PDA

View Full Version : Τα μεταξωτά βρακιά...



adbasil
01/03/2007, 21:01
Στα 24000 χλμ με το MULTI 620 Dark είχα την πρώτη ζημιά. Πιο συγκεκριμένα Εθνική Οδός Αθηνών Κορίνθου, στροφή, ανηφόρα αμέσως μετά τα διόδια της Ελευσίνας ,αριστερή λωρίδα, 160 χλμ/ω και να δίνω οπότε κρααακ bye bye αλυσίδα. Ευτυχώς δεν τη μαζεύει η πίσω ρόδα οπότε ωσάν ανεμόπτερο κόβω δεξιά χώνομαι ανάμεσα σε δύο νταλίκες φτάνω στην άκρη.Αγαλίαση και οι Αγιοι Απόστολοι στο τιμόνι μου.
Η αλυσίδα αλλαγμένη πρόσφατα (πριν 6 μήνες και 8000 χλμ), καλή, καλολαδωμένη πάντα. Όχι όμως και το αλυσιδογράναζο το οποίο άντεχε ακόμη. Σέρβις πριν δύο μήνες και 4000 χλμ και ο μηχανικός που την έλεγξε και την έσφιξε δε σχολίασε κάτι. Η αλυσίδα δεν είχε δώσει κάποιο σημείο φθοράς στην οδήγηση.
Ο μπεζαχτάς: σπασμένο καπάκι του βολάν,πλαστικό προστασίας και μια μικρή τρύπα στο καπάκι της εξάτμισης. Μόνο το καπάκι του βολάν 350 Ευρώ + ΦΠΑ. Βάλε πλαστικό, αλυσίδα, αλυσιδογράναζα, λάδι και φίλτρο λαδιού, πάει ο μισθός του μήνα.Εξού και η παροιμία του τίτλου.
Περιμένω σχόλια και μια ερώτηση. Παίζει να βρώ κάπου μεταχειρισμένο καπάκι και που; Νομίζω ότι και το Monster φοράει το ίδιο αλλά δεν είμαι σίγουρος.
Και μια μεταφυσική: Μήπως είναι θείο σημάδι για μια μεταχειρισμένη 1000DS κόκκινη που έχω βάλει στο μάτι;

Ninja636
01/03/2007, 21:13
Η αλυσίδα αλλαγμένη πρόσφατα (πριν 6 μήνες και 8000 χλμ), καλή, καλολαδωμένη πάντα. Όχι όμως και το αλυσιδογράναζο το οποίο άντεχε ακόμη.

Εάν δεν κάνω λάθος, αυτά πρέπει να αλλάζονται ταυτόχρονα.

mesh
02/03/2007, 06:39
καλη φαση....:eyepop:
Περαστικα φιλε και πες τους τα και ενα χερακι στο συνεργειο...εκτος και αν μπορουμε να μιλησουμε για αστοχια υλικου...Μπααα

480:confused: ευρω?

Dodok edessa
02/03/2007, 08:08
οκ!! ατυχια με την αλυσιδα !!:rolleyes:

δεν μπορώ να καταλάβω ομως πως συνδυάζεις την αλλαγή του 620 με το 1000:eyepop: επειδή βγήκε η αλυσιδα.? δηλαδή αν έσκαγε το λαστιχο θα ηθελες 1090?:lol:

εκτος αν ψαχνεις αφορμές για αναβάθμιση και ολα τα βλέπεις σημάδια :lol: :rotflmao: :wave2:


πάντως εγω αυτο το εχω πάθει σε YZ 250'94 και πίστεψε με μου είχε βγει πολύ ακριβότερα !!:mad:

:wave2:

dirtbird
02/03/2007, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa


πάντως εγω αυτο το εχω πάθει σε YZ 250'94 και πίστεψε με μου είχε βγει πολύ ακριβότερα !!:mad:

:wave2:

σε ανηφόρα με κροκάλα?

PortisHead
02/03/2007, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από adbasil
Και μια μεταφυσική: Μήπως είναι θείο σημάδι για μια μεταχειρισμένη 1000DS κόκκινη που έχω βάλει στο μάτι;

Μάλλον δεν "πιάνεις" σωστα τα θεία σημάδια......
Αλλο πραμα θέλουνε να σου πούνε.....

:wave2:
:beer:

Dodok edessa
02/03/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
σε ανηφόρα με κροκάλα?

ακριβως ...βγαινει αλυσιδα ..την μαζευει στο μπροστινο γραναζι ........και εφυγε το μισο καπακι !!:eek: :uplate: :eyepop: και η μιση μου ζωη γιατι το μηχανακι ηταν δανεικο!:(
δεν ειχε η yamaha ανταλλακτικο και αν θυμαμαι καλα το πηραμε απο ολλανδια ..μου ειχε βγει ολη η δουλεια εκεινη την εποχη γυρω στα 350.000.δρχ

δηλαδης κοντα στο χιλιαρικο γιουρια !:(

dirtbird
02/03/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ακριβως ...βγαινει αλυσιδα ..την μαζευει στο μπροστινο γραναζι ........και εφυγε το μισο καπακι !!:eek: :uplate: :eyepop: και η μιση μου ζωη γιατι το μηχανακι ηταν δανεικο!:(
δεν ειχε η yamaha ανταλλακτικο και αν θυμαμαι καλα το πηραμε απο ολλανδια ..μου ειχε βγει ολη η δουλεια εκεινη την εποχη γυρω στα 350.000.δρχ

δηλαδης κοντα στο χιλιαρικο γιουρια !:(

Το είχα πάθει το 87 με το πρώτο μου DT, από παρασφιγμένη αλυσσίδα.

Δεν άλλαξα ποτέ κάρτερ (είχε σπάσει το κομμάτι μπροστά από το γρανάζι), κολλήθηκε και συνέχισε έτσι (με σχετικό δάκρυσμα πάντα)....:D

Dodok edessa
02/03/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Το είχα πάθει το 87 με το πρώτο μου DT, από παρασφιγμένη αλυσσίδα.

Δεν άλλαξα ποτέ κάρτερ (είχε σπάσει το κομμάτι μπροστά από το γρανάζι), κολλήθηκε και συνέχισε έτσι (με σχετικό δάκρυσμα πάντα)....:D

ελα μου ντε που ηταν ξένο.αν ηταν δικο μου ακομα ετσι θα ητανε !:lol: :rotflmao: :wave2:

tsili77
02/03/2007, 15:10
Pantos to kapaki nomizo oti einai to idio.Mporeis na mpeis to site tis ducati, katevazeis ta vivlia antallaktikon kai gia ta dio kai koita mpas kai einai to idio.
Pantos file pali ola kala afou eisai edo kai ta sizitame, right??!!

OldMan
02/03/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από adbasil
...Περιμένω σχόλια ...
Για το συνεργείο που, ενώ (θα έπρεπε να) ξέρει ότι οι αλυσίδα στα Monster "τα φτύνειι" επειδή η μία από τις δυο βίδες που σφίγγουν το γρανάζι κίνησης "κλωτσάει" τα πάσα της (με αποτέλεσμα να γυρίζουν σε διαφορετικό επίπεδο τα δυο γρανάζια), μάλλον δεν το έλεγξε ..??? :D

dessert
02/03/2007, 15:58
Καμία βίδα δεν τα φτύνει και κανένα γρανάζι δεν γυρνάει σε "άλλο επίπεδο" αν σφιχτούν σωστά και μπεί και η ασφάλεια. Αντε μην ακούμε χαζομάρες για τις βίδες που κλωτσάνε και δεν ξέρω τι. 3 αλυσίδες και 2 γραναζώματα έχω αλλάξει... :smokin:

OldMan
02/03/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Καμία βίδα δεν τα φτύνει και κανένα γρανάζι δεν γυρνάει σε "άλλο επίπεδο" αν σφιχτούν σωστά και μπεί και η ασφάλεια. Αντε μην ακούμε χαζομάρες για τις βίδες που κλωτσάνε και δεν ξέρω τι. 3 αλυσίδες και 2 γραναζώμετα έχω αλλάξει... :smokin:
Ότι πεις αφεντικό...:sad:

(δικά σας τα μηχανάκια, δικές οι αλυσίδες, δικά σας και τα κεφάλια...)

gemara
02/03/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από adbasil

Η αλυσίδα αλλαγμένη πρόσφατα (πριν 6 μήνες και 8000 χλμ), καλή, καλολαδωμένη πάντα. Όχι όμως και το αλυσιδογράναζο το οποίο άντεχε ακόμη. Σέρβις πριν δύο μήνες και 4000 χλμ και ο μηχανικός που την έλεγξε και την έσφιξε δε σχολίασε κάτι. Η αλυσίδα δεν είχε δώσει κάποιο σημείο φθοράς στην οδήγηση.

Γρανάζια μπρος - πίσω και αλυσσίδα πάνε πάντα πακέτο νομίζω. Αλλιώς τα φθαρμένα γρανάζια επιταχύνουν την φθορά της αλυσσίδας και το αντίθετο...

dessert
03/03/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ότι πεις αφεντικό...:sad:

(δικά σας τα μηχανάκια, δικές οι αλυσίδες, δικά σας και τα κεφάλια...)


Άντε πάλι θέμα από το τίποτα...



Δηλαδή τι προτείνεις; Να το τσεκάρω και αν δω οτιδήποτε να το χοντρύνω;;; Γιατί παίζει θέμα της ασφάλειας μου και αυτών που συν επιβαίνουν στην μοτοσυκλέτα μου... :smokin:

div400
03/03/2007, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από adbasil
Στα 24000 χλμ με το MULTI 620 Dark είχα την πρώτη ζημιά. Πιο συγκεκριμένα Εθνική Οδός Αθηνών Κορίνθου, στροφή, ανηφόρα αμέσως μετά τα διόδια της Ελευσίνας ,αριστερή λωρίδα, 160 χλμ/ω και να δίνω οπότε κρααακ bye bye αλυσίδα. Ευτυχώς δεν τη μαζεύει η πίσω ρόδα οπότε ωσάν ανεμόπτερο κόβω δεξιά χώνομαι ανάμεσα σε δύο νταλίκες φτάνω στην άκρη.Αγαλίαση και οι Αγιοι Απόστολοι στο τιμόνι μου.
Η αλυσίδα αλλαγμένη πρόσφατα (πριν 6 μήνες και 8000 χλμ), καλή, καλολαδωμένη πάντα. Όχι όμως και το αλυσιδογράναζο το οποίο άντεχε ακόμη. Σέρβις πριν δύο μήνες και 4000 χλμ και ο μηχανικός που την έλεγξε και την έσφιξε δε σχολίασε κάτι. Η αλυσίδα δεν είχε δώσει κάποιο σημείο φθοράς στην οδήγηση.
Ο μπεζαχτάς: σπασμένο καπάκι του βολάν,πλαστικό προστασίας και μια μικρή τρύπα στο καπάκι της εξάτμισης. Μόνο το καπάκι του βολάν 350 Ευρώ + ΦΠΑ. Βάλε πλαστικό, αλυσίδα, αλυσιδογράναζα, λάδι και φίλτρο λαδιού, πάει ο μισθός του μήνα.Εξού και η παροιμία του τίτλου.
Περιμένω σχόλια και μια ερώτηση. Παίζει να βρώ κάπου μεταχειρισμένο καπάκι και που; Νομίζω ότι και το Monster φοράει το ίδιο αλλά δεν είμαι σίγουρος.
Και μια μεταφυσική: Μήπως είναι θείο σημάδι για μια μεταχειρισμένη 1000DS κόκκινη που έχω βάλει στο μάτι;


καταρχην οτι και να πληρωσεις, να ξερεις οτι την γλυτωσες ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φτηνα.....

καταμεσης, αλυσιδα αλλαζεις ΠΑΝΤΑ μαζι με τα γραναζια πακετο που λεμε ασχετα αν στο ματι το ενα απο τα δυο φαινεται να εχει ψωμι ακομα...... γλυτωσες ποσα 100γιουργια τα γραναζια ?και τωρα τα πληρωνεις Χ 5....λαθος οικονομια φιλε....

κατατελους αυτα.....γραψε κανα λοττο

Xrider
05/03/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Για το συνεργείο που, ενώ (θα έπρεπε να) ξέρει ότι οι αλυσίδα στα Monster "τα φτύνειι" επειδή η μία από τις δυο βίδες που σφίγγουν το γρανάζι κίνησης "κλωτσάει" τα πάσα της (με αποτέλεσμα να γυρίζουν σε διαφορετικό επίπεδο τα δυο γρανάζια), μάλλον δεν το έλεγξε ..??? :D

-Για καντο "διφραγκα" :confused:

OldMan
05/03/2007, 22:23
Τίποτε ρε μάγκες, ξεχάστε το ...

(δεν έχω καμία όρεξη να "δημιουργήσω θέμα" !!!)

Απλά, όταν λαδώνετε την αλυσίδα, βγάλτε καλού - κακού το πλαστικό καπάκι του μπροστινού γρανιαζιού και παρακολουθείστε λίγο πως γυρίζει το γρανάζι !!! :wave2: :beer:

dessert
05/03/2007, 22:33
Το παρακολουθούμε μάστορα! Εσυ το παρακολουθείς ή το μπέρδεψες με του cbf;;;???:confused:

OldMan
06/03/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Εσυ το παρακολουθείς ???
Μην είστε με την τριχιά όρθια ρε Ιταλοβαρεμένοι ...!!!

Δεν έχω καμία όρεξη να βγάλω σκάρτα ή προβληματικά τα DUCATI (δεν με έχουν ανάγκη άλλωστε..:lol: ).

Απλά αναφέρω ένα ΓΕΓΟΝΟΣ που παρατηρείται κατ' εξακολούθηση στα Monster...

Case Closed !!
:wave2:

Nostra
06/03/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
ή το μπέρδεψες με του cbf;;;???:confused:


να το πάμε άλλη μία? :confused:


τι υπαινίσσεστε? :confused:

για να κοιτάξουμε κι εμείς τίποτ'ς :D :D

Xrider
06/03/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τίποτε ρε μάγκες, ξεχάστε το ...

(δεν έχω καμία όρεξη να "δημιουργήσω θέμα" !!!)

Απλά, όταν λαδώνετε την αλυσίδα, βγάλτε καλού - κακού το πλαστικό καπάκι του μπροστινού γρανιαζιού και παρακολουθείστε λίγο πως γυρίζει το γρανάζι !!! :wave2: :beer:
Συζητηση κανουμε.
Δεν το ειπα με υφος μαγκιας...δεν το εχω ακουσει αυτο..για πες,τι γινεται?:beer:

dessert
06/03/2007, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μην είστε με την τριχιά όρθια ρε Ιταλοβαρεμένοι ...!!!

Δεν είμαι με κάνεις...:(


Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Δεν έχω καμία όρεξη να βγάλω σκάρτα ή προβληματικά τα DUCATI (δεν με έχουν ανάγκη άλλωστε..:lol: ).
Υπάρχουν προβλήματα και είναι γνωστό... Αλλά όχι έτσι όπως τα εκθέτεις και στο βαθμό που λές. Κάλα κάνουν και παίρνουν όλοι κατι άλλο μαγκιά τους. Αλλα μαγκιά μας και εμάς που έχουμε τις duc μας, αυτές τις προβληματικές με 14 στα 19 πρωταθλήματα στα WSB και με τη φετινή χρονιά στο motogp να ξεκινάει όπου να'ναι...

Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Απλά αναφέρω ένα ΓΕΓΟΝΟΣ που παρατηρείται κατ' εξακολούθηση στα Monster...

Απο την ώρα της αναφοράς έχω κάνει τηλ. σε 3 κατόχους και έχω ξηλώσει το καπάκι του γραναζιού για να δω, που μπορώ , αν μπορώ, να σου δώσω δίκιο.Λυπάμε αλλά το ΓΕΓΟΝΟΣ που αναφέρεις ανήκει στην φαντασία σου.


Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan Case Closed !!
:wave2: [/B]
Maybe...

dessert
06/03/2007, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
να το πάμε άλλη μία? :confused:


τι υπαινίσσεστε? :confused:

για να κοιτάξουμε κι εμείς τίποτ'ς :D :D


Να βρε φίλε...

Πως να στο πώ....

Παίζει απο την βαλβίδα του πίσω ελαστικού σου να χάνεις λαδάκι....


Και να χρειαστεί να τσεκάρεις την αλυσίδα για αέρα...


Συμπάθα με που σ'ανυσηχώ απο καλο το κάνω...

Δεν θέλω να σε δω να ξοδέυεσε, γιάυτό τράβα την σε κάνα Μ Α Σ Τ Ρ Ο Ρ Α ... :wave2:

gixxerpap
06/03/2007, 22:03
ρε σεις, δε σας βρισανε τη μανα, μια συμβουλη σας εδωσε ο παλιανθρωπας, να σας ανοιξει λιγο τα ματια........τι κομπλεξ κουβαλατε???

STOYBI
06/03/2007, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Να βρε φίλε...

Πως να στο πώ....

Παίζει απο την βαλβίδα του πίσω ελαστικού σου να χάνεις λαδάκι....


Και να χρειαστεί να τσεκάρεις την αλυσίδα για αέρα...


Συμπάθα με που σ'ανυσηχώ απο καλο το κάνω...

Δεν θέλω να σε δω να ξοδέυεσε, γιάυτό τράβα την σε κάνα Μ Α Σ Τ Ρ Ο Ρ Α ... :wave2:

Ειχα υποψιαστει απο την αρχη... Οτι ΕΣΥ ηξερες πραγματικα την αιτια & την λυση στο προβλημα του adbasil !!!!

:a013: :a013: :a013:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dessert
07/03/2007, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ρε σεις, δε σας βρισανε τη μανα, μια συμβουλη σας εδωσε ο παλιανθρωπας, να σας ανοιξει λιγο τα ματια........τι κομπλεξ κουβαλατε???

Ρε Γιώργη όλο συμβουλές ακούω....:(

tsili77
07/03/2007, 08:52
Καλο είναι οι συμβουλές να έχουν καμια δοση πραγματικότητας αλλιώς κακό κάνουνε. Έχω αλλάξει τρία Μonster (σε τρείς ώρες στο αφήνω στο σκελετό και 3 ημερες για κλεισιμο παλι) μέχρι τώρα τέτοιο πράγμα ποτέ δεν είδα. Τα προβλήματα είναι γνωστά, μικρά και τις περισσότερες φορές είναι για να σου δείξει οτι απλα θέλει και αυτή λίγη φροντίδα:) . Όσον αφορά το Monster μιλάμε για ένα ΑΠΛΟ μηχανάκι. Έπειτα αρκεί μια ματιά για να δεις ότι τα περισσότερα στοιχεία πάνω του είναι υπερδιαστασιαλογημένα και να καταλαβεις 1-2 πραγματα παραπάνω.
Please guys λιγο respect και σοβαρότητα όταν είναι για παιδια που παραλίγο να πάθουν χοντρή ζημιά.:nono: :nono:

Anyway μπορεί να είναι απλώς το γεγονός οτί με το Monster είμαι λίγο βαρεμένος και δεν μπορώ να ακούω βλακείες.:wave2:

OldMan
07/03/2007, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsili77
Please guys λιγο respect και σοβαρότητα όταν είναι για παιδια που παραλίγο να πάθουν χοντρή ζημιά.
Αν τον σεβασμό και την σοβαρότητα τα εννοείς με το "χάιδεμα των αυτιών", τότε να είσαι κάτι παραπάνω από σίγουρος ότι την επόμενη φορά ΘΑ πάθουν χοντρή ζημιά !!


Υ.Γ.1
ΞΑΝΑΛΕΩ ότι δεν έχω απολύτως τίποτε με τα DUCATI και μην αρπάζεστε σαν να ήρθε κάποιος να σας βρίσει το σπίτι !!
(υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχω καβαλήσει - σαν κάτοχος ή μη - περισσότερα Ducati από ότι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ οι υπόλοιποι της παρούσης συζήτησης...)

Υ.Γ.2
Αν κάποιος θεώρησε ότι "την λέω" για το μηχανάκι του, ζητάω παραγματικά συγγνώμη (δεν υπήρχε καμιά τέτοια πρόθεση...) :sad:

Dodok edessa
07/03/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αν τον σεβασμό και την σοβαρότητα τα εννοείς με το "χάιδεμα των αυτιών", τότε να είσαι κάτι παραπάνω από σίγουρος ότι την επόμενη φορά ΘΑ πάθουν χοντρή ζημιά !!


Υ.Γ.1
ΞΑΝΑΛΕΩ ότι δεν έχω απολύτως τίποτε με τα DUCATI και μην αρπάζεστε σαν να ήρθε κάποιος να σας βρίσει το σπίτι !!
(υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχω καβαλήσει - σαν κάτοχος ή μη - περισσότερα Ducati από ότι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ οι υπόλοιποι της παρούσης συζήτησης...)

Υ.Γ.2
Αν κάποιος θεώρησε ότι "την λέω" για το μηχανάκι του, ζητάω παραγματικά συγγνώμη (δεν υπήρχε καμιά τέτοια πρόθεση...) :sad:



Ρε συ !

είναι η φάτσα σου που μας προκαλεί :rotflmao: :wave2: :lol: :rotflmao:

και η γνώσεις σου που ειναι πολυδιάστατες ...δίνουν την εντύπωση οτι είσαι ξερολας...αλλά τελικά δεν είσαι...
άλλωστε και από κοντά σου εξεδήλωσα τον θαυμασμό μου την προηγούμενη βδομαδα ,


το μόνο που είσαι είναι σκ@@@ φατσα!!!:lol: :rotflmao: :lol: :wave2:


και λιγα για την ντουντουκα ....δυο ανθρωποι που λατρευεις καβαλανε απο δαυτες !
:wave2: :lol:

OldMan
07/03/2007, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
....δυο ανθρωποι που λατρευεις καβαλανε απο δαυτες !
Καλά, την Μύριαμ την ξέρεις...

Την Άντζελα ΠΩΣ και από ΠΟΥ ..??? :D

dirtbird
07/03/2007, 13:41
:D :D


80256

Dodok edessa
07/03/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλά, την Μύριαμ την ξέρεις...

Την Άντζελα ΠΩΣ και από ΠΟΥ ..??? :D


καλα :D
εμαθα στο τριημερο θα εισαι τριο με την μυριαμ και την αντζελα !!:winka: :lol: :rotflmao:


80257

adbasil
07/03/2007, 14:10
Παιδιά χαίρομαι για την τροπή που πήρε η κουβέντα.
Έχει πολύ χαβαλέ και γουστάρω. Με τούτα και με κείνα εκτονώθηκα και γω.
Παρεπιμπτόντως να σας θυμήσω ότι το μοτόρι είναι Multi και όχι Μonster. Επίσης να σας αναφέρω ότι το κόλλησα προσωρινά (το καπάκι) και μέχρι στιγμής δε χάνει λάδι. Κάποια στιγμή βέβαια θα το αλλάξω. Ψάχνω για μεταχειρισμένο αλλά δεν παίζει. Αν κάτι πέσει στην αντίληψή σας στείλτε μήνυμα.
Αγωνιστικοί χαιρετισμοί

Υ.Γ. Ο Old man έχει πιο άσχημη φάτσα και από του Λορις;

Dodok edessa
07/03/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από adbasil

Υ.Γ. Ο Old man έχει πιο άσχημη φάτσα και από του Λορις;




ΔΥΣΤΥΧΩΣ :a35: :a35:

nickmonstro
08/03/2007, 20:51
Παιδια το εχω ξαναπει και το ξαναλεω οσον αναφορα τα mosterakia...Eχω μονστερακι 10ετιας (μοντ.1998) και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα αξιοπιστιας.Απλα ολα τα μηχανακια ιαπωνικα-ευρωπαικα και δεν ξερω τι αλλο θελουν μια βασικη φροντιδα.Οταν ασχολεισε μαζι του δεν πιστευω οτι θα εχεις κανενα προβλημα οτι μοτο και να εχεις...

Αν το αφησεις θα σε αφησει και αυτο και ας ειναι και honda που λεει ο λογος!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φιλικα παντα χωρις να θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανενα...:wave2: