PDA

View Full Version : ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙΑ...ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΙΟΙ



el_mojito
19/02/2007, 07:35
Αναφέρομαι σε ολες αυτες τις υπόπτου προέλευσης προσωπικότητες, που συναντόνται κατα νομάδες πάνω σε κολοφτιαγμένα παπιά (GLX,ASTREA ΚΤΛ) με τα μαλλιά τίγκα στο ζελέ (για κράνος κλπ δε το συζητώ),με παπουτσάκι puma απο τους κινέζους (20 euro) και που στο δρόμο κάνουν ότι μαιμουδιές μπορείτε να φανταστείτε.

Χτες 18/2 την ώρα που πήγαινα σπίτι μου μετά τη δουλειά,περνώντας απο την πλατεία Γλυφάδας,κανονικά με πράσινο,στα 50 μέτρα πρίν βγώ στο φανάρι (επαναλαμβάνω ΠΡΑΣΙΝΟ) ένα τσούρμο απο περίπου 7-8 κολοφτιαγμένα παπιά αποφασίζουν να διασχίσουν την παραλιακή κάθετα κι ας είχαν και κόκκινο φανάρι

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ρε τί κάνουν τα μαλακισμένα... :confused: ...κοκκαλώνω και ξαφνικά ο ένας απο αυτούς τρώει μια σούπα πάνω στις γραμμές του τραμ όπως μπαίνει για πλατεία Γλυφάδας.

Ηταν ένας λίγδας σκατοχοντρός (δεν εχω τίποτα με τους χοντρούς αλλα με αυτόν ναι)
Οι άλλοι μην τους είδατε...συνέχισαν!!Εν το μεταξύ,είχαν σταματήσει πολλά αμάξια και μηχανές.

-Ρε μάλακισμένε σκατοχοντρέ,είσαι Γ Τ Π...καλά να πάθεις παλιονούμερο...ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ...
ΑΗ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΟΛΟΠΑΙΔΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΣΑΣ...ΝΑ (μούτζα) ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΕ ΝΑ (κι αλλη μούτζα)
Με κοίταζε σα να μου έλεγε κι ευχαριστώ...


ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΣΟΥΠΙΔΙΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ...

Davelis
19/02/2007, 08:31
χαχαχα καλα εκανες
αλλα θα συνεχισουν να υπαρχουν
ειναι πολυ βλακες για να σταματησουν

banditgr
19/02/2007, 10:26
kala maga ara3e ta kyvika sou kai esi.....epidi den eixes mixanaki pitsirikas tha vgaleis ta apothimena sou pano tou?Kai ti grafeis tora edo,poso gamao eisai pou to paidaki epese kai esi to evrizes? (pou amfivalo oti to ekanes)
Exoume 3efigei teleios...koita tin douleia sou esi,kai na 3ereis oti oi pitsirikades tha kanoun tis malakies tous,tha fane ta moutra tous alla tha mathoun apo ayta kai tha megalosoun.Ektos an genithikes 40 xronon kai den 3ereis....tespa

el_mojito
19/02/2007, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
kala maga ara3e ta kyvika sou kai esi.....epidi den eixes mixanaki pitsirikas tha vgaleis ta apothimena sou pano tou?Kai ti grafeis tora edo,poso gamao eisai pou to paidaki epese kai esi to evrizes? (pou amfivalo oti to ekanes)
Exoume 3efigei teleios...koita tin douleia sou esi,kai na 3ereis oti oi pitsirikades tha kanoun tis malakies tous,tha fane ta moutra tous alla tha mathoun apo ayta kai tha megalosoun.Ektos an genithikes 40 xronon kai den 3ereis....tespa

KAI TI ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ?ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΘΕΤΑ ΤΗΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ??ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ!

ΕΠΙΣΗΣ:

1)TO AN ΑΜΦΙΒΑΛΛΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΡΑΖΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ

2)ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ (ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ ΕΧΩ)

3)ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΩ.ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ.

4)ΕΙΜΑΙ 29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ 18 ΕΤΩΝ (ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ):KAWASAKI MAX100,HONDA ASTREA,ΜΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΟ ASTREA ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ GLX90,META SEROW 225,TRANSALP 600 KAI ΤΩΡΑ ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ 200 ΑΡΙ (αυτα επειδη λες κατι για αποθημενα μου επειδη δεν ειχα μηχανακι πιτσιρικας)


ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΜΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΕΓΩ ΠΩΣ ''ΚΟΙΤΑΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ '' ΕΣΥ

ΦΙΛΙΚΑ

banditgr
19/02/2007, 11:19
ego stin thesi sou tha 3ekavalaga kai tha ton voithousa.....kai tha tou e3igousa tin malakia tou.Etsi mporei kai na ton 3anaskeftotan tin epomeni fora (opos kai to exo kanei).Den eipa oti sifmofono me ayto pou kanoun.Anyway nomizo oti me katalaves.
Filika panta e:wave2:

el_mojito
19/02/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
ego stin thesi sou tha 3ekavalaga kai tha ton voithousa.....kai tha tou e3igousa tin malakia tou.Etsi mporei kai na ton 3anaskeftotan tin epomeni fora (opos kai to exo kanei).Den eipa oti sifmofono me ayto pou kanoun.Anyway nomizo oti me katalaves.
Filika panta e:wave2:


ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ ΙΔΕΑ.ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ:a017:

postman
19/02/2007, 12:22
ΙΣΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΖΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ,ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ .ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ .

naked
19/02/2007, 13:00
Πριν κανα χρονο πηγαινα μπουρναζι και ερχεται ενα παπι με χιλια με προσπερνα την ωρα που εκανα και εγω το ιδιο στα ''κουτια''απο αριστερα.Ηταν δικαβαλο με κατι μπουμπουκια χωρις κρανος με μαλλι πολυ power σκουλαρικια κλπ,οπως ειμουν ακριβως πριν 15 περιπου χρονακια.Τους φωναζω εεεεεε υπαρχουν και αλλοι στον δρομο :a012: και ο οδηγος μου δειχνει το ασημενιο δαχτυλιδι του μεσαιου του δαχτυλου.:a36:
Στο καπακι ακουω το μπαμ και βλεπω την παπια κολλημενη σε ενα παλιο οπελ καντετ αλλα ευτυχως
τα μπουμπουκια ηταν ορθια αλλα ο οδηγοςε τριβε πολυ τα @ρχιδι@ του ,τιμονι γαρ.
Δεν χαρηκα με το ατυχημα αλλα χαρηκα με τον πορτιερη μαυρο που βγηκε συφιλιασμενος απο το οπελ και αρχισε να τα χωνει σε ακαταλαβιστικη γλωσσα:a26::a021:
:a029: :a31: :a36:

sonic22
19/02/2007, 14:28
emena mou aresei pou exete vrei mia leji kai tin prosarmozete se otidipote sas xalaei se sxesi me tous sinadelfous dikiklistes...

apo ta malia, ta papoutsia, ta skoularikia, ton ejoplismo, tis paranomies, ta akrovatika, tous sinepivates, tis parees, tous troxous, to kostos, tis vides, tis valvides, tous kilindrous, ta amortiser, tin perioxi, tin katanalwsi [...]

katalavete oti i miopsifia eiste eseis kai prospathiste na min aftoperithoriopoiiste...
:D :D :D

johnpan
19/02/2007, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
..... με παπουτσάκι puma απο τους κινέζους (20 euro).....

..... λίγδας ...

....σκατοχοντρός ......

.....Με κοίταζε σα να μου έλεγε κι ευχαριστώ...



Σε πείραξε δηλαδή που φοράνε φτηνά παπούτσια και όχι αυθεντικά?

Σε πείραξε αν είναι καθαρός και αρωματισμένος ή λίγδας άπλυτος?

Σε πείραξε που ήταν ΣΚΑΤΟχοντρός, ενώ άμα ήταν κανονικός τι θα άλλαζε ?

Γιατί να σου έλεγε ευχαριστώ? Του άνοιξες τα μάτια?

Φίλε, έχεις πρόβλημα ρατσισμού. Είναι ολοφάνερο. :wave2:

Ειναι οκ να τρομάζεις με αυτά που βλέπεις, αλλά μέχρι εκεί... οι χαρακτηρισμοί σου σε εκθέτουν :wave2:

pantsos
19/02/2007, 20:13
nai, omws den mporei opoios thelei na kanei paravaseis pou mporei na prokalesoun somatikes (kai psuxologikes) vlaves se allous... egw mia fora ekana mia paraviasi me autokinito logo afirimadas (kokkinos sumatodotis)... otan skeutika ti tha mporousa na eixa prokalesei (an kai den itan kaneis ekei)... anyway apo tote to mualo sto kefali...
paraviasi kokinou tha eprepe na timorite me pasalima me pisa, aspra poupoula ktp (vlepe daltons).
auta apo mena.

lampros_fazer
19/02/2007, 20:30
Και τι θέλατε να του πει,μπράβο φιλαράκι που δεν φοράς κράνος,που (πιθανόν) δεν έχεις δίπλωμα και σε θαυμάζω που έχεις τα παπάρια και περνάς χύμα με κόκκινο..;;

Για να πήγε και να τον έκραξε μετά τη σούπα,λογικά το παιδί δεν θα είχε πάθει τίποτα,αν είχε χτυπήσει και χρειαζόταν βοήθεια δεν νομίζω να μην τον βοηθούσε (εδώ είναι να μας το πει)..

Τα σχόλια περί ρουχισμού,χοντρού κλπ πιστεύω ότι τα έκανε επειδή τα πήρε με τον πιτσιρικά (εδώ είναι να μας το πει κι αυτό)..

Ninja636
19/02/2007, 22:59
Τα κάνουν αυτά οι πιτσιρικάδες. Κακώς βεβαίως. Ιδίως η παραβίαση του κόκκινου είναι κάτι που με εκνευρίζει αφάνταστα είτε γίνεται από αυτοκίνητο είτε από μηχανή. Εν πάση περιπτώσει, θα συμφωνήσω με αυτό:


ego stin thesi sou tha 3ekavalaga kai tha ton voithousa.....kai tha tou e3igousa tin malakia tou.Etsi mporei kai na ton 3anaskeftotan tin epomeni fora (opos kai to exo kanei).Den eipa oti sifmofono me ayto pou kanoun

m1ke
20/02/2007, 01:32
Πάντως στην Αθήνα δεν κυκλοφορούν πολλοί κάγκουρες με παπιά. Πρέπει να πάτε Κρήτη να δείτε τι κυκλοφορεί. Λαός ολόκληρος από κάγκουρες (οι γνωστοί και ως σβούροι). Πας στην Κοραή στο Ηράκλειο και είναι ζήτημα αν θα δεις ένα νορμάλ παπί. Μιλάμε τα παλικάρια είναι σε άλλο επίπεδο. πχ. πηγαίνουν σε επαρχιακό δρόμο νύχτα και στις αριστερές στροφές κλείνουν τα φώτα για να δουν αν έρχεται άλλος ώστε να πάρουν τη στροφή από το αντίθετο ρεύμα. :eyepop: :eyepop:

ASTRAKITCAR
20/02/2007, 07:25
Παντως εχω διαπιστωσει οτι οταν καποιος κανει καποιους χαρακτηρισμους,αμεσως ορισμενοι τσιμπατε και λετε τον αλλον ρατσιστη,εθνικιστη κτλ...
ΔΕΝ καταλαβα....και εγω 30 ειμαι και εγω εχω περασει απο τα 18..δεν εκανα τις καγκουριες που κανουν σημερα τα ζωντανα,αγραμματα διποδα,που ο ζελες που βαζουν στο κεφαλι εχει περισσοτερο φαια ουσια απο το 1,2 κιλα μαζας που εχει το ακρανωτο κρανιο τους....
και εμενα με παιρναν τα μπορδελοπαπια και λεω τη βγαζει δεν την βγαζει την εβδομαδα ο τυπος....

γελαω οταν διαβαζω τετοια post σαν το πρωτο του φυλλου...ορισμενοι εχουν την μυγα μου φαινεται και ταυτοποιουνται με χαρακτηρισμους...
για την ιστορια και εγω βαζω ΖΕΛΕ στην κεφαλη.

TROOPER
20/02/2007, 08:23
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ....ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕΣ.
ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΤΠΤ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ!!!
ΟΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΣΚΑΣΤΟΥ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΛΚ ΣΤΗ ΚΕΦΑΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΦΑΝΤΑΡΟ ΚΑΙ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΣΑΜΑΛΙ.......ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΙΣΕ ΤΟΝ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.

ΑΙΝΤΕ..........ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!:mad:

TROOPER
20/02/2007, 08:32
και επειδη αρκετοι ισως βγουνε (που δε με ξερουν) και αρχισουν τα α και τα ου...παρτε και αυτο να δειτε............

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34144

η αυτο--------->http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34356

johnpan
20/02/2007, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
ορισμενοι εχουν την μυγα μου φαινεται και ταυτοποιουνται με χαρακτηρισμους...


Κάνεις λάθος φίλε μου, δεν πλησιάζω στο παραμικρό στην περιγραφή που έδωσε ο el_mojito για τον κάγκουρα.

Το ότι πέρασες από τα 18 και δεν έκανες καγκουριές σε κάνει ανώτερο εσένα? Είσαι μακρυά νυχτωμένος φίλε μου, λυπάμαι :wave2:

mats8282
21/02/2007, 09:32
Δεν προκειται να γινει τιποτα οτι και να του πεις οσο και να βρισεις...Μηνες τωρα κυνηγαω εναν πιτσιρικα(18 ειναι το καθικι) στην γειτονια μου και τον πριζω με το κρανος αλλα αυτος στο παπι εχει την φρατζα να ανεμιζει....τι σφαλιαρες του εχω ριξει,τι το κρανος μου απο την περσινη πτηση μου πανω απο το αντιθετο ρευμα του εχω δειξει,τι κραξιμο του εχω ριξει.....τιποτα.... :(

bartlal
21/02/2007, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Δεν προκειται να γινει τιποτα οτι και να του πεις οσο και να βρισεις...Μηνες τωρα κυνηγαω εναν πιτσιρικα(18 ειναι το καθικι) στην γειτονια μου και τον πριζω με το κρανος αλλα αυτος στο παπι εχει την φρατζα να ανεμιζει....τι σφαλιαρες του εχω ριξει,τι το κρανος μου απο την περσινη πτηση μου πανω απο το αντιθετο ρευμα του εχω δειξει,τι κραξιμο του εχω ριξει.....τιποτα.... :(

You cannot teach a pig to sing.... :winka:

ASTRAKITCAR
22/02/2007, 06:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Κάνεις λάθος φίλε μου, δεν πλησιάζω στο παραμικρό στην περιγραφή που έδωσε ο el_mojito για τον κάγκουρα.

Το ότι πέρασες από τα 18 και δεν έκανες καγκουριές σε κάνει ανώτερο εσένα? Είσαι μακρυά νυχτωμένος φίλε μου, λυπάμαι :wave2:


NAI ME KANEI ΑΝΩΤΕΡΟ,διοτι σεβομαι την ηρεμια των συνανθρωπων μου,σεβομαι την ζωη μου οταν δεν περναω με κοκκινο,σεβομαι την ζωη του αλλου,και εχω προσαρμοστει σε μια κοινωνια οπου δεν προκαλω με την συμπεριφορα μου...

ο καθε τσοπανης που κανει οτι του κατεβει σε δημοσιο δρομο α)εχει προβλημα προσαρμογης για εμενα, σε κοινωνικο συνολο,β)ειναι κομπλεξικος και θελει να αποβαλει με επιδεικτικο τροπο αυτο που δεν εχει-επιπεδο δηλαδη-συνεπως καταφευγει σε κατι που νομιζει οτι τον κανει να ξεχωριζει απο τους αλλους,καγκουρια δηλαδη

εγω δεν λυπαμαι φιλε μου,απλα χαιρομαι γιατι τα 85 κατα μεσο ορο βιολογικα χρονια ζωης που ευελπιστω να ζησω δεν θα κατσω να ασχοληθω με γιδια, προβατα και καγκουρες...

gian_nykt
22/02/2007, 07:03
Πάντως παιδιά...κι εγω με τα παποσκουτεράκια τα συγκεκριμένα που σου πρίζουν τους όρχεις με τις εξατμίσεις τους ξεκράνοτοι κι ακόμα χειρότερα αν ειναι 2Τ και ειναι μπροστά σου στο φανάρι κάνοντας μαμακίες και ντουμανιάζοντας τον τοπο......τους αρχίζω στα καντίλια....μια φορά που ειμουν με το σκούτερ και τέτοιος πιτσιρικάς με παπίδιον με "χωρίς" εξάτμιση μου είχε πρίξει ολίγον τα ούμπαλα, οπότε πήγα δίπλα του και του ειπα να πάει να τον πετάξει τον ντενεκέ του και στην συνέχεια περνώντας μπροστά του και φτάνοντας σε σημείο με κάδους του το υπέδειξα ως το σημείο που ειχε την ευκαιρία να το κάνει....ΕΕΕ μαααα πιά....εντάξει, κάνε οτι κένεις αλλά μην ζαλίζεις τους υπόλοιπους με μπούρδες! Κούφιες και βλακείες κστον δρόμο και burn out στα φανάρια ντουμανιάζοντας τον τόπο και τους πίσω σου!!!

mats8282
22/02/2007, 09:23
Το πιο σοβαρο ειναι να μαθουνε να οδηγουν με ασφαλεια και να φορανε τον απαραιτητο εξοπλισμο...Εχω χασει τοτε συμμαθητη μου(στο μοιραιο ητανε συνοδηγος) (16 χρ.) που αν φορουσε κρανος θα ζουσε και ξαδερφο (22 χρ) μια απο τα ιδια...Χτυπημενοι μονο στο κεφαλι :(



Και οι δυο <<καγγουρες>> και πιλοτακια απο φαση οδηγησης ειδικα απο τον ξαδερφο λιγους καλυτερους ξερω προσωπικα...



Το θεμα burn-out και φασαριας,σουζας και εντο ειναι το λιγοτερο μπροστα στον κινδυνο να φορεσει μαυρα η μανα τους...

el_mojito
23/02/2007, 02:18
...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ-ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΛΕΣ.ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ.
ΛΟΙΠΟΝ,ΘΕΛΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ

1)ΟΤΑΝ ΣΕ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΟΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

2)ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΣ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΤΣΟΥΡΜΟ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

3)ΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΣΟ ΠΡΟΣ ΣΕΦ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΟΝΤΡΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΞΥΣΤΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ (ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΣΟ) ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ,ΤΡΕΛΕΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΧΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ (ΜΕΝΩ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΕΚΕΙ) ΜΠΡΟΥ ΜΠΡΟΥ ΜΠΡΟΥ...ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ.Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΣΩΝ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ

ASTRAKITCAR
23/02/2007, 06:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Κάνεις λάθος φίλε μου, δεν πλησιάζω στο παραμικρό στην περιγραφή που έδωσε ο el_mojito για τον κάγκουρα.

Το ότι πέρασες από τα 18 και δεν έκανες καγκουριές σε κάνει ανώτερο εσένα? Είσαι μακρυά νυχτωμένος φίλε μου, λυπάμαι :wave2:


θα μας απαντησεις γιατι εκτος απο ρατσιστη τον φιλο που εγραψε το παραπονο του,κατηγορησες εμενα οτι περνιεμαι ανωτερος και οτι λυπασαι για αυτο...
αν ειναι καθε φορα που καποιος κανει ενα χαρακτηρισμο ετσι για το θεαθηναι χωρις επιχειρηματα και χωρις να ξερεις ποιος ειναι και τι βιωματα εχει ο συνομιλητης....αστο καλυτερα γιατι εδω μεσα ολοι οσοι γραφουν για τεχνικα θεματα μπορω τοτε ετσι απλα και εγω να πω ειναι ασχετοι και ανικανοι....

dirtbird
23/02/2007, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
...αστο καλυτερα γιατι εδω μεσα ολοι οσοι γραφουν για τεχνικα θεματα μπορω τοτε ετσι απλα και εγω να πω ειναι ασχετοι και ανικανοι....

για εξήγησε το λίγο αυτό......:smokin: :smokin:



























































































:lol: :lol: :lol:

ρε δεν έχετε μηχανάκια να ασχοληθείτε, ασχολείστε με τα μαλακισμένα ;) :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
23/02/2007, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
[B]για εξήγησε το λίγο αυτό......:smokin: :smokin:


Για τον αλλον θα λεει !!!! :a9: :cool:

:lol: :lol: :lol:

dirtbird
23/02/2007, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Για τον αλλον θα λεει !!!! :a9: :cool:

:lol: :lol: :lol:

Ποιόν?

Εκείνον? :confused: :confused:

SF
23/02/2007, 09:51
Ρε παιδιά έλεος!!!!!!!!
Νομιμοποιούμε τη μαλακία και την παραβατικότητα; Και γινόμαστε ρατσιστές αν δε το κάνουμε;
Μόνο και μόνο επειδή δεν υπάρχει αστυνομία; Ή επειδή στη μπανανία όλοι οι πιτσιρικάδες που σέβονται εαυτόν πρέπει να βγούν στο δρόμο και να μαλακιστούν, να ξυπνήσουν 10 συνοικίες κόσμο, και να θέσουν σε κίνδυνο ακόμα 100 οδηγούς;;;;
Ελεος!! Σκεφτείτε πριν γράφετε τις "σεβαστες" κατα τ'αλλα απόψεις... για τους... "συνάδελφους"!!!!

LsKostas
23/02/2007, 15:14
Δικαιολογημένος ο θυμός σου...πέρασε με κόκκινο.Θα έμπλεκες απ το τίποτα...

Α-Λ-Λ-Α...

Τί πρότυπα ακολουθούν οι πιτσιρικάδες αυτοι ξέρείς?
Τα πάντα φίλε μου,ΜΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,αρχίζουν απο το περιβάλλον τους και εξηγούμε...

Είναι τυχαίο οτι από τότε που εμφανίστηκαν τα περίοδικά τύπου ...(όλοι ξέρουμε ε?)
εμφανίστικαν τα μπλε λαμπάκια ,τα μπουριά,οι τσαλα-βούτες,
Μέχρι και δωρεαν προφυλακτικά μοίρασαν...

Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα...για το περιστατικό σου δεν φταίει...
ούτε το κακό οδόστρωμα,ούτε η τροχαία που έχει εισπρακτικό ρόλο,
ούτε η ηλίθια συμπεριφορά της πλειοψηφίας των αυτοκινητιστών,
ούτε τα λαδώματα σε "δασκάλους"...

Λες και δεν είχαμε αρκετα προβλήματα ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
εμφανίστικαν και τα συγκεκριμένα περιοδικά ... με μεγάλους
τίτλους ε? Mε τσόλια στα εξωφυλλα ε? αλλά κυρίως με νοοτροπία ψευτο-απελευθερωτική!:mad:
"ο καλύτερος έιναι στην ευθεία και όχι στην στροφή"
"ο μάγκας είναι αυτος που θα φτάσει τα 220 και όχι αυτός που θα
σετάρει φρένα-αναρτήσεις-λάστιχα ώστε να νοιωσει την χαρά να τιθασέυεις τα άλογα
που οδηγάς"(και το γκάζι θα έρθει απο μόνο του...)


Μπορεί να μην του είπαν τα "περιοδικά" να περάσει με κοκκινο...
ομως τον έκαναν να μ-η-ν το θεωρεί σημαντικό...:evil:

γνώμη μου...

φιλικά
:wave2:

simeon
23/02/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Δεν προκειται να γινει τιποτα οτι και να του πεις οσο και να βρισεις...Μηνες τωρα κυνηγαω εναν πιτσιρικα(18 ειναι το καθικι) στην γειτονια μου και τον πριζω με το κρανος αλλα αυτος στο παπι εχει την φρατζα να ανεμιζει....τι σφαλιαρες του εχω ριξει,τι το κρανος μου απο την περσινη πτηση μου πανω απο το αντιθετο ρευμα του εχω δειξει,τι κραξιμο του εχω ριξει.....τιποτα.... :(

με ενα χερακι ξυλο μπορει ομως να βαλει μυαλο.... ;)
οσ γνωστον οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος... και μετα και στους γονεις του αλλο ενα χερι γιατι απο αυτους ξεκινισε το κακο....

ASTRAKITCAR
24/02/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ποιόν?

Εκείνον? :confused: :confused:


φιλε εννοω τον κυριο johnpan ο οποιος ελαφρα την καρδια με ρωτησε αν περνιεμαι ανωτερος και ετσι απλα ανεφερε οτι λυπαται για εμενα...

αφου ο καθενας ανευ επιχειρηματων κριτικαρει ετσι απλα....,ε λεω και εγω να κριτικαρω οσους εδω μεσα γραφουν για τεχνικα θεματα ως ασχετους και ανικανους,προφανως μιλωντας ειρωνικα εννοωντας οτι η γνωμη ειναι σαν την κω...δα ολοι εχου απο μια,αλλα καλα θα κανουν να ξερουν ποτε και που την χρησιμοποιουν...

ακομα περιμενω απαντηση ομως!!! απο τον κυριο johnpan γι αυτο..

NAI ME KANEI ΑΝΩΤΕΡΟ,διοτι σεβομαι την ηρεμια των συνανθρωπων μου,σεβομαι την ζωη μου οταν δεν περναω με κοκκινο,σεβομαι την ζωη του αλλου,και εχω προσαρμοστει σε μια κοινωνια οπου δεν προκαλω με την συμπεριφορα μου...

ο καθε τσοπανης που κανει οτι του κατεβει σε δημοσιο δρομο α)εχει προβλημα προσαρμογης για εμενα, σε κοινωνικο συνολο,β)ειναι κομπλεξικος και θελει να αποβαλει με επιδεικτικο τροπο αυτο που δεν εχει-επιπεδο δηλαδη-συνεπως καταφευγει σε κατι που νομιζει οτι τον κανει να ξεχωριζει απο τους αλλους,καγκουρια δηλαδη

εγω δεν λυπαμαι φιλε μου,απλα χαιρομαι γιατι τα 85 κατα μεσο ορο βιολογικα χρονια ζωης που ευελπιστω να ζησω δεν θα κατσω να ασχοληθω με γιδια, προβατα και καγκουρες...

stefanos
24/02/2007, 15:33
Ξεχάσατε πως ήταν όταν είσαστε 18 μου φαίνεται.
Οχι οτι κάνατε τα ίδια αλλά πραγματικά σας ένοιαζε τι λέγαν οι γύρω σας?
Γιατί αν σας ένοιαζε δεν θα καπνίζατε κρυφά δεν θα πίνατε κρυφά θα διαβάζατε τα μαθήματα σας ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ,ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΕΣ.

FestoNero
24/02/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
φιλε εννοω τον κυριο johnpan ο οποιος ελαφρα την καρδια με ρωτησε αν περνιεμαι ανωτερος και ετσι απλα ανεφερε οτι λυπαται για εμενα...
Δεν εννοει εσενα αλλα καποιον απο το ορος Θεσαλλονικη..
:rolleyes:
Του οποιου το ονομα δεν επικαλουμασθε επι ματαιω..
:bigcry: :lol:

saratoga
24/02/2007, 18:53
Ωραιοι ειστε ολοι στο moto.gr, συγχαρητηρια μαγκες, σοβαροι....!!! :a10:

Ολοι σας/μας ξεκινισαμε οπως αυτα τα παιδια στο δρομο. Η νοοτροπια του 30αρι-40αρι+, η εμπειρια η σοβαροτητα και η οδηγικη παιδια ηρθαν μετα... :sad:, γι'αυτο και ειμαστε ορθιοι και αρτιμελης στο δρομο. Ισως χαρη σε αυτες τις 16χρονες "μαλακιες" που καναμε με το παπι.
Δε λεω φυσικα να τους πης "μπραβο μεγαλε", αλλα οχι και να τους χτυπησης...!!!
Υπαρχουν τοσοι αλλοι στο δρομο που θελουν ξυλο (και γερο), και που θα σας/μας βαλουν σε "πραγματικο" κινδυνο (και ξερετε τι και ποιους εννοω). :a37:

ΑΛΛΑ θελη εγωισμο και λογικη προς το κοινο συμφερον ολων των οδηγων 2κυκλων.

αυτα.... :a39: :a54: :a37:

johnpan
24/02/2007, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Ξεχάσατε πως ήταν όταν είσαστε 18 μου φαίνεται.
Οχι οτι κάνατε τα ίδια αλλά πραγματικά σας ένοιαζε τι λέγαν οι γύρω σας?
Γιατί αν σας ένοιαζε δεν θα καπνίζατε κρυφά δεν θα πίνατε κρυφά θα διαβάζατε τα μαθήματα σας ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ,ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΕΣ.

:a19:


Και με αυτό - και τίποτα πλέον- απαντώ στον κύριο ASTRAKITCAR που αφού μου είπε πως έχω τη μύγα και ταυτίζομαι με τους χαρακτηρισμούς, μετά τον ενόχλησε που τον έκρινα και εγώ όπως κι εκείνος εμένα πρώτος... :smokin: Καληνύχτα και καλά μυαλά... Ο καθένας το δικό του, κι ο καθένας με τη μοίρα του :wave2:

saratoga
24/02/2007, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
:a19:
Καληνύχτα και καλά μυαλά... :wave2:

........... :a18: ...................

johnpan
24/02/2007, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ-ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΛΕΣ.ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ.
ΛΟΙΠΟΝ,ΘΕΛΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ

1)ΟΤΑΝ ΣΕ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΟΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

2)ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΣ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΤΣΟΥΡΜΟ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

3)ΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΣΟ ΠΡΟΣ ΣΕΦ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΟΝΤΡΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΞΥΣΤΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ (ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΣΟ) ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑΙ Η ΟΥ?

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ,ΤΡΕΛΕΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΧΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ (ΜΕΝΩ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΕΚΕΙ) ΜΠΡΟΥ ΜΠΡΟΥ ΜΠΡΟΥ...ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ.Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΣΩΝ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ


Φίλε μου καταρχήν αν θες, μιλάμε και με μικρά γράμματα. Κεφαλαία δε χρειάζονται αν μιλάς φιλικά όπως λες.

Στο 1, 2, 3, όπως και σε οποιοδήποτε άλλο παράδειγμα και να φέρεις απαντώ πως ναι, τσαντίζομαι, και φυσικά σου έδωσα δίκιο για το ότι τσαντίστηκες από την πρώτη μου κιόλας απάντηση.

ΑΛΛΑ, όταν τσαντίζεσαι, τι λες? (διάλεξε από τα παρακάτω)

α. "Αει στο διάολο ρε μαλακισμένο, θα σκοτωθείς και θα σε κλαίει η μανούλα σου, θα σκοτώσεις και καναν άλλον, ηλίθιο πλάσμα που νομίζεις ότι είσαι και γαμάτος, παπάρα"

β. "Αντε ρε βρωμιάρη, λίγδα, σκατοχοντρέ, με το κωλοπαπάκι σου, με το μαΙμού Nike παπούτσι που το πήρες από τους γύφτους με 20 ευρώ και το παίζεις κάποιος.... "κλπ κλπ

Με πιάνεις τώρα φίλε μου?
Αν θες, το σκέφτεσαι, αν πάλι δε θες... εγώ δεν είμαι ούτε ψυχίατρος ούτε τίποτα, διέκρινα έναν τόνο ρατσισμού και το είπα, μπορείς άνετα να με γράψεις εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Φιλικά
JohnPan

:smokin:

saratoga
24/02/2007, 19:37
Αυτη την ωρα δειχνη στον ant1 τα λεωφορεια στη θεσ/νικη που τρεχουν με 70+ σε ΒΡΕΓΜΕΝΟ δρομο, και περναν με ΚΟΚΚΙΝΟ για να σχολασουν πιο γρηγορα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.......................................

παπακιδες ορματεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...................................

:a4: :a08: :a57:

ASTRAKITCAR
25/02/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
:a19:


Και με αυτό - και τίποτα πλέον- απαντώ στον κύριο ASTRAKITCAR που αφού μου είπε πως έχω τη μύγα και ταυτίζομαι με τους χαρακτηρισμούς, μετά τον ενόχλησε που τον έκρινα και εγώ όπως κι εκείνος εμένα πρώτος... :smokin: Καληνύχτα και καλά μυαλά... Ο καθένας το δικό του, κι ο καθένας με τη μοίρα του :wave2:

Φίλε, έχεις πρόβλημα ρατσισμού.ΑΥΤΟ ειπες στον ανθρωπο που εγραψε την σκεψη του.


και μετα ειπα οτι καποιοι αρπαζονται λες και μιλαει για καποιον προσωπικα.ΕΣΥ εκρινες πρωτος αλλα δεν δεχεσαι την κριτικη και τον διαλογο...εγω σου απαντησα οτι αυτο που κανεις-κανουν, ορισμενοι δεν ειναι σωστο.ο διαλογος απο εμενα τελειωνει εδω...

τωρα αν εχετε προηγουμενα εδω μεσα ορισμενοι εγω δεν γνωριζω κατι...

δεν κρινω οχι για να μην κριθω αλλα γιατι χανω τον χρονο μου..αυτη την φραση την εχω σαν αρχη...

johnpan
25/02/2007, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR

δεν κρινω οχι για να μην κριθω αλλα γιατι χανω τον χρονο μου..


Εγώ από την άλλη κρίνω, και "απαιτώ" να με κρίνουν :smokin:

no hard feelings από μενα...

:a56:

ASTRAKITCAR
25/02/2007, 00:12
απλα μην χανεις τον χρονο σου με κριτικες ασκοπες και που δεν προκειται να οδσηγησουν σε αποτελεσμα..

και γω γουσταρω να με κρινουν αλλα ξερω οτι στην φαρετρα μου εχω επιχειρηματα!!!

oxidisingDeamon
03/03/2007, 18:54
na diakrino enan elafri dixasmo stin kini gnomi?????

ite tha iste enantion twn papion ite tha iste upermaxoi twn p@p@ridwn pou ta kavalane? oloi imastan kaipote 16-18 kai protokavalisame papi kai kaname mlk ston dromo (oxi panta eskemena) alla oi alloi odigoi dixnan katanoisi logo tou nearou tis ilikias mas... emena pantos exei kontepsei na me patisi amaksi se diastavrosi apo mlk dikai mou (defteri mera meta pou pira to diploma gia 50ari) to gkomenaki pou itan sinodigos ourlaze apokalontasme aliti, remali, kolopaido kai ola ta sxetika (paromia me oti ipe ekstomiso o OP ston eftrafi pesonta neania) kai o odigos, xalaros mou leei... min anisixeis re megale... tha matheis na aodigas... akoma eisai mikros (16 imoun tote) alla ligo poio prosextika gia na prolaveis na megalwseis... ;)

kai to idio skiniko exei epanalifthei apires fores kai me mena kai me filous/gnostous... to periergo omos einai oti panta ta mpinelikia mas ta rixnan gkomenakia pou den kseran na odigane kai klanan menta... kai pappoudes pou kontevan na pathoun kardiako... asxetos ama to 99% twn periptoseon ftegan autoi...

to idio ginete kai twra... emis mathame na odigame, kai exoun erthei alloi pou den kseroun... omos den mporoume na leme otoi oloi osi exoun ftiagmena papia einai kai GTP... ton kathena tha ton krineis me tin ekastote malakia pou kanei... gia paradigma o eftrafis neanias tou paradigmatos parasirthike apo tin parea kai perase me kokkino... to oti epese omos einai asxeto... apla eginan 2 malakies sti sira... tha megalwsei kai tha mathei (to poso tha prolavei na megalwsei einai diko tou provlima)

oso gia autous pou kanoun eskemena malakies... einai aksioi tis miras tous... ite auto simenei travmatismos, katakravgi, eksoda se sinergia ktl ktl...

alla i ousia einai mia... be cool... den exei noima na mpinelikwnoume tous neous odigous... den eimaste emois oi magkes kai oi theoi... apla odigisame arketa gia na mathoume kapoia pragmata... kai opos emas mas voithisane empiroi odigoi na mathoume apo tis malakies mas... etsi na voithisoume tous neous... ;)


BTW pali logodiari me epiase...

Gandalf dr685sm
05/03/2007, 11:41
Να έχεις συχνότερα τέτοιες λογοδιάρροιες φίλε... μπας και βάλουν κάποιοι απο εμάς μυαλό σαν μεγαλύτεροι και βοηθήσουμε τους νεαρότερους αντί να τους κατακεραυνώνουμε.


Gandalf

crs-k
05/03/2007, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
na diakrino enan elafri dixasmo stin kini gnomi?????

.....................

BTW pali logodiari me epiase...


Να μπορουσαμε να τα διαβασουμε κι ολας ... :sick:

Lupo
05/03/2007, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
....
Σωστός!
:wave2:






Αλλά έβγαλα τα μάτια μου, να το διαβάσω!

tassosrr
05/03/2007, 12:22
edo kanoume lalakies emeis stin ilikia pou eimaste (ektos auta pou kaname pitsirikades)
den tha kanoune ta paidia me to proto tous mixanaki pou molis exoun mathei ti tha pei souza i mpantiliki??
kai poios then ta exei kanei auta aloste....?
kai tin toumpa tous tha fane,kai gdarmenes palames kai agones tha exoune epi monimos baseos alla ola auta tha ta odigisoun sto na ginoune kaliteroi kai siniditopoiimenoi odigoi(toulaxiston oi perissoteroi)!
kai opos blepo tin neolea tora me ta papia kai emas sta 14-15....
...ta paidia den kanoun tipota,agio pisteuo eixame pou mporoume kai odigame akoma me tis lalakies pou kaname!!!

asta na bgaloun tin kaula tous kai as ponaei pou k pou~!

y.g sorry gia to aggliko grama!:wave2:

LsKostas
05/03/2007, 12:40
asta na bgaloun tin kaula tous kai as ponaei pou k pou~!
:a022:
το φανάρι ήταν κοκκινο φίλε...

Sferopetadhn
05/03/2007, 13:20
Άμα σκοτώνονται όμως μη μου βάζετε θλιμμένες φατσούλες και λοιπές αηδίες του στυλ "ελαφρύ χώμα" και "να 'ναι καλά εκεί πάνω"...

Όποιος θέλει να ξεκαυλώνει να το κάνει όπου θέλει έξω από δημόσιους δρόμους όπου οι υπόλοιποι κινούνται για δουλειά ή βόλτα και θέλουν να γυρίσουν σπίτι τους το βράδυ σώοι...

Αυτό ισχύει για όλους από 0 έως 100 ετών είτε έχουν αμάξι είτε μηχανή! Εγώ και η έγκυος γυναίκα μου και το -μελλοντικό- παιδί μου δεν φταίμε σε τίποτα...

Άντε τώρα να μάθετε στο καημένο το παιδάκι ότι το να περνάς με κόκκινο είναι κακό, γιατί έτσι και το πατήσω το μαλακισμένο εγώ θα καταστρέψω τη ζωή μου και θα πληρώνω μια ζωή κι ας μην έφταιγα σε τίποτα. Όσο γι' αυτόν; Στ'αρχίδια μου!

Έχουμε καταντήσει να θεωρούμε τη μαλακία προνόμιο σε αυτόν τον τόπο...:yuck:

alximistis
05/03/2007, 13:33
τα είπατε; Ξελαφρώσατε; Μπράβο!
Έγώ έχω την πολύ απλή άποψη. Όταν κάποιος άντρας γυναίκα gay χοντρός αδύνατος μηχανάκιας ιχής ή τρίκυκλιος έχει φάει σούπα ή έχει γίνει ατύχημα το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ πράγμα που μπορείς να κάνεις είναι να πας από πάνω του και να του λες μαλακίες. Πρώτον γιατί ΔΕΝ σε ακούει νομίζεις ότι σε ακούει αλλά από το ένα μπαίνει κι από το άλλο βγαίνει. Ο οποιοσδήποτε θα σκεφτόταν καλά έγώ έχω φάει τα μούτρα μου τι μου λέει αυτός και σε 5 λεπτά θα το είχε ξεχάσει. Αν όχι φίλτατοι θα είχατε πετύχει το ακριβώς ανάποδο. Θα σας θυμόταν ως τον μαλάκα που άρχισε να τον βρίζει και απλώς θα είχατε μεγαλώσει την αντίδρασή του. Ειδικά στα πιτσιρίκια τα οποία λόγω ηλικίας είναι φουλ στην αντίδραση και στον ψευτοτσαμπουκά.
Αντιθέτως κάντε κάτι πάρα πολύ απλό. Βοηθήστε τον ηρεμήστε τον καθίστε λίγο μαζί του και... περιμένετε τη γνωστή ερώτηση.
"καλά πως έγινε"; Αυτή είναι η ευκαιρία! Εκεί του λες ότι φιλαράκι έγινε διότι γλίστρυσες ή γιατί πάτησες απότομα φρένο αλλά αυτό συμβαίνει συχνά μέσα στην Αθήνα κλπ. Και τους κάνεις ένα μίνι "μάθημα" ότι κοίτα φόρα κάτι γιατί την άλλη φορά... και πάει λέγοντας.
Δεν είναι καλύτερα;;;

jasondakar
05/03/2007, 13:33
ενταξη βλαμμενα υπαρχουν παντου amigos αλλα το θεμα να βγαλει την καβλα του κτλ ας παει σε καποια αλανα στο παρκινγκ στο φαληρο και να ξεκαβλωσουν απλα. Αν λεω αν καποιος παει να αποφυγει το κα'ι'μενο τον χοντρουλη που επεσε και καρφωθει πουθενα τι λεει?:sick:

sonic22
05/03/2007, 15:41
kai an epitethoun oi ejogioinoi?

:alien: :alien: :alien:

elpizw na exete oloi etima ta kapela sas apo alouminoxarto...

la lala la la :o :o :o

afrotwin
06/03/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
Αναφέρομαι σε ολες αυτες τις υπόπτου προέλευσης προσωπικότητες, που συναντόνται κατα νομάδες πάνω σε κολοφτιαγμένα παπιά (GLX,ASTREA ΚΤΛ) με τα μαλλιά τίγκα στο ζελέ (για κράνος κλπ δε το συζητώ),με παπουτσάκι puma απο τους κινέζους (20 euro) και που στο δρόμο κάνουν ότι μαιμουδιές μπορείτε να φανταστείτε.

Χτες 18/2 την ώρα που πήγαινα σπίτι μου μετά τη δουλειά,περνώντας απο την πλατεία Γλυφάδας,κανονικά με πράσινο,στα 50 μέτρα πρίν βγώ στο φανάρι (επαναλαμβάνω ΠΡΑΣΙΝΟ) ένα τσούρμο απο περίπου 7-8 κολοφτιαγμένα παπιά αποφασίζουν να διασχίσουν την παραλιακή κάθετα κι ας είχαν και κόκκινο φανάρι

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ρε τί κάνουν τα μαλακισμένα... :confused: ...κοκκαλώνω και ξαφνικά ο ένας απο αυτούς τρώει μια σούπα πάνω στις γραμμές του τραμ όπως μπαίνει για πλατεία Γλυφάδας.

Ηταν ένας λίγδας σκατοχοντρός (δεν εχω τίποτα με τους χοντρούς αλλα με αυτόν ναι)
Οι άλλοι μην τους είδατε...συνέχισαν!!Εν το μεταξύ,είχαν σταματήσει πολλά αμάξια και μηχανές.

-Ρε μάλακισμένε σκατοχοντρέ,είσαι Γ Τ Π...καλά να πάθεις παλιονούμερο...ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ...
ΑΗ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΟΛΟΠΑΙΔΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΣΑΣ...ΝΑ (μούτζα) ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΕ ΝΑ (κι αλλη μούτζα)
Με κοίταζε σα να μου έλεγε κι ευχαριστώ...


ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΣΟΥΠΙΔΙΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ...


tora re file ti zori travas esi?
ase mas emas na kanoume oti goustaroume me ta papia mas ke esi pies to tsai sou pou 8es ke tin omada ksita na pigeni mprosta na sou anigi dromo.. :rotflmao: :rotflmao:

ke emis den mporoume na kavalame tipota perisotero apo papakia
ela pes ston patera mou na mou pari mia 1000 agusta na min me dis pote sta matia sou
i na perano apo dipla sou toso grigora me souza pou na min kseris ti simveni...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mob rules
07/03/2007, 20:30
koita sthn ousia emeis eu8hnomaste gia auth thn sumperifora twn papio-anabatwn,oloi perasame thn hlikia twn 16-18 apla afta pou kaname,h ta exoume ksexasei,h nwmizame oti htan swsta.blepw kai egw twra kati kagouria me papia kai anarwtieme :etsi eimastan kai emeis sthn hlikia tous?kai wmos etsi eimastan(oi perissoteroi apo'mas toulaxiston)otan eimastan emeis 17-18 kai kaname souzes me ta tzr me ta nsr kai me ta papia kai phgename se olous tous monodromous grafontas,tote uphrxan paidia mhkroterhs hlikias pou mas eblepan kai mas 8aumazan!(poso la8os)twra pou megalosa ligo kai blepw to la8os prospa8w na sunetisw kapoia paidia pou einai zwhra sthn odughsh,alla auta mou apantane:den koitas esu pou ka8e bdomada h8eles lasthxo,se emas hr8es na baleis mualo!twra ti tous apantas?

paidia etsi exoun ta pragmata ta protypa ta dinoume emeis stoun neoterous(kai ta kala kai ta kaka),opws kai emeis ta phrame apo tous megalhterous mas.

TROOPER
08/03/2007, 07:37
μη μιλαει κανεις !!!!!!!!!!!

σας κανανε μαλακια στο δρομο ???????????

αφηστε τους.......ανεξαρτητως ηλικιας........αλλωστε και εμεις λεει κανουμε μαλακιες !!!!!!!!

οποτε το θεμα δεν ειναι πιτσιρικας η παππους!το θεμα ειναι οτι οταν η καργιολα θα παραβιασει στοπ και το αποφυγεται στο τσακ μην γυρισετε να της χωσετε χριστοπαναγια...απλα εξηγηστε της οτι το αιλαινερ θα το εβαζε με μεγαλυτερη επιτυχια πριν μπει να οδηγησει!!!!!!
σας εκανε μαλακια παππους???ηρεμα και ωραια εξηγηστε του οτι ηρθε ισως ο καιρος να φορεσαι γυαλια και ενα ακουστικο βαρυκοιας!!!!
σας εκανε μαλακια πιτσιρικας με παπι κωλοφτιαγμενο???θυμηθητε τα νιατα σας!!!!!!!!!!δειτε ποσες μαλακιες κανατε εσεις μικροι,τρεξτε στο πλησιεστερο περιπτερο και κεραστε τον ενα νουνου μηπως και μεγαλωσει ποιο γρηγορα!!!!!!!!αμεσως μετα καντε του μαθημα οδηγησης επι τοπου εξηγοντας του οτι οι συγκεκριμενες κολονες με κατι μυστηρια σηματα και οι αλλες με τα τρια χρωματα ειναι για να ρυθμιζουνε την κινηση και να μην διατρεχει ο κοσμος κινδυνο!!!

ρε δε γαμιομαστε λεω εγω.........!

μαγκες για να τελειωνουμε.
οποιος ειναι στον δρομο πρεπει να ειναι υπευθυνος τοσο για τον εαυτο του οσο και για τους αλλους.αλλιως θα την κανει τη μαλακια και τοτε, οπως θα συμπεριφερομουνα στη γκομενα, στον παππου, στον 35αρη-40αρη οδηγο....ετσι θα ξηγηθω και στον πιτσιρικα !!!!!!!ΤΕΛΟΣ !!!!!!!

sonic22
08/03/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαγκες για να τελειωνουμε.
οποιος ειναι στον δρομο πρεπει να ειναι υπευθυνος τοσο για τον εαυτο του οσο και για τους αλλους.
αλλιως θα την κανει τη μαλακια και τοτε, οπως θα συμπεριφερομουνα στη γκομενα, στον παππου, στον 35αρη-40αρη οδηγο....ετσι θα ξηγηθω και στον πιτσιρικα ta erwtimata einai 3

1. poia akrivos tha einai i "tipopoiimeni" siberifora sou... (binelikia, kadilia, jilo or kati poio ipio kai poso)

2. ti tha katafereis me autin tin siberifora (na jedwseis ta nevra sou, na prosvaleis ton allo (robba) or na ton kaneis na dei kai na diorthwsei to lathos tou)

3. an tin malakia tin kaneis esi or kapoio sigeniko sou prosopo (p.x. mana, pateras, papous ktlp) poia tha einai i siberifora sou?

auta...(autia):D

TROOPER
09/03/2007, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
ta erwtimata einai 3

1. poia akrivos tha einai i "tipopoiimeni" siberifora sou... (binelikia, kadilia, jilo or kati poio ipio kai poso)

2. ti tha katafereis me autin tin siberifora (na jedwseis ta nevra sou, na prosvaleis ton allo (robba) or na ton kaneis na dei kai na diorthwsei to lathos tou)

3. an tin malakia tin kaneis esi or kapoio sigeniko sou prosopo (p.x. mana, pateras, papous ktlp) poia tha einai i siberifora sou?

auta...(autia):D

1.στην στραβη δεν υπαρχει τυποποιημενη συμπεριφορα.καταλαβαινεις τι εννοω φανταζομαι...!
2.δεν προσπαθεις να καταφερεις ενα ζωο να το εκπαιδευσεις σε 30 δευτερολεπτα.απλα υπαρχουν στιγμες που βλεπεις με τα ματια σου τον χαρο και..................αντιδρας αναλογα(ενστικτο αυτοσυντηρησης λεγετε)
3.ακριβως η ιδια και σου μιλαω ειλικρινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.γ.σε καλυψα???:D

Sferopetadhn
09/03/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μη μιλαει κανεις !!!!!!!!!!!

σας κανανε μαλακια στο δρομο ???????????

αφηστε τους.......ανεξαρτητως ηλικιας........αλλωστε και εμεις λεει κανουμε μαλακιες !!!!!!!!

οποτε το θεμα δεν ειναι πιτσιρικας η παππους!το θεμα ειναι οτι οταν η καργιολα θα παραβιασει στοπ και το αποφυγεται στο τσακ μην γυρισετε να της χωσετε χριστοπαναγια...απλα εξηγηστε της οτι το αιλαινερ θα το εβαζε με μεγαλυτερη επιτυχια πριν μπει να οδηγησει!!!!!!
σας εκανε μαλακια παππους???ηρεμα και ωραια εξηγηστε του οτι ηρθε ισως ο καιρος να φορεσαι γυαλια και ενα ακουστικο βαρυκοιας!!!!
σας εκανε μαλακια πιτσιρικας με παπι κωλοφτιαγμενο???θυμηθητε τα νιατα σας!!!!!!!!!!δειτε ποσες μαλακιες κανατε εσεις μικροι,τρεξτε στο πλησιεστερο περιπτερο και κεραστε τον ενα νουνου μηπως και μεγαλωσει ποιο γρηγορα!!!!!!!!αμεσως μετα καντε του μαθημα οδηγησης επι τοπου εξηγοντας του οτι οι συγκεκριμενες κολονες με κατι μυστηρια σηματα και οι αλλες με τα τρια χρωματα ειναι για να ρυθμιζουνε την κινηση και να μην διατρεχει ο κοσμος κινδυνο!!!

ρε δε γαμιομαστε λεω εγω.........!

μαγκες για να τελειωνουμε.
οποιος ειναι στον δρομο πρεπει να ειναι υπευθυνος τοσο για τον εαυτο του οσο και για τους αλλους.αλλιως θα την κανει τη μαλακια και τοτε, οπως θα συμπεριφερομουνα στη γκομενα, στον παππου, στον 35αρη-40αρη οδηγο....ετσι θα ξηγηθω και στον πιτσιρικα !!!!!!!ΤΕΛΟΣ !!!!!!!


Μου φαίνεται ότι συμφωνώ με τον trooper...

ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΘΑ ΖΗΣΩΩΩΩΩ :cry:

possidi
11/03/2007, 18:02
ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ [ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ] ΔΙΝΟΥΝ ΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΗ ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ...

ΝΤΡΟΠΗ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΝ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΚΑΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ..:p :p :p

oxidisingDeamon
11/03/2007, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από possidi
ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ [ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ] ΔΙΝΟΥΝ ΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΗ ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ...

ΝΤΡΟΠΗ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΝ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΚΑΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ..:p :p :p

sosto kai auto... mono pou kanis mi kankouras den leei oti kala kanoun... :P vasika auto pou leme einai na min tous rixnoume stin pira mono kai mono epidi einai kato twn 20 (lew 20 giati oi perisoteroi sovarevoun ekei giro). to ena einai asxeto me to allo... kanis den mporei na tous katigorisi epidi exoun parapanw kila, agorazoun Puma kai pernoun doro ena tsampi mpananes i' epidi ftiaksan to mixanaki tous... apo tin alli omos to oti den forane kranos einai katakriteo... alla diko tous provlima... den tha spasei to diko mou kefali... alla to diko tous... den mporoume emis na epivaloume se kanenan na endiaferthei gia tin asfalia tou...

To oti pernane me kokkino... den dikeologite... ekei nai na to rikseis to mpineliki sou, na ksethimaneis... alla oxi otan exei pesei o allos... kai oxi ston telefteo tis omadas... giati to poio pithano einai autos na exei parasirthei apo tin omada...

kanis den leei mpravo pou ginan kagkoures... apla ligi kagkouria dikelogite apo to nearo tis ilikias... alla min ksexname... pan metron ariston ;)

mob rules
11/03/2007, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
sosto kai auto... mono pou kanis mi kankouras den leei oti kala kanoun... :P vasika auto pou leme einai na min tous rixnoume stin pira mono kai mono epidi einai kato twn 20 (lew 20 giati oi perisoteroi sovarevoun ekei giro). to ena einai asxeto me to allo... kanis den mporei na tous katigorisi epidi exoun parapanw kila, agorazoun Puma kai pernoun doro ena tsampi mpananes i' epidi ftiaksan to mixanaki tous... apo tin alli omos to oti den forane kranos einai katakriteo... alla diko tous provlima... den tha spasei to diko mou kefali... alla to diko tous... den mporoume emis na epivaloume se kanenan na endiaferthei gia tin asfalia tou...

To oti pernane me kokkino... den dikeologite... ekei nai na to rikseis to mpineliki sou, na ksethimaneis... alla oxi otan exei pesei o allos... kai oxi ston telefteo tis omadas... giati to poio pithano einai autos na exei parasirthei apo tin omada...

kanis den leei mpravo pou ginan kagkoures... apla ligi kagkouria dikelogite apo to nearo tis ilikias... alla min ksexname... pan metron ariston ;)
poly swstos:a10:

TROOPER
12/03/2007, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
sosto kai auto... mono pou kanis mi kankouras den leei oti kala kanoun... :P vasika auto pou leme einai na min tous rixnoume stin pira mono kai mono epidi einai kato twn 20 (lew 20 giati oi perisoteroi sovarevoun ekei giro). to ena einai asxeto me to allo... kanis den mporei na tous katigorisi epidi exoun parapanw kila, agorazoun Puma kai pernoun doro ena tsampi mpananes i' epidi ftiaksan to mixanaki tous... apo tin alli omos to oti den forane kranos einai katakriteo... alla diko tous provlima... den tha spasei to diko mou kefali... alla to diko tous... den mporoume emis na epivaloume se kanenan na endiaferthei gia tin asfalia tou...

To oti pernane me kokkino... den dikeologite... ekei nai na to rikseis to mpineliki sou, na ksethimaneis... alla oxi otan exei pesei o allos... kai oxi ston telefteo tis omadas... giati to poio pithano einai autos na exei parasirthei apo tin omada...

kanis den leei mpravo pou ginan kagkoures... apla ligi kagkouria dikelogite apo to nearo tis ilikias... alla min ksexname... pan metron ariston ;)

:nono:

ΦΙΛΑΡΑΚΙ...
το οτι δεν φοραει ο αλλος κρανος σε ενδιαφερει ΑΜΕΣΑ !!!!!!!!
θα το πω πολλες φορες...εμπλεκεσαι σε ατυχημα μαζι μου.ασχετο το ποιος φταιει!εγω δεν φοραω κρανος και πεφτω με το κεφαλι και σκοτωνομαι.ξερεις οτι εσυ εκει περνας ακομα και να μη φταις δικαστηριο για ανθρωποκτωνια εξ αμελιας????φαντασου να μη φταις κιολας.και αντε και αθωωνεσαι.θα αντεξεις τις τυψεις της αφαιρεσης μιας ανθρωπινης ζωης???δεν ειναι λοιπον δικο τους προβλημα απο τη στιγμη που μπορει να γινει δικο σου προβλημα!!!
και η καγκουρια απο τη στιγμη που καβαλας (αμαξι,μηχανη,αεροπλανο)δεν δικαιολογητε σε δημοσιο δρομο!!!

ΤΕΛΟΣ !

oxidisingDeamon
12/03/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:nono:

ΦΙΛΑΡΑΚΙ...
το οτι δεν φοραει ο αλλος κρανος σε ενδιαφερει ΑΜΕΣΑ !!!!!!!!
θα το πω πολλες φορες...εμπλεκεσαι σε ατυχημα μαζι μου.ασχετο το ποιος φταιει!εγω δεν φοραω κρανος και πεφτω με το κεφαλι και σκοτωνομαι.ξερεις οτι εσυ εκει περνας ακομα και να μη φταις δικαστηριο για ανθρωποκτωνια εξ αμελιας????φαντασου να μη φταις κιολας.και αντε και αθωωνεσαι.θα αντεξεις τις τυψεις της αφαιρεσης μιας ανθρωπινης ζωης???δεν ειναι λοιπον δικο τους προβλημα απο τη στιγμη που μπορει να γινει δικο σου προβλημα!!!
και η καγκουρια απο τη στιγμη που καβαλας (αμαξι,μηχανη,αεροπλανο)δεν δικαιολογητε σε δημοσιο δρομο!!!

ΤΕΛΟΣ !

to thema tou kranous den to eixa skefti etsi... se auto exeis apolito dikeo... an to thesoume etsi... ontos einai kai diko mas provlima... tha simfonisw apolita...

to thema tis kankourias omos... den dikaiologite epikindini kankouroidigisi... opos den tha aresei se kanenan na ton prosperasw me 200, i na kanei o opoiosdipote, epikindinous i' antikinonikous eligmous (antikinoniko = pou na enoxli xoris na einai epikindino... i.e. burn out, na marsarei sto fanari, na pernaei kai na kanei perisotero thorivo apo ena airbus A380 etc)

alla to antikinoniko einai sxetiko... diladi to na deis na pernaei apo dipla sou ena kankouramakso... me aerotomes zantes ktl ktl... nai men to vlepeis... alla den mporeis na peis oti se enoxlei... to idio me ta papia... ena kagkouropapo, pou einai nikelomeno olokliro, pou einai ftiagneno me opoiodipote tropo... esto kai an sou prosvalei tin esthitiki, den mporeis na ton katigorisis... an den se enoxlei o thorivos i' o tropos odigisis...

kati to opoio isxiei kai gia tous 'normal' anavates... to provlima, den einai i kankouria... alla i antikinoniki simperifora twn enlogo atomwn pou tixenei na einai kai kankouranthropoi...

TROOPER
13/03/2007, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
to thema tou kranous den to eixa skefti etsi... se auto exeis apolito dikeo... an to thesoume etsi... ontos einai kai diko mas provlima... tha simfonisw apolita...

to thema tis kankourias omos... den dikaiologite epikindini kankouroidigisi... opos den tha aresei se kanenan na ton prosperasw me 200, i na kanei o opoiosdipote, epikindinous i' antikinonikous eligmous (antikinoniko = pou na enoxli xoris na einai epikindino... i.e. burn out, na marsarei sto fanari, na pernaei kai na kanei perisotero thorivo apo ena airbus A380 etc)

alla to antikinoniko einai sxetiko... diladi to na deis na pernaei apo dipla sou ena kankouramakso... me aerotomes zantes ktl ktl... nai men to vlepeis... alla den mporeis na peis oti se enoxlei... to idio me ta papia... ena kagkouropapo, pou einai nikelomeno olokliro, pou einai ftiagneno me opoiodipote tropo... esto kai an sou prosvalei tin esthitiki, den mporeis na ton katigorisis... an den se enoxlei o thorivos i' o tropos odigisis...

kati to opoio isxiei kai gia tous 'normal' anavates... to provlima, den einai i kankouria... alla i antikinoniki simperifora twn enlogo atomwn pou tixenei na einai kai kankouranthropoi...

ΣΥΜΦΩΝΩ!

αλλα ποσες περιπτωσεις εχεις δει με καγκουρομηχανακια-καγκουραμαξα (εμφανισιακα εννοω) που να τα οδηγουνε ατομα που ΔΕΝ ειναι η δεν συμπεριφερονται σαν καγκουρες ???

:wave2:

oxidisingDeamon
13/03/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΣΥΜΦΩΝΩ!

αλλα ποσες περιπτωσεις εχεις δει με καγκουρομηχανακια-καγκουραμαξα (εμφανισιακα εννοω) που να τα οδηγουνε ατομα που ΔΕΝ ειναι η δεν συμπεριφερονται σαν καγκουρες ???

:wave2:

xmmm ofilw na paradexthw elaxistoi... ara den prepei na tous rixnoume stin pira olous... ;)

TROOPER
13/03/2007, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
xmmm ofilw na paradexthw elaxistoi... ara den prepei na tous rixnoume stin pira olous... ;)

συμφωνω.

:wave2: