PDA

View Full Version : ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΛΕΕΙ????



griso850
02/03/2007, 09:45
ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ Ζ 750 ΤΟ ΝΕΟ Η ΟΧΙ Ε?? Η ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ Ε????:wave2: :eyepop:


79731

latris mixanis
02/03/2007, 09:50
Το να μην πάρεις Ζ750 παίζει?:rolleyes:







:lol:

adam_tsouk
02/03/2007, 09:50
σε 750 θα επαιρνα το παλιο.

ΑΛΛΑ επειδη την εζησα τη φαση, θα προτιμουσα να ακουμπησω λιγα παραπανω και να παρω το 1000 (το καινουριο φυσικα)
:winka:

latris mixanis
02/03/2007, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
σε 750 θα επαιρνα το παλιο.

ΑΛΛΑ επειδη την εζησα τη φαση, θα προτιμουσα να ακουμπησω λιγα παραπανω και να παρω το 1000 (το καινουριο φυσικα)
:winka:

Ακούμπα παραπάνω και μείνε με την γλύκα που έχει το Γερμανικό :rotflmao:

idi
02/03/2007, 09:58
ΡΩΤΑΣ???

ΤΟ ΝΕΟ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ.&_


79733

project.breeze
02/03/2007, 10:02
Το ψήνω και εγώ για κανένα Ζ αλλά όχι τώρα,να συγκεντρώσω τα λεφτά και κατά τον Οκτώμβριο-Νοέμβριο θα τσιμπήσω κανένα μετάχειρο που θα έχουν πέσει και οι τιμές.Θα πουλήσεις το Moto Guzzi ή θα πάρεις και Z ;

gloum
02/03/2007, 10:16
Aν το νέο z βγαίνει με το αξεσουαρ της φωτό του idi πάρε το καινούργιο:D

griso850
02/03/2007, 12:22
AN EINAI NA PARO NEW MIXANI DEN MPORO NA EXO DIO PANO APO TO KEFALI MOU EXO IDI 2 CARS LOGO DULIAS DEN MPORO NA FORTOTHO KIALI MIXANI

GIXXERAKIAS
02/03/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gloum
Aν το νέο z βγαίνει με το αξεσουαρ της φωτό του idi πάρε το καινούργιο:D :eyepop: :eyepop: +10000000

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

griso850
02/03/2007, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: :eyepop: +10000000

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

EVI
03/03/2007, 00:12
μην παρεις Ζ μαλακια ειναι

και αν ποτε θες να παρεις shoei μην παρεις το diabolic 2 ειναι προβληματικο


αυτα ειχα να πω


i rest my κειΖΖΖΖΖΖΖΖΖ......

vassilis88
03/03/2007, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΡΩΤΑΣ???

ΤΟ ΝΕΟ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ.&_

αυτος με το κινητο τι παιρνει φωτογραφια?:D

EVI
03/03/2007, 00:19
Και ειναι μεγαλη αδικια που δε μπορω να βρω τον brand pitt μονο με ενα jean-ακι πανω σε ενα μηχανακι τυπου Ζ τυπου gsxr κατι τετοιο....... :sad: :sad: :sad: :sad:

Γιατι βαρεθηκα να βλεπω ξεκωλα πανω σε μηχανες

ΒΑΡΕΘΗΚΑ


κατανταει πολυ αηδια τοσο κρεας φορα παρτιδα........σαν κρεατα τις βλεπω ..........εχει χαθει η ομορφια της γυναικας και η αξιοπρεπεια της και να φανταστεις οτι καποτε οι κυριαρχοι Θεοι....ηταν Θεες...ακομα και στις μερες μας καθε τι που δινει ζωη .....η ιδια η λεξη ζωη ειναι γενος θηλυκού
βγηκαμε απο τα σπιτια μορφωθηκαμε αποκτησαμε δικαιωματα ..... για να πουλαμε στο τελος τελος το κωλο και τα βυζια μας.................τραγικο.



τι ξεφτιλα Θεε μου .... οτι και να μας λενε καλά μας κανουν.......

:sad:

H.A.Balafoutre
03/03/2007, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Και ειναι μεγαλη αδικια που δε μπορω να βρω τον brand pitt μονο με ενα jean-ακι πανω σε ενα μηχανακι τυπου Ζ τυπου gsxr κατι τετοιο....... :sad: :sad: :sad: :sad:

Γιατι βαρεθηκα να βλεπω ξεκωλα πανω σε μηχανες

ΒΑΡΕΘΗΚΑ


κατανταει πολυ αηδια τοσο κρεας φορα παρτιδα........σαν κρεατα τις βλεπω ..........εχει χαθει η ομορφια της γυναικας και η αξιοπρεπεια της και να φανταστεις οτι καποτε οι κυριαρχοι Θεοι....ηταν Θεες...ακομα και στις μερες μας καθε τι που δινει ζωη .....η ιδια η λεξη ζωη ειναι γενος θηλυκού
βγηκαμε απο τα σπιτια μορφωθηκαμε αποκτησαμε δικαιωματα ..... για να πουλαμε στο τελος τελος το κωλο και τα βυζια μας.................τραγικο.



τι ξεφτιλα Θεε μου .... οτι και να μας λενε καλά μας κανουν.......

:sad:

Αν κατανοούσατε τη φύση σας....θα ήταν και για μάς πιο καλά αλλά κυρίως για εσάς.

Όσο για μηχανή.....ρε παλίκαρε εκεί στο νησί από ότι έχω δει, οι περισσότεροι είστε είτε με motard είτε με ΜΧ-enduro. Πάρε ένα από όλα να γουστάρεις. Τι να τα κάνεις τα 250χ.α.ω. στο νησί?

Αφού είστε γνωστοί χωματεροί στο νησί, εσύ και κάποιοι άλλοι πως τη γλυτώσατε.....:lol: :lol: :lol:

EVI
03/03/2007, 02:30
γιατι ξεχναμε οτι υπαρχουν και αλλα οπως


79805

EVI
03/03/2007, 02:31
:beer:


79806

makis206
03/03/2007, 02:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Και ειναι μεγαλη αδικια που δε μπορω να βρω τον brand pitt μονο με ενα jean-ακι πανω σε ενα μηχανακι τυπου Ζ τυπου gsxr κατι τετοιο....... :sad: :sad: :sad: :sad:
Γιατι βαρεθηκα να βλεπω ξεκωλα πανω σε μηχανες
ΒΑΡΕΘΗΚΑ

Άμα είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα να το κάνω το ψυχικό ρε Εύη, να φωτογραφηθώ πάνω στο CBF και να στην επισυνάψω τη φωτό, κρίμα είναι να στενοχωριέσαι για τόσο απλά πράγματα..

:lol: :rotflmao: :beer: :beer: :lol:

EVI
03/03/2007, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άμα είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα να κάνω το ψυχικό ρε Εύη, να φωτογραφηθώ πάνω στο CBF και να στην επισυνάψω τη φωτό, κρίμα είναι να στενοχωριέσαι για τόσο απλά πράγματα..

:lol: :rotflmao: :beer: :beer: :lol:

εσυ εισαι ο σουπερμαν ρε τι να σε κανω εσενα?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
03/03/2007, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εσυ εισαι ο σουπερμαν ρε τι να σε κανω εσενα?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σούζα ;:confused: :confused:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

EVI
03/03/2007, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σούζα ;:confused: :confused:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


αντε καλα


τυχερε


θα ανεβεις σε καβασακι απο εδω το εφερες απο εκει τα καταφερες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
03/03/2007, 02:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αντε καλα
τυχερε
θα ανεβεις σε καβασακι απο εδω το εφερες απο εκει τα καταφερες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Άντε και ανέβηκα λέμε

Που βάζω το μισόευρω για ν'αρχίσει να με πηγαίνει μπρος-πίσω ;:evil:


:lol: :beer: :rotflmao:

EVI
03/03/2007, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε και ανέβηκα λέμε

Που βάζω το μισόευρω για ν'αρχίσει να με πηγαίνει μπρος-πίσω ;:evil:


:lol: :beer: :rotflmao:

κοιτα πισω δε παει ρε μην μπερδεύεσαι με τα χονδα δεν εχει οπισθεν


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
03/03/2007, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
κοιτα πισω δε παει ρε μην μπερδεύεσαι με τα χονδα δεν εχει οπισθεν
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε αυτό δεν πάει ΟΥΤΕ μπροστά ! :eyepop:


Λες να το πάω να το δει ο... κάτσε μισό... όχι ο Σαρακάκης... όχι ο Σφακιανάκης... ΤΟ ΒΡΗΚΑ !!

Ο Καβασάκης ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
03/03/2007, 02:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε αυτό δεν πάει ΟΥΤΕ μπροστά ! :eyepop:


Λες να το πάω να το δει ο... κάτσε μισό... όχι ο Σαρακάκης... όχι ο Σφακιανάκης... ΤΟ ΒΡΗΚΑ !!

Ο Καβασάκης ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

tassosrr
03/03/2007, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μην παρεις Ζ μαλακια ειναι

και αν ποτε θες να παρεις shoei μην παρεις το diabolic 2 ειναι προβληματικο


αυτα ειχα να πω


i rest my κειΖΖΖΖΖΖΖΖΖ......


ore evaki ti in touto pou eipes kai mou ekanes tin kardia periboli????

giati einai problimatiko to diabolic 2??

exthes to parageila:eyepop: :eyepop: :eyepop:

GIXXERAKIAS
03/03/2007, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε και ανέβηκα λέμε

Που βάζω το μισόευρω για ν'αρχίσει να με πηγαίνει μπρος-πίσω ;:evil:


:lol: :beer: :rotflmao: Καλα Μακη εχω λιωσει απο την στιγμη που το διαβασα μιλαμε για στικυ μαστερ εισαι ρε φιλε,μπρος στα ανεκδοτα!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
03/03/2007, 13:46
Ειναι απλο γιατι βαζουν γκομενες σε μηχανες.. :wave2:
1) οι νεοι ανδρες φτιαχνοντα ;)
2) οι λεσβιες φτιαχνονται επισης :eek:
3) οι ετεροφυλοφιλες γυναικες θαυμαζουν τα προσοντα και θελουν να τα αποκτησουν αρα πλουτιζουν οι πλαστικοι χειρουργοι και αυτες εχουν κινητρο να ομορφυνουν :sun:
4) οι gay βλεποντας αυτα τα "καλουδια" σκεφτοναι σοβαρα την αλλαγη φυλου.. αρα αυξανονται τα τραβεστι πλουτιζουν και οι γιατροι που τους "τα κοβουνε", και επιτελους η συγγρου δεν ειναι μονο δρομος για κοντρες αλλα και για "αγοραιο αμφι-ομοφυλοφιλικο ερωτα" :smokin:
5) οι γεροι λενε "γαμω την τυχη μου δεν μου σηκωνεται πια αλλα και να κοιταω καλα ειναι..λες αν δεν πουλαγα τη φλορετα του 63 να ριχνα κ εγω καμια κοπελια?" :confused:
6) τα 13χρονα λενε "δεν ξερω τι ειναι πιο καβλα..η μηχανη ή η γκομενα..για ποιο απο τις 2 να την παιξω? αρα λιωνουν στη :a31: και δεν ξημεροβραδιαζονται στα μπουρδελα"..οποτε γλυτωνουν λεφτα και θα αγορασουν καποτε μηχανη
7) τα μοντελα βγαζουν λεφτα
8) οι εταιρειες λενε "τι μαλακες νομιζουν πως μαζι με τη μηχανη θα πεφτουν κ οι γυναικες"...τωρα αν εσυ εισαι διασταυρωση δρακουμελ με μητσοτακη οτι κ να σου δωσουν θα καταληξεισ στην 6η κατηγορια με τα παιδακια :a31:


79821

EVI
03/03/2007, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
ore evaki ti in touto pou eipes kai mou ekanes tin kardia periboli????

giati einai problimatiko to diabolic 2??

exthes to parageila:eyepop: :eyepop: :eyepop:


φιλε μου μην μασας το κρανακι εινια κορυφη (το εχω 2 χρονια τωρα)

απλως ειναι η καμπανια μου να μην το παιρνουν πολλοι γιατι εχω βαρεθει να το βλεπω παντου πλακα εκανα

καλοφορετο! :beer: :beer: :beer:

EVI
03/03/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Ειναι απλο γιατι βαζουν γκομενες σε μηχανες.. :wave2:
1) οι νεοι ανδρες φτιαχνοντα ;)
2) οι λεσβιες φτιαχνονται επισης :eek:
3) οι ετεροφυλοφιλες γυναικες θαυμαζουν τα προσοντα και θελουν να τα αποκτησουν αρα πλουτιζουν οι πλαστικοι χειρουργοι και αυτες εχουν κινητρο να ομορφυνουν :sun:
4) οι gay βλεποντας αυτα τα "καλουδια" σκεφτοναι σοβαρα την αλλαγη φυλου.. αρα αυξανονται τα τραβεστι πλουτιζουν και οι γιατροι που τους "τα κοβουνε", και επιτελους η συγγρου δεν ειναι μονο δρομος για κοντρες αλλα και για "αγοραιο αμφι-ομοφυλοφιλικο ερωτα" :smokin:
5) οι γεροι λενε "γαμω την τυχη μου δεν μου σηκωνεται πια αλλα και να κοιταω καλα ειναι..λες αν δεν πουλαγα τη φλορετα του 63 να ριχνα κ εγω καμια κοπελια?" :confused:
6) τα 13χρονα λενε "δεν ξερω τι ειναι πιο καβλα..η μηχανη ή η γκομενα..για ποιο απο τις 2 να την παιξω? αρα λιωνουν στη :a31: και δεν ξημεροβραδιαζονται στα μπουρδελα"..οποτε γλυτωνουν λεφτα και θα αγορασουν καποτε μηχανη
7) τα μοντελα βγαζουν λεφτα
8) οι εταιρειες λενε "τι μαλακες νομιζουν πως μαζι με τη μηχανη θα πεφτουν κ οι γυναικες"...τωρα αν εσυ εισαι διασταυρωση δρακουμελ με μητσοτακη οτι κ να σου δωσουν θα καταληξεισ στην 6η κατηγορια με τα παιδακια :a31:


δεν εχεις αδικο........


ειδικα το 8 ολα τα λεφτα


:rotflmao: :rotflmao:


η αγανακτηση μου ομως δε μπορεις να πεις εχει εν μερη και ενα δικιο :rolleyes:



:beer: :beer: :beer:

stefanos
03/03/2007, 13:55
Καλά τόσο χάλια είναι το guzzi που αποφάσισες να πάρεις Ζ?
Την περίπτωση να πέσει κεραυνός να σε κάψει την σκεύτηκες?

EVI
03/03/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Καλά τόσο χάλια είναι το guzzi που αποφάσισες να πάρεις Ζ?
Την περίπτωση να πέσει κεραυνός να σε κάψει την σκεύτηκες?

oxi δεν την σκευτηκε


δεν θα τον προλαβαινουν οι κεραυνοι



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




γιατι ωρε?τι εχει το καημενο το Ζ και το γλωσοτρωτε?
λυσαξατε πια λες και ειστε ολοι ροσιδες να πουμε και το κατέχετε τοσο πολυ το αθλημα που οι επιδοσεις του Ζ η το στησιμο του δε κανουν για εσας τι να μας πουν 750 κυβικα και 100 ιπποι γτπ σωωωστααααααααααα τι να μας πει ενας καλοδουλεμενος 4κυλινδρος κινιτιρας σωωσταααααα στο μουγκελο-παγκρατι δεν εχει καλα κρατηματα στην κ5 πριν το φαναρι διπλα στα everest


ελεος πια οτι πληρωνεις παιρνεις και για τα λεφτα αυτα μηχανες σαν το Ζ η το fazer ειναι κορυφη


μου κανει λιγο πως ολοι βριζουν τον ολυμπιακο γιατι ειναι πρωτος ενω αν ηταν 4ος δε θα μιλαγε κανεις



:rotflmao: :beer: :smokin:

tassosrr
03/03/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
φιλε μου μην μασας το κρανακι εινια κορυφη (το εχω 2 χρονια τωρα)

απλως ειναι η καμπανια μου να μην το παιρνουν πολλοι γιατι εχω βαρεθει να το βλεπω παντου πλακα εκανα

καλοφορετο! :beer: :beer: :beer:


ouf kai den eklisa mati olo to bradi!!!!

thanks :beer:

stefanos
03/03/2007, 14:11
Κοίτα χωρίς να είμαι ολυμπιακός, παραδέχομαι οτι είναι ένα αθλητικό σωματείο που ασχολείται με αγώνες και πάει πολύ καλά.
Η λέξη κλειδί είναι αγώνες.
Για αγώνες το Ζ δεν νομίζω.
Σωματείο αθλητικό βέβαια μπορεί να είναι και ο σύλλογος ταβλαδόρων Κρανέας.
Για εκεί το Ζ είναι μια χαρά.
Καφενείο (οχι καφετέρεια, εκεί θέλει Ευρωπαικό για να σταθείς) ταβλάκι και καμιά μπυρίτσα.


Να αρχίσουμε να γινόμαστε αγοραστές κάποτε και οχι απλά πελέτες.

EVI
03/03/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Κοίτα χωρίς να είμαι ολυμπιακός, παραδέχομαι οτι είναι ένα αθλητικό σωματείο που ασχολείται με αγώνες και πάει πολύ καλά.
Η λέξη κλειδί είναι αγώνες.
Για αγώνες το Ζ δεν νομίζω.
Σωματείο αθλητικό βέβαια μπορεί να είναι και ο σύλλογος ταβλαδόρων Κρανέας.
Για εκεί το Ζ είναι μια χαρά.
Καφενείο (οχι καφετέρεια, εκεί θέλει Ευρωπαικό για να σταθείς) ταβλάκι και καμιά μπυρίτσα.


Να αρχίσουμε να γινόμαστε αγοραστές κάποτε και οχι απλά πελέτες.




φιλε μο δε ξερω αμα το ξερεις αλλα η πιστα των μεγαρων ειναι τιγκα στα Ζ τωρα τελευταια και σαφεστατα δε πιανουν τους αγωνιζωμενους αλλα ουτε και αυτη την προθεση εχουν ΟΙ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΜΗΧΑΝΗΣ εσυ θεωρεις καφετεριας

να στο πω και αλλιως


πως λεγεται ο τυπος που παιρνει σουπερ ντουπερ ss και το εχει μεσα στην αθηνα να ανεβαζει θερμοκρασιες πρωτη δευτερα και αν ειναι τυχερος αντε και τριτη για λιγα μετρα

και παει δουλεια σπιτι καφε και καμμια βολτα μεχρι βουλα?



στη τελικη αν εσυ θεωρεις τον εαυτο σου ικανο να φερει στα ορια του ενα Ζ ειτε 750 ειτε 1000 και να θες και κατι παραπανω τοτε respect δε σε ξερω και δε μπορω να πω τιποτα για τις ικανοτιτες σου


ομως μπορω να πω με σιγουρια οτι το 80 % των αναβατων ειτε με Ζ ειτε με 999 η κ6 εν το εχουν φιλε μου


ασε εμας τα κουλαδια να θεωρουμε υπερ αρκετα τα μηχανακια της κατηγοριας και σε αυτο δε μπορεις να μου πεις τπτ νομιζω



(εδω καλα καλα μερικοι εχουν 4κυλινδρα και αλλαζουν ταχυτητα στις 4000 ρπμ λες και εχου μονοκυλινδρο)

δε περιμενω με 7000 ευρω να εχω wp η ohlins ουτε σωληνακια υψηλης η τετραπιστονες brebo μαμα ...φτωχοι πλην τιμιοι

OzZzZzY
03/03/2007, 14:23
εχεις δικιο :smilea:
αυτο να λεγεται..αλλα σκεψου να βαλει καναν αντρα μοντελο σε μηχανη ή να αυξηθουν οι διαφημισεις αυτοκινητων με αντρες μοντελα....αρα θα παρουν πιο πολλες γυναικες τουτου και μηχανες...θεος φυλαξει φτου φτου φτου :cry: :cry: :cry: :cry:
σορρυ κιολας που σαι γυναικα αλλα.....εγω 3 φορες ειχα ατυχημα ή παραλιγο ατυχημα και οι 3 απο γυναικα..βλεπω και τη μανα μου και την αδερφη μου και τις ξαδερφες μου και ειλικρινα......ε δεν ειπα οτι οι αντρες ειναι ΤΑ τιμονια αλλα εσεις ειστε κομματακι πιο αδιαφορες και εχετε κακη αντιληψη του χωρου..:uplate:
πηγα να σκοτωθω γιατι πατησε φρενο στη συγγρου να βγαλει απο την τσαντα το κραγιον και κοιταζοταν στον καθρεφτη..που να δει μπροστα που χε ουρα....ελεορ!

δεν ειπα οτι οι αντρες δεν κανουν μαλακιες αλλα δεν εχετε βγαλει και εντελως τυχαια τη φημη!! δες εδω να κλ@σεις στο γελιο :D

http://www.youtube.com/watch?v=7RMLt28n0-M <---- ΤΑ ΣΠΑΕΙΙΙ

http://www.youtube.com/watch?v=KSLbzHlaFlQ&mode=related&search=


79823

EVI
03/03/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
[B]εχεις δικιο :smilea:
αυτο να λεγεται..αλλα σκεψου να βαλει καναν αντρα μοντελο σε μηχανη ή να αυξηθουν οι διαφημισεις αυτοκινητων με αντρες μοντελα....αρα θα παρουν πιο πολλες γυναικες τουτου και μηχανες...θεος φυλαξει φτου φτου φτου :cry: :cry: :cry: :cry:
σορρυ κιολας που σαι γυναικα αλλα.....εγω 3 φορες ειχα ατυχημα ή παραλιγο ατυχημα και οι 3 απο γυναικα..βλεπω και τη μανα μου και την αδερφη μου και τις ξαδερφες μου και ειλικρινα......ε δεν ειπα οτι οι αντρες ειναι ΤΑ τιμονια αλλα εσεις ειστε κομματακι πιο αδιαφορες και εχετε κακη αντιληψη του χωρου..:uplate:
πηγα να σκοτωθω γιατι πατησε φρενο στη συγγρου να βγαλει απο την τσαντα το κραγιον και κοιταζοταν στον καθρεφτη..που να δει μπροστα που χε ουρα....ελεορ!

δεν ειπα οτι οι αντρες δεν κανουν μαλακιες αλλα δεν εχετε βγαλει και εντελως τυχαια τη φημη!! δες εδω να κλ@σεις στο γελιο :D


τα εχω δει :rotflmao:

ΚΑΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΣ?

ΟΠΩΤΕ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑΡΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΑΛΛΑΖΩ ΔΡΟΜΟ

Η ΠΑΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ

:rotflmao: :rotflmao:

τις τρεμω λιγο λιγοτερο απο τους -οχι ολους - ταριφες

:rotflmao:

γιατι νομιζεις δε ξερω να οδηγω αμαξι? φοβαμε μην κανω τα ιδια


στις μηχανες ομως βλεπω μια καλη παστα γυναικων να καβαλανε μπορει να μην ειναι γληγορες αλλα πιο επιδεξειες απο οτι με τα τουτου

τουλαχιστον ετσι εχω αντιλιφθει εγω


:beer:

OzZzZzY
03/03/2007, 14:31
Γιατι οοοολες οι γυναικες κρυβουν μια σκυλα μεσα τους ;) http://www.youtube.com/watch?v=Tm6AjeN6XDo&mode=related&search= :bigcry: :yuck: :rotflmao: :lol: :eyepop: :rotflmao: :eyepop: :wave2: :yuck: :rotflmao: :wave2: :D :yuck: :rotflmao:

vassilis88
03/03/2007, 14:34
αυτο για την κακη αντιληψη του χωρου σωστο.

πχ δν θα υπολογισουν ποτε σωστα τα τετραγωνικα σε ενα σπιτι!:D

πιστευω δν οδηγουν ας πουμε τοσο σωστα γιατι δν τους αρεσει.οι περισσοτεροι αντρες το ψαχνουν το θεμα κ βελτιωνονται.

παντως ειναι κ κατι κοριτσια που το εχουν κ πανε συνεχεια ταπα!!πλακα εχει να τις βλεπεις!ηξερα μια που οποτε εβλεπε ανοιχτο δρομο ψαρωνε με το παπι κ αλλαζε τις ταχυτητες με τα χερια!:eek:
κ οποτε τα ανοιγαμε για πλακα μας περνουσε!(εεε ,ηταν πιο ελαφρια...γι αυτο...):D :D

EVI
03/03/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Γιατι οοοολες οι γυναικες κρυβουν μια σκυλα μεσα τους ;) http://www.youtube.com/watch?v=Tm6AjeN6XDo&mode=related&search= :bigcry: :yuck: :rotflmao: :lol: :eyepop: :rotflmao: :eyepop: :D :yuck: :rotflmao:

war is not the answer

:rotflmao: :rotflmao: :a5: :a23:

stefanos
03/03/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
φιλε μο δε ξερω αμα το ξερεις αλλα η πιστα των μεγαρων ειναι τιγκα στα Ζ τωρα τελευταια και σαφεστατα δε πιανουν τους αγωνιζωμενους αλλα ουτε και αυτη την προθεση εχουν ΟΙ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΜΗΧΑΝΗΣ εσυ θεωρεις καφετεριας

να στο πω και αλλιως


πως λεγεται ο τυπος που παιρνει σουπερ ντουπερ ss και το εχει μεσα στην αθηνα να ανεβαζει θερμοκρασιες πρωτη δευτερα και αν ειναι τυχερος αντε και τριτη για λιγα μετρα

και παει δουλεια σπιτι καφε και καμμια βολτα μεχρι βουλα?



στη τελικη αν εσυ θεωρεις τον εαυτο σου ικανο να φερει στα ορια του ενα Ζ ειτε 750 ειτε 1000 και να θες και κατι παραπανω τοτε respect δε σε ξερω και δε μπορω να πω τιποτα για τις ικανοτιτες σου


ομως μπορω να πω με σιγουρια οτι το 80 % των αναβατων ειτε με Ζ ειτε με 999 η κ6 εν το εχουν φιλε μου


ασε εμας τα κουλαδια να θεωρουμε υπερ αρκετα τα μηχανακια της κατηγοριας και σε αυτο δε μπορεις να μου πεις τπτ νομιζω



(εδω καλα καλα μερικοι εχουν 4κυλινδρα και αλλαζουν ταχυτητα στις 4000 ρπμ λες και εχου μονοκυλινδρο)

δε περιμενω με 7000 ευρω να εχω wp η ohlins ουτε σωληνακια υψηλης η τετραπιστονες brebo μαμα ...φτωχοι πλην τιμιοι


Απο αυτά που λέω παραπάνω αυτά κατάλαβες?
Εγώ έχω μονοκύλινδρο.
Και δεν είμαι καθόλου γρήγορος.
Απλά μου σπάει τα νεύρα να γίνεται οικονομία στην ΑΣΦΑΛΕΙΑ απο τον κατασκευαστή, και οι πτωχοί πλήν τιμιοι καταναλωτές και τα περιοδικά αντί να γκαρίζουν για τις αναρτήσεις για τα μοχλικά για τα φρένα για το βάρος ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΟΥΝ για την εμφάνιση τον καινούργιο προβολέα τις εξατμήσεις κάτω απο την σέλα.
Τουλάχιστον οι guzzi έχουν ένα επίπεδο ασφάλειας.
Και μην παραμυθιάζεσαι.
Οι μισοί κάτοχοι Ζ την ψάχνουν για αναρτήσεις απο 636.
Και πρός θεού δεν βγάζω τα feizerakia fmxakia cbfakia απ έξω.

MIKE_16V
03/03/2007, 14:47
Ρε Ευη, πολυ αερα δεν πηρες:D


Αντε κοριτσι μου να φτιαξεις κανα καφε στον Γιωργο:smilea:

Να καθαρισεις το σπιτι...να του κανεις κανα μασαζ.....αντε λεμε ακομα εδω εισαι:lol: :lol: :lol:

:wave2:

EVI
03/03/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ρε Ευη, πολυ αερα δεν πηρες:D


Αντε κοριτσι μου να φτιαξεις κανα καφε στον Γιωργο:smilea:

Να καθαρισεις το σπιτι...να του κανεις κανα μασαζ.....αντε λεμε ακομα εδω εισαι:lol: :lol: :lol:

:wave2:

ρε του εφτιαξα καφε και βαζει τα μανιταρια που εσπασε λεμε


μασαζ οταν φτιαχνει την μηχανη ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ

αρα θα με ανεχτεις και αλλο παλιο κουλαδι :rotflmao:

καλο το μπουφανακι το καινουργιο τελικα? :beer:

EVI
03/03/2007, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Απο αυτά που λέω παραπάνω αυτά κατάλαβες?
Εγώ έχω μονοκύλινδρο.
Και δεν είμαι καθόλου γρήγορος.
Απλά μου σπάει τα νεύρα να γίνεται οικονομία στην ΑΣΦΑΛΕΙΑ απο τον κατασκευαστή, και οι πτωχοί πλήν τιμιοι καταναλωτές και τα περιοδικά αντί να γκαρίζουν για τις αναρτήσεις για τα μοχλικά για τα φρένα για το βάρος ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΟΥΝ για την εμφάνιση τον καινούργιο προβολέα τις εξατμήσεις κάτω απο την σέλα.
Τουλάχιστον οι guzzi έχουν ένα επίπεδο ασφάλειας.
Και μην παραμυθιάζεσαι.
Οι μισοί κάτοχοι Ζ την ψάχνουν για αναρτήσεις απο 636.
Και πρός θεού δεν βγάζω τα feizerakia fmxakia cbfakia απ έξω.


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤα ισως να μην το καταλαβα οτι εννοουσες αυτα πριν με εξαιρεση για τα γκουζι διοτι δεν γνωριζω τιποτα για αυτα οπωτε δεν φερω γνωμη

εχεις δικιο απολυτο ...δεν παραμυθιαζομε πιστεψε με ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕς ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ Ζ εγω πρωσοπικα ....ασε .....:hypnotize


:beer: :beer: :beer:

MIKE_16V
03/03/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Απο αυτά που λέω παραπάνω αυτά κατάλαβες?
Εγώ έχω μονοκύλινδρο.
Και δεν είμαι καθόλου γρήγορος.
Απλά μου σπάει τα νεύρα να γίνεται οικονομία στην ΑΣΦΑΛΕΙΑ απο τον κατασκευαστή, και οι πτωχοί πλήν τιμιοι καταναλωτές και τα περιοδικά αντί να γκαρίζουν για τις αναρτήσεις για τα μοχλικά για τα φρένα για το βάρος ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΟΥΝ για την εμφάνιση τον καινούργιο προβολέα τις εξατμήσεις κάτω απο την σέλα.
Τουλάχιστον οι guzzi έχουν ένα επίπεδο ασφάλειας.
Και μην παραμυθιάζεσαι.
Οι μισοί κάτοχοι Ζ την ψάχνουν για αναρτήσεις απο 636.
Και πρός θεού δεν βγάζω τα feizerakia fmxakia cbfakia απ έξω.

Δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα στο Ζ, σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα...αλλα με καποιες μικρο βελτιωσεις εισαι οκ, μην ξεχναμε δυστυχως, οτι πληρωνεις περνεις.

Τωρα για τα περιοδικα...δεν πιστευω να θες απαντηση...

MIKE_16V
03/03/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ρε του εφτιαξα καφε και βαζει τα μανιταρια που εσπασε λεμε


μασαζ οταν φτιαχνει την μηχανη ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ

αρα θα με ανεχτεις και αλλο παλιο κουλαδι :rotflmao:

καλο το μπουφανακι το καινουργιο τελικα? :beer:


Ααααα καταλαβα..και εγω σε λιγο να πεσει ο ηλιος..εχει πλυσιμο και συντηρηση:D


Το μπουφανακι σουπερ...και η ολοσωμη ακομα πιο σουπερ:winka:

EVI
03/03/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ααααα καταλαβα..και εγω σε λιγο να πεσει ο ηλιος..εχει πλυσιμο και συντηρηση:D


Το μπουφανακι σουπερ...και η ολοσωμη ακομα πιο σουπερ:winka:



:a18:

stefanos
03/03/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα στο Ζ, σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα...αλλα με καποιες μικρο βελτιωσεις εισαι οκ, μην ξεχναμε δυστυχως, οτι πληρωνεις περνεις.

Τωρα για τα περιοδικα...δεν πιστευω να θες απαντηση...

Μου αρέσει που είσαι ψύχραιμος.
Δεν έχω τίποτα με το Ζ και ούτε με κανένα μηχανάκι ούτε καν το δικό μου.
Απλά θα ήθελα να υπάρχει κάποιο μηχανάκι που να έχει μικρό βάρος ικανό κινητήρα και ικανοποιητικό επίπεδο ασφάλειας ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ το πρωί χωρίς να κάνω τεράστιους συμβιβασμούς.

EVI
03/03/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Μου αρέσει που είσαι ψύχραιμος.
Δεν έχω τίποτα με το Ζ και ούτε με κανένα μηχανάκι ούτε καν το δικό μου.
Απλά θα ήθελα να υπάρχει κάποιο μηχανάκι που να έχει μικρό βάρος ικανό κινητήρα και ικανοποιητικό επίπεδο ασφάλειας ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ το πρωί χωρίς να κάνω τεράστιους συμβιβασμούς.

κατι τετοιο ειναι το ''project'' er-6 & mt-03 πχ

μονο που στο 3ο σκελος της απαιτησης σου εχουν δρομο ακομα

MIKE_16V
03/03/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Μου αρέσει που είσαι ψύχραιμος.
Δεν έχω τίποτα με το Ζ και ούτε με κανένα μηχανάκι ούτε καν το δικό μου.
Απλά θα ήθελα να υπάρχει κάποιο μηχανάκι που να έχει μικρό βάρος ικανό κινητήρα και ικανοποιητικό επίπεδο ασφάλειας ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ το πρωί χωρίς να κάνω τεράστιους συμβιβασμούς.

Γιατι να μην ειμαι ψυχραιμος?

Τωρα το να παω στην δουλεια μου χωρις συμβιβασμους δεν το καταλαβαίνω??

Για τετοια χρηση, πολη, κοντινες βολτες, το Ζ ειναι υπεραρκετό...

Εγω βεβαια παω στην δουλεια μου με παπι...Γιατι πιστευω οτι οτιδηποτε εχει πανω ενα κυλινδρο μεσα στην αθηνα ειναι αχρηστο..αλλα αυτη παλι ειναι η δικια μου αποψη...αλλοι δεν αντέχουν να μετακινούνται με παπι.

stefanos
03/03/2007, 15:17
Και γιατί δεν πάς με το Ζ?

EVI
03/03/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Και γιατί δεν πάς με το Ζ?

γιατι να καταναλωνει την βενζινη και γιατι να γραφει ασκοπα χιλιομ μεσα στη πολη που ειναι και τα χειροτερα σε επιβαρυνση?σε οποιαδιποτε μηχανη ....το παπι ζητα τα λιγοτερα

MIKE_16V
03/03/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Και γιατί δεν πάς με το Ζ?


Για διαφορους λογους...

Ο πιο σοβαρος ειναι οτι παρασέρνομαι απο το Ζ και παω γρηγορα, με νευριαζουν στη κινηση, θελω να το ανοιξω, δεν ειμαι χαλαρος, ειμαι στην τσιτα πως να στο πω.

Αλλος ενας λογος ειναι οτι μεσα στην αθηνα οι πτωσεις ειναι καθημερινο φαινομενο....ειτε φταις ειτε οχι, και αυτο συνδεεται με το παραπανω.

Τελευταιος ειναι το κοστος να κινησε με ενα 4κυλιδρο μεσα στην αθηνα, λαστιχα..σερβις και τα λοιπα.


Γενικα με το παπι..κανω ακριβως την ιδια ωρα να παω στην δουλεια μου, και φτανω χαλαρος, το αφηνω εξω, δεν με ενδιαφερει αν η κυρα του 3 οροφου αμολησει τις χλωρινες της πανω στο μηχανακι μου, δεν εχω τα ματια μου 14 μην μου το βουτηξουν.

Αυτα

:D

EVI
03/03/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
δεν με ενδιαφερει αν η κυρα του 3 οροφου αμολησει τις χλωρινες της πανω στο μηχανακι μου,

Αυτα

:D [/B]



:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :hypnotize :uplate:

stefanos
03/03/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
γιατι να καταναλωνει την βενζινη και γιατι να γραφει ασκοπα χιλιομ μεσα στη πολη που ειναι και τα χειροτερα σε επιβαρυνση?σε οποιαδιποτε μηχανη ....το παπι ζητα τα λιγοτερα

Είναι εντελώς φυσιολογικό αυτό δηλαδή, να έχει βάρος ανάλογο με μηχανή του 70 και κατανάλωση τζιπ.
Οπότε κυκλοφορούμε με παπί και οκ.
Αυτό λέω και εγώ.
Αγοράζουμε οτι μας πουλάνε και είμαστε οκ.
ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΟΥΜΕ κι όλας.
Το καινούργιο ΧΤ είναι βαρύτερο απο το παλιό.
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Τι περίσεψε απο την Yamaha κινητήρες R6 και παπιά χωρίς κινητήρες?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
H HONDA εχει περίσεμα απο μονοκύλινδρους 650?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Ακρίβηνε το αλουμίνιο να βάλουμε σίδερα οικοδομής?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.
Εχουμε πλαστικές λεκάνες μπουγάδας με ωραίο προβολέα?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.


Για μένα ενα εργαλείο του 60 (παπί) θα έπρεπε να θεωρείται δεινόσαυρος τώρα.

EVI
03/03/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Είναι εντελώς φυσιολογικό αυτό δηλαδή, να έχει βάρος ανάλογο με μηχανή του 70 και κατανάλωση τζιπ.
Οπότε κυκλοφορούμε με παπί και οκ.
Αυτό λέω και εγώ.
Αγοράζουμε οτι μας πουλάνε και είμαστε οκ.
ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΟΥΜΕ κι όλας.
Το καινούργιο ΧΤ είναι βαρύτερο απο το παλιό.
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Τι περίσεψε απο την Yamaha κινητήρες R6 και παπιά χωρίς κινητήρες?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
H HONDA εχει περίσεμα απο μονοκύλινδρους 650?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Ακρίβηνε το αλουμίνιο να βάλουμε σίδερα οικοδομής?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.
Εχουμε πλαστικές λεκάνες μπουγάδας με ωραίο προβολέα?
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.


Για μένα ενα εργαλείο του 60 (παπί) θα έπρεπε να θεωρείται δεινόσαυρος τώρα.



αφου τπτ απο ολα αυτα που λες δεν αφορα την καβασακι μαζι σου :rotflmao: :rotflmao:


καλα οκ εχει αγανακτισει για τους λογους σου ομως μην τρελαθουμε κιολας παλιοτερα τα μηχανακια δεν εχουν καμμια σχεση με τωρα σε πολλους τομεις ειναι ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΑ σε σχεση με την δεκαετια του 80 και δε μιλαω για επιδοσεις μονο

απο κει και περα εσυ τι προτεινεις? δε σου αρεσει τπτ ολα ειναι για τα μπαζα τοτε τι ασχολεισε?

και το ΧR Γτπ ειναι για μενα τι το καβαλας? πετα το


θελω να σου πω οτι καλα αυτα που λες αλλα τι προτινεις ακριβως?

stefanos
03/03/2007, 15:59
Αυτό θέλω να πώ.
Οτι νομίζεις οτι τώρα καβαλάμε διαστημόπλοια σε σχέση με το 80.
Και οτι οταν χρειαστεί να αλλάξω το XR θα πρέπει να πάρω ΚΤΜ, η κάτι σε διαστημόπλοιο που θα είναι χειρότερο απο το XR.

OzZzZzY
03/03/2007, 16:01
ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ Β-KING SUZUKI!


79824

griso850
03/03/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ Β-KING SUZUKI!

OzZzZzY
03/03/2007, 16:47
παρτο να μαθεις να κανεις σουζες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

soundstorm
03/03/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Αν κατανοούσατε τη φύση σας....θα ήταν και για μάς πιο καλά αλλά κυρίως για εσάς.

Όσο για μηχανή.....ρε παλίκαρε εκεί στο νησί από ότι έχω δει, οι περισσότεροι είστε είτε με motard είτε με ΜΧ-enduro. Πάρε ένα από όλα να γουστάρεις. Τι να τα κάνεις τα 250χ.α.ω. στο νησί?

Αφού είστε γνωστοί χωματεροί στο νησί, εσύ και κάποιοι άλλοι πως τη γλυτώσατε.....:lol: :lol: :lol:

Οχι αλλο χωμα ρεεεεεεεε!

idi
04/03/2007, 03:34
ωραια καταληξε φιλοσοφική η συζήτηση, με προτροπες να αγοραζουμε "εξυπνα" (γιατι ως γνωστόν... ολοι οι αλλοι ειναι βλακες εκτός απο εμας... και αγοραζουν μοτοσυκλετες με κριτήριο τις φωνες ΟΟΟΟοοοο κτλ)

το οτι σε ολη την ευρωπη το Ζ εχει σαρρωσει στις πωλησεις ειναι και αυτο αποδειξη οτι ΚΑΙ στην ευρωπη ειναι βλακες οι καταναλωτες!

και φυσικα σημερα εμαθα οτι τα Ζ ειναι ανασφαλη... γιατι οι ιδιοκτητες τους βελτιωνουν τις αναρτησεις ! παλι καλα που δεν εμαθες οτι εγω βελτιωσα και τα φρενα και αλλα μερη της μοτο ...γιατι μπορει αυριο να γινει και καμια ανακληση στο μοντελο!

εμαθα και οτι τα παπια πρεπει να πεθανουν για να κυκλοφορουν ολοι με εντουρο μηχανες στην ασφαλτο (δε διευκρινιστικε αν πρεπει να εχουμε και "τακουνατα" λαστιχα ή τα "ημι" ειναι αρκετα για να σε πανε Καλαμακι-Φαληρο παντα με ασφαλεια)

αυτα τα αλλα απο αυριο ...

stefane ξερεις δεν ειμαστε ολοι οι ασχετοι ΑΣΧΕΤΟΙ! σορυ που στο λεω αλλα σταματα να γραφεις ανακριβιες!!!

αμα θες να πεις μια σεβαστη απο εμενα αποψη για τα Ζ ... πρεπει η προταση σου να ξεκινα καπως ετσι "χθες εκανα μια βολτα 20' με ενα Ζ750 και διαπίστωσα κτλ κτλ"

και παλι μπορει καποιος να αμφισβητήσει την υποκειμενική σου αποψη αλλα τουλαχιστον δε θα γελαει με τα γραφόμενα σου!!!(εγω γελασα!)

συγνωμη που εγινα αποτομος αλλα αμα πιστευεις οτι ενα Ζ δεν ειναι ασφαλες... σορυ αλλα δε μπορω παρα να σε ειρωνευτω!

stefanos
04/03/2007, 09:28
Τι να κάνω την άξιζα την ειρωνία.
Οκ λοιπόν.


ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ Ζ ΤΑ FAIZER ΤΑ ΧΤΖ ΤΑ FMX (να με συχωρέσετε αν ξέχασα κανένα)

ΠΑΡΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ 2

idi
04/03/2007, 10:30
αμα αυτο καταλαβες.... οκ!

stefanos
04/03/2007, 11:20
Ε είπαμε δεν είμαι και ο πιό έξυπνος.
Ειδικά επειδή ισχυρίζομαι οτι πρέπει να γκρινιάζουμε όλοι μαζί οταν μας πουλάνε μηχανάκια με "οικονομικές" αναρτήσεις φρένα πλαίσια.

Ταξιδευτής
05/03/2007, 14:32
Ρε συ Στεφανε, καταλαβε ενα πραγμα ρε παλικαρι μου: ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!!!!


ΔΕΝ το λεω γιατι εχω Ζ, αλλα γιατι δεν καταλαβαινεις αυτο που σου λενε ΟΛΟΙ!

Θες κορυφαιο στησιμο με Ohlins και δικτυωτα πλαισια; Παρε Ducati. Αλλα που σαι; Με το αζημιωτο ετσι;; ;)

Δεν μπορει να χτυπας τους κατασκευαστες για εκπτωσεις σε αναρτησεις κλπ τη στιγμη που εχουν ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ εκπτωση και στην τιμη!!!

Το Ζ ειναι ΠΟΛΥ φτηνο για τοσο μεγαλη μηχανη. Δεν καταλαβαινεις απο ΠΟΥ κοψανε; ΠΩΣ θα επεφτε το κοστος τοσο ωστε να το παιρνεις (το 750) στα 7 χιλιαρικα καινουργιο; Απο τα λιγοτερα αυτοκολλητα, τα διαφορετικα φωτα, η τα διαφορετικα πλαστικα;

ΔΕΝ σου κανει αυτο που παρεχει; ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Δωσε κατι παραπανω κ ανεβα σε κατι καλυτερο.

:wave2:

stefanos
05/03/2007, 15:00
Αντίστοιχη έκπτωση?
Διαφωνώ εντελώς.
Πληρώνω παρα τρίχα ένα αυτοκίνητο.
Μην ακούω χαζα.
Θα γκρινιάζω συνέχεια.

DrIoannis
05/03/2007, 15:14
Το Ζ είναι πολύ τίμιο για τα λεφτά του.Ο αδερφός μου το έχει και είναι άριστο.

idi
05/03/2007, 15:33
Αλλο το να MHN ΕΧΕΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΑ (λογο κοστους)

Και αλλο ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΣ

ΑΝΑΣΦΑΛΕΣ TO z ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ .&_

ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ Ο ROSSI ΕΙΤΕ Ο ΝΕΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗΣ

I REST MY CASE οποιος καταλαβε καταλαβε ...

adam_tsouk
05/03/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Αντίστοιχη έκπτωση?
Διαφωνώ εντελώς.
Πληρώνω παρα τρίχα ένα αυτοκίνητο.
Μην ακούω χαζα.
Θα γκρινιάζω συνέχεια.

to xr 650 r το ειχα δει καπου 9000 ευρω!

stefanos
05/03/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
to xr 650 r το ειχα δει καπου 9000 ευρω!

Να το χαίρονται.

nakedorange
05/03/2007, 20:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
[B]
1)Η λέξη κλειδί είναι αγώνες.
Για αγώνες το Ζ δεν νομίζω.
Σωματείο αθλητικό βέβαια μπορεί να είναι και ο σύλλογος ταβλαδόρων Κρανέας.
Για εκεί το Ζ είναι μια χαρά.
Καφενείο (οχι καφετέρεια, εκεί θέλει Ευρωπαικό για να σταθείς) ταβλάκι και καμιά μπυρίτσα.

2)Δεν έχω τίποτα με το Ζ και ούτε με κανένα μηχανάκι ούτε καν το δικό μου.
Απλά θα ήθελα να υπάρχει κάποιο μηχανάκι που να έχει μικρό βάρος ικανό κινητήρα και ικανοποιητικό επίπεδο ασφάλειας ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ το πρωί χωρίς να κάνω τεράστιους συμβιβασμούς.

3)ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ Ζ ΤΑ FAIZER ΤΑ ΧΤΖ ΤΑ FMX (να με συχωρέσετε αν ξέχασα κανένα)

ΠΑΡΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ 2

Φιλτατε Στεφανε,γυρνοντας απο την κοντινη αντιπροσωπια της yamaha (αφου αγορασα καθ υποδειξη και προτροπη σου το δευτερο fazer) πηγα κατευθειαν στο καφενειο (οχι καφετερια)για ταβλι και μπυρα...

Εκει (στο καφενειο ντε) εγω και πολλοι μαλακες ακομη με z,xtz,fmx ειχαμε σαν θεμα συζητησης το πως θα ανταποδωσουμε το καλο που μας εκανες..

Σκεφτηκαμε λοιπον για το πηγαινε ελα στη δουλεια σου (τι δουλεια ειπαμε οτι κανεις? συντηρητης στην πιστα της Valencia μαλλον..) και αφου ολα τα αλλα μηχανακια ειναι του κο(ω)λου να σου προτεινουμε το εν λογω μηχανακι..(μικρο βαρος,ικανοποιητικο κινητηρα,ικανοποιητικο επιπεδο ασφαλειας.. το πας και στους αγωνες!!)

λιγο ακριβουτσικο για μας (80000$) αλλα σε ενδειξη ευγνωσυνης πουλησαμε τα δευτερα μας μοτερακια (αλλωστε για το καφενειο ταχαμε..) και στο παραγγειλαμε..

..να του βαλεις μονο φωτακια και φλασακια..(ειδες οι καραγκιοζηδες για το κολοκοστος παιζουν με την ασφαλεια αυτου που μας ανοιξε τα ματια..)


υ.γ αν δεν μεινεις ικανοποιημενος απο θεμα ασφαλειας αρχηγε,πες το μας εγκαιρως για να δουμε κατι σε LEOPARD..(λιγο βαρυ αλλα παντα αξιοπιστο!)


:wave2: :wave2:


80121

dessert
05/03/2007, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
Εκει (στο καφενειο ντε) εγω και πολλοι μαλακες ακομη με z,xtz,fmx ειχαμε σαν θεμα συζητησης το πως θα ανταποδωσουμε το καλο που μας εκανες..: [/B]

Όλοι απο το καφενείο ξεκινήσαμε. Αλλά υπάρχουν διαφορές ανάμεσα σε περιφεριακά απο ευρωπαϊκά και japan. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι τα japan είναι αναξιόπιστα... Δώστε στο φίλο κάποιες γνώμες και μην τον μπερδεύεται με τα καφενία...:(

Κακά τα ψέματα κανένα z δεν έχει την αίσθηση ενός monster...

και κανένα monster δεν έχει (ευτυχώς για μένα) την αίσθηση του z...



:wave2:

griso850
05/03/2007, 23:14
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ :eyepop: :eyepop: :uplate: :hypnotize :lol:

idi
05/03/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Όλοι απο το καφενείο ξεκινήσαμε. Αλλά υπάρχουν διαφορές ανάμεσα σε περιφεριακά απο ευρωπαϊκά και japan. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι τα japan είναι αναξιόπιστα... Δώστε στο φίλο κάποιες γνώμες και μην τον μπερδεύεται με τα καφενία...:(
κακά τα ψέματα κανένα z δεν έχει την αίσθηση ενός monster...
και κανένα monster δεν έχει (ευτυχώς για μένα) την αίσθηση του z...
:wave2:

εχεις καβαλησει ολα τα Ζ ή μιλας για τα "μαμα"????

(το Ζ μου δε το αλλαζω με κανενα Monster..... και μη βιαστεις να πεις οτι δε τα ξερω ....γιατι εχω κανει τεστ Ride s4r, s2r, 620 σε ducati weekend...)

stefanos
06/03/2007, 00:07
Για πες μας λοιπόν ρε idi για το Ζ ΣΟΥ, γιατί ίσως έτσι μπορέσω να εξηγήσω τι εννοώ.

griso850
06/03/2007, 01:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εχεις καβαλησει ολα τα Ζ ή μιλας για τα "μαμα"????

(το Ζ μου δε το αλλαζω με κανενα Monster..... και μη βιαστεις να πεις οτι δε τα ξερω ....γιατι εχω κανει τεστ Ride s4r, s2r, 620 σε ducati weekend...)

TOU STEFANOU EINAI PIO MEGALOS APO ESENA KAI SIGURA THA XERI KATI PARAPANO APO ESENA TORA TO OTI ESI EXEIS ENA KAWASAKI Z DEN LEEI TPT GIATI DEN EINAI KAI KATI TO SPOUDAIO ENA APLO MIXANAKI EINAI STIN OUSIA ME ENA MOTER APO GPZ APO TIS PALIES STO TEXAS EPOXES KAI DEN EXO KATI VEVEA ME TO MIXANAKI OUTE ME ESENA ALLA PREPEI NA KATALAVIS ESI KAI POLI ALLOI EDO MESA OTI TA KAWASAKI Z GINAN DIASIMA MONO KAI MONO APO TIN TIMI TOUS KAI TPT ALLO GIATI AN POUME GIA TA PRAGMATA POU EXEI EPANO DEN EXEI TPT APLA EXI ENA DINATO MOTERAKI DEN IPARXI ALLO STIN KATIGORIA SE AYTA TA KIVIKA KAI AYTO EINAI OLO GIAYTO MIN LEME O TO KAWASAKI Z EINAI KAI GAMISETA TIS MIXANES XALAROSE IPARXUN POLLES ALLES MIXANES POU TO Z TO EXUN GIA PROINO KAI OSO GIA TA DUCATI EXUN KAI AYTA TIN XARI TOUS KAI PALI OTI SOU LEO STO LEO FILIKA ETSI DEN EINAI ANAGI NA APRAZESE MOLIS SOU LENE KATI GIA TO Z SOU KAI O STEFANOS EXEI POLI MEGALITERI EMPIRIA APO ESENA EXEI ZISI APO OTI PISTEVO PIO POLLA KAI APO ESENA KAI APO EMENA. TESPA GIA MENA TO Z KALO EINAI MEXRI ENA SIMIO ALLA APO ENA SIMIO KAI META EINAI GIA TA PANIGIRIA GIA TA LEFTA TOU EINAI MIA XARA ALLA PISTEYO POS EINAI MIA MODA KAI TPT ALLO THA DITE OTI THA VGI KATI ALLO POU THA KANEI -PATAGO KAI TOTE PAI TO Z THA XEXASTI ETSI APLA OPOS EXUN XEXASTI KIALES MIXANES SIGNOMI GIA TA GREEKLISH ALLA ETSI MPORO KAI GRAFO PIO GRIGORA LIPON AYTA KAI MIA PARAKLISI MIN MALONETE GIA MAMAKIES ANTE TA ZETAKIAS KAI SE ALLI PARALIA :lol: :lol: :lol:

griso850
06/03/2007, 01:37
Η ΟΠΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΑΜΑΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΞΙΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΜΗΔΕΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΠΕΙΔΕΙ Η ΜΙΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ Ζ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΡΙΚΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟ Ζ ΜΟΝΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΗΣΑΚΗ ΤΟ ΠΟΥΛΟ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΡΟΜΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΣΠΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΩ ΧΩΜΑ ΚΟΒΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΠΤ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΕΛΑΙΟΨΥΚΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΥΟ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΕΝΑ ΨΥΓΕΙΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΟΤΙ ΠΛΕΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ :wave2: :yuck: :yuck: :ZZZ: :ZZZ:

idi
06/03/2007, 10:05
Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟΥ "ΠΡΟΒΑΤΑ" ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ!!!! ....

idi
06/03/2007, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
TOU STEFANOU EINAI PIO MEGALOS APO ESENA KAI SIGURA THA XERI KATI PARAPANO APO ESENA TORA TO OTI ESI EXEIS ENA KAWASAKI Z DEN LEEI TPT GIATI DEN EINAI KAI KATI TO SPOUDAIO ENA APLO MIXANAKI EINAI STIN OUSIA ME ENA MOTER APO GPZ APO TIS PALIES STO TEXAS EPOXES KAI DEN EXO KATI VEVEA ME TO MIXANAKI OUTE ME ESENA ALLA PREPEI NA KATALAVIS ESI KAI POLI ALLOI EDO MESA OTI TA KAWASAKI Z GINAN DIASIMA MONO KAI MONO APO TIN TIMI TOUS KAI TPT ALLO GIATI AN POUME GIA TA PRAGMATA POU EXEI EPANO DEN EXEI TPT APLA EXI ENA DINATO MOTERAKI DEN IPARXI ALLO STIN KATIGORIA SE AYTA TA KIVIKA KAI AYTO EINAI OLO GIAYTO MIN LEME O TO KAWASAKI Z EINAI KAI GAMISETA TIS MIXANES XALAROSE IPARXUN POLLES ALLES MIXANES POU TO Z TO EXUN GIA PROINO KAI OSO GIA TA DUCATI EXUN KAI AYTA TIN XARI TOUS KAI PALI OTI SOU LEO STO LEO FILIKA ETSI DEN EINAI ANAGI NA APRAZESE MOLIS SOU LENE KATI GIA TO Z SOU KAI O STEFANOS EXEI POLI MEGALITERI EMPIRIA APO ESENA EXEI ZISI APO OTI PISTEVO PIO POLLA KAI APO ESENA KAI APO EMENA. TESPA GIA MENA TO Z KALO EINAI MEXRI ENA SIMIO ALLA APO ENA SIMIO KAI META EINAI GIA TA PANIGIRIA GIA TA LEFTA TOU EINAI MIA XARA ALLA PISTEYO POS EINAI MIA MODA KAI TPT ALLO THA DITE OTI THA VGI KATI ALLO POU THA KANEI -PATAGO KAI TOTE PAI TO Z THA XEXASTI ETSI APLA OPOS EXUN XEXASTI KIALES MIXANES SIGNOMI GIA TA GREEKLISH ALLA ETSI MPORO KAI GRAFO PIO GRIGORA LIPON AYTA KAI MIA PARAKLISI MIN MALONETE GIA MAMAKIES ANTE TA ZETAKIAS KAI SE ALLI PARALIA :lol: :lol: :lol:

καλα οκ οτι πεις... και εσυ που ξερεις την εμπειρια μου???? :confused:

idi
06/03/2007, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
Η ΟΠΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΑΜΑΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΞΙΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΜΗΔΕΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΠΕΙΔΕΙ Η ΜΙΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ Ζ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΡΙΚΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟ Ζ ΜΟΝΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΗΣΑΚΗ ΤΟ ΠΟΥΛΟ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΡΟΜΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΣΠΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΩ ΧΩΜΑ ΚΟΒΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ Ζ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΠΤ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΕΛΑΙΟΨΥΚΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΥΟ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΕΝΑ ΨΥΓΕΙΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΟΤΙ ΠΛΕΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ :wave2: :yuck: :yuck: :ZZZ: :ZZZ:

απο αξιοπιστια μηδεν????

δεν εχει καμια σχεση με GPZ το μοτερ...ειναι απο ΖΧ9....

δε κανει τιποτα η μηχανη? αντιθετα θα ελεγα κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΠΙΠΕΣ!!!!

idi
06/03/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Για πες μας λοιπόν ρε idi για το Ζ ΣΟΥ, γιατί ίσως έτσι μπορέσω να εξηγήσω τι εννοώ.

129.78 τροχο 9.68 ροπη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34796), Ohlins αναρτηση, Κιτ ελατηρια εμπρος, βελτιωσεις σε φρενα κτλ

εξηγησε μου γιατι δε σας καταλαβαινω καθολου...

lampros_fazer
06/03/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
Η ΟΠΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΑΜΑΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΞΙΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΜΗΔΕΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ..

Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
TOU STEFANOU EINAI PIO MEGALOS APO ESENA KAI SIGURA THA XERI KATI PARAPANO APO..
Ρε!!Έχεις διαβάζει ποτέ τα γραπτά σου..;:a37: Μάθε να γράφεις κατανοητά και μετά ζήτα γνώμες..

Kαι τι τις θες τις γνώμες γιατο Ζ αφού τελικα το κράζεις..; :a31:

Και μάθε να γράφεις..

http://www.youtube.com/watch?v=ONZwtSUnROI (http://www.youtube.com/watch?v=ONZwtSUnROI)

afrotwin
06/03/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ Ζ 750 ΤΟ ΝΕΟ Η ΟΧΙ Ε?? Η ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ Ε????:wave2: :eyepop:

na paris Z750 gia na ksexorizis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

akoma ke i koutsi maria exi Z750 ke ine ke melos tou moto....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nakedorange
06/03/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από griso850
TOU STEFANOU EINAI PIO MEGALOS APO ESENA....


...ετσι εξηγουνται ολα..


:winka: :winka: :winka:

ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΛΕΕΙ????
ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ Ζ 750 ΤΟ ΝΕΟ Η ΟΧΙ Ε?? Η ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ Ε????


να παρεις του στεφανου φιλε που ειναι και πιο μεγαλος...!!!!




...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dessert
06/03/2007, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εχεις καβαλησει ολα τα Ζ ή μιλας για τα "μαμα"????

(το Ζ μου δε το αλλαζω με κανενα Monster..... και μη βιαστεις να πεις οτι δε τα ξερω ....γιατι εχω κανει τεστ Ride s4r, s2r, 620 σε ducati weekend...)


Ρε συ Ίντι, μιάς και τα καβάλησες και έχεις και άποψη, προσωπικά σε z μαμα έχω ανέβει 750, πιστεύεις οτι μαζί με ένα s2r που έχει termi και ενα k&n, έχεις ελπίδες στις Σέρρες;;;

Δεν έχω τίποτα με το z αλλά πιστεύω οτι θα έκανες πολύ καλύτερους χρόνους με ένα s2 και χωρις να το παρατουμπανιάσεις. . .

ΛΕΩ εγω τώρα...:look:

idi
06/03/2007, 21:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Ρε συ Ίντι, μιάς και τα καβάλησες και έχεις και άποψη, προσωπικά σε z μαμα έχω ανέβει 750, πιστεύεις οτι μαζί με ένα s2r που έχει termi και ενα k&n, έχεις ελπίδες στις Σέρρες;;;

Δεν έχω τίποτα με το z αλλά πιστεύω οτι θα έκανες πολύ καλύτερους χρόνους με ένα s2 και χωρις να το παρατουμπανιάσεις. . .

ΛΕΩ εγω τώρα...:look:

πολυ σωστα τα λες αλλα εγω εχω 1000