PDA

View Full Version : Βλεπελιν



ruyjin
04/08/2004, 10:11
αμ πως......!!!

ruyjin
04/08/2004, 10:13
.....


3602

periklisk
04/08/2004, 10:16
το βλέπελιν και άλλες μαλακίες.......

Ωραία η φωτογραφία πάντως!

Θάνος
04/08/2004, 10:20
Καλά αυτή η στέγη καλατράβα μόνο σκιά δεν κάνει...

adam_tsouk
04/08/2004, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Καλά αυτή η στέγη καλατράβα μόνο σκιά δεν κάνει...

ε, πως, δεν βλέπεις; κάνει ανάλογα με τις ώρες. Βλέπεις και αυτός ο ήλιος όλο κουνιέται!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol:

Θάνος
04/08/2004, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ε, πως, δεν βλέπεις; κάνει ανάλογα με τις ώρες. Βλέπεις και αυτός ο ήλιος όλο κουνιέται!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol:

:D Και πού να δεις όταν πέσει ο ήλιος μια σκιά που κάνει... :look:

idi
04/08/2004, 10:27
Με μεγάλη αγανάκτηση βλέπω στη Φώτο ότι οι θέσεις παρκινγκ στο ολυμπιακό στάδιο έχουν μειωθεί στο ελάχιστο! Θυμάμαι ότι το πάρκινγκ από Κηφισίας έφτανε μέχρι 100 μέτρα από το στάδιο και το κλειστό είχε και αυτό ένα πολύ καλό. Τώρα όλα γίναν «καφέ» (αντί για «πράσινο» :lol: )

Θα μου πείτε «τι σε νοιάζει ρε?»

Αφού θα παίζει η ΑΕΚΑΡΑ του χρόνου στο στάδιο ρεεεεεεεεε ... όλοι διαρκειας...


:lol:

GST
04/08/2004, 10:28
εγω ξερω παντωσ οτι για καποιουσ υπεροπτεσ διοργανωτεσ των αγωνων ολοι εμεισ ’’τα ανθρωπακια’’ μετα την ολυμπιαδα θα................................................................................................ ..................................................
...
..
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.


.



.


3603

periklisk
04/08/2004, 10:29
Και πού να δεις όταν πέσει ο ήλιος μια σκιά που κάνει...

αχαχαχα!!! και την πρώτη σκιά!!!!!!:dizzy:


Αφού θα παίζει η ΑΕΚΑΡΑ του χρόνου στο στάδιο ρεεεεεεεεε ... όλοι διάρκειας...

ίσα ρεεεεε λέμεεεεεε!!!!!!:lol: :lol: :lol:

sniper
04/08/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Με μεγάλη αγανάκτηση βλέπω στη Φώτο ότι οι θέσεις παρκινγκ στο ολυμπιακό στάδιο έχουν μειωθεί στο ελάχιστο! Θυμάμαι ότι το πάρκινγκ από Κηφισίας έφτανε μέχρι 100 μέτρα από το στάδιο και το κλειστό είχε και αυτό ένα πολύ καλό. Τώρα όλα γίναν «καφέ» (αντί για «πράσινο» :lol: )
..................

:lol:

Δεν χρειάζονται ανενημέρωτε :lol: γι' αυτό κάναμε τους Ολυμπιακούς... για να μάθουμε όλοι να χρησιμοποιούμε τα καινούργια, υπερσύγχρονα, καθαρά, αποτελεσματικά,γρήγορα μέσα συγκοινωνίας..... ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΕ οπισθοδρομικέ αυτοκινητάκια..... :lol:

periklisk
04/08/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
εγω ξερω παντωσ οτι για καποιουσ υπεροπτεσ διοργανωτεσ των αγωνων ολοι εμεισ ’’τα ανθρωπακια’’ μετα την ολυμπιαδα θα................................................................................................ ..................................................


.

Κανονικά!!!!!!

Θάνος
04/08/2004, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν χρειάζονται ανενημέρωτε :lol: γι' αυτό κάναμε τους Ολυμπιακούς... για να μάθουμε όλοι να χρησιμοποιούμε τα καινούργια, υπερσύγχρονα, καθαρά, αποτελεσματικά,γρήγορα μέσα συγκοινωνίας..... ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΕ οπισθοδρομικέ αυτοκινητάκια..... :lol:

Χθες πήγε η Στέλλα να πάρει το λεωφορείο για τη δουλειά και δεν έβρισκε πουθενά εισητήρια. Σε αντίστοιχη περίπτωση εγώ παίρνω το αυτοκίνητο. Σιγά μην περπατήσω το πράσινο μίλι για να βρω εισητήριο...

Για να πάω στο πατρικό μου με τη μηχανή θα πρέπει να κολλήσω αυτή τη μαλακία για σήμα που μας έδωσαν. Άσε που άπαξ και την κόλλησα μετά δεν μπορώ να πλύνω τη μηχανή γιατί θα καταστραφεί. Δεν πειράζει θα πάρω πάλι το αυτοκίνητο.

Συμπέρασμα; Όλοι αυτοκίνητο! Ας πρόσεχαν να είχαν παντού εισητήρια και να έφτιαχναν καλή κάρτα στάθμευσης οι γλυμούτσηδες που τσιγκουνεύτηκαν να κάνουν το σήμα όπως τα τέλη κυκλοφορίας... και περιμέναμε και ένα μήνα για να μας φτιάξουν αυτό το αριστούργημα!

Άκου χάρτινο σήμα για μοτοσυκλέτα...

periklisk
04/08/2004, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_


Άκου χάρτινο σήμα για μοτοσυκλέτα...

Θάνο φροντίσανε και για την οικονομία νερού κτλ...... γι' αυτό!:eyepop: :look:

:D :)

Θάνος
04/08/2004, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Θάνο φροντίσανε και για την οικονομία νερού κτλ...... γι' αυτό!:eyepop: :look:

:D :)

ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ!!

ΧΑΧΑΧΑ είμαστε πολύ μπροστά!

idi
04/08/2004, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν χρειάζονται ανενημέρωτε :lol: γι' αυτό κάναμε τους Ολυμπιακούς... για να μάθουμε όλοι να χρησιμοποιούμε τα καινούργια, υπερσύγχρονα, καθαρά, αποτελεσματικά,γρήγορα μέσα συγκοινωνίας..... ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΕ οπισθοδρομικέ αυτοκινητάκια..... :lol:

αν ημαστε 1-2 ατομα παμε με μηχανη

αν ημαστε 5 και εχουμε max 2 μηχανακια πως θα παμε? σαν σαρδελες με το τρενο? τι'πες τωρα....

ΟΛΟΙ ΑΕΚΑΡΑ ΡΕ θα τα σπασουμε φετος :evil: (ασχετο)

crs-k
04/08/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Με μεγάλη αγανάκτηση βλέπω στη Φώτο ότι οι θέσεις παρκινγκ στο ολυμπιακό στάδιο έχουν μειωθεί στο ελάχιστο! Θυμάμαι ότι το πάρκινγκ από Κηφισίας έφτανε μέχρι 100 μέτρα από το στάδιο και το κλειστό είχε και αυτό ένα πολύ καλό. Τώρα όλα γίναν «καφέ» (αντί για «πράσινο» :lol: )

Θα μου πείτε «τι σε νοιάζει ρε?»

Αφού θα παίζει η ΑΕΚΑΡΑ του χρόνου στο στάδιο ρεεεεεεεεε ... όλοι διαρκειας...


:lol:


Ειναι απαγορευμενο το Παρκινγκ στο χωρο!

crs-k
04/08/2004, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Χθες πήγε η Στέλλα να πάρει το λεωφορείο για τη δουλειά και δεν έβρισκε πουθενά εισητήρια. Σε αντίστοιχη περίπτωση εγώ παίρνω το αυτοκίνητο. Σιγά μην περπατήσω το πράσινο μίλι για να βρω εισητήριο...

Για να πάω στο πατρικό μου με τη μηχανή θα πρέπει να κολλήσω αυτή τη μαλακία για σήμα που μας έδωσαν. Άσε που άπαξ και την κόλλησα μετά δεν μπορώ να πλύνω τη μηχανή γιατί θα καταστραφεί. Δεν πειράζει θα πάρω πάλι το αυτοκίνητο.

Συμπέρασμα; Όλοι αυτοκίνητο! Ας πρόσεχαν να είχαν παντού εισητήρια και να έφτιαχναν καλή κάρτα στάθμευσης οι γλυμούτσηδες που τσιγκουνεύτηκαν να κάνουν το σήμα όπως τα τέλη κυκλοφορίας... και περιμέναμε και ένα μήνα για να μας φτιάξουν αυτό το αριστούργημα!

Άκου χάρτινο σήμα για μοτοσυκλέτα...


Εγω την εβαλα μεσα απο την ζελατινα και της κολησα ενα διαφανο αυτοκολητο απο πισω, ωστε να μπορω να πλενω τη μηχανη ...
:cool:

periklisk
04/08/2004, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ!!

ΧΑΧΑΧΑ είμαστε πολύ μπροστά!

Κάτσε καλά..... πολλλλλύυυυυ όμως.....:lol: :lol: :lol: