PDA

View Full Version : γιατι δεν μπορω να μπω στο τσατ?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
05/08/2004, 16:20
για δοστε μου τα φωτα σας ρε παιδια. απο το σπιτι με το λαπτοπ μπενω στο τσατ απο το μαγαζι που ειμαι συνηθως το απογευμα δεν μπορω να μπω.εχω προσραθηση και πρωηνες ωρες τιποτα. μου βγαζι μια οθωνη που γραφη επανω επανω μοτοgr .και μετα μια γκρι οθωνη και κατω κατω ενα τετραγωνακι που γραφει.... πες... και τιποτα αλλο. περιμενα μεχρη και 20 λεπτα μηπως φορτοσει αλλα τιποτα.
ξερι κανεις τι να κανω?
γιωργος

SaraMaritis
05/08/2004, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
για δοστε μου τα φωτα σας ρε παιδια...
:D Ααααα να η ευκαιρια "Διοργανωση συνεστιασης για μαθημα
με θεμα: Το κ@λ@-πισι, οι ιδιοτροπιες του και πως θα το ψησετε να κανει αυτο που θελετε..." :lol:
(Sorry αλλα δεν κρατηθηκα :lol: :rotflmao: :lol: )
Λοιπον...οπως εχει επαναγραφτει σε αλλο ποστ, μαλλον φταιει ο internet explorer
(παλια εκδοση) ή η Java δεν λειτουργει σωστα... :dizzy:
Και τα δυο λυνονται με αναβαθμιση τους...:rolleyes:
Εκ του μακρωθεν δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο :sad:
:wave2:

sas
05/08/2004, 16:58
Γιώργο όταν σου ανοίγει αυτό το παράθυρο, λογικά πρέπει σε κάποιο σημείο στα αριστερά του παραθύρου να έχει ένα link που να σου λέει ότι πρέπει να κατεβάσεις και εγκαταστήσεις στο PC σου κάποιο συγκεκριμένο λογισμικό.
Σωστά??

Αν δεν έχει, τότε δοκίμασε το παρακάτω link jvm (http://www.java.com/en/download/windows_automatic.jsp)

Alkis
06/08/2004, 10:14
Εάν δεν είναι κάτι από τα παραπάνω, κοίτα μήπως στη δουλειά σου υπάρχει firewall, και αν ναι, ζήτα να σου ελευθερώσουν την πόρτα 800, γιατί αυτή χρησιμοποιεί το chat.

:wave2:

DrιfterS
15/08/2004, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis
Εάν δεν είναι κάτι από τα παραπάνω, κοίτα μήπως στη δουλειά σου υπάρχει firewall, και αν ναι, ζήτα να σου ελευθερώσουν την πόρτα 800, γιατί αυτή χρησιμοποιεί το chat.

:wave2:

Σιγα μην το ζητησει στην εταιρεια! Τρελλος ειναι να τους πει οτι τον πληρωνουν για να ειναι στα chat?
Eαν παιζει κατι τετοιο καλυτερα να ξεχασει το chat....