PDA

View Full Version : Αλλαγή πιρουνιού για παπί - Πόσο πάει το μαλί?



sotos2004
21/02/2007, 15:19
Καλησπέρα παιδιά. Χρειάστηκε να γίνει αλλαγή πιρουνιού λόγω του ότι έχανε λάδια από την τσιμούχα, ξέχασα όμως να ρωτήσω αν είναι μέσα στην εγγύηση η αν θα το χρεωθώ.

Ξέρει κανείς πόσο περίπου θα κοστίσει αν τελικά μου το χρεώσουν? Έχω ενα Modenas Kristar

OldMan
21/02/2007, 15:24
Θα σου αλλάξουν ΟΛΟΚΛΗΡΟ το πηρούνι επειδή χάνει η τσιμούχα ??? :look:

dirtbird
21/02/2007, 15:31
Στοίχημα... το παπί είναι κινέζικο :winka: :winka:

OldMan
21/02/2007, 15:34
Αφού λέει ότι είναι Modenas Kristar ... :look:

dirtbird
21/02/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αφού λέει ότι είναι Modenas Kristar ... :look:

ψέμματα...

άντε...

που το λέει?


:a13:

OldMan
21/02/2007, 15:58
Εδώ που τα λέμε...

Ποιος μας διαβεβαιώνει οτι τα Modenas ΔΕΝ φτιάχνονται στην Κίνα ..??? :confused:

idi
21/02/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εδώ που τα λέμε...

Ποιος μας διαβεβαιώνει οτι τα Modenas ΔΕΝ φτιάχνονται στην Κίνα ..??? :confused:

χμμμ στη Μαλαισια ειναι πολυ πιο ακριβα τα εργατικα??? ποτε δε ξερεις απο την αλλη! :smokin:

sotos2004
21/02/2007, 22:32
Έχει ήδη γίνει μια επισκευή της τσιμούχας αλλά μετά από 2-3 μήνες άρχισε πάλι να χάνει. Οπότε είπε ο τεχνικός ότι αφού δεν έφτιαξε θέλει αλλαγή.

Αμάν και σεις δηλαδή επειδή χάλασε αμέσως να κατηγορήσετε το μηχανάκι. Ε λοιπόν για να σας χαλάσω και εγώ σας λέω πως τα πιρούνια είναι KAYABA που φοράν οι μισές "ΙΑΠΩΝΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ" που καβαλάτε. Αρά είστε όλοι καταδικασμένοι να σας χαλάσουν :a39:

Τώρα τι έχετε να πείτε?

dirtbird
21/02/2007, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos2004


Τώρα τι έχετε να πείτε?

Να σταματήσεις να έχεις σχέση με κινέζικα μηχανάκια μαλαισιανής ετικέτας που τα συντηρούν κορεάτες μηχανικοί..:cool: :cool:

jbear
21/02/2007, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos2004
Έχει ήδη γίνει μια επισκευή της τσιμούχας αλλά μετά από 2-3 μήνες άρχισε πάλι να χάνει. Οπότε είπε ο τεχνικός ότι αφού δεν έφτιαξε θέλει αλλαγή.

Αμάν και σεις δηλαδή επειδή χάλασε αμέσως να κατηγορήσετε το μηχανάκι. Ε λοιπόν για να σας χαλάσω και εγώ σας λέω πως τα πιρούνια είναι KAYABA που φοράν οι μισές "ΙΑΠΩΝΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ" που καβαλάτε. Αρά είστε όλοι καταδικασμένοι να σας χαλάσουν :a39:

Τώρα τι έχετε να πείτε?


:ZZZ:

ρε συ σωτο! αλλα τα KAYABA που εχουν οι μοτοσυκλετες κι αλλο αυτο που εχουν τα παπια!!! :winka:

δε λεει τιποτα που και τα 2 γραφουν πανω KAYABA...τι συγκρινεις?

sotos2004
24/02/2007, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
:ZZZ:

ρε συ σωτο! αλλα τα KAYABA που εχουν οι μοτοσυκλετες κι αλλο αυτο που εχουν τα παπια!!! :winka:

δε λεει τιποτα που και τα 2 γραφουν πανω KAYABA...τι συγκρινεις?


Αει καλά, εσυ στον κόσμο σου!!! Δεν συγκρίνω τίποτα, απλά όπως καταδικάζουν οι άλλοι το μηχανάκι μου επειδή είναι μαλαισινινιακό ( και μερικοί το χαρακτήρισαν και... ΚΙΝΕΖΙΚΟ????? :a04: να σας πέσουν.... οι ρόδες..... ρε ) έτσι και εγώ συγκρίνω τις KAYABES τους με τις KAYABES μου :lol: .



Και επίσης το μηχανάκι το παρέλαβα, τελικά δεν πλήρωσα τίποτα, ήταν μέσα στην εγγύηση.


ΥΓ. Α τα honda στην μαλαισία δεν φτιάχνονται??? χαχαχα θα σας φύγουν οι ρόδες χαχαχα :a15: