PDA

View Full Version : Είναι μερικά πρωινά



hidefnick
27/02/2007, 22:36
Είναι μερικά πρωινά που δεν αντέχεις την ιδέα να καβαλήσεις μηχανή. Μερικά βροχερά και κρύα πρωινά που η ιδέα να σηκωθείς από το κρεβάτι και να βγείς στο κρύο δεν παλεύεται με τίποτα.

Και για κάποιο μαγικό λόγο το Guzzi αυτά τα κρύα πρωινά, σαν να σε καταλαβαίνει, αποφασίζει να σε ανταμείψει για την επιλογή σου. Ο κινητήρας δείχνει να απολαμβάνει τους 3 βαθμούς και αρχίζει σχεδόν αμέσως να γουργουρίζει. Ακόμα και η Κηφισίας μοιάζει με ιδανική διαδρομή για χαλαρή βόλτα.

Το πως δεν συνέχισα για Σούνιο σήμερα το πρωί........

Την ίδια αίσθηση και πριν λίγο που βγήκα για μία ξεκράνωτη βόλτα, έτσι για τσιγάρα.

Είναι πολλές οι φορές που λέω ότι φτάνει. Ωρα να το πουλήσω και να πάρω κάτι για καμία χαλαρή βόλτα στο βουνό, έτσι για να λέει ο τσόγλανος ότι ο μπαμπάς έχει μηχανή. Αλλά μερικά πρωινά σαν το σημερινό με κρατάνε........ και ας μην έχει περάσει διόδια ακόμα το συγκεκριμένο μηχανάκι.

fantacid
27/02/2007, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
να πάρω κάτι για καμία χαλαρή βόλτα στο βουνό


αρε κουφαλες!!!!

ολοι ψαχνετε εναν λογο για να λασπουριαζετε στα βουνα!!


:wave2: :wave2: :wave2:

bartlal
28/02/2007, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
........ και ας μην έχει περάσει διόδια ακόμα το συγκεκριμένο μηχανάκι.

σε καταλαβαινω απολυτα... :sad:

DUKASII
28/02/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Είναι μερικά πρωινά που δεν αντέχεις την ιδέα να καβαλήσεις μηχανή. Μερικά βροχερά και κρύα πρωινά που η ιδέα να σηκωθείς από το κρεβάτι και να βγείς στο κρύο δεν παλεύεται με τίποτα.

Και για κάποιο μαγικό λόγο το Guzzi αυτά τα κρύα πρωινά, σαν να σε καταλαβαίνει, αποφασίζει να σε ανταμείψει για την επιλογή σου. Ο κινητήρας δείχνει να απολαμβάνει τους 3 βαθμούς και αρχίζει σχεδόν αμέσως να γουργουρίζει. Ακόμα και η Κηφισίας μοιάζει με ιδανική διαδρομή για χαλαρή βόλτα.

Το πως δεν συνέχισα για Σούνιο σήμερα το πρωί........

Την ίδια αίσθηση και πριν λίγο που βγήκα για μία ξεκράνωτη βόλτα, έτσι για τσιγάρα.

Είναι πολλές οι φορές που λέω ότι φτάνει. Ωρα να το πουλήσω και να πάρω κάτι για καμία χαλαρή βόλτα στο βουνό, έτσι για να λέει ο τσόγλανος ότι ο μπαμπάς έχει μηχανή. Αλλά μερικά πρωινά σαν το σημερινό με κρατάνε........ και ας μην έχει περάσει διόδια ακόμα το συγκεκριμένο μηχανάκι.
καλα παρε εσυ κατι για το βουνο..και απο τι φανταζομαι θα σε παει ο συναδελφός σου???


αν ναι...τα χαλαρα κτλ...΄

αστα σπιτι..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Xrider
28/02/2007, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
αρε κουφαλες!!!!

ολοι ψαχνετε εναν λογο για να λασπουριαζετε στα βουνα!!


:wave2: :wave2: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gian_nykt
28/02/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr

Την ίδια αίσθηση και πριν λίγο που βγήκα για μία ξεκράνωτη βόλτα, έτσι για τσιγάρα.




ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ!!!

Αυτό είναι όλη η ιστορία...μια προσωπική απόλαυση είναι που όλον τον μήνα να κάθετε και μονο 1 φορά να την καβαλήσεις που λέει ο λόγος......έχει ΑΛΛΗ αίσθηση!!!

dirtbird
28/02/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Είναι μερικά πρωινά που δεν αντέχεις την ιδέα να καβαλήσεις μηχανή. Μερικά βροχερά και κρύα πρωινά που η ιδέα να σηκωθείς από το κρεβάτι και να βγείς στο κρύο δεν παλεύεται με τίποτα.

Και για κάποιο μαγικό λόγο το Guzzi αυτά τα κρύα πρωινά, σαν να σε καταλαβαίνει, αποφασίζει να σε ανταμείψει για την επιλογή σου.

Διαβάζοντας μέχρι εδώ, στις επόμενες γραμμές περίμενα να γράψεις ότι δεν έπαιρνε μπροστά......:( :lol: :wave2:

hidefnick
28/02/2007, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Διαβάζοντας μέχρι εδώ, στις επόμενες γραμμές περίμενα να γράψεις ότι δεν έπαιρνε μπροστά......:( :lol: :wave2:


Μόνο αν μείνει απο μπαταρία δεν παίρνει. Αλλά όταν λέμε δεν παίρνει το ενοούμε.

Οσο για τα χώματα:

σας παραθέτω την μέλουσα γυναίκα μου:eyepop: :eyepop:


79545

Julius
28/02/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr



RE




H monh pithanotita na vgeis es sto vouno einai na vgalei h KTM triaksoniko enduro lemeeee



ekstos ama xaseis kamia diakosaria kila



h valo treiler sro prioni


:a029: :a029: :a029: :a029:



:rotflmao: :rotflmao:




kai klase mas ta @@ giati kleidosa thn porta toy grafeioy, mono prosexe mhn rikseis kamia porta re




:a49: :a07:

hidefnick
28/02/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr

RE
H monh pithanotita na vgeis es sto vouno einai na vgalei h KTM triaksoniko enduro lemeeee
ekstos ama xaseis kamia diakosaria kila
h valo treiler sro prioni
:a029: :a029: :a029: :a029:
:rotflmao: :rotflmao:

kai klase mas ta @@ giati kleidosa thn porta toy grafeioy, mono prosexe mhn rikseis kamia porta re
:a49: :a07:


Αμα στείλω την κολητή μου θα σου πω εγώ.

Οσο για το πριόνι πάτα το link του Lumberjack παρακάτω, και τραγούδα μαζί με τον Eric


79550

alximistis
28/02/2007, 14:20
Για βουνό δεν λέω τίποτα.
Ουδέποτε όμως και δεν κάνω πλάκα μου έχει περάσει η ιδέα να μην πάρω τη μηχανή μου ή ότι δεν θέλω να την καβαλήσω. Με βροχές με κρύα νε χιόνια και ζέστες. και πάντα μα πάντα με την ίδια όρεξη!!! Άνετα και όμορφα.
Αλλά... οι βόλτες και οι εκδρομούλες ναι αυτό μου έχει λείψει.
Ούτε με παρέα αλλά ούτε καν μόνος δεν έχω τραβηχτεί το τελευταίο διάστημα... κλαψ σνιφ...