PDA

View Full Version : Giwrgos,to paidi me ta katapliktika apothema psixikis dinamis & kai to AISXOS ths TV



Traveller
18/11/2003, 10:30
Agapitoi filoi,

oloi nomizw siginithikame apo tin terastia prospatheia pou egine gia ton Givrgo. Mia prospatheia pou den periorizetai mono sta xrimatika mesa, alla kai sta psixika. Eilikrina, pisteuw oti i sybarastasi pou oloi deiksame, einai kai auto ena stoixeio pou voitha ton Giwrgo na sinexisei.Giati kserei oti yparxoun akoma anthrwpoi kai oti den einai monos.

Auti tin prospatheia, kai tis diskoles stigmes kapoioi tis yponomeuoyn. Pragma, pou me eksorgizei afantasta.

Me liga logia: Filos, parakolouthise ton Baremeno, pou eixe stin ekbobi tou(prwini) ton Giwrgo. Ekei anti na tou dwsei kouragio, i na sintaxthei me to meros tou, petouse pragmata tou styl, "...afou esi den prokeitai na gineis pote 100% kala", "..ti na sou euxithw siderenios afou...". Sigxwreste mou to gegonos oti den metaferw akrivws to ti eipothike. An kapois to eide as grapsei kai autos me perissoteri akriveia.

O Giwrgos eutyxws den ptoithike...!!! Bravo tou.

Den borei to kathe @rx!d! kai i kathe m@l@k!smenh na lene oti theloun.

Mipws einai kairos na kanoume kati??
Ena mail, ena til. ston stahmo gia to aparadekto auto theama kai antimetwpisi??

Oxi gia kanenan allo logo alla gia na kseroun oti yparxoun k skeptomenoi anthrwpoi...

bikersonly
18/11/2003, 10:54
Καταρχήν ωραίο Nick! Μου θύμισες το τραγούδι των Blind Guardian "Traveler in Time" Κομματάρα θεική!

’σχετο!

Λοιπόν! Τα κανάλια ξέρουν πια είναι η δουλειά τους! Να λένε τις μαλακίες τους να παίζεται παιχνίδι κάνα παράθυρο κτλ κτλ κάνα μπινελίκι μπας και πάρουν καμιά διαφήμιση!

Μην μπαίνεις στην λογική τους γιατί δεν υπάρχει!
Αυτό θα κάνουν πάντα!Για αυτό πληρώνονται!Γιατί υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλοί μαλάκες που τα γουστάρουν αυτά!

Τώρα μην πω το Αναρχικό "Σπάστε τις TV" αλλά μην τους παρακολουθείται και πολύ.
Δεν θα αλλάξουν ούτε με e-mail ούτε με τηλέφωνα!


;)

almalibera
18/11/2003, 11:25
...δυστυχώς φίλε μου δεν την είδα την εκμπομπή, αλλα δεν πίστευα στα ματια μου αυτα που έγραφες.

Πόσο αναίσθητοι μπορεί να είναι μερικοί...

Τί μπορούν να κανουν μεχρι να φτασουν εκεί που θέλουν...

Πόσο αδιάκριτοι μπορούν να γίνουν μεχρι να ακούσουν αυτό που θέλουν...

..Μετα παλι σκεφτομαι..
..Ο Γιώργος δεν έχει κανέναν από αυτούς ανάγκη...
..Ο Γιώργος καταλαβε ποιοι πραγματικα τον νοιάζονται...
..Μετα την εκδήλωση της Κυριακής ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ κακόβουλος δεν μπορει να πτοήσει το ηθικό του Γιώργου!!!

Είναι όλοι τους ψιλά γραμματα...

Alkis
18/11/2003, 16:50
... είναι απλά τα πράγματα.

Εδώ και τουλάχιστον 13 χρόνια...

.... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ TV ....

...οπότε και παύουμε να υπολογίζουμε το υποκατάστατό της!

cityfly
18/11/2003, 16:57
ούτε εγώ την είδα την εκπομπή αλλά η απάντηση είναι απλή.

Πώς είπαμε ότι λέγεται ο "δημοσιογράφος" που του πήρε συνέντευξη:

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ


αυτό θα πει όνομα και πράγμα

NLS
19/11/2003, 08:48
άσε που άμα δει τον εαυτό του σε κάνα καθρέφτη κατά λάθος και την TV θα κόψει και θα καταλάβει... ότι Ο ΙΔΙΟΣ δεν θα γίνει ποτέ καλά

(μα δες άτομο που θέλει να έχει και εκπομπή - άσε που έχω παρατηρήσει ότι το παίζει ΚΑΙ γκόμενος κατά καιρούς)