PDA

View Full Version : Xtreme track day 4/3/07!



kost rider
01/03/2007, 02:59
επιτελους!λιγο λαδωμα στην αλυσιδα και τις αρθρωσεις και φυγαμε για Μεγαρα!πηγα που λετε στον Τζορτζοπουλο να δω τα shoei και στην εισοδο ειχε αφισα για το τρακ ντεϊ(ντεϊ-ντεϊ γαϊδαρακο)οπου ελεγε:
στις 4-3(κυριακη) απτις 9:00-14:00 θα τρεχουν ιδιωτες και μετα αγωνιζομενοι.τηλ για συμμετοχες 210-6810376(ειχε και κιν αλλα δε τογραψα)
θα ειμαι με ενα cbr 900 96ari μαυρο κιτρινο,αν ερθουν συμφορουμιτες ας με βρουν γιατι θαμαι μονος μου(:bigcry: )

R-1nas
01/03/2007, 16:44
Ase megale min pas..... H pigene prota se ofthalmiatro kai ean eisai ok meta stin pista.... Safety first :cool:

kostom
01/03/2007, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Ase megale min pas..... H pigene prota se ofthalmiatro kai ean eisai ok meta stin pista.... Safety first :cool:

Τί εννοείς ρε φίλε????? Δέν το κατάλαβα έτσι όπως το γράφεις???

:confused: :confused: :confused:


79690

MIKE_16V
01/03/2007, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Τί εννοείς ρε φίλε????? Δέν το κατάλαβα έτσι όπως το γράφεις???

:confused: :confused: :confused:

Πλακα κανει ρε...chill ...εχει ανοιχτει αλλο θεμα με το track day :D

Εσυ που θα γυρνας την κυριακη?

zephyr1
02/03/2007, 01:34
Mike λεμε για καμια συναντηση αυριο το βραδυ να τα πουμε?

Στο θεμα μας τωρα:D ,ολοι μιλανε για αυτο το trackday.Θα ηθελα να ξερα καμια 200 ατομα πως θα χωρεσουν στο οικοπεδο των μεγαρων?:lol:

kost rider
02/03/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Ase megale min pas..... H pigene prota se ofthalmiatro kai ean eisai ok meta stin pista.... Safety first :cool:

που ηταν αυτο?δε το ειχα δει..παντως εσυ ελπιζω να εχεις καλη οραση για να δεις ενα μηχανακι 10 χρονων μεγαλυτερο να σε προσπερναει και να χανεται......:evil:

MIKE_16V
02/03/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Mike λεμε για καμια συναντηση αυριο το βραδυ να τα πουμε?

Στο θεμα μας τωρα:D ,ολοι μιλανε για αυτο το trackday.Θα ηθελα να ξερα καμια 200 ατομα πως θα χωρεσουν στο οικοπεδο των μεγαρων?:lol:

Και παρασκευη βραδυ με φιλους....και κυριακη βολτα....παντοφλα πονεσει:lol: :lol: :lol:

Την κυριακη λεμε με τον gn_az αμα γινετε τις πιπ@ς που μαλλον θα γινετε..να κατεβουμε προς τριπολη!

R u in ??

zephyr1
02/03/2007, 15:43
Ego padofla SK!:a05:

zephyr1
02/03/2007, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
που ηταν αυτο?δε το ειχα δει..παντως εσυ ελπιζω να εχεις καλη οραση για να δεις ενα μηχανακι 10 χρονων μεγαλυτερο να σε προσπερναει και να χανεται......:evil:

:lol: :lol:

R-1nas
02/03/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
που ηταν αυτο?δε το ειχα δει..παντως εσυ ελπιζω να εχεις καλη οραση για να δεις ενα μηχανακι 10 χρονων μεγαλυτερο να σε προσπερναει και να χανεται......:evil:

Megale skata orasi exo, adika xarikes. 5.25 sto deksi kai 4.75 sto aristero me aisthimatismo.
Mallon tha pao gia leizer otan vro ton xrono giati exo gamithei sta taksidia me tin douleia.
Ama prolabo loipon kai giriso apo Singapore mexri tin kiriaki tha eimai sto megalo fortigo me ta lastixa kai tha pino kafe, giati ego sto parking pou thelete na onomazete pista, den bazo to mixanaki mou. Den to xaramizo. Kai basika eimai kota. Fobamai kati pagkosmious pou exoun 10 xronon mixanaki kai den tous noiazei an pesoun, mpainoun stous arxarious kai pane maliokoubara. Giati ean esto pathei mia gratzounia apo ton mprosta mou pou tha petaksei petradaki ego tha arrostiso.

Kai syn tis allis, kapote enas palios kalos filos elege.... "Pista... Pia pista??? Paralia!"


Chears mate:smokin:

kost rider
03/03/2007, 04:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Megale skata orasi exo, adika xarikes. 5.25 sto deksi kai 4.75 sto aristero me aisthimatismo.
Mallon tha pao gia leizer otan vro ton xrono giati exo gamithei sta taksidia me tin douleia.
Ama prolabo loipon kai giriso apo Singapore mexri tin kiriaki tha eimai sto megalo fortigo me ta lastixa kai tha pino kafe, giati ego sto parking pou thelete na onomazete pista, den bazo to mixanaki mou. Den to xaramizo. Kai basika eimai kota. Fobamai kati pagkosmious pou exoun 10 xronon mixanaki kai den tous noiazei an pesoun, mpainoun stous arxarious kai pane maliokoubara. Giati ean esto pathei mia gratzounia apo ton mprosta mou pou tha petaksei petradaki ego tha arrostiso.

Kai syn tis allis, kapote enas palios kalos filos elege.... "Pista... Pia pista??? Paralia!"


Chears mate:smokin:

καλα τα λες εν μερη αλλα να ξερεις οτι και το μηχανακι σου να ειχα,οσο μπορουσα θα το πηγαινα.και αν πεσω,χτυπα ξυλο,ακομα και με το δικο μου,καθωτι φοιτητης λεφτα περισια δεν εχω..καλη επιτυχια στην επεμβαση!
:beer:

kostom
03/03/2007, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Giati ean esto pathei mia gratzounia apo ton mprosta mou pou tha petaksei petradaki ego tha arrostiso.

Kai syn tis allis, kapote enas palios kalos filos elege.... "Pista... Pia pista??? Paralia!"


Chears mate:smokin:


Tότε καλύτερα κλείδωσέ το και μην το κυκλοφορείς γιατί
οδηγοί με τέτοια κομπλεξάκια είναι πολύ πιο επικίνδυνοι από
κάτι "παγκόσμιους" που λές.....

Άντε καλύτερα σε καμιά παραλία μιάς και αύριο θα έχει 22C...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


79835

R-1nas
04/03/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Tότε καλύτερα κλείδωσέ το και μην το κυκλοφορείς γιατί
οδηγοί με τέτοια κομπλεξάκια είναι πολύ πιο επικίνδυνοι από
κάτι "παγκόσμιους" που λές.....

Άντε καλύτερα σε καμιά παραλία μιάς και αύριο θα έχει 22C...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

IQ 200 exeis megale.

Kleidomeni einai min anysixeis... edo kai pollous mines mesa se gkaraz giati loipo ektos elladas. Den kykloforei min mou agxonese katholou.

Alla tsimpises.....

Da.Vintage
09/03/2007, 10:51
Καλά ρε παιδιά φωτογραφίες απο το track day δεν ανέβασε κανένας?
ανεβάστ τίποτα να δούμε και εμείς που δεν ήρθαμε

sapila racing
09/03/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Καλά ρε παιδιά φωτογραφίες απο το track day δεν ανέβασε κανένας?
ανεβάστ τίποτα να δούμε και εμείς που δεν ήρθαμε

Ορίστε λοιπόν :smilea:


80427

sapila racing
09/03/2007, 11:28
...


80431

sapila racing
09/03/2007, 11:31
...


80434

sapila racing
09/03/2007, 11:33
...


80435

sapila racing
09/03/2007, 11:34
....


80436

sniper
09/03/2007, 11:35
3 φορές η ίδια φωτό;

και γυαλιά ηλίου μέσα απο το κράνος;;;; :rolleyes:

sapila racing
09/03/2007, 11:35
... τελευταία για την ώρα.
Ολες από ενα πέρασμα απο την Κ πιτς, από φίλο φωτογράφο με επαγγελματική μηχανή :wave2:


80437

sapila racing
09/03/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
3 φορές η ίδια φωτό;

και γυαλιά ηλίου μέσα απο το κράνος;;;; :rolleyes:

sniper δεν ειναι η ίδια φωτό, ειναι όμως τραβηγμένες με διαφορά dt.

Για τα γυαλιά εχεις δίκιο, δεν ειχα παρει μαζί φυμε ζελατίνα :rolleyes:

PalLoukiLuke
09/03/2007, 18:40
καλα εσυ πρέπει να αφήνεις τα μαρσπιε κάτω σε κάθε στροφή...
αλλαξέ τα ρε συ μας χαλάς τη πίστα λεμε!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zephyr1
09/03/2007, 19:10
Για σενα και το εργαλειο σου Αρη

:a23: :a19: :a013:

Tropeas
10/03/2007, 00:49
Α εσ'υ ήσουν με το Hornet 900? πουλάκι μου... την άλλη φορά να ρθω ή να ρθεις να σου-μου μιλήσεις... ;) :wave2:

sapila racing
10/03/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Α εσ'υ ήσουν με το Hornet 900? πουλάκι μου... την άλλη φορά να ρθω ή να ρθεις να σου-μου μιλήσεις... ;) :wave2:

Εγω σε κατάλαβα από το μηχανάκι μεσα στην πίστα, κάνει κι ωραίο ηχο :winka:
Εξω όμως δεν σε είδα πουθενά! Θα τα πούμε την επόμενη φορά σίγουρα! :wave2:

Tropeas
10/03/2007, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Εγω σε κατάλαβα από το μηχανάκι μεσα στην πίστα, κάνει κι ωραίο ηχο :winka:
Εξω όμως δεν σε είδα πουθενά! Θα τα πούμε την επόμενη φορά σίγουρα! :wave2:
Συνήθως καθόμαστε εκεί μπροστά στην κ πιτς... ήταν αρκετοί παλιοί και νέοι απο το φόρουμ...

PalLoukiLuke
10/03/2007, 12:44
τη τεταρτη θα ερθει κανενας?

Tropeas
10/03/2007, 19:04
:bawl: την άλλη Τετάρτη έχω ρεπό... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

sapila racing
10/03/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Συνήθως καθόμαστε εκεί μπροστά στην κ πιτς... ήταν αρκετοί παλιοί και νέοι απο το φόρουμ...

Την άλλη φορά θα τα πούμε σίγουρα, αν και αυτη την Τετάρτη ούτε εγω το βλέπω...

Ενας φίλος που καθόταν και εβλεπε απο την Κ πιτς, μου έλεγε οτι το βραβείο θάρρους πάει σίγουρα σ αυτον με το μπλε SV με την εξάτμιση. Σε εσένα δηλαδή!!
Κούναγε λέει διαολεμένα στη έξοδο :eek: :wave2: :beer: :beer:

Tropeas
10/03/2007, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Την άλλη φορά θα τα πούμε σίγουρα, αν και αυτη την Τετάρτη ούτε εγω το βλέπω...

Ενας φίλος που καθόταν και εβλεπε απο την Κ πιτς, μου έλεγε οτι το βραβείο θάρρους πάει σίγουρα σ αυτον με το μπλε SV με την εξάτμιση. Σε εσένα δηλαδή!!
Κούναγε λέει διαολεμένα στη έξοδο :eek: :wave2: :beer: :beer: :blush: :blush: :blush: Η αλήθεια είναι ότι την άκουσα λιγάκι... αλλά χαιρόμουν ποιο πολύ που έμεινα όρθιος...

θέλω μπρος πίσω αναρτήσεις...
άλλα λάστιχα ποιο σπορ...
ρυθμιζόμενα μαρσπιέ...
stomp grips...
πολυεστερικά...
ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ... :bawl:

kostom
10/03/2007, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas

θέλω μπρος πίσω αναρτήσεις...
άλλα λάστιχα ποιο σπορ...
ρυθμιζόμενα μαρσπιέ...
stomp grips...
πολυεστερικά...


Βασικά θέλεις μηχανάκι !!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


80600

gcrook
11/03/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
:blush: :blush: :blush: Η αλήθεια είναι ότι την άκουσα λιγάκι... αλλά χαιρόμουν ποιο πολύ που έμεινα όρθιος...

θέλω μπρος πίσω αναρτήσεις...
άλλα λάστιχα ποιο σπορ...
ρυθμιζόμενα μαρσπιέ...
stomp grips...
πολυεστερικά...
ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ... :bawl:

ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ.
ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΟΛΙΝΣ ΒΕΒΑΙΑ:rotflmao: ΟΙ EMC ΣΕ ΧΑΛΑΝΕ ΩΡΕ?
Ε ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.
:bigcry:

sapila racing
13/03/2007, 22:16
Τι εγινε ρε παιδιά?? Ολοι Darth FZR600RR?? :rotflmao:

Tropea , με λίγα χρήματα το μηχανακι αλλαζει αρκετα προς το καλύτερο.
Δεν θελει μια περιουσία, αν ψαξεις λίγο.
Εγω θα σου ελεγα να βαλεις ελατήρια και λαδια μπροστα (150Ευρω) και να κοιτάξεις ebay για κανενα μεταχ, αμορτισερ. :wave2: