PDA

View Full Version : Φοβερό βίντεο!



Ninja636
21/02/2007, 09:56
Καταπληκτικό race από επαγγελματίες οδηγούς με Ducati και Bimota σε δημόσιο δρόμο με απρόσμενο (ντάξει, όχι και τόσο απρόσμενο) τέλος. Δείτε το: http://www.youtube.com/watch?v=QJ_GVQRRCGg

el_hymador
21/02/2007, 10:38
εχει ξαναμπει και παλιοτερα νομιζω...ωραιο να το βλεπεις , απιστευτα επικινδυνο και ανοητο να το κανεις...ειδικα σε Ελληνικο επαρχιακο τετοιας χαραξης ειναι αυτοκτονια...

zephyr1
21/02/2007, 10:40
Πολυ ωραιο ειδικα εκει που τον παταει.:rolleyes:

Εχει ξαναμπει.

costas81
21/02/2007, 14:45
:look: :look: :look: :look: :look:

τι κανουν τα παλικαρακια?



αφου δεν εφυγε στο γκρεμο παλι καλα!


Μα ειναι τοσο μαλακες που χτυπημενο ανθρωπο τον βαλανε να κατσει πανω στο τσιμεντο και απο κατω ο γκρεμος!


:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

Ninja636
21/02/2007, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
:look: :look: :look: :look: :look:

Μα ειναι τοσο μαλακες που χτυπημενο ανθρωπο τον βαλανε να κατσει πανω στο τσιμεντο και απο κατω ο γκρεμος!


:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

Σωστός. Δεν το είχα σκεφθεί αυτό...

babishondakias
21/02/2007, 18:29
:hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :look: :look: :look:

Fireball400
21/02/2007, 19:58
Καλή φάση για λίγο,αλλά από ένα σημείο και μετά προκαλείς την τύχη σου.Αν υπάρχει πίστα,πήγαινε!Αν η πίστα είναι <<τοπική>>,μην το παρακάνεις:wave2:

GIXXERAKIAS
21/02/2007, 21:21
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Αν δεν ηταν το τσιμεντακι εκει τωρα αυτος θα ηταν στην πιστα του παραδεισου!:rotflmao: :rotflmao:

Γελαω γιατι?Γιατι ενταξει ρε παιδια και γω τρεχω (οσο με παιρνει και ποτε δεν ξεπερναω τα ορια μου)στον επαρχιακο,αλλα αυτοι πηγαινανε να κερδισουν το πρωταθλημα στα μοτο gp ετσι οπως πηγαινανε,τα θελε ο κωλος τους:D :D

Anritsu
21/02/2007, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ninja636
Καταπληκτικό race από επαγγελματίες οδηγούς με Ducati και Bimota σε δημόσιο δρόμο με απρόσμενο (ντάξει, όχι και τόσο απρόσμενο) τέλος. Δείτε το: http://www.youtube.com/watch?v=QJ_GVQRRCGg



To epagelmaties apo pou to simperanes akrivws ???? Apo thn odighsh tous h apo thn wrimothta tou enxeirhmatos tous ???


:smilea:

Ninja636
21/02/2007, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
To epagelmaties apo pou to simperanes akrivws ???? Apo thn odighsh tous h apo thn wrimothta tou enxeirhmatos tous ???


:smilea:

Σύμφωνα τουλάχιστον με το σχόλιο νο.7 και το γεγονός ότι τα ονόματα αυτά αναφέρονται από τον εκφωνητή του βίντεο:


The riders are Gary Mason and Rob Frost. I think Gary is now racing in AMA Superbikes and Rob in British Super Sport.

johnpan
21/02/2007, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
To epagelmaties apo pou to simperanes akrivws ???? Apo thn odighsh tous h apo thn wrimothta tou enxeirhmatos tous ???


:smilea:

Είναι 2 από τους 7 που γύρισαν τις 10 πιο γρήγορες διαδρομές της Ευρώπης, γνωστό και σχεδόν κλασσικό DVD.

Έχεις κάτι να πεις για την τεχνική τους μήπως? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

georgef
22/02/2007, 02:53
ειναι κριμα το ταλεντο τους να το σπαταλανε τοσο αδικα και επικυνδυνα:(

ruyjin
22/02/2007, 14:26
από τα πιο ή μαλλον το πιο τρελο βιντεο που εχω δει

απο την αλλη μην κρινουμε αμεσως ρε παιδια και οι οδηγοι αγωνων εχουν τρελα μεσα τους

τωρα αν για τους κοινους θνητους μια γρηγορη βολτα στην Επιδαυρο, στο Αρτεμισιο, στη Ναυπακτο εχει Χ κινδυνους
γι αυτους που ειναι επαγγελματιες η ταχυτητα που κινουνται ειναι αναλογα επικυνδινη ισως και λιγοτερο απ οτι στους προαναφερθεντες
με απλα λογια τα 120χλμ που κινουνται καποιοι στην Επιδαυρο ειναι ισως πιο επικυνδινα απο τα 160χλμ που κινουνται αυτοι -ενδεικτικα ειναι τα νουμερα-

τελος καλα ολα καλα, αυτο μετραει παντα

:wave2:

mourgakos
23/02/2007, 07:27
μου θυμιζουν το κουνιαδακι μου....melenia εσυ ξερεις ?

costas81
23/02/2007, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ninja636
Σωστός. Δεν το είχα σκεφθεί αυτό...


κατα τα αλλα επαγγελματιες οδηγοι!

Anritsu
25/02/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Είναι 2 από τους 7 που γύρισαν τις 10 πιο γρήγορες διαδρομές της Ευρώπης, γνωστό και σχεδόν κλασσικό DVD.

Έχεις κάτι να πεις για την τεχνική τους μήπως? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οι τεχνικές είναι κατά την ταπεινή μου γνώμη για την πιστά και όχι για εντυπωσιασμό και κοκορεματα . Παρατήρησε όμως πόσες φορές περνάνε στο αντίθετο ρεύμα και κυρίως στο σημείο 05.51 οπου ο πρώτος γλύφει το τσιμεντο αριστερά έχοντας βγει ολόκληρος στο αντίθετο ρεύμα . Και αν εκείνη την ώρα ερχοσουνα εσύ από την άλλη με άλλα τόσα ???? Αστο καλύτερα ...Απορώ πως ένας επαγγελματίας που ζει δλδ από αυτήν την δουλειά εκθέτει το σώμα του τόσο επικίνδυνα ....


:nono: :nono:

zoropatra
26/02/2007, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
μου θυμιζουν το κουνιαδακι μου....melenia εσυ ξερεις ?


τον φιλο του κουνιαδου σου τον εχεις δει?:smokin: :smokin: