PDA

View Full Version : motocard...help



mouse
16/02/2007, 15:45
Έχω παραγγείλει από το motocard και δεν γνωρίζω πως μπορώ να δω που βρίσκετε η παραγγελία. Γνωρίζετε τώρα τι παίζει με τις μεταφορικές, άν όντως τα στέλνουν σε μία εβδομάδα και πώς μπορώ να δω αν βρίσκετε τουλάχιστον στην Ελλάδα;;;

rc31
16/02/2007, 17:00
τους στελνεις email και σου λενε

lampros_fazer
16/02/2007, 23:45
Ναι,σε μια βδομάδα έρχονται..Εμένα μου ήρθαν με speedex..

mouse
17/02/2007, 16:56
thanks Ηθελα να δω με ποια εταιρία τα φέρνουν. Τους έστειλα και mail αλλα δεν απάντησαν μάλλον λογω σκ. Ελπίζω να πάνε όλα οκ.

vasdekiss
10/07/2007, 09:20
Καλημέρα. Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα να ρωτήσω και εγώ κάτι εδώ: Τι καταλαβαίνετε από αυτήν εδώ τη σελίδα (http://www.motocard.com/en/Articulos/detalle.asp?ref=M-0030081); Η τιμή αναφέρεται σε ζευγάρι ή σε μία μεμονομένη βαλίτσα; Ακόμα περιμένω να μου απαντήσουν μετά από μία εβδομάδα οπότε αν βλέπετε κάτι που δεν βλέπω εγώ πείτε μου. Αν πάντως η τιμή είναι για ζευγάρι είναι παραπάνω από καλή. Ευχαριστώ.

VANDA
10/07/2007, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasdekiss
Καλημέρα. Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα να ρωτήσω και εγώ κάτι εδώ: Τι καταλαβαίνετε από αυτήν εδώ τη σελίδα (http://www.motocard.com/en/Articulos/detalle.asp?ref=M-0030081); Η τιμή αναφέρεται σε ζευγάρι ή σε μία μεμονομένη βαλίτσα; Ακόμα περιμένω να μου απαντήσουν μετά από μία εβδομάδα οπότε αν βλέπετε κάτι που δεν βλέπω εγώ πείτε μου. Αν πάντως η τιμή είναι για ζευγάρι είναι παραπάνω από καλή. Ευχαριστώ.


Νομίζω ότι μιλάει για ΜΙΑ βαλίτσα...

dirtbird
10/07/2007, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasdekiss
Καλημέρα. Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα να ρωτήσω και εγώ κάτι εδώ: Τι καταλαβαίνετε από αυτήν εδώ τη σελίδα (http://www.motocard.com/en/Articulos/detalle.asp?ref=M-0030081); Η τιμή αναφέρεται σε ζευγάρι ή σε μία μεμονομένη βαλίτσα; Ακόμα περιμένω να μου απαντήσουν μετά από μία εβδομάδα οπότε αν βλέπετε κάτι που δεν βλέπω εγώ πείτε μου. Αν πάντως η τιμή είναι για ζευγάρι είναι παραπάνω από καλή. Ευχαριστώ.

Έτσι όπως το γράφουν δεν διευκρινίζεται εκτός από εδώ....
Only to be used as sidecases. ... που δεν είναι απαραίτητο (εγώ χρησιμοποιώ την μία στο ΧΤ σαν top case).

Πάντως αυτές πωλούνται πάντα σαν ζευγάρι και σε ανάλογη τιμή μπορείς να τις βρεις και εδώ (χωρίς το βαμμένο κομμάτι).

vasdekiss
10/07/2007, 09:32
Πάντως αυτές πωλούνται πάντα σαν ζευγάρι και σε ανάλογη τιμή μπορείς να τις βρεις και εδώ (χωρίς το βαμμένο κομμάτι). [/B]

Για βοήθησέ με λίγο φίλε μου. Όταν λες τις βρίσκω και εδώ που ακριβώς εννοείς; Όπου ρώτησα μου είπαν το λιγότερο 375 euros. Μιλάω για Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ...

arxaios
10/07/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Νομίζω ότι μιλάει για ΜΙΑ βαλίτσα...
Αν έλεγε για 1 βαλίτσα, θα έπρεπε να ρωτάει για δεξιά ή αριστερή ........... :confused: :confused: :confused:

dirtbird
10/07/2007, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasdekiss
Για βοήθησέ με λίγο φίλε μου. Όταν λες τις βρίσκω και εδώ που ακριβώς εννοείς; Όπου ρώτησα μου είπαν το λιγότερο 375 euros. Μιλάω για Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ...

Για την τιμή έκανα λάθος, τόσο έχουν (εντάξει λίγο λιγότερο τις βρίσκεις αλλά δύσκολα κάτω από 340).:wave2: