PDA

View Full Version : Περί αντικειμενικότητας...



Brolas
26/02/2007, 19:46
Ποιό θεωρείται το πιο αντικειμενικό περιοδικό στο χώρο της μοτοσυκλέτας στην Ελλάδα?Εγώ προσωπικά,μετά το κλείσιμο του Motosport,θεωρώ ότι το powerbikes είναι το περισσότερο αντικειμενικό δίχως να είναι εξ ολοκλήρου αντικειμενικό.Αναμένω γνώμες...:a55:

Meni0s
26/02/2007, 19:59
Κανενα! ! !:wave2: :lol: :lol:

lord_dimos76
26/02/2007, 20:10
ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΩΣ ΕΞΗΣ:ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΟΤ/ΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΙΡΑΖ ΜΗΝΙΑΙΩΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 25.000 ΤΕΥΧΗ.ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΟΤ/ΤΑΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 1.000.000 ΤΕΥΧΗ!!!
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ Η ΒΙΩΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΠΟΥ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΕΞΡΤΑΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ-ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ-DEALER ΚΛΠ ΠΟΥ ΚΟΣΜΟΥΝ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ.ΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΑΤ'ΕΜΕ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ....:cry:

tassosrr
26/02/2007, 22:00
wrisimipioise kalitera alli leksi kai oxi (antikimeniko).
ego eime fan tou power bikes kai to theoro kalitero mono kai mono gia to logo pou den tigaroun to periodiko me diafimiseis!
exo proseksei para poles fores lalakies pou exoun grapsei alla kai lathei giati mou aresei na to ksezoumizo kai oxi na pernane apla oi selides!
par olas auta to theoro arketa kalo!
:beer:

H.A.Balafoutre
27/02/2007, 00:00
Αν τα διαβάζεις όλα και οδηγείς όλες τις μηχανές που δοκιμάζουν τότε μόνον τότε μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα για τον εαυτό σου.

Κι επειδή το 2ο είναι αδύνατο, άρα κάπου στην μέση είναι η αλήθεια.

Προσωπικά στα 30 μου, πλέον, θα πάψω να τα διαβάζω όλα, μετά από μια καλή 15ετία. Μέχρι τώρα αυτό έκανα κι έβγαζα τα συμπεράσματά μου. Αλλά τα αγόραζα όλα. Ένα 25άρι ευρά έφευγε σε περιοδικά μοτοσικλέτας.

Αυτά έχουμε αυτά εμπιστευόμαστε ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ, μην το ξεχνάμε αυτό!

Το PowerBikes έχει έναν διαφορετικό τρόπο γραφής, αν και ΕΓΩ θα μπορούσα να πω και μερικα πραγματάκια παραπάνω για το περιοδικό, μην ρωτάτε τι και πως, ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ, αλλά σε γενικές γραμμές αν δεν τα διαβάσεις όλα και εννοώ 2Τροχοί (ντάξει είναι πιο κοντά στο 0-300), ΜΟΤΟ, 0-300, PowerBikes δεν έχεις ασφαλή άποψη.

Δηλαδή, το συμπέρασμα μετράει. Σαν να έχει 2-3-4 φίλους σου και να σου μιλάνε για την ίδια μηχανή. Μετά σε σύγκριση με τα ΘΕΛΩ σου αποφασίζεις.

Αυτά.

tassosrr
27/02/2007, 08:31
re balafoutre orea to pes re!!

+1000!
:beer: