PDA

View Full Version : Εργοστασιακα αυτοκολητα Fairing???



adrenalin
09/03/2007, 17:54
Παιδες εγδαρα τα αυτοκολητα σε αυτο το σημειο ,Ξερει κανεις που θα βρω εργοστασιακα αυτοκολητα σε αυτο το χρωμα?


80476

gousouxourou
09/03/2007, 21:05
στην αντιπροσωπεια.....................:beer: :beer: :beer:

takistrigonis
09/03/2007, 23:51
ΑΠΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Ή ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΟΙΑ. ΕΓΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΝΕΝΑ 70-100 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ RGSX ΜΟΝΟ 2 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ
ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΙΩΣ. 30 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ
ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΧΕΔΙΟ % ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ ΑΚΡΙΒΑ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΑ ,ΓΙΑ ΜΑΜΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.

^gsxr750^
10/03/2007, 00:38
Πως το επαθες??:confused: :wave2:

Marinos-GSXR
10/03/2007, 01:00
φιλαρακι ξερω καπιοιν εδω στα χανια (μου ειχε φτιαξει για τα πολυ/ρικα στο παλιο μου 600 ΤΕΛΕΙΑ!)αν θελεις να ρωτησω τιμη στειλε ΠΜ.ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ 140Ε ΤΑ 2(RGSX πλαινα):beer:

adrenalin
10/03/2007, 15:58
Αυτο τα γδαρσιματα τα ειχε απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη (γερμανια) δεν ειχα σκοπο να τα αλλαξω αλλα δεν μαρεσει να την αφησω ετσι .Δεν ρωτησα ακομα αντιπροσωπεια αλλα λογικα επειδη αυτο το χρωμα ΔΕΝ το εισαγει σκεφτομαι οτι δεν θα το εχει και στις αποθηκες τις.Επισης δεν εχω ρωτησει σε καταστηματα που κατασκευαζουν αυτοκολητα αλλα θελω να αλλαξω ΜΟΝΟ την μια πλευρα (δεξια) ...γινεται καποιος να φτιαξει αυτοκολητα ολοιδια με τα εργοστασιακα για να αντικαταστησω μονο μια πλευρα?

Marinos-GSXR
10/03/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από adrenalin
Αυτο τα γδαρσιματα τα ειχε απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη (γερμανια) δεν ειχα σκοπο να τα αλλαξω αλλα δεν μαρεσει να την αφησω ετσι .Δεν ρωτησα ακομα αντιπροσωπεια αλλα λογικα επειδη αυτο το χρωμα ΔΕΝ το εισαγει σκεφτομαι οτι δεν θα το εχει και στις αποθηκες τις.Επισης δεν εχω ρωτησει σε καταστηματα που κατασκευαζουν αυτοκολητα αλλα θελω να αλλαξω ΜΟΝΟ την μια πλευρα (δεξια) ...γινεται καποιος να φτιαξει αυτοκολητα ολοιδια με τα εργοστασιακα για να αντικαταστησω μονο μια πλευρα?


γινεται. γιατι αυτος οσα του πεις εσυ θα βγαλει ,και ολοιδια με τα εργοστασιακα θα ειναι θα πρεπει να το δεις απο πολυ κοντα και να ξερεις για να καταλαβεις την διαφορα

adrenalin
10/03/2007, 16:37
Και βεβαια πρεπει να ερθω χανια ετσι Μαρινο?Δεν ειναι η αποσταση απλα πρεπει να παω καθημερινη κ να ξαναπαω για να βαλει επανω...Χμμμ Το πιο ευκολο θα ειναι να ρωτησω αντιπροσωπεια κ βλεπουμε ...

adrenalin
10/03/2007, 17:21
Και βεβαια πρεπει να ερθω χανια ετσι Μαρινο?Δεν ειναι η αποσταση απλα πρεπει να παω καθημερινη κ να ξαναπαω για να βαλει επανω...Χμμμ Το πιο ευκολο θα ειναι να ρωτησω αντιπροσωπεια κ βλεπουμε ...

Marinos-GSXR
10/03/2007, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από adrenalin
Και βεβαια πρεπει να ερθω χανια ετσι Μαρινο?Δεν ειναι η αποσταση απλα πρεπει να παω καθημερινη κ να ξαναπαω για να βαλει επανω...Χμμμ Το πιο ευκολο θα ειναι να ρωτησω αντιπροσωπεια κ βλεπουμε ...

αν εχει καλο καιρο αυριο θα ερθω στο μπαλι οποτε μπορουμε να τα πουμε εκει και θα σου εχω και τη λυση στο προβλημα σου!!!!!δεν χρειαζεται να πληρωσεις τοσα λεφτα !!!!!θα σε φτιαξω φιλε GIXXER!!!!
τα λεμε:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

adrenalin
10/03/2007, 17:48
Αν τα καταφερω θα ερθω αλλα σιγουρα οχι πριν τις 5...

Marinos-GSXR
10/03/2007, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από adrenalin
Αν τα καταφερω θα ερθω αλλα σιγουρα οχι πριν τις 5...

εγω το πρωι θα παω οποτε θα σου στειλω ΠΜ τη Δευτερα να σου πω ακριβως τι παιζετε οκ?!!!

adrenalin
10/03/2007, 18:14
dcvr979@hotmail.com
Egine filaraki na sai kala! ta leme!

GN_AZ
15/04/2007, 03:39
Με τα αυτοκόλλητα τι έγινε τελικά ρε παιδιά ?
Ψάχνω κι εγώ για τα μαμά και η αντιπροσωπεία μου ζητάει 182€ :confused: :eyepop:

zireous
15/04/2007, 17:00
Ρίχτε και καμμιά ματιά για τιμές έξω (ebay, κλπ).

GN_AZ
15/04/2007, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Ρίχτε και καμμιά ματιά για τιμές έξω (ebay, κλπ).

Έψαξα σε όλα τα ebay του κόσμου :sick:
Μόνο το logo gsxr υπάρχει. Το tricolor Γ που υπάρχει πίσω του πουθενά :sad:

zireous
17/04/2007, 19:36
Mιας και δε ξέρω καν τί μοντέλο είναι η μηχανή σου μόνο το γκούγκλη γενικά μπορώ να σου πω τι λέει:

http://www.google.gr/search?q=gsxr+original+sticker+set

Για συγκεκριμένο ψάξιμο πχ στο ebay, ακόμα και άν του πεις απλά να ψάξει παγκόσμια, (είτε στο Advanced Search / Location / Items available on: All countries / Regions), μπορεί να βρεις λιγότερα γερμανικά προϊόντα από ότι ψάχνωντας κατευθείαν στο: www.ebay.de

Ένα λεξικό (πχ http://babelfish.altavista.com/), για να βρεις απλές λέξεις στο ψαχτήρι όπως αυτοκόλλητο (πχ Aufkleber), και συνδυασμός με το gsxr μπορεί να βοηθήσει στο ψάξιμο. Συνεννοήσου πρώτα στα αγγλικά μαζί τους.


Υπάρχουν πολλά μαγαζιά έξω (καί μέσα κάποια) που κάνουνε επί παραγγελία αυτοκόλλητα.

Δες τιμές έξω πρώτα (και άμα αγοράσεις από χώρα εκτός ΟΝΕ, πες τους να βάλουν "As a gift" αλλιώς υπολόγισε στάνταρ 19 ΦΠΑ + 3.5 = 22.5% παραπάνω).


Οι τιμές μέσα είναι για τα μπάζα.