PDA

View Full Version : Formula 1



V-PLAYER
01/03/2007, 09:29
Παιδια καλημερα και καλο μηνα σε ολους.
Εκτος του οτι μου αρεσουν οι μηχανες η ταχυτητα η ελευθερια κλπ.κλπ.τρελενομαι να βλεπω τη φορμουλα 1.
Ολες τις προηγουμενες χρονιες το προβαλε ο ΑΛΦΑ.
Εχει ακουσει κανεις τιποτα για τηλεοπτικη μεταδοση για τη φετεινη χρονια;
Νομιζω οτι μεσα στο μαρτιο ξεκιναει.
:beer: :beer:

Trans
01/03/2007, 09:45
Ο ΓΑΜΑ τα.... έτσι όπως έχει καταντήσει χωρίς προσπεράσματα κτλ....
Που είσαι ρε Βιλνέβ να κάνεις καμιά καγκουριά να ανάψουν τα αίματα.... Ακόμα βλέπω και γουστάρω την προσπέραση του Χάκινεν στο Spa....

Πάντως έχω την εντύπωση πάλι ο Α.

vassilis88
01/03/2007, 11:59
ποτε αρχιζει το πρωταθλημα ρε παιδια κιολας..

AFTER
01/03/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από KORFU
Παιδια καλημερα και καλο μηνα σε ολους.
Εκτος του οτι μου αρεσουν οι μηχανες η ταχυτητα η ελευθερια κλπ.κλπ.τρελενομαι να βλεπω τη φορμουλα 1.
Ολες τις προηγουμενες χρονιες το προβαλε ο ΑΛΦΑ.
Εχει ακουσει κανεις τιποτα για τηλεοπτικη μεταδοση για τη φετεινη χρονια;
Νομιζω οτι μεσα στο μαρτιο ξεκιναει.
:beer: :beer:

επι την ευκαιρια, να σε ρωτησω, εντελως φιλικα μιας και σου αρεσει η Φ1

Τι βρισκεις ωραιο σε ενα αγωνισμα, που εχει τα πιο γρηγορα οχηματα του κοσμου, δεν γινονται προσπερασεις, και οι αγωνες κερδιζονται στα πιτς?

vassilis88
01/03/2007, 12:08
αφτερ ειναι μηχανοκινητος αθλητισμος ,μονο ο ηχος φτανει που λεει ο λογος.

ruyjin
01/03/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ποτε αρχιζει το πρωταθλημα ρε παιδια κιολας..

18 Μαρτίου

kakofonixx
01/03/2007, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από KORFU
Παιδια καλημερα και καλο μηνα σε ολους.
Εκτος του οτι μου αρεσουν οι μηχανες η ταχυτητα η ελευθερια κλπ.κλπ.τρελενομαι να βλεπω τη φορμουλα 1.
Ολες τις προηγουμενες χρονιες το προβαλε ο ΑΛΦΑ.
Εχει ακουσει κανεις τιποτα για τηλεοπτικη μεταδοση για τη φετεινη χρονια;
Νομιζω οτι μεσα στο μαρτιο ξεκιναει.
:beer: :beer:

Αν δεν κανω λαθος, ο Alpha εχει τα τηλεοπτικα δικαιωματα για την F1 για 1-2 χρονια ακομα.
Ως τοτε καλα, γιατι αν τα παρει καμια nova...:bigcry: :bigcry:
By the way η φετινη σαιζον ξεκινα στιε 18 του μηνα με τον αγωνα της Αυστραλιας (ως συνηθως) και για την ακριβεια σε 16 μερες, 7 ωρες, 30 λεπτα και 48 δευτερολεπτα απο την ωρα που γραφοταν αυτο το μηνυμα (www.f1.com) :lol:

zolotas
01/03/2007, 22:32
και το motogp και η F1 ειναι ωραια να τα παρακολουθεις τηλεοπτικα αλλα live αξιζει μονο η F1

AFTER
01/03/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
και το motogp και η F1 ειναι ωραια να τα παρακολουθεις τηλεοπτικα αλλα live αξιζει μονο η F1

:a04:

H.A.Balafoutre
01/03/2007, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
και το motogp και η F1 ειναι ωραια να τα παρακολουθεις τηλεοπτικα αλλα live αξιζει μονο η F1

Γενικά δεν έχει άδικο. Διότι σε μια ματιά και αν αντέχουν τα αυτιά σου βλέπεις και ακούς πολύ περισσότερα άλογα και τα ακούς από τα MotoGp.

Αλλά σας θέαμα.....έχει χάσει πολύ.

V-PLAYER
02/03/2007, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
επι την ευκαιρια, να σε ρωτησω, εντελως φιλικα μιας και σου αρεσει η Φ1

Τι βρισκεις ωραιο σε ενα αγωνισμα, που εχει τα πιο γρηγορα οχηματα του κοσμου, δεν γινονται προσπερασεις, και οι αγωνες κερδιζονται στα πιτς?


Κοιτα δεν εχεις αδικο για τα προηγουμενα χρονια αλλα φετος νομιζω πως τα πραγματα θα ειναι καλυτερα.Νομιζω πως η Φεραρι δεν θα ειναι τοσο ανταγωνιστικη λογω αποχωρησης Μιχαλακη, Μπροουν και Τοντ. Απο την αλλη η Ρενω δε μου γεμιζει το ματι με Φισικελα.
Εχω λοιπον την εντυπωση οτι θα ειναι πιο ανταγωνιστικο πρωταθλημα φετος. Μακαρι.!!!!!!!!!
Α και κατι ακομη
Το οτι γινονται προσπερασεις στα πιτς εχει και αυτο την ομορφια του.Δειχνει μυαλο, δειχνει οργανωση ,και χιλιαδες ωρες προπονησης καθως επισης και το πιο σημαντικο δειχνει τακτικη!!!

:wave2: :beer: :beer: :beer:

Trans
02/03/2007, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
Αν δεν κανω λαθος, ο Alpha εχει τα τηλεοπτικα δικαιωματα για την F1 για 1-2 χρονια ακομα.
Ως τοτε καλα, γιατι αν τα παρει καμια nova...:bigcry: :bigcry:
By the way η φετινη σαιζον ξεκινα στιε 18 του μηνα με τον αγωνα της Αυστραλιας (ως συνηθως) και για την ακριβεια σε 16 μερες, 7 ωρες, 30 λεπτα και 48 δευτερολεπτα απο την ωρα που γραφοταν αυτο το μηνυμα (www.f1.com) :lol:

ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΕΙ Η FIA!!!!! H FIA δίνει τα δικαιώματα μετάδοσης μόνο σε free to air κανάλια (αν θυμάμαι καλά).... Μαγκιά καλή και ένας από τους λόγους που είχε ανέβει η F1....

dirtbird
02/03/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Γενικά δεν έχει άδικο. Διότι σε μια ματιά και αν αντέχουν τα αυτιά σου βλέπεις και ακούς πολύ περισσότερα άλογα και τα ακούς από τα MotoGp.

Αλλά σας θέαμα.....έχει χάσει πολύ.


Ε άμα τα βλέπεις ένα-ένα......:rolleyes:

zolotas
02/03/2007, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
επι την ευκαιρια, να σε ρωτησω, εντελως φιλικα μιας και σου αρεσει η Φ1

Τι βρισκεις ωραιο σε ενα αγωνισμα, που εχει τα πιο γρηγορα οχηματα του κοσμου, δεν γινονται προσπερασεις, και οι αγωνες κερδιζονται στα πιτς?

εγω βλεπω οτι καθε κυριακη εισαι καναπεδατος και περιμενεις να ξεκινησει ο αγωνας ,χωρια τα games που εχεις με F1 :lol:

μπορεις να μου δανισεις το F1 2006 γιατι το εχασα?? :wave2:

sonic22
02/03/2007, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από KORFU
Το οτι γινονται προσπερασεις στα πιτς εχει και αυτο την ομορφια του.Δειχνει μυαλο, δειχνει οργανωση ,και χιλιαδες ωρες προπονησης καθως επισης και το πιο σημαντικο δειχνει τακτικη!!! kai to oti exei katadisei diganismos Voulkanizater...

to pio grikgoro aerodilido or adlia...:rolleyes:

an thelete pragmatiko agona me autokinita dite WTTC...

akoma kalitera WRC alla xanei poli stin TV...

siokatas
02/03/2007, 22:29
kai to oti exei katadisei diganismos Voulkanizater...

to pio grikgoro aerodilido or adlia...

an thelete pragmatiko agona me autokinita dite WTTC...

akoma kalitera WRC alla xanei poli stin TV...



:wave2:

....wrc ναι αλλα οχι και wtcc...ξεχνας οτι λογο αλφα ρομεο το dtm κατεληξε τε σε wtcc....τα συμφεροντα να ειναι καλα.....

vassilis88
03/03/2007, 00:07
οι πιο γαματοι αγωνες με αυτοκινητα ειναι οι αντοχης.

τους γουσταρω πολυ αυτους τους αγωνες.

οι οδηγοι ξεκωλονονται απ την κουραση ,αλλα τι πιο ωραιο να σε βρει το ξημερωμα οδηγωντας ε?

εχω κατι dvd απο τον 24ωρο στο le mans κ πραγματικα δν εχω δει καλυτερο θεαμα με αυτοκινητα!

TSIV
04/03/2007, 14:20
ο καθενας με τα γουστα του βλεπει οτι του αρεσει.
εγω βλεπω f1 πανω απο 10 χρονια και μου εχει γινει βιωμα.
δεν το χανω με τιποτα ενω moto gp μπορει να ξεχασω να δω:wave2:

FZMAN
04/03/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
και το motogp και η F1 ειναι ωραια να τα παρακολουθεις τηλεοπτικα αλλα live αξιζει μονο η F1

Mήν το λές αυτό . Το 2005 παρακολούθησα live το moto gp στο Μουντζέλο. Παιδιά ΆΑΑλλη φάση. Να ξέρετε ότι πραγματικά είναι εκπληκτική εμπειρία η παρακολούθηση αγώνα moto gp το συστήνω ανεπιφύλαχτα.:wave2: