PDA

View Full Version : Ποσοι ειμαστε; (Enduro, Super Motard)



Σελίδες : [1] 2 3

OrEsTiS82
01/03/2007, 22:04
Παιδια θελω να ξερω σε περιπτωση συναντησης (ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΧΙ ΤΩΡΑ) ποσοι θα ερθετε,αναφερομαι ειδικα σε παιδια με Super Motard και Enduro.
Να ορισουμε μια διαδρομη (και χαλαρα γιατι θα εχουμε και μερικους με μικρα κυβικα) και να περασουμε καλα (ΟΧΙ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΧ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΑΠΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ).
Παρακατω περιμενω την δυναμη μας...
Με ενδιαφερουν και τα υπολοιπα ειδη μηχανων αλλα περισσοτερο θελω να δω ποσοι ειμαστε οι κατοχοι μηχανων Enduro και Super Motard.

Thanx
:wave2:

Uriah Heep
02/03/2007, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82

Παρακατω περιμενω την δυναμη μας...
Με ενδιαφερουν και τα υπολοιπα ειδη μηχανων αλλα περισσοτερο θελω να δω ποσοι ειμαστε οι κατοχοι μηχανων Enduro και Super Motard.

Ένας-ένας παιδιά...μην σπρώχνεστε!!!


:beer: :beer: :beer:

OldMan
02/03/2007, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
αναφερομαι ειδικα σε παιδια με Super Motard και Enduro.
Μόλις βγάλουμε δίπλωμα, θα σΕ πούμε...:wave2:

Υ.Γ.
Δεν ξέρω τις απόψεις του τοπικού Διαχειριστή (μάλλον τις ξέρω, αλλά κάνω τον μαλάκα εν τη απουσία του....), αλλά δεν σΕ φαίνεται κάπως "ανάλαφρο" το θέαμα της βόλτας των S/M με τα Enduro ???

(εκτός αν βάλουν τακούνια τα S/M και πειράξουν και φρένα / αναρτήσεις - αλλά τότε θα γίνουν Enduro ή βάλουν 15άρηδες με slick και ταψόφρενα τα Enduro - αλλά τότε θα γίνουν S/M)

fantacid
02/03/2007, 14:12
εαν εισαι ενας απο αυτους τους απλυτους, γραψου στη mud list (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35057)

Trickster
02/03/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

.......

[/B]

και μετά θα πάμε βόλτα στα λιμανάκια..;;; :hypnotize :hypnotize
γιατί όχι στο όρος βαρυμπόμπη πχ;; :lol: :lol:

Giorgos19
02/03/2007, 15:23
ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OrEsTiS82
03/03/2007, 01:42
Καλο θα ηταν οι διαχειριστες να ασχοληθουν με κατι ανθρωπακια κομπλεξικα που προσπαθουν να το παιξουν εξυπνοι απο τα πληκτρολογια.

oldman αμα εχεις κανενα προβλημα στειλε p.m να τα πουμε απο κοντα και να ανεβασουμε και φωτογραφιες μετα...

ΥΓ:Οπως σε συμφερει διαβαζεις τα λεγομενα μου,πηγες την κουβεντα σε "καθαρά";,δεν ειπα για καθαρά, μιλησα για λαστιχα,αμα εχεις δει υπαρχουν και καθημερινες μηχανες που δεν φορουν motard,οπως XR,LC4,TT-r,XT,DR,KLX,σε πειραξε και το "παιδια"; ενταξει θα σε λεω Κ$%γερο απο δω και περα.
Ρε βρειτε καμια γυναικα μερικοι δεν κανει κακο.

fantacid
03/03/2007, 02:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Καλο θα ηταν οι διαχειριστες να ασχοληθουν με κατι ανθρωπακια κομπλεξικα που προσπαθουν να το παιξουν εξυπνοι απο τα πληκτρολογια.

oldman αμα εχεις κανενα προβλημα στειλε p.m να τα πουμε απο κοντα και να ανεβασουμε και φωτογραφιες μετα...

ΥΓ:Οπως σε συμφερει διαβαζεις τα λεγομενα μου,πηγες την κουβεντα σε "καθαρά";,δεν ειπα για καθαρά, μιλησα για λαστιχα,αμα εχεις δει υπαρχουν και καθημερινες μηχανες που δεν φορουν motard,οπως XR,LC4,TT-r,XT,DR,KLX,σε πειραξε και το "παιδια"; ενταξει θα σε λεω Κ$%γερο απο δω και περα.
Ρε βρειτε καμια γυναικα μερικοι δεν κανει κακο.


ασε ρε ζηλευει επειδη δε μπορει να βαλει ζελε κ θα του φαμε ολα τα γκομενακια με το που σκασουμε παραλιακη με σουπερ μοτορια μας!!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :lol: :lol:








ελα ρε μη αρπαζεσε, στην ειπε γιατι νομιζε οτι ειναι να κανουμε καμια σοβαρη βολτα, χωμα τα εντουρα κ ασφαλτο τα ΣΜ. οπως καταλαβενεις απο την επεξηγηση του παλιογερΑ οτι τα εντουρα ειναι ακταληλα στην ασφαλτο (εως επικυνδινα!) κ τα ΣΜ ειναι τελιως ακταλληλα στο χωμα (μπορει να ειναι ψηλα αλλα οχι ον οφ) σου ανεφερε κ τους λογους!


πες του κ ευχαριστω τωρα μη βγεις κ μλκς στη τελικη!
μη ξεχνας οτι ειναι μοντ:lol:

OrEsTiS82
03/03/2007, 02:35
Ειναι πολυ ασχημο να γραφεις ενα θεμα και να προσπαθουν καποιοι συγκεκριμενοι να σε μειωσουν,ο κοσμος που διαβαζει μπορει να καταλαβει καποια πραγματα.
Εγω στο forum βαριεμαι να τσακωνομαι,αλλα δεν προκειται να αφησω κομπλεξικους να με μειωνουν,κατι τετοιοι εχουν διωξει τον κοσμο απο τα forums.

ΥΓ: Υπαρχουν ατομα που μιλαμε με p.m και μου λενε οτι τους ειρωνευονται καποιοι χωρις καν να τους γνωριζουν,τετοιες συμπεριφορες διωχνουν τον κοσμο απο το forum του moto.gr

crs-k
03/03/2007, 08:41
Πατε τωρα μια "βολτα" στις "Διαμαχες" και συνεχιστε ελευθερα ... :smokin:

KaTaNaS
03/03/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ειναι πολυ ασχημο να γραφεις ενα θεμα και να προσπαθουν καποιοι συγκεκριμενοι να σε μειωσουν,ο κοσμος που διαβαζει μπορει να καταλαβει καποια πραγματα.
Εγω στο forum βαριεμαι να τσακωνομαι,αλλα δεν προκειται να αφησω κομπλεξικους να με μειωνουν,κατι τετοιοι εχουν διωξει τον κοσμο απο τα forums.

ΥΓ: Υπαρχουν ατομα που μιλαμε με p.m και μου λενε οτι τους ειρωνευονται καποιοι χωρις καν να τους γνωριζουν,τετοιες συμπεριφορες διωχνουν τον κοσμο απο το forum του moto.gr


cool φίλε cool!



δε σε μείωσε κανείς...


βάλε λίγο χούμορ στην συνταγή σου! :wave2:


το λοιπόν για να ΄το ξαναπάμε απο την αρχή... (μπας και βγει και απο τις διαμαχες) τι μηχανάκι έχεις;


SM; το 610;

γιατι έχω να προτείνω πολύ καλύτερη βόλτα ...

σφιχτο στροφιλικι με καλη προσφυση πρός Ψάθα! απο Μάνδρα!


ότι πρέπει για μονοκύλινδρα!

αλλά και για λοιπές μότο...

τωρα που ανοιγει ο καιρός (λες και εκλεισε ποτε) κανονίζουμε μια βολτουλα προς τα εκει!

fantacid
03/03/2007, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
... μπλα ... μπλα ...



[ασχετο ]

παλικαρακο μου τι θα κνς κατα τις 25 μαρτιου??
:D

[/ασχετο]

fantacid
03/03/2007, 10:47
.

KaTaNaS
03/03/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
[ασχετο ]

παλικαρακο μου τι θα κνς κατα τις 25 μαρτιου??
:D

[/ασχετο]


τρεχω scrable γιατι;

edit: αααα για το 3ημερο λες ε; :beer:

EVI
03/03/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


πεεεεεσταα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OrEsTiS82
03/03/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
cool φίλε cool!



δε σε μείωσε κανείς...


βάλε λίγο χούμορ στην συνταγή σου! :wave2:


το λοιπόν για να ΄το ξαναπάμε απο την αρχή... (μπας και βγει και απο τις διαμαχες) τι μηχανάκι έχεις;


SM; το 610;

γιατι έχω να προτείνω πολύ καλύτερη βόλτα ...

σφιχτο στροφιλικι με καλη προσφυση πρός Ψάθα! απο Μάνδρα!


ότι πρέπει για μονοκύλινδρα!

αλλά και για λοιπές μότο...

τωρα που ανοιγει ο καιρός (λες και εκλεισε ποτε) κανονίζουμε μια βολτουλα προς τα εκει!

Ναι το 610, οποιος αλλος θελει να ερθει ας γραψει παρακατω...

STOYBI
03/03/2007, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τρεχω scrable γιατι;

edit: αααα για το 3ημερο λες ε; :beer:


:(

OldMan
03/03/2007, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ειναι πολυ ασχημο να γραφεις ενα θεμα και να προσπαθουν καποιοι συγκεκριμενοι να σε μειωσουν
Εσύ τώρα από όλη την ιστορία, αυτό κατάλαβες ??? :look:

Brolas
04/03/2007, 00:46
Ρε παιδιά το παλικάρι έκανε μία ερώτηση σοβαρά για να μάθει τους κατόχους SM στο forum και αρχίσατε να τον ειρωνευόσαστε χωρίς λόγο.αν ήθελε να κάνει πλάκα μαζί σας θα έβαζε την συζήτηση στο χιούμορ.αν θεωρείτε μία κουβέντα ηλίθια μην απαντάτε καθόλου.φανταστείτε να κάνετε μια κουβέντα για enduro και να μπαίνει ο κάθε streetας και να κοροιδέυει...είναι μ@λ@κια.και ειδικά οι παλαιότεροι στο forum το γνωρίζουν καλύτερα από εμένα...φιλικά τα λέω παίδες.δεν τα λέω για αντιπαράθεση...:a15: :a05:

OrEsTiS82
04/03/2007, 01:53
Παιδια ολα ΟΚ,μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας που ειναι οι βολτες.
Γραψτε διαδρομες που θα παμε...

fantacid
04/03/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:(


ποιος σε πειραξε??

το σκραμπλ ή το 3ημερο??

:confused:

KaTaNaS
04/03/2007, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ποιος σε πειραξε??

το σκραμπλ ή το 3ημερο??

:confused:

που θα με δανείσει το 450 για να τρέξω! :lol:

STOYBI
04/03/2007, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
που θα με δανείσει το 450 για να τρέξω! :lol:


Σου εχω ενα καλο 300σαρι !!! Φρεσκορυθμισμενο,ετοιμο !!!

Ο ιδιοκτητης του θα στο δωσει για τεστ , Θελει να παρει τετραχρονο !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
04/03/2007, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Σου εχω ενα καλο 300σαρι !!! Φρεσκορυθμισμενο,ετοιμο !!!

Ο ιδιοκτητης του θα στο δωσει για τεστ , Θελει να παρει τετραχρονο !!!!


για αυτό με λέει να κρατηθώ μεχρι το καλοκαίρι;

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
05/03/2007, 10:39
OrEsTiS82 & Brolas...

Τα "τυχάρπαστα ρεμάλια" που κυκλοφορούν εδώ (και εγώ είμαι σε αυτούς!!!....μην βαράτε οι υπόλοιποι:D ), δεν σαρκάζουν ούτε ειρωνεύονται.

humor κάνουν , αλλά δυστυχώς δεν είναι εύκολο να συμμετέχουν όλοι, ειδικά όταν είναι νέοι στο forum και δεν γνωρίζονται με τους υπόλοιπους.

Ας πούμε για παράδειγμα ο Οld Man (θα απαντήσει απο κάτω αμέσως...χεχεχε) που είναι ενας κλασσικός Λάσπη-man , όπου φυσικά σε κάθε διαδρομή βάζει και τους όρους...
1) Κοψίδια.
2) Να χαθούμε και αφού χαθήκαμε να πάμε για κοψίδια...επ ευκαιρίας εκεί να μιλήσουμε και για μηχανικές βελτιώσεις.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

οι δε υπόλοιποι μπορεί να έρθουν , μπορει και οχι... (εξαρτάται απο το μέρος με τα "κοψίδια"):D

Γενικά αν ενδιαφέρεστε για βόλτες, συνήθως υπάρχει κάτι κάθε εβδομάδα, στο μέρος "Συναντήσεις και βόλτες" (άνευ κοψιδιών:lol: ) μέσα στο forum.


Gandalf

OldMan
05/03/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ο Οld Man (θα απαντήσει απο κάτω αμέσως...χεχεχε)
Μάγε, με διασύρεις εν αγνοία μου ...??? :look: :eyepop: :look:


Ρε Gentlemen (& Ladies, 'νταξ' ??) ...


Έχετε πάει πολλές βόλτες Enduro και Motard ΜΑΖΙ ???:D

(που την είδατε την ειρωνεία, μα την παναγία δεν κατάλαβα ...)

Gandalf dr685sm
05/03/2007, 13:41
αφού είπα οτι θα απαντήσεις βρε.... είδες που το έκανες;... άρα οχι εν άγνοια σου...

Για βόλτα με S/M και enduro οχι... αλλά enduro με street έχει γίνει , αλλά σε κλασσική άσφαλτο... και μετά απο τους κραδασμούς που είχα υποστεί (απο τα τακούνια τότε του DR), έκανα πλούσιο τον οδοντίατρο μου...χεχεχεχε.

Gandalf

jasondakar
05/03/2007, 14:08
αααααααα δεν θα εχω την μηχανη μου μαλλον γι αυτη την εβδομαδα και πακετο. αλλα γουσταρα καμια τετοια βολτα αλλα πρεπει να αλλαξω και τα τακουνατα να βαλω τα λιγο πιο ασφαλτινα μαλλον

hotcarver
01/05/2007, 01:31
mesa!!!

OrEsTiS82
01/05/2007, 14:30
Να κανονιστει καμια κοντινη βολτα όποια κυριακη μεσημερι θελετε προς τα λιμανακια και μετα οπου μας βγαλει,οποιος θελει ας ερθει (να ερθουν και Street).

OrEsTiS82
01/05/2007, 14:35
Στα λιμανακια κυριλε θα πηγαινουμε ετσι;;;;, μην διαβαζουν τπτ μπατσοι και οταν παμε εχουμε διαφορα... ;)


86517

taxydromos
01/05/2007, 15:11
φιλε ορεστις,ειμαι λιγο ασχετος με τα motard,βλεποντας την φωτο του 610sm ερχεται στο μυαλο μου το enduro610 το οποιο χαρακτηριζεται ον-οφ....
βασει αυτου λοιπον θελω να σε ρωτησω ποιες οι εντυπωσεις σου απο τη μοτοσυκλετα σου?
σε σχεση με το 400αρι,η οδηγικη της συμπεριφορα παραπεμπει σε R-Motard η σε ον-oφ/μοταρντ??



:confused: :confused: :confused:

hotcarver
01/05/2007, 17:28
giati den kanoun endo i mpatsi???

nikos force
01/05/2007, 17:38
se mia tetoia bolta eimai kai egw mesa kai sigiyra kserw kai 2-3-10 paidakia akoma poy tha erxontoysan...

hotcarver
01/05/2007, 17:40
ante kai nomiza oti mono tdm kai z iparhun sto forum.

jasondakar
01/05/2007, 19:42
αντε να οργανωθει η φαση ας πεταξει καποιος μια ημερομηνια ή να κανει καινουργιο topic

hotcarver
01/05/2007, 21:28
αντε ρε ψηλοφτεροι να οργανωθουμε ρεεεεεε...

OrEsTiS82
01/05/2007, 22:15
Θα δωσουμε συγκεκριμενη ωρα συναντησης και αμα φτασουμε και δουμε οτι μας περιμενουν μπατσοι (ολο και καποιος που δεν πρεπει θα διαβαζει) εξαφανιζομαστε και την επομενη μονο με pm θα γινει στην συγκεκριμενη περιοχη.

jasondakar
01/05/2007, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Θα δωσουμε συγκεκριμενη ωρα συναντησης και αμα φτασουμε και δουμε οτι μας περιμενουν μπατσοι (ολο και καποιος που δεν πρεπει θα διαβαζει) εξαφανιζομαστε και την επομενη μονο με pm θα γινει στην συγκεκριμενη περιοχη.

δεν γραφουμε και απο τωρα τις πινακιδες μας να μας ετοιμασουν τα χαρτακια:lol:

hotcarver
01/05/2007, 23:18
ποτε ρε??? οριστε μερος κι αν ειναι τις βγαζουμε τις πινακιδες...

OrEsTiS82
02/05/2007, 01:27
Εγω την ειχα βγαλει (την πινακιδα), δεν θελω να λεω διαφορα γιατι αμα μας διαβαζουν θα πω πολλα και θα κυνηγανε μετα ολοι το μαυρο Husqvarna οταν κατεβουμε.
ΛΕΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ MEETING απο PM ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΛΑΒΑΝ ΟΠΟΤΕ ΑΜΑ ΠΕΣΕΙ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ... ;)
ΚΥΡΙΕ ΑΣΤΥΝΟΜΕ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ :wave2:

θα παραδοθουμε μονο εαν δουμε το παρακατω αυτοκινητο...


86605

nikos force
02/05/2007, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Θα δωσουμε συγκεκριμενη ωρα συναντησης και αμα φτασουμε και δουμε οτι μας περιμενουν μπατσοι (ολο και καποιος που δεν πρεπει θα διαβαζει) εξαφανιζομαστε και την επομενη μονο με pm θα γινει στην συγκεκριμενη περιοχη. reee bolta tha pame ...oxi gia lhsteia...apo th stigmh poy tha foras kranos kai tha eisai komple as mas perimenei kai oloklhro tagma apo mpatsoys...kai an exoyn kai oreksi as mas paroyn kai apo pisw...ti einai ayta poy lete twra...pm kai mystikes ypoxthoneies synadyseis...

jasondakar
02/05/2007, 10:41
σωστος

hotcarver
02/05/2007, 13:14
les na min vrune tipota na su pune??????

OrEsTiS82
02/05/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
reee bolta tha pame ...oxi gia lhsteia...apo th stigmh poy tha foras kranos kai tha eisai komple as mas perimenei kai oloklhro tagma apo mpatsoys...kai an exoyn kai oreksi as mas paroyn kai apo pisw...ti einai ayta poy lete twra...pm kai mystikes ypoxthoneies synadyseis...


Δεν θα μας σταματησουν γιατι θα πηγαινουμε κυριλε,τωρα εαν θελουν να μας παρουν απο πισω δεν γινεται,μπορει τα παιδια να γουσταρουν και να θελουν να μας ακολουθησουν απο μακρια!
:evil: :a29:

hotcarver
02/05/2007, 14:35
Ετσι καποιος να μας προσεχει...ειναι καλα παιδια σου λεω..

gcrook
02/05/2007, 14:35
Αφ'ενος χαλαρωστε λιγο μαγκες με τα δηθεν "μην μας παρουν πρεφα οι mpatsoi..."
Αφ'ετερου κανονιστε τα με π.μ και κινητα αν φοβαστε τοσο.
Μοτο.gr ειναι εδω οχι "ΔινουμεΣτεγναΤους ΚαγκουρεςΣτουςΜπατσους.gr"

Μα καλα τοσο γληγοροι ειστε πια και σας κυνηγανε ουλοι; :rotflmao:

OzZzZzY
02/05/2007, 14:57
καλα παρτε μαζι κανα πολυβολο και αλεξισφαιρα και φροντιστε να χετε κανα μπαρμπα στη ΓΑΔΑ να σας βγαλει γιατι σας κοβω για επικινδυνες καταστασεις
:smokin: :smokin:

hotcarver
02/05/2007, 15:13
μα καλα κανεις δεν πιστευει οτι και τα supermoto πανε χαλαρη βολτα???

STOYBI
02/05/2007, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
μα καλα κανεις δεν πιστευει οτι και τα supermoto πανε χαλαρη βολτα???

Γιατι ??? Μονα τους πανε βολτα ?? :confused:

Μαλλον !!:sad:

Κλασικοι τυποι.... :yuck: :yuck:

Και αν τους βαλεις σε κανενα καρτοδρομιο να σβουρισουν θα μας παρει η νυχτα μεχρι να κλεισουν γυρο!!! :yuck: :yuck: :yuck:

hotcarver
02/05/2007, 15:26
εσυ με τη vespa σβουριζεις???

STOYBI
02/05/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
εσυ με τη vespa σβουριζεις???

Οταν εχω ρεπο απο την υπηρεσια και αφηνω το πανβαρο gsx στην ακρη ... Ναι !!!:D

R-6 Junkie
02/05/2007, 15:37
milas kai esi me to beverly pou eklase o veggos me tin ataka( file kseris apo vespa )ke genithike i pio ilithia sinomotaksia ton elinikon dormon!!!!

hotcarver
02/05/2007, 15:40
και που σβουριζεις ακριβως ειπαμε????χαχαχαα

R-6 Junkie
02/05/2007, 15:42
gia pio gsx milame? gia auta ta aspra me tis ntoulapes sto plai
kai me to mparmpriz sti mouri????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
02/05/2007, 15:48
Λοιπον για να μην σκισουμε κανα καλσον πανω απο το πληκτρολογιο ακουστε!

Οποιος εχει κοχονες και πιστευει οτι το εχει το 400αρι στις 23:30 σημερα στη γεφυρα της Βουτας.
Φερτε τις αδειες σας και πλυθειτε καλα.
Θα ειμαι με ενα μαυρο 650 (θα δειτε τι εσεις οι SMαδες οι γληγοροι) .
Και αμα γουσταρετε περναμε και απο σπηλια Κ. μετα την βαρκιζα να δουμε ποιος ξερει αναποδο τιμονι στο μπρικι του.
Αν δεν με καταλαβετε ποιος ειμαι, ζητηστε τον Κρουκη τον CarbonΑΡΑ και ολο και καποιος θα σας δειξει.
Κοτες λυρατες!

crs-k
02/05/2007, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Λοιπον για να μην σκισουμε κανα καλσον πανω απο το πληκτρολογιο ακουστε!

Οποιος εχει κοχονες και πιστευει οτι το εχει το 400αρι στις 23:30 σημερα στη γεφυρα της Βουτας.
Φερτε τις αδειες σας και πλυθειτε καλα.
Θα ειμαι με ενα μαυρο 650 (θα δειτε τι εσεις οι SMαδες οι γληγοροι) .
Και αμα γουσταρετε περναμε και απο σπηλια Κ. μετα την βαρκιζα να δουμε ποιος ξερει αναποδο τιμονι στο μπρικι του.
Αν δεν με καταλαβετε ποιος ειμαι, ζητηστε τον Κρουκη τον CarbonΑΡΑ και ολο και καποιος θα σας δειξει.
Κοτες λυρατες!



Ουαουουου!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:






Μα δεν ειναι γλυκο αγορι? :blush:

OldMan
02/05/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ουαουουου!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:
Μα δεν ειναι γλυκο αγορι? :blush:
Είναι και παραείναι,αλλά






Δεν είναι για τα δόντια σου, μωρή αντροχωρίστρα !!! :D

gcrook
02/05/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ουαουουου!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:






Μα δεν ειναι γλυκο αγορι? :blush:

Εσυ μπαρμπα να φερεις την αδεια του Accent γιατι απο μηχανακια κανω συλλογη και δεν εχω που να τα βαλω.:a9: :a22: :a22: :a25:

crs-k
02/05/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι και παραείναι,αλλά






Δεν είναι για τα δόντια σου, μωρή αντροχωρίστρα !!! :D







Συγνωμη... :( :sad:

OldMan
02/05/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Συγνωμη... :( :sad:
Είδες τι αναγκάζομαι να κάνω για τα μάτια σου παλιοΚρούκη ..??? :blush:

gcrook
02/05/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι και παραείναι,αλλά






Δεν είναι για τα δόντια σου, μωρή αντροχωρίστρα !!! :D






:a07: :a07: :a07:
Νιαρρρ.....:blush:





Οι υπολοιποι να φερετε τις αδειες σας μην ξεχασετε και να πλυνετε τον κωλο σας

Cpt. Haddock
02/05/2007, 15:59
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


86680

gcrook
02/05/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


:D :D :D


86683

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:05
sorry re SMades pou tin xothika ston kakomiroglou me to beverly alla an ke sreetas exo ke ena XT550 motaraki ke then mporo na akouo paparilikia apo vespakithes!!:a29:

STOYBI
02/05/2007, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-6 Junkie
sorry re SMades pou tin xothika ston kakomiroglou me to beverly alla an ke sreetas exo ke ena XT550 motaraki ke then mporo na akouo paparilikia apo vespakithes!!:a29:

Γιατι ??? Πικραμενος εισαι και εσυ ?? :(

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:12
pikramenos apo ti!!!?????:lol:

OldMan
02/05/2007, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-6 Junkie
ston kakomiroglou me to beverly
Κακομίρογλου ο Κωστάκης ??? :look:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

sorry, αλλά ....

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

STOYBI
02/05/2007, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κακομίρογλου ο Κωστάκης ??? :look:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

sorry, αλλά ....

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Πεστους .. Γιατι δεν μπορουν να φανταστουν τι γινεται οταν βγαζω την μπαγκαζιερα....:mad:

hotcarver
02/05/2007, 16:17
ψαχνεις πελατες crock? για τα λιμανακια το συζηταμε..

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:18
then ksero re file oldman ti esthi kostakis alla otan arxizi ke vgazi glosa to vespaki epomeno oti tha ton termatiso!!

hotcarver
02/05/2007, 16:18
ο κλασσικοσ beverly και acrapovic....xaxaxaxaxxaxa

STOYBI
02/05/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-6 Junkie
then ksero re file oldman ti esthi kostakis alla otan arxizi ke vgazi glosa to vespaki epomeno oti tha ton termatiso!!

Που θα με τερματισεις και ποτε ???:rolleyes:

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:19
ksero ti simveni!!ise enas kakomiris me vespaki xoris mpagaziera!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
02/05/2007, 16:20
σιγά με τα καλσόν κορίτσια...

:p :p :p

gcrook
02/05/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
ψαχνεις πελατες crook?

Oh VERY!:smokin:

hotcarver
02/05/2007, 16:24
ekana k@k@ mou.....mprrrrrrrrrr


86691

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:32
ego na tis pos xestika!!!!!!:eyepop: :eyepop:


86694

hotcarver
02/05/2007, 16:33
re stubi eki dulevis??


86695

R-6 Junkie
02/05/2007, 16:37
stubi!! stubi!! stubi!! ououou!!! pou na ine arage!??? tzifos gemisame ftera ke poupoula!!!:D :D :D :D

gcrook
02/05/2007, 19:27
ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΒΟΥΤΑ Η ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ
ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΣΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ;

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ....:rolleyes:

OrEsTiS82
02/05/2007, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΒΟΥΤΑ Η ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ
ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΣΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ;

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΟΒΑΣΤΕ....:rolleyes:

Οχι φοβομαστε να κατεβουμε σε λιγο κατω γιατι ειδαμε SV και κατουρηθηκαμε πανω μας...
Προσεξε μην σε πετυχουν σε βολτα τιποτα KTM,Husaberg,Husqvarna στην βουτα και σε περνανε ολοι απο πανω για να βαλεις μυαλο ,και εσυ σαν τους βεσπακηδες εχεις καταντησει.
Εδω στο moto το παρακανατε,βεσπακηδες την λενε σε οτι μπορεις να φανταστεις,ο αλλος με SV την ειδε ξαφνικα βασιλιας της βουτας, ρε τα R1,CBR,Hayabusa,GSXR τι πρεπει να γραψουν αμα εγινες ο βασιλιας της βουτας; ρε βαλτε μυαλο μερικοι.

gcrook
02/05/2007, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Οχι φοβομαστε να κατεβουμε σε λιγο κατω γιατι ειδαμε SV και κατουρηθηκαμε πανω μας...
Προσεξε μην σε πετυχουν σε βολτα τιποτα KTM,Husaberg,Husqvarna στην βουτα και σε περνανε ολοι απο πανω για να βαλεις μυαλο ,και εσυ σαν τους βεσπακηδες εχεις καταντησει.
Εδω στο moto το παρακανατε,βεσπακηδες την λενε σε οτι μπορεις να φανταστεις,ο αλλος με SV την ειδε ξαφνικα βασιλιας της βουτας, ρε τα R1,CBR,Hayabusa,GSXR τι πρεπει να γραψουν αμα εγινες ο βασιλιας της βουτας; ρε βαλτε μυαλο μερικοι.

Εγω ξεκιναω σε 5'.
Ελα να σου πω τι κανει το εζβι στην λατερνα σου.

STOYBI
02/05/2007, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Οχι φοβομαστε να κατεβουμε σε λιγο κατω γιατι ειδαμε SV και κατουρηθηκαμε πανω μας...
Προσεξε μην σε πετυχουν σε βολτα τιποτα KTM,Husaberg,Husqvarna στην βουτα και σε περνανε ολοι απο πανω για να βαλεις μυαλο ,και εσυ σαν τους βεσπακηδες εχεις καταντησει.
Εδω στο moto το παρακανατε,βεσπακηδες την λενε σε οτι μπορεις να φανταστεις,ο αλλος με SV την ειδε ξαφνικα βασιλιας της βουτας, ρε τα R1,CBR,Hayabusa,GSXR τι πρεπει να γραψουν αμα εγινες ο βασιλιας της βουτας; ρε βαλτε μυαλο μερικοι.

Ρε φιλαρακο .... Μαθε πρωτα γιατι προοριζοταν το μηχανακι σου και οταν σταματησε να πουλαει γιατι κατεληξε με 17αρες στην βουτα.....

Μαθε οταν καλεις κοσμο για βολτα να μην σε πειραζει αν θα διαβασει κανενας μπατσος το ραντεβου σου με τους υπολοιπους ...

Σοβαρεψου και κανε μας την χαρη.............

:sick: :sick: :sick:

OrEsTiS82
02/05/2007, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ρε φιλαρακο .... Μαθε πρωτα γιατι προοριζοταν το μηχανακι σου και οταν σταματησε να πουλαει γιατι κατεληξε με 17αρες στην βουτα.....

Μαθε οταν καλεις κοσμο για βολτα να μην σε πειραζει αν θα διαβασει κανενας μπατσος το ραντεβου σου με τους υπολοιπους ...

Σοβαρεψου και κανε μας την χαρη.............

:sick: :sick: :sick:


Ρε ρομπα τι μιλας για το 610; που σε εχει μια 1η; τοσο ρομπας εισαι; εχεις το θρασος και μιλας με το σκουτερακι σου; στρωσε τον κωλο σου και παρε ενα husky και μετα ελα να μου μιλησεις για husky και Husqvarna.
Εσυ σοβαρεψου και παρε κανενα σοβαρο μηχανακι αλλιως γραψου σε κανα φορουμ για βεσπακια να χαιρεσαι οτι εισαι γρηγορος, εδω στην φαπα θα σε εχουμε...

gcrook
02/05/2007, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ρε φιλαρακο .... Μαθε πρωτα γιατι προοριζοταν το μηχανακι σου και οταν σταματησε να πουλαει γιατι κατεληξε με 17αρες στην βουτα.....

Μαθε οταν καλεις κοσμο για βολτα να μην σε πειραζει αν θα διαβασει κανενας μπατσος το ραντεβου σου με τους υπολοιπους ...

Σοβαρεψου και κανε μας την χαρη.............

:sick: :sick: :sick:

Τωρα γιατι μου το γυριζεις στο σοβαρο και μου το χαλας;:rotflmao:

Φιλε κοκορεστη82 :lol: εφτασα στη Βουτα στοπ.Αδειασα το ρεζερβουαρ τα μισα λαδια (για βαρος) εχεσα, εκανα εμετο, και δεν φορεσα καλτσες για να μειωσω ακομα περισσοτερο το βαρος στοπ .Σου γραφω απο νετ καφε στοπ. Σε λιγο ξεκιναω με τον Μιμη τον Αναρχα και τον Κωστα τον Μπουκαπορτα για Μαυρη στοπ. Αν δεν σε πετυχω εκει θα βγαλω βρωμα οτι κοτεψες στοπ.



























:rotflmao:

OrEsTiS82
02/05/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εγω ξεκιναω σε 5'.
Ελα να σου πω τι κανει το εζβι στην λατερνα σου.

Παρε σε 5' την χρυση ευκαιρια να ξεφορτωθεις την μαλακια που αγορασες και δες για κανενα Gsx-r και γραψε μου παλι.
Οταν γινει η συναντηση στα λιμανακια θα τα πουμε μην ανησυχεις θα στην κανω την κηδεια και σενα, κι αλλοι τα ειπαν αυτα και μετα κρυβουντουσαν.

hotcarver
02/05/2007, 21:52
ok me tus evropeus an fas ki apo xtaki xilo????tote??

STOYBI
02/05/2007, 21:54
Αστο ρε φιλαρακο γιατι φοβηθηκα τωρα..... :look:

Τραβα και σε καμμια ευθεια σαν την βουτα να ξεδιπλωσεις τις οδηγικες αρετες σου και αιντε στο καλο !!!

:yuck: :yuck:



:smokin:

hotcarver
02/05/2007, 21:55
ohi re file esi ipes gia svures ...leme tora..

gcrook
02/05/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Παρε σε 5' την χρυση ευκαιρια να ξεφορτωθεις την μαλακια που αγορασες και δες για κανενα Gsx-r και γραψε μου παλι.
Οταν γινει η συναντηση στα λιμανακια θα τα πουμε μην ανησυχεις θα στην κανω την κηδεια και σενα, κι αλλοι τα ειπαν αυτα και μετα κρυβουντουσαν.

Μπραβο βλεπω ξερεις απο μηχανακια.
Αμα μου απαριθμησεις εκτος απο το τζιξερ αλλα 9 μηχανακια που για σενα ειναι must για οδηγηση στα Λιμανακια κερδιζεις το βραβειο.:rotflmao:


86793

hotcarver
02/05/2007, 22:02
esi pos akrivos strivis re sv???kapos etsi???


86795

STOYBI
02/05/2007, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Εγω την ειχα βγαλει (την πινακιδα), δεν θελω να λεω διαφορα γιατι αμα μας διαβαζουν θα πω πολλα και θα κυνηγανε μετα ολοι το μαυρο Husqvarna οταν κατεβουμε.
ΛΕΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ MEETING απο PM ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΛΑΒΑΝ ΟΠΟΤΕ ΑΜΑ ΠΕΣΕΙ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ... ;)
ΚΥΡΙΕ ΑΣΤΥΝΟΜΕ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ :wave2:

θα παραδοθουμε μονο εαν δουμε το παρακατω αυτοκινητο...


hotcarver....

Η διαφορα μου ηταν εδω !!! Εγινα αντιληπτος ??? :rolleyes:

Δεν καλεις κοσμο για βολτα ετσι......

Φορας την φορμουλα σου και αναρωτιεσαι τι φταιει και σε πατανε τα 450 στις 5-6 πιστουλες που υπαρχουν στην Αττικη ... Εισαι μαγκας ??? Στην μπαρα !!!

Τα εργαλεια τα εχετε ...

Την κ@υλα επισεις .....

Λεω κατι κακο ???

:smokin:

gcrook
02/05/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
esi pos akrivos strivis re sv???kapos etsi???

ΘΑ με μαθεις και μενα να στριβω οπως εμαθες και τους φιλους σου;:rotflmao:


86798

jasondakar
02/05/2007, 22:13
ρε cool ολοι βολτα ειπαμε να παμε ναι και τι εγινε αν το διαβαζουν μπατσοι εγω ειμαι ενταξη με τα χαρτια μου κρανος φοραω δεν θα μπουν σε τσαμπα κοπο. τωρα για το ποιος στριβει καλυτερα κτλ κτλ ασε γεμισε η ελλαδα χεραδες και νεκρους.

OrEsTiS82
02/05/2007, 22:14
Για μια ακομα φορα ενα σοβαρο θεμα εγινε για γελια στο forum,γελαει ο κοσμος με αυτα που διαβαζει,και οσοι θελουν να παμε την βολτα προς τα κατω ας επικοινωνησουμε με pm γιατι δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη public,ο καθενας λεει οτι θελει και γ@μ@ει το topic.

DIT
02/05/2007, 22:14
μα τι κ@υλομένα παιδιά υπάρχουν εδώ μέσα

ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!

θέλω κι εγώ,κι εγώ!!!!

OrEsTiS82
02/05/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
hotcarver....

Η διαφορα μου ηταν εδω !!! Εγινα αντιληπτος ??? :rolleyes:

Δεν καλεις κοσμο για βολτα ετσι......

Φορας την φορμουλα σου και αναρωτιεσαι τι φταιει και σε πατανε τα 450 στις 5-6 πιστουλες που υπαρχουν στην Αττικη ... Εισαι μαγκας ??? Στην μπαρα !!!

Τα εργαλεια τα εχετε ...

Την κ@υλα επισεις .....

Λεω κατι κακο ???

:smokin:

Δεν παω σε πιστες, βολτες κανω με την μηχανη μου,αμα ηθελα πιστα εχω τα λεφτα να παρω μηχανη για πιστα οκ; αλλα αμα καυλωσω θα μπω σε πιστα εσυ σε ποια πιστα θα μπεις με το σκουτερακι σου;;;;;;;;;;;;;;;
εμενα το δικο μου παει και σε πιστες εσενα που παει; στα CARREFOUR για ψωνια;
ολο με τα 610 ασχολεισαι πρεπει να σου εχουν κανει πολλες κηδειες και αμα θες αλλη μια ελα στο δικο μου.

dirtbird
02/05/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Δεν παω σε πιστες, βολτες κανω με την μηχανη μου,αμα ηθελα πιστα εχω τα λεφτα να παρω μηχανη για πιστα οκ; αλλα αμα καυλωσω θα μπω σε πιστα εσυ σε ποια πιστα θα μπεις με το σκουτερακι σου;;;;;;;;;;;;;;;
εμενα το δικο μου παει και σε πιστες εσενα που παει; στα CARREFOUR για ψωνια;

Ρε συ Ορέστη...

Ρε παλικάρι μου.

Απάντησε μου σε κάτι (και το εννοώ σοβαρά χωρίς καμμία άλλη διάθεση).

Όταν επισκέπτεσαι το forum, τι διαβάζεις? :confused:

Brolas
02/05/2007, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
μα τι κ@υλομένα παιδιά υπάρχουν εδώ μέσα

ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!

θέλω κι εγώ,κι εγώ!!!! Σαχλέ....:blush: :blush: :blush: