PDA

View Full Version : Συνέχεια στο τόπικ με τους Κινέζους



Atsatsos
17/02/2007, 05:35
Δεν περίμενα και από τους Ιάπωνες τέτοια, αλλά όλοι ίδιοι είναι τελικά

http://www.glumbert.com/media/dolphin

και κάτι για γούνες
http://www.youtube.com/watch?v=QP-11s8wmfg

Σόρρυ(και πάλι)

warlord
17/02/2007, 09:14
Ρε Λευτερη,αντε Γ@μισου πρωι-πρωι,πωπω,τι με εβαλες να δω με τιν τσιμπλα στο ματι,Κρυο ντους και μ@λακιες.......:mad: :mad: :mad: :mad:

eXJey
17/02/2007, 09:14
Καμιά φορά μονολογώ και νιώθω καλύτερα:

Θεέ μου πόσο χαίρομαι που τα πάντα βλέπεις.

Το βασικό νόημα όμως είναι ότι η ουσία της ζωής κρύβεται μετά θάνατον. Ετσι οι πράξοντες του κακού θα τιμωρηθούν έστω και μετά, είμαι σχεδόν βέβαιος.

ronin1
17/02/2007, 10:30
για αλλη μια φορα επιβεβαιώνεται...

ο ανθρωπος ειναι ο μεγαλυτερος μ@λ@κ@ς πανω στον πλανητη...

κ μονος βγαζει τα ματια του...:( δυστυχως...όλα για το χρημα..

TROOPER
17/02/2007, 14:32
:a02:

μιλαμε για πολυ θυμο !!!!!!!!!!!!!!

:a016: :a016: :a016:

Atsatsos
17/02/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από eXJey
Καμιά φορά μονολογώ και νιώθω καλύτερα:

Θεέ μου πόσο χαίρομαι που τα πάντα βλέπεις.

Το βασικό νόημα όμως είναι ότι η ουσία της ζωής κρύβεται μετά θάνατον. Ετσι οι πράξοντες του κακού θα τιμωρηθούν έστω και μετά, είμαι σχεδόν βέβαιος.

They 're gonna burn in hell :a45:

LINA
17/02/2007, 23:51
ΟΧΙ ΘΕΕΕΕ ΜΟΥ
ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ
ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ????? γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ??????


καταραμενα ανθρωπινα οντα GO TO HELL:a26: :a26: :a26: :a29: :a016: :a016: :a018:

:bigcry: :bigcry:

warlord
18/02/2007, 15:26
Αυτα τα φρικαλεα οντα ουτε στην κολαση,Παριες

eXJey
18/02/2007, 16:56
Μου έρχεται στο μυαλό μια παλιότερη διαφήμιση που διαφήμιζε κάποιο ποτό "on ice". Σύμφωνα με το σενάριο (όποιος την είχε δει) έδειχνε μια φώκια απελπισμένα να προσπαθεί να σκάψει στον πάγο. Ο λόγος δεν ήταν προφανής ώσπου ένας άνθρωπος με την κατάλληλη περιβολή πλησιάζει κρατώντας κάτι σαν σκεπάρνι, τσάπα ή τι άλλο ήταν δεν θυμάμαι. Ολοι νομίζουμε ότι θα την σκοτώσει.

Την σηκώνει και με δύναμη σπάει τον πάγο, αφού προηγουμένως όλοι εμείς που το παρακολουθούμε μας έχει κοπεί η ανάσα. Ενα κομμάτι του πάγου φεύγει και βγαίνει από μέσα ένα κεφαλάκι, προφανώς το ζευγάρι της μικρής φώκιας.

Happy End, ο χορηγός διαφήμισε το προϊόν του αλλά και πέρασε το οικολογικό μήνυμα. Σε λίγους, από ότι φαίνεται και από το video.

zubitos
19/02/2007, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από eXJey
Καμιά φορά μονολογώ και νιώθω καλύτερα:

Θεέ μου πόσο χαίρομαι που τα πάντα βλέπεις.

Το βασικό νόημα όμως είναι ότι η ουσία της ζωής κρύβεται μετά θάνατον. Ετσι οι πράξοντες του κακού θα τιμωρηθούν έστω και μετά, είμαι σχεδόν βέβαιος.


εγώ πάλι γιατί δεν είμαι :nono: