PDA

View Full Version : Bridgestone Bt020 ΒΤ090



zubitos
22/02/2007, 18:16
ΕΛΑΣΤΙΚΑ BRIDGESTONE BT020 KAI BT090

έχει κανείς τα συγκεκριμένα ελαστικά να μου πεί εντυπώσεις?

ξερει κανεις την διαφορά τους?

zzr2005
22/02/2007, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
ΕΛΑΣΤΙΚΑ BRIDGESTONE BT020 KAI BT090

έχει κανείς τα συγκεκριμένα ελαστικά να μου πεί εντυπώσεις?

ξερει κανεις την διαφορά τους?

εχω τα ΒΤ 090 εδω και πολύ καιρό...πάνε για αλλαγή τώρα...
πιστεύω ότί είναι ιδανική λύση για κράτημα σε συνδυασμό με διάρκεια...
μπορείς να βρεις αλλα με καλύτερο κράτημα να ζεστένονται πιο εύκολα αλλα να τελείωσουν γρήγορα...
εγώ με νορμάλ οδήγηση μπορώ να πω ότι ακόμα και τώρα δύο χρόνια αφότου τα έβαλα και με το δείχτη να δείχνει ότι χρειάζονται αλλαγή, όταν τα χρειάστηκα συμπεριφέρθηκαν καλύτερα από ότι περίμενα....ειδικά σε φρενάρισμα είναι ακομα πολύ καλά παρά τα χιλιόμετρα....
όσον αφορά το κράτημα έχουν τετραγωνιστεί λίγο λόγω πολλών χιλιομέτρων σε Αθήνα οπότε δεν μπορώ να κρίνω επαρκώς τη συμπεριφορά τους αυτή τη στιγμή....
γενικά προοδευτικό λάστιχο...

zubitos
23/02/2007, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
εχω τα ΒΤ 090 εδω και πολύ καιρό...πάνε για αλλαγή τώρα...
πιστεύω ότί είναι ιδανική λύση για κράτημα σε συνδυασμό με διάρκεια...
μπορείς να βρεις αλλα με καλύτερο κράτημα να ζεστένονται πιο εύκολα αλλα να τελείωσουν γρήγορα...
εγώ με νορμάλ οδήγηση μπορώ να πω ότι ακόμα και τώρα δύο χρόνια αφότου τα έβαλα και με το δείχτη να δείχνει ότι χρειάζονται αλλαγή, όταν τα χρειάστηκα συμπεριφέρθηκαν καλύτερα από ότι περίμενα....ειδικά σε φρενάρισμα είναι ακομα πολύ καλά παρά τα χιλιόμετρα....
όσον αφορά το κράτημα έχουν τετραγωνιστεί λίγο λόγω πολλών χιλιομέτρων σε Αθήνα οπότε δεν μπορώ να κρίνω επαρκώς τη συμπεριφορά τους αυτή τη στιγμή....
γενικά προοδευτικό λάστιχο...

thanks και εγω για αυτα μαλλον παω