PDA

View Full Version : Boys (don’t?) cry…



gregorgeous89
22/02/2007, 00:50
Boys (don’t?) cry…
...τραγουδούσαν οι cure αλλά να που μερικές καταστάσεις βγάζουν τραγούδια σαν και αυτό ψεύτες! Τι να κάνω όμως όταν πηγαίνοντας να πάρω το καινούριο vfr πρην από μερικές μέρες άρχισε να παίζει στο αμάξι το ίδιο τραγούδι που έπαιζε όταν αρχές Σεπτέμβρη μπήκα στο αμάξι απεγνωσμένος για να ψάξω την μηχανή μου.Δεν θυμάμαι ποιο είναι το τραγούδικαν ούτε καν το συνκρότημα που το λέει αλλά δάκρυσα ρε παιδιά (το παραδέχομαι) Γιατί ρε Γρηγόρη? για ένα (έστω και όμορφο) κομμάτι μέταλλο? ΟΧΙ ρε εσείς, για ένα κομμάτι της ψυχής μου που μου κλέψανε εκείνο το βράδυ της Κυριακής. Οδηγάω μηχανή 15 χρόνια τώρα.Είναι κομμάτι όχι μόνο της ζωής μου αλά και της ψυχής μου.Μού έλειψε αυτούς τους 5 μήνες.Σήμερα είναι σαν να γύρισε σπίτι ένας παλιός καλός φίλος.Έπρεπε να δείτε το χαμόγελο μου μέσα από το κράνος.Ευχαριστώ τον Θεό για το ότι μπορώ να ζω τέτοιες στιγμές και την γυναίκα μου η οποία εκήνο το πρωί όταν θα πήγαινα στα Γιαννιτσά να δω την μηχανή μου είπε «εάν σου αρέσει μην το σκέφτεσαι. πάρτη!» Μου άρεσε, την πήρα και γύρισα στην παρέα μας. Δεν σας ξέρω (μόνο τον θρυλικό Ζολότα γνώρισα) αλά σας νοιώθω φίλους και πιστεύω ότι σύντομα θα τα πούμε από κοντά. είμαι σίγουρος όμως ότι με καταλαβαίνεται όπως καταλάβατε πως ένοιωσα όταν μου κλέψανε την μηχανή.Sorry εάν είμουν και λίγο μελοδραματικός αλλά τη σκατά, μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται.

DimChios
22/02/2007, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Boys (don’t?) cry…
...τραγουδούσαν οι cure αλλά να που μερικές καταστάσεις βγάζουν τραγούδια σαν και αυτό ψεύτες! Τι να κάνω όμως όταν πηγαίνοντας να πάρω το καινούριο vfr πρην από μερικές μέρες άρχισε να παίζει στο αμάξι το ίδιο τραγούδι που έπαιζε όταν αρχές Σεπτέμβρη μπήκα στο αμάξι απεγνωσμένος για να ψάξω την μηχανή μου.Δεν θυμάμαι ποιο είναι το τραγούδικαν ούτε καν το συνκρότημα που το λέει αλλά δάκρυσα ρε παιδιά (το παραδέχομαι) Γιατί ρε Γρηγόρη? για ένα (έστω και όμορφο) κομμάτι μέταλλο? ΟΧΙ ρε εσείς, για ένα κομμάτι της ψυχής μου που μου κλέψανε εκείνο το βράδυ της Κυριακής. Οδηγάω μηχανή 15 χρόνια τώρα.Είναι κομμάτι όχι μόνο της ζωής μου αλά και της ψυχής μου.Μού έλειψε αυτούς τους 5 μήνες.Σήμερα είναι σαν να γύρισε σπίτι ένας παλιός καλός φίλος.Έπρεπε να δείτε το χαμόγελο μου μέσα από το κράνος.Ευχαριστώ τον Θεό για το ότι μπορώ να ζω τέτοιες στιγμές και την γυναίκα μου η οποία εκήνο το πρωί όταν θα πήγαινα στα Γιαννιτσά να δω την μηχανή μου είπε «εάν σου αρέσει μην το σκέφτεσαι. πάρτη!» Μου άρεσε, την πήρα και γύρισα στην παρέα μας. Δεν σας ξέρω (μόνο τον θρυλικό Ζολότα γνώρισα) αλά σας νοιώθω φίλους και πιστεύω ότι σύντομα θα τα πούμε από κοντά. είμαι σίγουρος όμως ότι με καταλαβαίνεται όπως καταλάβατε πως ένοιωσα όταν μου κλέψανε την μηχανή.Sorry εάν είμουν και λίγο μελοδραματικός αλλά τη σκατά, μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται.



Δεν έχω λόγια να σου πώ! :wacko:

ΝΑ ΤΗ ΧΑΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΗ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΜΙΑ "ΑΓΑΠΗ"!

ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ! ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΧΛΜ ΠΑΝΤΑ!!!

:beer: :beer: :beer:

Lupo
22/02/2007, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Boys (don’t?) cry…
...τραγουδούσαν οι cure αλλά να που μερικές καταστάσεις βγάζουν τραγούδια σαν και αυτό ψεύτες! Τι να κάνω όμως όταν πηγαίνοντας να πάρω το καινούριο vfr πρην από μερικές μέρες άρχισε να παίζει στο αμάξι το ίδιο τραγούδι που έπαιζε όταν αρχές Σεπτέμβρη μπήκα στο αμάξι απεγνωσμένος για να ψάξω την μηχανή μου.Δεν θυμάμαι ποιο είναι το τραγούδικαν ούτε καν το συνκρότημα που το λέει αλλά δάκρυσα ρε παιδιά (το παραδέχομαι) Γιατί ρε Γρηγόρη? για ένα (έστω και όμορφο) κομμάτι μέταλλο? ΟΧΙ ρε εσείς, για ένα κομμάτι της ψυχής μου που μου κλέψανε εκείνο το βράδυ της Κυριακής. Οδηγάω μηχανή 15 χρόνια τώρα.Είναι κομμάτι όχι μόνο της ζωής μου αλά και της ψυχής μου.Μού έλειψε αυτούς τους 5 μήνες.Σήμερα είναι σαν να γύρισε σπίτι ένας παλιός καλός φίλος.Έπρεπε να δείτε το χαμόγελο μου μέσα από το κράνος.Ευχαριστώ τον Θεό για το ότι μπορώ να ζω τέτοιες στιγμές και την γυναίκα μου η οποία εκήνο το πρωί όταν θα πήγαινα στα Γιαννιτσά να δω την μηχανή μου είπε «εάν σου αρέσει μην το σκέφτεσαι. πάρτη!» Μου άρεσε, την πήρα και γύρισα στην παρέα μας. Δεν σας ξέρω (μόνο τον θρυλικό Ζολότα γνώρισα) αλά σας νοιώθω φίλους και πιστεύω ότι σύντομα θα τα πούμε από κοντά. είμαι σίγουρος όμως ότι με καταλαβαίνεται όπως καταλάβατε πως ένοιωσα όταν μου κλέψανε την μηχανή.Sorry εάν είμουν και λίγο μελοδραματικός αλλά τη σκατά, μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται.

Να 'σαι πάντα καλά, όρθιος, αγκαλιά με ότι αγαπάς, και γεμάτος αισθήματα και συναισθήματα φίλε μου.
Καλά χιλιόμετρα και πάλι boy.

:beer: :beer: :beer:

ermisVFR
22/02/2007, 09:47
Συγχαρητήρια Γρηγόρη και καλοτάξιδη.
Και εγώ δεν ξέρω κανέναν από την παρέα, αναμένω την Πανελλήνια
:a18:

ruyjin
22/02/2007, 09:55
καλοριζικη ρε Γρηγορη και καλοταξιδι
τι χρωμα ειπαμε? μαυρη ???
:lol: :lol:

:wave2:

hornet
22/02/2007, 10:01
γρηγορη καλοταξιδη καλοριζικη πολλα και γλυκα χιλιομετρα παντα με το χαμογελο στο στομα που σιγουρα ενα vfr ξερει να δινει!!:wave2:

ruyjin
22/02/2007, 14:45
ρε κοιτα να δεις που πληθαίνουμε !!!!

και ειχαμε ξεκινησει μονο ο Σταθης κι εγω στην αρχη..... :D :D

:beer: :beer:


:smokin:

DimChios
22/02/2007, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
ρε κοιτα να δεις που πληθαίνουμε !!!!

και ειχαμε ξεκινησει μονο ο Σταθης κι εγω στην αρχη..... :D :D

:beer: :beer:


:smokin:


Μα είναι από τα ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ όμορφα μηχανάκια το VFR! :wacko:
Μακάρι να γέμιζε ο τόπος με δαύτα!
Άν ήμουν αυτής της κατηγορίας, δεν το συζητώ! Τέτοιο θα είχα!

:wave2:

zolotas
22/02/2007, 23:56
τελικα τα εφερε ετσι η ζωη που πηρες δυο χαρες ταυτοχρονα :winka:

ερχομαι να ριξω το χαρτι στο κοντερ για τα καλοριζικα :beer: :beer:



legend lives :D :a08:

gregorgeous89
23/02/2007, 00:58
Ρε παιδιά έγινα και πατέρας...τι να πω? πόση χαρά να αντέξω? Μια όμορφη (έμοιασε της μαμάς) κόρη με περιμένει πλέων στον Άγιο Λουκά. Απίστευτο συναίσθημα.Οι απανταχού πατέρες καταλαβαίνουν.
Άντε καληνύχτα είμαι πτώμα.

gregorgeous89
23/02/2007, 01:01
ερχομαι να ριξω το χαρτι στο κοντερ για τα καλοριζικα Για το vfr από 50 ευρό και πάνω για την κόρη τη να σε χρεώσω ρε George?

SPORAKIAS
23/02/2007, 06:36
παντα τετοια...παντα χαρες....:beer: :winka: :beer:

DimChios
23/02/2007, 07:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Ρε παιδιά έγινα και πατέρας...τι να πω? πόση χαρά να αντέξω? Μια όμορφη (έμοιασε της μαμάς) κόρη με περιμένει πλέων στον Άγιο Λουκά. Απίστευτο συναίσθημα.Οι απανταχού πατέρες καταλαβαίνουν.
Άντε καληνύχτα είμαι πτώμα.



...Ο τρόπος που το έγραψες ρε φίλε... :rolleyes: :bawl:



ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

hornet
23/02/2007, 10:53
Τελικα ο σοφος λαος εχει παντα δικιο...καθε εμποδιο για καλο λενε και να σου εχεις με τη μια δυο καλα..και τι καλα...κορακλα να σας ζησει παιδια και παντα ευτυχισμενη οικογενεια!!

ruyjin
23/02/2007, 11:44
Gregoryyyyyyyyy
α ρε χαζομπαμπα με τη κορακλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου ζησει αγορινα και να ναι - και να στε- παντα καλα!!!!!!!

:beer: :beer:

:wave2:

αααα
και μιας και εγινες μπαμπας στη πανελληνια κερνας τριγωνα απο το Χαντζή
:lol: :lol:

zolotas
23/02/2007, 17:18
:a46: :a46: :a46: :a46:

ΤΗΕ ΝΕW HONDA VFR .........


78994

kostasdirt
23/02/2007, 17:39
Καλοτάξιδι φίλε μου να σαι καλά να τη χαίρεσε! Οσο για την κόρη..έχω και εγώ μια μικρούλα και σε νιώθω..


78997

DimChios
23/02/2007, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasdirt
Καλοτάξιδι φίλε μου να σαι καλά να τη χαίρεσε! Οσο για την κόρη..έχω και εγώ μια μικρούλα και σε νιώθω..



:a46: :a46: :a46:

:a23: :a23: :a23:


ΠΩΣ ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ 2 ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?????

:a18: :a10: :a012:

STVF
23/02/2007, 20:15
Καλησπερα σε ολους
Ειμαι νεο μελος στο FORUM και σας στελνω του χαιρετισμους μου.

kostasdirt
23/02/2007, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από STVF
Καλησπερα σε ολους
Ειμαι νεο μελος στο FORUM και σας στελνω του χαιρετισμους μου. Καλησπέρα καλώς ήρθες! να μαντέψω V?

gregorgeous89
24/02/2007, 00:07
Ευχαριστώ ρε παιδιά.Είστε τρομεροί.Η κόρη είναι καλά και σήμερα από το δωμάτιο του νοσοκομείου της έδειξα και την Βέφα! Της υποσχέθηκα και βόλτα. Είναι τρέλα η μικρή.
Ανυπομονώ να τα πούμε από κοντά.Γιώργο καλό το καινούριο vfr:rotflmao:

έχω και εγώ μια μικρούλα και σε νιώθω.. Φήλε η μικρή σου είναι πανέμορφη.Να την χαίρεσαι.Τελικά το μαύρο της πάει!:smilea:

STVF καλός ήρθες.Όπως βλέπεις εδώ είμαστε μια οικογένεια.Στείλε μας Φώτο!

X_NR750
24/02/2007, 21:35
Να τις χαιρεσαι τις ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ σου Γρηγορη

και εγω τον Ιουνιο πρωτα ο θεος γινομαι πατερας μιας κορουλας

οσο για την Βεφα τι να πω ΔΙΑΜΑΝΤΙ φιλε ΔΙΑΜΑΝΤΙ :wave2: :wave2: :wave2:

X_NR750
24/02/2007, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STVF
Καλησπερα σε ολους
Ειμαι νεο μελος στο FORUM και σας στελνω του χαιρετισμους μου.

Καλως ηρθες φιλε στην V4 οικογενεια :wave2:

εμπα μαζι με τον Γρηγορη εδω στην ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ VFR (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35227)

tai
24/02/2007, 21:42
Να χαίρεσαι την κόρη να είναι πάντα γερή και καλοταξιδη καλοριζικη πολλα χιλιομετρα η vfrαρα σου:beer: :beer:

gregorgeous89
04/03/2007, 00:12
http://www.youtube.com/watch?v=UnqvjD7Kxs4&mode=related&search=
Το τραγουδάκι που σας έλεγα ποιο πάνω.Ξέρω είναι λίγο μελό αλλά όλοι κρύβουμε έναν ρομαντικό biker μέσα μας.Το αφιερώνω λοιπόν στην πρώην μου όπου (και όπως) και αν είναι τώρα :bigcry:

gregorgeous89
04/05/2007, 00:51
Να και η Εβελίνα 2 μηνών πια...


87038

DimChios
04/05/2007, 07:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Να και η Εβελίνα 2 μηνών πια...



:wacko: :D :sun:

NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!

:wave2:

kostasdirt
04/05/2007, 17:12
Κουκλί

LIBYKOS
04/05/2007, 17:22
( Και ) για κάτι τέτοια posts αξίζει να παρακολουθείς το forum........γιατί πολλά "σκουπίδια" έχουν μαζευτεί τώρα τελευταία


Να τη δεις να μεγαλώνει με υγεία φίλε μου και καλά χλμ να έχεις!!!

Ζηλεύω και.. :a23:

gregorgeous89
04/05/2007, 23:28
Να είστε καλά ρε παιδιά :wave2: