PDA

View Full Version : Ανέκδοτο(prs...)



Brolas
05/03/2007, 21:04
Ήταν δύο φιλαράκια μαστούρια και έβλεπαν τηλεόραση σπίτι,καπνίζοντας μαύρο, περιμένοντας έναν άλλο φίλο τους,που ήταν μαστούρι και αυτός,για να τους κάνει επίσκεψη.Κάποια στιγμή χτυπάει το κουδούνι...Μετά από μία ώρα γυρνάει ο ένας και λεέι στον άλλον:
-Κάποιος χτύπησε το κουδούνι.
Τον κοιτάει ο άλλος με ένα αχανές βλέμμα και μετά από μία ώρα του λέει:
-Πάω να ανοίξω...Περνάει ακόμα μία ώρα και τελικά σηκώνεται και πάει σιγά σιγά προς την πόρτα.Ανοίγει την πόρτα τελικά μετά από τρεις ώρες και απ'έξω ήταν το μαστούρι που περιμένανε...
-Έλα ρε...τι έγινε?
-Καλά ρε μ@λ@κες...Στην πόρτα με περιμένατε!?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Make my day.....3 στα 3 prs....:a014:

project.breeze
05/03/2007, 22:31
Δεν θα σε ανακυκλώσω γιατί μισώ τους ανεμιστηράκηδες και ειδικά αυτόν τον ξεδιάντροπο τον Λεωνίδα αλλά θα σου πω πως το ανέκδοτο αυτό το είχα βάλει εγώ παλιότερα:cool:

vangelis 64
05/03/2007, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Δεν θα σε ανακυκλώσω γιατί μισώ τους ανεμιστηράκηδες και ειδικά αυτόν τον ξεδιάντροπο τον Λεωνίδα αλλά θα σου πω πως το ανέκδοτο αυτό το είχα βάλει εγώ παλιότερα:cool:

Ασε μωρέ τον άνθρωπο να κοιμηθεί χαρούμενος απόψε!

:lol: :lol:

Brolas
06/03/2007, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Δεν θα σε ανακυκλώσω γιατί μισώ τους ανεμιστηράκηδες και ειδικά αυτόν τον ξεδιάντροπο τον Λεωνίδα αλλά θα σου πω πως το ανέκδοτο αυτό το είχα βάλει εγώ παλιότερα:cool: Όχι ρε φούστη μου!!!!!!!Θα σπάσει η παρθενιά μου στην ανακύκλωση.....σσσσσσ!Μην μας πάρει χαμπάρι ο sporakias....:a13:

SPORAKIAS
06/03/2007, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Ήταν δύο φιλαράκια μαστούρια και έβλεπαν τηλεόραση σπίτι,καπνίζοντας μαύρο, περιμένοντας έναν άλλο φίλο τους,που ήταν μαστούρι και αυτός,για να τους κάνει επίσκεψη.Κάποια στιγμή χτυπάει το κουδούνι...Μετά από μία ώρα γυρνάει ο ένας και λεέι στον άλλον:
-Κάποιος χτύπησε το κουδούνι.
Τον κοιτάει ο άλλος με ένα αχανές βλέμμα και μετά από μία ώρα του λέει:
-Πάω να ανοίξω...Περνάει ακόμα μία ώρα και τελικά σηκώνεται και πάει σιγά σιγά προς την πόρτα.Ανοίγει την πόρτα τελικά μετά από τρεις ώρες και απ'έξω ήταν το μαστούρι που περιμένανε...
-Έλα ρε...τι έγινε?
-Καλά ρε μ@λ@κες...Στην πόρτα με περιμένατε!?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Make my day.....3 στα 3 prs....:a014:

:smokin:










































σε τρομαξα..??

:lol: :rotflmao: :lol:

Brolas
06/03/2007, 23:16
Μου έκοψες τα ήπατα....:a15:

SPORAKIAS
06/03/2007, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Μου έκοψες τα ήπατα....:a15:

PRS...κουφαλιτσα....:smokin:

Brolas
06/03/2007, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
PRS...κουφαλιτσα....:smokin: Πρέπει να παραδεχτείς ότι...:a44: :a17:

fantacid
07/03/2007, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
καπνίζοντας μαύρο, περιμένοντας έναν άλλο φίλο τους,

ρε παιδια το μαυρο ..... τι χρωμα ειναι τελικα????








































:smokin:

vangelis 64
07/03/2007, 00:41
Πρόεδρε,τι πράγματα είν' αυτά;Το RCT κινδυνεύει να πέσει σε ανυποληψία.


Γιαααα βάλε λίγο τάξη σε περικαλώ:evil:

Ταξιδευτής
07/03/2007, 10:28
:lol:

XTakias
07/03/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Ήταν δύο φιλαράκια μαστούρια και έβλεπαν τηλεόραση σπίτι,καπνίζοντας μαύρο, περιμένοντας έναν άλλο φίλο τους,που ήταν μαστούρι και αυτός,για να τους κάνει επίσκεψη.Κάποια στιγμή χτυπάει το κουδούνι...Μετά από μία ώρα γυρνάει ο ένας και λεέι στον άλλον:
-Κάποιος χτύπησε το κουδούνι.
Τον κοιτάει ο άλλος με ένα αχανές βλέμμα και μετά από μία ώρα του λέει:
-Πάω να ανοίξω...Περνάει ακόμα μία ώρα και τελικά σηκώνεται και πάει σιγά σιγά προς την πόρτα.Ανοίγει την πόρτα τελικά μετά από τρεις ώρες και απ'έξω ήταν το μαστούρι που περιμένανε...
-Έλα ρε...τι έγινε?
-Καλά ρε μ@λ@κες...Στην πόρτα με περιμένατε!?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Make my day.....3 στα 3 prs....:a014:


Κύριε Brola δεν θέλω να σας ανακυκλώσω απλά θέλω να δείξω πως ο Σποράκιας δεν ψάχνει καλά γιατί ανήκει στην ομάδα της 13Φ.

ΨΙΤ σποράκια θα σου δώσω μια ευκαιρία να γίνεις μέλος της 13Φ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=32917)


:rotflmao: :rotflmao:

SPORAKIAS
07/03/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Κύριε Brola δεν θέλω να σας ανακυκλώσω απλά θέλω να δείξω πως ο Σποράκιας δεν ψάχνει καλά γιατί ανήκει στην ομάδα της 13Φ.

ΨΙΤ σποράκια θα σου δώσω μια ευκαιρία να γίνεις μέλος της 13Φ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=32917)


:rotflmao: :rotflmao:

μηπως...λεω μηπως...

κατα βαθος ο σκοπος ειναι να μην γινω εγω 13Φ....

αλλα...
































ΕΣΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΤΗΣ...????ΕΕΕΕΕ....??? ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTakias
07/03/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
μηπως...λεω μηπως...

κατα βαθος ο σκοπος ειναι να μην γινω εγω 13Φ....

αλλα...
































ΕΣΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΤΗΣ...????ΕΕΕΕΕ....??? ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



αχχααχαχαχαχαχαχχααχ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α ρε σποράκια έχω λιώσει στο γέλιο.:rotflmao: :rotflmao:

(στην 13Φ δίνουμε τσάμπα μπύρες αλλά και πολλά κοψίδια)(βλέπεις ότι πέφτει το ρισάικλ άνευ σήματος οπότε δεν μετράει για ρισάικλ. Θέλω απλά να σου δείξω πως δεν κάνεις για ανακυκλωτής. έλα με μας!!!:beer: