PDA

View Full Version : Saloniki sinantisi



tamis
30/07/2004, 14:33
re paidia eseis kala tin briskete athina emeis saloniki pote tha brethoume na poume oloi mazi kamia malakia? na pame gia kamia mpiritsa? :beer: na kunigisoume koutes:evil: na xemagkepsoume magkakia pou nomizoun oti einai souper grigoroi?:eyepop: pote re paidia tha pame oloi mazi kapou gia ena kafe me 20-30 ditroxa na ta araxoume en seira mprosta se kafeteria na xazepsoun OLES oi gkomenes na doun ti esti moto parea??? POTE????:look:

illuminatios
02/08/2004, 13:40
Τετάρτη μεσημέρι??? που θα μαι κι απ τα μέρη σας??

milaber
02/08/2004, 19:56
Ναι ρε!
Να μαζευτούμε!

Είχα βάλει και παλλιά postάκι αλλά ή ήταν λίγοι οι Θεσσαλονικείς εδώ μέσα ή με έκλασαν άσχημα...

Εγώ επιστρέφω τέλη Αυγούστου.

milaber
02/08/2004, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Τετάρτη μεσημέρι??? που θα μαι κι απ τα μέρη σας??

Μα τι παλλιάνθρωπος είσαι!
Τώρα που λείπω εγώ έρχεσαι;

Μην κάτσεις Θεσσαλονίκη, έλα Χαλκιδική που είναι και ο Hornet εδώ!

:beer: :beer: :beer:

mbouclas
03/08/2004, 09:44
Σε 14 μέρες επιστρέφω στα πάτρια εδάφη (Χαλκιδική), ελπίζω να τα πούμε για καμία μπυρίτσα :beer: :beer:

milaber
03/08/2004, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbouclas
Σε 14 μέρες επιστρέφω στα πάτρια εδάφη (Χαλκιδική), ελπίζω να τα πούμε για καμία μπυρίτσα :beer: :beer:

Xαλκιδική;
Απο που ακριβώς;

Ρε βρήκα πατριώτη συγχωριανό!

:D :D :D

mbouclas
03/08/2004, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Xαλκιδική;
Απο που ακριβώς;

Ρε βρήκα πατριώτη συγχωριανό!

:D :D :D
Από τα «εξωτικά» Μουδανιά. Αν και μένω μονιμά Αθήνα τα επισκέπτομαι οπότε βρω ευκαιρία. Θα είμαι εκεί από 14-29 με κάποια διαλείμματα για camping φυσικά.

milaber
03/08/2004, 16:15
Εγώ από τον "εξωτικό" Άγιο Νικόλαο (ή Βουρβουρού).

Δεν είμαστε και πολύ μακρυά, αλλά τότε που εσύ έρχεσαι εγώ την κάνω για Θεσσαλονίκη...

mbouclas
03/08/2004, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Εγώ από τον "εξωτικό" ¶γιο Νικόλαο (ή Βουρβουρού).

Δεν είμαστε και πολύ μακρυά, αλλά τότε που εσύ έρχεσαι εγώ την κάνω για Θεσσαλονίκη...
Δεν πειράζει, θα περάσω και από τη Θεσσαλονίκη να επισκεφθώ φίλους και γνωστούς.

milaber
04/08/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbouclas
Δεν πειράζει, θα περάσω και από τη Θεσσαλονίκη να επισκεφθώ φίλους και γνωστούς.

ΟΚ τότε.

Όταν περάσεις ενημέρωσε να τα πούμε!

tatoo23
07/08/2004, 15:49
salonikeis moteristes tha itan kali fasi na dosoyme kamia synantisi oloi mazi athina-thessaloniki kapoy endoiamesa i kai sti sallonica fantazomai kapoio savatokyriako toy september-octomber giati tora oloi leipoyn diakopes arxiste na rixnete protaseis:wave2: :beer: :D

milaber
08/08/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από tatoo23
salonikeis moteristes tha itan kali fasi na dosoyme kamia synantisi oloi mazi athina-thessaloniki kapoy endoiamesa

Και εμείς οι καημένοι παπάκηδες πως θα έρθουμε κάπου ενδιάμεσα;

:( :confused: :(

mbouclas
09/08/2004, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Και εμείς οι καημένοι παπάκηδες πως θα έρθουμε κάπου ενδιάμεσα;

:( :confused: :(
Θα μιμηθείτε τους κάτοχους Harley, τρένο.

tatoo23
11/08/2004, 13:30
more as kataferoyme na organothoyme kai pame kai me ta podia pantos ego teli september skeftomai na anevo pano kana 2hmero elpizo na bro kapoion gia na me filoksenisei kai na moy deiksei ti salonica exo paei toses fores kai den exo kataferei na do tipota


yg1den ennoo na do arxaia
yg2night life :beer:

milaber
13/08/2004, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbouclas
Θα μιμηθείτε τους κάτοχους Harley, τρένο.

Λες;

:lol: :lol: :lol:

vasdekiss
13/08/2004, 15:35
Άντε μάγκες να κανονίσουμε κανένα γκαϊφέ στα κοντά, γιατί με περιμένει και η μαμά πατρίδα γύρω στον νοέμβριο και με τους χαλαρούς ρυθμούς που οργανόνωνται τέτοια πράγματα στην πόλη δεν βλέπω να προλαβαίνω.:ZZZ: :bigcry:

tamis
15/08/2004, 02:38
re paidia kai egw apo ta moudania eimai (basika apo portaria dipla) poios sto kalo einai apo moudania apo dw mesa re mpoukla poios eisai re:lol: :lol: :lol: loipon paidia opote goustarete na brethoume re opote goustarete egw eimai mesa!!! xalkidiki osoi eiste kai girw ... eiste gia mia sinantisi? gia kafe masa kai oti prokipsei KAI OXI DEN ENOW PONHRO:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: aurio methario ktl ? ande organwthite reeeeeeee:winka:

milaber
16/08/2004, 18:39
Εγώ σήμερα επέστρεψα από Χαλκιδική παιδιά.

Όποτε θέλετε κανονίζουμε!

:beer: :wave2: :beer: :wave2: :beer:

spock
16/08/2004, 18:59
Καρντάσια και 'γω μέσα αλλά αν μπορείτε από τις 23 και μετά ώστε να προλάβω κάτι δουλειές.... (όποτε κανονιστεί ας μου ρίξει κάποιος ένα πμ plz..)

:beer: :beer: :beer:

milaber
16/08/2004, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από spock
Καρντάσια και 'γω μέσα αλλά αν μπορείτε από τις 23 και μετά ώστε να προλάβω κάτι δουλειές.... (όποτε κανονιστεί ας μου ρίξει κάποιος ένα πμ plz..)

:beer: :beer: :beer:

Σωστός.
Και εγώ προτιμώ μετά τις 20 του μηνός.