PDA

View Full Version : Moto GP & SBK στην TV?



urban
28/02/2007, 12:46
Καλημέρα,

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βρώ σε ποια κανάλια, οπουδήποτε στον κόσμο, μεταδίδονται ζωντανά οι αγώνες moto GP και SBK?
Ίσως κάποιο site που βάζεις το event και σου λέει πού μεταδίδεται. Δεν ξέρω, υπάρχει?

LsKostas
28/02/2007, 13:45
το πρόγραμμα του Εurosport...τσέκαρε αρχικά

Eχει πάρει το μάτι μου ενα συνδρομητικό,
moto-channel ,bike-channel που(το πιασες!)
αφιερώνεται αποκλειστικα στο "άθλημα" και σίγουρα θα σε (μας)ενδιαφέρει...:D

Da.Vintage
01/03/2007, 09:08
Ρε γ@μώ η ΕΤ3 μιά και ασχολείται με το motorsport και ειδικά με το motogp ας ασχοληθεί τουλάχιστον και με το SBK,το ΜΧ κτλ. ή ας βάλει την εκπομπή του motogp να παρουσιάζει και αυτά τα event!

vassilis88
01/03/2007, 12:11
ναι ,εδω με το ζορι μας λενε τα αποτελεσματα απο τα 250 κ 125..

Trans
01/03/2007, 12:28
Motorsports weekend στο eurosport!

Ξεκινάς από νωρίς και βλέπεις 125, 250. Συνεχίζεις με moto GP. Τώρα για καλύτερο σήμα συντονίζεσαι στην ΕΤ3. Στα διαλείματα της ΕΤ3 το γυρνάς στο eurosport (και τα ανάποδο). Έτσι δεν χάνεις καθόλου αγώνα. Επίσης, στο τέλος μένεις στο Eurosport για να δεις δηλώσεις κτλ;)

Αν δεν έχει πιαστεί ο κ()λος σου από την πολύ οδήγηση μπορείς να παρακολουθήσεις και ΠΠ Τουρισμού που ακολουθεί στο eurosport.....

Da.Vintage
01/03/2007, 12:30
Εγώ λέω να ξεκινήσουμε να στέλνουμε emails στα κανάλια ποιος ξέρει αν δούν οτι ενδιαφέρονται πολλοί ίσως να ξυπνήσουν! την τηλεθέαση κηνυγάνε αν δούν οτι υπάρχει "αγοραστικό" κοινό ίσως να κάνουν κάτι!

Εγώ ξεκινάω απο τώρα καλό θα ήταν να το κάνουν και άλλοι!

Trans
01/03/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Εγώ λέω να ξεκινήσουμε να στέλνουμε emails στα κανάλια ποιος ξέρει αν δούν οτι ενδιαφέρονται πολλοί ίσως να ξυπνήσουν! την τηλεθέαση κηνυγάνε αν δούν οτι υπάρχει "αγοραστικό" κοινό ίσως να κάνουν κάτι!

Εγώ ξεκινάω απο τώρα καλό θα ήταν να το κάνουν και άλλοι!

Και μετά να κάνουμε και μια συναυλία:D:D:D (με ή χωρίς τον Νταλάρα)

Αν τα κανάλια έβλεπαν ότι έχει ψωμί ο μηχανοκίνητος να είστε σίγουροι ότι θα το κυνηγάγανε. Λές να μην ξέρουν οι άλλοι την τηλεθέαση της ΕΤ3 όταν έχει moto gp; Επίσης φταίνε και οι moto gp, SBK κτλ. Ας υποχρεώνουν αυτόν που παίρνει τα δικαιώματα μετάδοσης να είναι free to air όπως κάνουν στην F1. Χαζοί λέτε να είναι αυτοί;

Da.Vintage
01/03/2007, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Και μετά να κάνουμε και μια συναυλία:D:D:D (με ή χωρίς τον Νταλάρα)

Αν τα κανάλια έβλεπαν ότι έχει ψωμί ο μηχανοκίνητος να είστε σίγουροι ότι θα το κυνηγάγανε. Λές να μην ξέρουν οι άλλοι την τηλεθέαση της ΕΤ3 όταν έχει moto gp; Επίσης φταίνε και οι moto gp, SBK κτλ. Ας υποχρεώνουν αυτόν που παίρνει τα δικαιώματα μετάδοσης να είναι free to air όπως κάνουν στην F1. Χαζοί λέτε να είναι αυτοί;

Να σου πώ την αλήθεια ναι, είναι κάτι μεγάλα κεφάλια στα κανάλια που το μόνο που φτάνει το μυαλό τους και τα ενδιαφέροντά τους είναι η Μαρία η άσχημη και το Ντιαλ δεν τους κόβει οτι υπάρχουν και άλλα θέματα όπως το motorsport και δε πρόκειται αν δε δουν κινησεις...
Γιατί ενδιαφέρονται για το ποδόσφαιρο? γιατί υπάρχει ζήτηση!

Xrider
01/03/2007, 12:45
Italia 1 ---->moto GP
La7---->SBK
Nomizo kai ta 2 einai doriforika.

Trans
01/03/2007, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
...
Γιατί ενδιαφέρονται για το ποδόσφαιρο? γιατί υπάρχει ζήτηση!

Kι εγώ νομίζω ότι το ίδιο λεω.... Αν δουν ότι το moto gp στην ΕΤ3 κάνει τρελά νούμερα να είσαι σίγουρος ότι θα το χτυπήσουν ή θα στραφούν και σε άλλα μηχανοκινήτα. Και μην κοιτάς εμάς που είμαστε σχετικά ένα μικρό ποσοστό (που μπορεί να παρακολουθούμε κάτι το εξιδικευμένο). Δες το λίγο γενικότερα..... WRC ας πούμε παρακολουθεί πολύς κόσμος στη ΝΕΤ;

Da.Vintage
01/03/2007, 13:14
Όλα αυτά για να ξεκινήσουν να τα βλέπουμε στην ελληνική τηλεόραση πρέπει να κάνουμε κάτι και εμείς!

Και τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να ενδιαφερθούν στο ΣΚΑΙ που είναι καινούριο κανάλι και τη ψάχνουν!

Δεν παροτρίνω κανένα για επανάσταση αλλά άλλο μία σταγόνα και άλλο η βροχή!

Εγώ ξεκινάω τα emails... οσοι πιστοί προσέλθετε!

H.A.Balafoutre
01/03/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Italia 1 ---->moto GP
La7---->SBK
Nomizo kai ta 2 einai doriforika.

Βιντεάκια του Italia1 στο γιουτιούμπ για το MotoGp πώς τα ψάχνω? Μιλάω για τον μισό ή όλο τον αγώνα...να ακούσουμε και κανένα ιταλικό βρε παιδί.

afrotwin
01/03/2007, 13:41
me 80 euro doriforikos dektis ke piato ke vlepis GP ke se poles gloses...:lol:

Xrider
01/03/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Βιντεάκια του Italia1 στο γιουτιούμπ για το MotoGp πώς τα ψάχνω? Μιλάω για τον μισό ή όλο τον αγώνα...να ακούσουμε και κανένα ιταλικό βρε παιδί.

olokliro agona den xero an exei..
lexeis kleidai einai italia uno motogp..i Guido Meda

http://www.youtube.com/watch?v=PHoPINuqEw0 :wave2:

urban
01/03/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
me 80 euro doriforikos dektis ke piato ke vlepis GP ke se poles gloses...:lol:

Γι αυτό ακριβώς ρωτάω! Έχω δορυφορικό πιάτο και δεν ξέρω ποιο από όλα τα κανάλια μεταδίδει moto GP