PDA

View Full Version : Στάνταρ Prs...



Brolas
28/02/2007, 14:17
Ήταν μια φορά ένας που είχε 1000 αγελάδες και κάθε πρωί τις άρμεγε.κάποια στιγμή είδε οτι δεν πήγαινε άλλο η δουλειά και ότι δεν μπορούσε να αρμέγει μόνος του τόσες πολλές αγελάδες.Σκέφτηκε λοιπόν να παραγγειλει ένα αυτόματο μηχάνημα αρμέγματος τηλεφωνικώς.Αφού το πήρε λοιπόν το έβαλε στις θηλές των αγελάδων και άραξε να τις προσέχει.Σε μια στιγμή ο βοσκός ένιωσε κ@υλες....και σκέφτηκε:
-Μόνος είμαι στο βουνό,δεν συνδέω λίγο το μηχάνημα με τον π**τσ* μου να μου φύγουν οι κάψες?Έτσι και έκανε λοιπόν...Το μηχάνημα ρουφούσε συνεχώς...Τελειώνει μία φορά ο βοσκός,τελειώνει δύο φορές,τρείς...δεν άντεχε άλλο μα το μηχάνημα συνέχιζε να ρουφάει.Με τα πολλά παίρνει την υπέυθυνη εταιρεία από το κινητό και τους λέει:
-Ξέρετε,έβαλα το μηχάνημα σε μία αγελάδα μα αυτό δεν σταματάει με τίποτα...
-Α!Μην ανησυχείτε στα δέκα λίτρα σταματάει μόνο του!!!!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SPORAKIAS
28/02/2007, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Ήταν μια φορά ένας που είχε 1000 αγελάδες και κάθε πρωί τις άρμεγε.κάποια στιγμή είδε οτι δεν πήγαινε άλλο η δουλειά και ότι δεν μπορούσε να αρμέγει μόνος του τόσες πολλές αγελάδες.Σκέφτηκε λοιπόν να παραγγειλει ένα αυτόματο μηχάνημα αρμέγματος τηλεφωνικώς.Αφού το πήρε λοιπόν το έβαλε στις θηλές των αγελάδων και άραξε να τις προσέχει.Σε μια στιγμή ο βοσκός ένιωσε κ@υλες....και σκέφτηκε:
-Μόνος είμαι στο βουνό,δεν συνδέω λίγο το μηχάνημα με τον π**τσ* μου να μου φύγουν οι κάψες?Έτσι και έκανε λοιπόν...Το μηχάνημα ρουφούσε συνεχώς...Τελειώνει μία φορά ο βοσκός,τελειώνει δύο φορές,τρείς...δεν άντεχε άλλο μα το μηχάνημα συνέχιζε να ρουφάει.Με τα πολλά παίρνει την υπέυθυνη εταιρεία από το κινητό και τους λέει:
-Ξέρετε,έβαλα το μηχάνημα σε μία αγελάδα μα αυτό δεν σταματάει με τίποτα...
-Α!Μην ανησυχείτε στα δέκα λίτρα σταματάει μόνο του!!!!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PRS....

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....???? ....

:eyepop: :eek: :hypnotize :a03:

:a018: :a023:

Brolas
28/02/2007, 15:38
2 στα 2 PRS!!!!!!!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :lol: :lol: :lol: :a08: :a44:

bartlal
28/02/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
PRS....

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....???? ....

:eyepop: :eek: :hypnotize :a03:

:a018: :a023:

αφου σου ειπα και πριν: αν τα βρεις σκουρα, πες το μου να βαλω (=αντικαταστησω) κανενα κλασσικο ανεκδοτο για να το ευχαριστηθεις! :winka:

kalesin
28/02/2007, 16:46
:a23: :a23: :a23:
:a23: :a23: :a23:
:a23: :wave2: :a23:
:a23: :a23: :a23:
:a23: :a23: :a23:

Lupo
28/02/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
2 στα 2 PRS!!!!!!!!!!!!!!


Γιου αρ μαϊ χιροου!



:a23: :a23: :a19: :a23: :a23:

:a25: :a25: :a20: :a25:

:beer: :beer: :beer: