PDA

View Full Version : η νύχτα της κρίσης



cityfly
28/02/2007, 15:03
Η νύχτα της κρίσης

Τη νύχτα της κρίσης πεθαίνουν όλοι και πάνε στον προθάλαμο του παραδείσου.

Μπαίνει μέσα ο Θεός μετά από μια κουραστική μέρα και λεει:

Λοιπόν οι γυναίκες, [παύση για να υπάρχει και η σχετική αγωνία] πάτε κατευθείαν στην κόλαση.

Τώρα οι άνδρες [νέα μεγαλύτερη αυτή τη φορά παύση] κάντε μία σειρά όσοι είχατε το πάνω χέρι στο γάμο σας και μια άλλη όσοι κάνατε ότι σας έλεγαν οι γυναίκες σας


Οι γυναίκες παίρνουν την κατηφόρα και οι άνδρες σχηματίζουν δύο γραμμές.

Αυτή με τους υποχείριους άνδρες έχει μήκος 1000 χιλιόμετρα ενώ η άλλη είναι μόνο 40 εκατοστά (ήταν μόνο ένας άνδρας).

Το βλέπει ο Θεός και φρικάρει:

- Ρε εσείς, εγώ έπλασα τη γυναίκα από εσάς, έπρεπε να είσαστε από πάνω της και εσείς τι κάνατε ... [παύση] με εξευτελίσατε!
Μόνο αυτός εδώ είναι άξιος να μπει στον Παράδεισο [και δείχνει τον ένα και μοναδικό που καθόταν απέναντι]

Για πες μου τέκνο μου (γιατί το χω και απορία) πώς κατάφερες να μείνεις σε αυτή τη γραμμή;"

και απαντά ο άξιος

τι να σας πω η γυναίκα μου, μού είπε να κάτσω εδώ..

Zorbas
28/02/2007, 15:10
:a35: :a35:


κλείσε το παράθυρο μην μου κρυωσεις......


:a35: :a35:

όοπυ να ναι θα έθρει.....

Brolas
28/02/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
Η νύχτα της κρίσης

Τη νύχτα της κρίσης πεθαίνουν όλοι και πάνε στον προθάλαμο του παραδείσου.

Μπαίνει μέσα ο Θεός μετά από μια κουραστική μέρα και λεει:

Λοιπόν οι γυναίκες, [παύση για να υπάρχει και η σχετική αγωνία] πάτε κατευθείαν στην κόλαση.

Τώρα οι άνδρες [νέα μεγαλύτερη αυτή τη φορά παύση] κάντε μία σειρά όσοι είχατε το πάνω χέρι στο γάμο σας και μια άλλη όσοι κάνατε ότι σας έλεγαν οι γυναίκες σας


Οι γυναίκες παίρνουν την κατηφόρα και οι άνδρες σχηματίζουν δύο γραμμές.

Αυτή με τους υποχείριους άνδρες έχει μήκος 1000 χιλιόμετρα ενώ η άλλη είναι μόνο 40 εκατοστά (ήταν μόνο ένας άνδρας).

Το βλέπει ο Θεός και φρικάρει:

- Ρε εσείς, εγώ έπλασα τη γυναίκα από εσάς, έπρεπε να είσαστε από πάνω της και εσείς τι κάνατε ... [παύση] με εξευτελίσατε!
Μόνο αυτός εδώ είναι άξιος να μπει στον Παράδεισο [και δείχνει τον ένα και μοναδικό που καθόταν απέναντι]

Για πες μου τέκνο μου (γιατί το χω και απορία) πώς κατάφερες να μείνεις σε αυτή τη γραμμή;"

και απαντά ο άξιος

τι να σας πω η γυναίκα μου, μού είπε να κάτσω εδώ.. Σας παρακαλώ καλοί μου ανακυκλωτές.μην του φερθείτε άσχημα...ου γαρ οιδασι τι ποιουσι...:a15:

SPORAKIAS
28/02/2007, 15:21
ρε τους λαλακες.....

:bigcry: :lol: :bigcry:

χαμπαρι....:bawl:

VegasKitty
28/02/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
ρε τους λαλακες.....

:bigcry: :lol: :bigcry:

χαμπαρι....:bawl:

Σας δουλευουν ψιλο-γαζι η με φαινετε.... :look:

:a13: :a13:

Τσοπα, τσοπα θα μας παθεις τπτ... :a9:

Zorbas
28/02/2007, 15:49
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Σας δουλευουν ψιλο-γαζι η με φαινετε....

--------------------------------------------------------------------------------






μήν ανυσηχείς καλή μου, απλά έχει αρχίσει ένας ακύρηκτος πόλεμος

costas81
28/02/2007, 16:01
μα καλα που ειναι αυτος ο μακης 224541722571?.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
oh here you are!!


79561

cityfly
28/02/2007, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Σας παρακαλώ καλοί μου ανακυκλωτές.μην του φερθείτε άσχημα...ου γαρ οιδασι τι ποιουσι...:a15:
λές;

:a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13: