou na ine stegna...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ψωναρα εεε ψωναρα

και τωρα που το δουλεψες καλα το εργαλειο σου με τις φωτο των κοριτσιων ηρθες να μας κανεις κηρυγμα

:rotflmao: οσες φωτο θελω θα βαζω κι αμα σ αρεσει αλλιως μπορεις παντα να μεινεις χωμενος στη μοναδικη κατηγορια που μπορεις να χαμουρευεσαι με τις Αφρικα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
16/02/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
ξεφτίλα να συζητάμε σε αυτό το post εάν θα τζαμάρουμε
Ρε Σώτερ ανάπαυσον...

Κανένα μαγνήτη για την Les Paul θα βρούμε ???

(Η Stratocaster σκέβρωσε γ@μώ την τύχη μου...) :sad:

afrotwin
16/02/2007, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ψωναρα εεε ψωναρα

και τωρα που το δουλεψες καλα το εργαλειο σου με τις φωτο των κοριτσιων ηρθες να μας κανεις κηρυγμα

:rotflmao: οσες φωτο θελω θα βαζω κι αμα σ αρεσει αλλιως μπορεις παντα να μεινεις χωμενος στη μοναδικη κατηγορια που μπορεις να χαμουρευεσαι με τις Αφρικα

kala ego kseris oti s'agapao ke to ekmetalevese:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
16/02/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Σώτερ ανάπαυσον...

Κανένα μαγνήτη για την Les Paul θα βρούμε ???

(Η Stratocaster σκέβρωσε γ@μώ την τύχη μου...) :sad:

ela re ke gia afto stenaxoriese kantine tokso...:rotflmao: :rotflmao:

ke pare mia ali to 8ema ine pios 8a tin pezi ke afti?:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
16/02/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άμα σε ξαναστείλω mail με φουσκωτούς με πέτσινα, να με χέσεις ...:D


ετσι και αλλιως, χεσμενο σε εχω γλυκια μου! :D :blush: :smilea:

dirtbird
16/02/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Σώτερ ανάπαυσον...

Κανένα μαγνήτη για την Les Paul θα βρούμε ???

(Η Stratocaster σκέβρωσε γ@μώ την τύχη μου...) :sad:

Θα έχω το νου μου - του πότε είναι η LP?

Kαι η strato ξεσκεβρώνει (την άφησες χωρίς χορδές?)

need more info...

bartlal
16/02/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Θα έχω το νου μου - του πότε είναι η LP?

Kαι η strato ξεσκεβρώνει (την άφησες χωρίς χορδές?)

need more info...

ναι, του ειπανε να μην την αφησει χωρις χορδες, και αυτος την ειχε μεσα στην υγρασια του μπανιου γιατι ακουσε να μην την αφησει χωρις πορδες... :sad: :sad: :(

afrotwin
16/02/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ναι, του ειπανε να μην την αφησει χωρις χορδες, και αυτος την ειχε μεσα στην υγρασια του μπανιου γιατι ακουσε να μην την αφησει χωρις πορδες... :sad: :sad: :(

bart malakia... -1000:a06: :a06: :a06: :a014:

OldMan
16/02/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Θα έχω το νου μου - του πότε είναι η LP?
Kαι η strato ξεσκεβρώνει (την άφησες χωρίς χορδές?)
need more info...
Αντιπαρερχόμενος το γεγονός ότι οι αποπάνω κύριοι έχουν το ελεύθερο να πάνε να αγαπηθούνε (και να παίξουν και καμιά Οκαρίνα..), λέω εν τάχει (ζεσταίνεται η ρακή γμτ) ότι η Gibson είναι του '56 (MHN ρωτάς ούτε που την βρήκα ούτε πόσο κάνει...), ενώ η Feder έχει φρακαρισμένη την μπάρα του μπρ'ατσου (δεν ξεστρίβει...)

:wave2: :beer: :wave2:

dirtbird
16/02/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ναι, του ειπανε να μην την αφησει χωρις χορδες, και αυτος την ειχε μεσα στην υγρασια του μπανιου γιατι ακουσε να μην την αφησει χωρις πορδες... :sad: :sad: :(

me pire i mikri thllefono ke ta xei parei (ke thelo na figo kai triimero)

se parakalo poly


xekoympisoy apo ayto to thread, moy prokaleis provlimata ston oikogeneiako programmatismo

ps: epitides ta grafo me latinika - den tin exo stili akoma aglika

:wave2: :wave2:

dirtbird
16/02/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αντιπαρερχόμενος το γεγονός ότι οι αποπάνω κύριοι έχουν το ελεύθερο να πάνε να αγαπηθούνε (και να παίξουν και καμιά Οκαρίνα..), λέω εν τάχει (ζεσταίνεται η ρακή γμτ) ότι η Gibson είναι του '56 (MHN ρωτάς ούτε που την βρήκα ούτε πόσο κάνει...), ενώ η Feder έχει φρακαρισμένη την μπάρα του μπρ'ατσου (δεν ξεστρίβει...)

:wave2: :beer: :wave2:

:eyepop: '56???????

δεν θέλω να φαντάζομαι πόσα μπορεί να πιάνει.

Για τη strato θα μαζέψω πληροφορίες από πολύ πιο ειδικούς (βλ. Αποστόλης) και θα απαντήσω εν καιρώ.:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Cpt. Haddock
16/02/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αντιπαρερχόμενος το γεγονός ότι οι αποπάνω κύριοι έχουν το ελεύθερο να πάνε να αγαπηθούνε (και να παίξουν και καμιά Οκαρίνα..), λέω εν τάχει (ζεσταίνεται η ρακή γμτ) ότι η Gibson είναι του '56 (MHN ρωτάς ούτε που την βρήκα ούτε πόσο κάνει...), ενώ η Feder έχει φρακαρισμένη την μπάρα του μπρ'ατσου (δεν ξεστρίβει...)

:wave2: :beer: :wave2:

Να σ΄πω...

μΕ περισσεύει μια LesPaul απομίμηση gibson, 25ετίας (πανω-κάτω :lol: ), χρήζει κάποιων μερεμετιών (μάλλον θέλει καινούριους μαγνήτες...)

τη θες ρε;



ανταλλαγή με το ΚΤΜ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Konti
16/02/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι λες ρε;

μήπως να φτιάξουμε και υποκατηγορία για κηπουρική;

άλλη μία για γλυπτική και καλές τέχνες;

άλλη μία για μαγειρική;

άλλη μία για τυχερά παιχνίδια;


ορε δεν πάτε καλά ρε σεις...

:wacko:

Μπορούμε να φτιάξουμε και μια υποκατηγορία για Ζώδια και προβλέψεις? Please?:rotflmao: :rotflmao: :a9: :a15: :a24: :a30:

gcrook
16/02/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
η Gibson είναι του '56

:wave2: :beer: :wave2:

Αν και δεν γουσταρω vintage καταστασεις δεν μπορω παρα να.....:a08: :a33: :a08: :a49: :a49: :a49: :a32: :a34:


78485

afrotwin
16/02/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
Μπορούμε να φτιάξουμε και μια υποκατηγορία για Ζώδια και προβλέψεις? Please?

ne ke vevea arki na afora motosikletes
tou tipou
simera ta kawasaki Z 1000 pou anikoun sto zodio tou kriou na min vgoun sto dromo giati exoun anadromo ermi pou evnoi tis soupes:rotflmao: :rotflmao:

episis ta ducati 999 ss pou anikoun sto zodio tis mpalatzas simera ine i mera tous
8a treksoun aprovlimatista ke den 8a kai kamia asfalia sta ilekrika apo vraxikikloma...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
16/02/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
me pire i mikri thllefono ke ta xei parei (ke thelo na figo kai triimero)

se parakalo poly


xekoympisoy apo ayto to thread, moy prokaleis provlimata ston oikogeneiako programmatismo

ps: epitides ta grafo me latinika - den tin exo stili akoma aglika

:wave2: :wave2:

Kai den exei kinhto na stelnei sms? bravo pou eisai ypodeigmatikos se tetoia 8emata! :p

apla... em.... pws na sto pw.... to oti to 8ema grafei MIA EINAI H LYSH.... e... NA: DEN EIMASTE STA TEXNIKA karDia moy! :D :smokin: :D

villy
16/02/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ελπιζω να καταλαβες και εσυ και αλλοι πολλοι, οτι στο ποστ που πηγαινε για τον villy, αφηνα να εννοηθει οτι οντως μιλαμε για πολλα ασχετα πραγματα εδω μεσα,ασχετα αν μας αρεσει η οχι, και δεν θα επρεπε να γκρινιαζει.

Δηλαδη ειναι ρεαλιστικο να λεει καποιος που εχει περασει καποιο καιρο εδω μεσα, οτι υπαρχει καθεστως του στυλ "οτι δεν ειναι μοτοσυκλετιστικο σβηνεται" ;
Ε μην τρελαθουμε κιολας γαμωτη πουτανα μου.

Η πλειοψηφια των μελων μπαινει για χαβαλε, οκ λογικο μεχρις ενος σημειου.
Και γκρινιαζετε και απο πανω.
Μεσα στο απολυτο χαος του chat, ο αλλος γκρινιαξε για τις τσοντες (ψυλλοι στα αχυρα) και ανοιξε και θρεντ, λες και ειναι ζητημα ζωης και θανατου η αποψη του.
Ε αμα καταπιεζομαστε ζητηστε να ανοιξουν και αλλες 50 κατηγοριες.
Εγω λοιπον καταπιεζομαι και θελω αμεσα να ανοιξει κατηγορια για κιθαρες.
Και αμα δεν μου την ανοιξουν, τοτε θα αρχισω να γκρινιαζω επειδη ετσι γουσταρω.


Οσο για το ποστ της κιθαρας στις γενικες, (ενα μονο θρεντ απο περσι στα δεκαδες ανουσια καθημερινα) , σκεψου οτι μπορει οντως να ενδιαφερει και να ψυχαγωγει κοσμο, που θεωρει οτι το τσατ στα προβατα πχ ειναι μια ηλιθιοτητα.
Και γενικα δες καθε ποσο ανοιγω εγω ποστ στις γενικες και σε ασχετες κατηγοριες, για να μιλησω για την μανα και τον πατερα μου, και καθε ποσο καποιοι αλλοι.


Εγώ γκρίνιαξα για τις τσόντες; :confused:

Αυτό κατάλαβες εσύ; :(

:wave2: