PDA

View Full Version : Pain Of Salvation @ Gagarin 205



kakofonixx
09/03/2007, 23:12
Δανεισμενο απο δημοσιευση στο www.soundmag.gr (http://www.soundmag.gr/events.asp?cat=0&id=3312):

"Οι Pain Of Salvation είναι ένα συγκρότημα που δε χρειάζεται συστάσεις – τουλάχιστον στους πιστούς του είδους... Όσα χρόνια κινούνται στη σφαίρα της progressive μουσικής έχουν χαρίσει συγκινήσεις κι έχουν συγκλονίσει τους οπαδούς του είδους. Με τη νέα τους όμως κυκλοφορία, το "Scarsick", το συγκρότημα κάνει το μεγάλο του βήμα και το ερώτημα γεννάται: Είναι οι Pain of Salvation οι νέοι Faith No More;


Αν και Σουηδοί, ο σκοτεινός - ιδιαίτερα Αμερικανικής σχολής ήχος τους και οι καυστικοί στίχοι – καταγγελίες σε θέματα παναθρώπινου ενδιαφέροντος, ανοίγουν για αυτούς τις πύλες του... ανεξήγητου κυκλώματος της παγκόσμιας μουσικής βιομηχανίας και πλέον όλα είναι πιθανά. Αυθεντικοί prog-heads; Παιδιά του Frank Zappa; Το αυριανό “talk of the town”; Αυτοί είναι οι Pain Of Salvation και είναι πραγματικά μοναδικοί. Αν δεν σας έχει ήδη συμβεί ... ειλικρινά ήρθε η ώρα να τους ανακαλύψετε !


Την Κυριακή 01 Απριλίου οι Pain Of Salvation θα εμφανισθούν στη Αθήνα στο Gagarin 205."

Εισιτηρια: ?28 προπωληση, ?30 στο ταμειο
Εγω δεν το χανω με τιποτα :D
Ψηνεται κανεις για παρεα, μιας και οι φιλοι μου ειναι του εντεχνου (βλεπε λαικοσκυλαδικα) και ειναι κομματακι δυσκολο να τους πεισω...:bigcry:

p.s. ριξτε και μια ματια στο site (http://www.painofsalvation.com/enter.htm) τους!

nickmonstro
09/03/2007, 23:57
Mεινε συντονισμενος!!!!

Αν και οπως ξερεις Αντωνη δεν εχω ακουσει και πολλα απο την συγκεκριμενη μπαντα, παιζει να παμε παρεα...

Θα σε ενημερωσω φιλε μεσα στις επομενες μερες!:wave2:

fantacid
10/03/2007, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
ειναι του εντεχνου (βλεπε λαικοσκυλαδικα)


εντεχνο τα λαικα σκυλια ε??

:confused:

kakofonixx
10/03/2007, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
εντεχνο τα λαικα σκυλια ε??

:confused:

Ναι βρε :p
Και μαλιστα σε οσο πιο μακρινο χιλιομετρο της εθνικης, τοσο πιο εντεχνα :rotflmao: :rotflmao:

kakofonixx
21/03/2007, 22:36
Παιδες δεν ξερω τι σκοπευετε να κανετε....
Εγω αυριο παω για εισιτηριο.
Οσοι πιστοι, ακολουθουν :wave2:

kakofonixx
28/03/2007, 11:24
Ψηθειτε λεμεεεεε... :D


82346

h_m_akis
28/03/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
Ψηθειτε λεμεεεεε... :D




:yuck: :yuck: :yuck:




:nono:





:wave2: