PDA

View Full Version : Μαργαριταρι Διατσιδη



ernti
10/03/2007, 23:25
Δευτερολεπτα πριν την εκκινηση του αγωνα σημερα στο Καταρ,λεει ο Διατσιδης το εξης θεικο.
''Ο λιγοστος κοσμος στις κερκιδες της πιστας απο την αγωνια του,εχει σηκωθει ορθιος στις μυτες των ΜΠΡΟΣΤΙΝΩΝ του ποδιων''
Δεν πιστευα τα αυτια μου. :rotflmao:
Μεσολαβει καποια παυση μερικων δευτερολεπτων,και εγω περιμενω να ακουσω καποιο πνιχτο γελιο απο το Σκλαβενιτη.
Αυτος ομως συνεχιζει κανονικα το σχολιασμο,ειτε γιατι δε το πιασε,ειτε κρατηθηκε να μη λυθει απο τα γελια.:rotflmao:
Αραγε στην επαναληψη τη δευτερα θα το παρουν χαμπαρι και θα το κοψουν?

FZMAN
11/03/2007, 08:29
Καλά μιλάμε αυτός ο Διατσίδης είναι για σφαλιάρες. Πάντως μας κάνει και γελάμε.:lol: :lol: :lol:

nakkip
11/03/2007, 10:04
:D :D :D :D :D :D

tassosrr
11/03/2007, 10:36
nai auto me ta mprostina podia einai i kaliteri ataka pou exei petaksei o anthropos!!!!

emeis edo stin igoumenitsa ton exoume gia ton gantemi ton motogp!!

......mauri gata....den pezete me tipota!

ernti
11/03/2007, 12:55
Ακομα αμφιβαλλω αν ακουσα καλα. Το χει γραψει κανεις στο βιντεο?
Αμα ειναι να το ανεβασουμε στο youtube

sober
11/03/2007, 16:37
geia xara!!Re gamwto egw to exasa....8a to dw sth epanalhpsh....
8ymaste perisu otan nikhse o axrhstos o Hayden pou leei o Diatsidhs:kai o neos prwta8lhths anemizei thn anemoesa.... (anti gia asteroesa)
Padws an apo ton prwto agwna leei tetoies m..... fadasteite ti exoume na akousoume sto upoloipo ths xronias....

Tigas
11/03/2007, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ernti
Δευτερολεπτα πριν την εκκινηση του αγωνα σημερα στο Καταρ,λεει ο Διατσιδης το εξης θεικο.
''Ο λιγοστος κοσμος στις κερκιδες της πιστας απο την αγωνια του,εχει σηκωθει ορθιος στις μυτες των ΜΠΡΟΣΤΙΝΩΝ του ποδιων''
Δεν πιστευα τα αυτια μου. :rotflmao:
Μεσολαβει καποια παυση μερικων δευτερολεπτων,και εγω περιμενω να ακουσω καποιο πνιχτο γελιο απο το Σκλαβενιτη.
Αυτος ομως συνεχιζει κανονικα το σχολιασμο,ειτε γιατι δε το πιασε,ειτε κρατηθηκε να μη λυθει απο τα γελια.:rotflmao:
Αραγε στην επαναληψη τη δευτερα θα το παρουν χαμπαρι και θα το κοψουν?

Ο άνθρωπος ξέρει τι λέει , οι θεατές ήταν όλοι βόδια της ερήμου σε στάση έντο :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
11/03/2007, 21:10
+1000!!!

Και εγω το ακουσα και ηταν high - light Διατσιδη ...το ειπε οντως....:lol: :rotflmao: :lol:

Επειδη ξερω οτι αυτος ο ανθρωπος ειχε τρεξει σε αγωνες ταχυτητας...πηγαινε καθολου η ηταν κουλαδι?

ernti
11/03/2007, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
+1000!!!

Και εγω το ακουσα και ηταν high - light Διατσιδη ...το ειπε οντως....:lol: :rotflmao: :lol:

Επειδη ξερω οτι αυτος ο ανθρωπος ειχε τρεξει σε αγωνες ταχυτητας...πηγαινε καθολου η ηταν κουλαδι?

Επιτελους να και καποιος που το ακουσε!
Οπως ξαναειπα,ειχα αρχισει να αμφιβαλλω.
Αλλα ρε γαμωτο ειναι πολυ δυσκολο να το φανταστηκα.
Η απλως να παρακουσα.
Δηλαδη τι αλλο να ειπε?
Οτι ειχαν σταθει στις μυτες των πισω ποδιων τους? :lol:
Κουλαδι παντως δεν ειναι,και πρεπει να κανει και πολυ καλες δημοσιες σχεσεις.
ΟΛΑ του τα χανε δωσει βολτα περσυ.:eek:

gcrook
11/03/2007, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


Επειδη ξερω οτι αυτος ο ανθρωπος ειχε τρεξει σε αγωνες ταχυτητας...πηγαινε καθολου η ηταν κουλαδι?

Πηγαινε.
Απλα καπου υπαρχει ενα βιντεο απο τα Μεγαρα οπου σηκωνει χερι για να βγει στα πιτς και τελικα γινεται οικοπεδουχος, ( ετσι με ειπαν (αν)αξιοπιστες πηγες ) .:rotflmao:

xampos
11/03/2007, 21:41
Στον αγωνα αντοχης που εγινε πρην κανα 6 μηνο στις σερρες αυτος δεν ειχε κερδισει?

Νομιζω δηλαδη .

:confused: :confused:

el_hymador
11/03/2007, 21:47
''...οι θεατες εχουν σηκωθει στις μυτες των μπροστινων τους ποδιων'' ....αυτο ακριβως!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol: ...ακομα και για σκυλους να μιλαγε , η περιγραφη ταιριαζει μονο σε σκυλο που κανει endo...:lol:

mike_thedoctor
11/03/2007, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
πηγαινε καθολου η ηταν κουλαδι?




Ναι αμέ...πως δε πήγαινε...














































































...πιο αργά κι από το θάνατο.. :lol:

OrEsTiS82
11/03/2007, 22:22
Ειναι καλος οδηγος, μπορει να πεταει κοτσανες στην TV αλλα τον εχω δει αρκετες φορες,το παει καλα το εργαλειο...


:alien: :alien: :alien:

el_hymador
11/03/2007, 23:16
Οπως και να 'χει , η περιγραφη του σε ξενερωνει σε απιστευτο βαθμο...καταλαβαινω την δυσκολια του να μεταδιδεις Live εναν αγωνα ταχυτητας μοτοσυκλετων , αλλα τον εχω θαυμασει και σε ''κονσερβες'' ανταποκρισεις απο τα paddock's π.χ.....και εκει ''ζωγραφιζει'' παρ΄ολο που εχουν την δυνατοτητα να ξαναγυρισουν κατι αν εχει πει μ@λ@κι@...εν πασει περιπτωση ευχαριστουμε τον φιλεσπλαχνο θεουλη της τηλεορασης που εχουμε την δυανατοτητα να βλεπουμε moto gp....και τον Κωσταλα να βαζανε παλι ευγνωμων θα ημουν...:smilea:

vassilis88
11/03/2007, 23:30
ναι κ γω το ακουσα!!:D

λοιπον οσοι το εχασαν θα εχουν την ευκαιρια 1230 τη δευτερα στην επαναληψη!

αυτο με την ανεμοεσα δν το θυμαμαι, κορυφαιο!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κ δω βλεπουμε το χευντεν που ανεμιζει την ανεμ0εσα!!!!:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

sober
12/03/2007, 00:22
mpouaxaxaxaxaxaaaaaxaxaxa!!!!O Kwstalas.......parousiash moto gp....: ¨Agaphtoi thle8eates...files kai filoi parakolou8hsame to exaireto programma twn diagwnizomenwn a8lhtwn mas oi opoioi perisu diakri8hkan stis askhseis edafous... Na sas 8umisoume oti toso sthn ekkinhsh ,oso kai sto telos tou agwna polloi apo tous a8lhtes mas den kataferan na isorrophsoun meta apo ena diplo loop h triplo axel...parakaloume 8erma meta thn enarxh ka8e agwna oi 8eates mas na apenergopoihsoun ta kinhta tous kai oi kameres na parameinoun kleistes ka8´olh th diarkeia tou agwna dioti ta flaSH enoxloun tous a8lhtes¨

emilio
12/03/2007, 08:06
Εμένα με ενόχλησε πιο πολύ η μεροληψία που υπήρχε στη μετάδοση υπέρ του Γιατρού. Στο τέλος μόνο τα κλάματα δεν έβαλαν. Μια μηχανή για να κερδίσει τον αγώνα, δεν πρέπει μόνο να στρίβει. Τα 20 χλμ διαφορά τελικής μεταξύ Ducati-Yamaha είναι πολλά και ο Γιατρός έπρεπε να είναι με τουλάχιστον 2 δευτερόλεπτα μπροστά στην τελευταία στροφή για να κερδίσει.
Τέλος με ενόχλησε που στις on board λήψεις από Ducati-Yamaha δεν έκαναν κιχ, ενώ στις αντίστοιχες από Honda-Suzuki δεν σταματούσαν να μιλούν.

ktm640lc4
12/03/2007, 08:41
Tον αγωνα θα τον εγραφα σε dvd ετσι και αλλιως γιατι τα γραφω αυτα.

Αλλα τωρα μου δωσατε αλλον ενα λογο για εγγραφη. Ειναι κορυφαιος ο φουστης...:lol: :lol:

Βασικα ολα αυτα τα λεει απο το αγχος του, το οποιο φαινεται πολυ. Ειναι αγχωμενος.





Δεν μας ειπε μονο αν επι ποδος φορανε sidi οι εχοντες μπροστινα ποδια σε σταση endo.
:lol: :lol:

stako
12/03/2007, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Tον αγωνα θα τον εγραφα σε dvd ετσι και αλλιως γιατι τα γραφω αυτα.

Παιδιά τον αγώνα τον έχω γραμμένο από το δορυφορικό Eurosport με ελληνικό σχολιασμό και σε πολύ καλή ποιότητα εικόνας. Τον έχω ανεβάσει στο rapidshare αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το ποστάρω εδώ για να τον κατεβάσετε.

Αν θέλει ας μου πει ένας mod αν μπορώ ή όχι.

Please μην στείλετε PM για να σας το στείλω σε ΠΜ, αν επιτρέπεται θα μας πει ένας mod.

ktm640lc4
12/03/2007, 08:56
Aντε βαλτο γιατι εχω λογαριασμο στο rapidshare και κατεβαζω αρκετα καλα.
:a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

Θα το γραψω και το βραδυ απο ΕΤ3 αλλα απο eurosport ειναι καλυτερο.

Frezas
12/03/2007, 14:03
Σας εφτιαξα λεμε!!

Εχω γραψει τον αγωνα, αντεγραψα το κομματι με το "μαργαριταρι''
του Διατσιδι και το ανεβασα στο Youtoube.

Ακομα και την ωρα που το αντεγραφα με τη καμερα , δε μπορεσα και
γελασα και κουνηθηκε η εικονα.!!!

Θαυμαστε.........http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
12/03/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από AIFOS
Θαυμαστε.........http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol:

:a20: :a20: :a19: :a19:

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

ktm640lc4
12/03/2007, 14:34
Δεν εβαλες ολο τον αγωνα? Μονο διατσιδη????

Frezas
12/03/2007, 14:39
Μονο το κομματι με την Θει'ι'κη ατακα εβαλα.

Ο αγωνας ειναι γραμμενος σε βιντεοκασετα, δυσκολο
να το περασω ολο στο ιντερνετ!!

ktm640lc4
12/03/2007, 14:46
Δεν ακουγεται γαμωτο. Θα το δω το βραδυ απο ετ3 να λιωσω λεμε...:lol: :lol:

Frezas
12/03/2007, 14:55
Ρε φιλε ακομα και τωρα που το ξαναακουω χτυπιεμαι....

Λεει ακριβως τα εξης :

''Οι λιγοστοι θεατες που γεμιζουν τη κεντρικη εξεδρα ειναι ολοι σηκωμενοι στις μυτες των ΜΠΡΟΣΤΙΝΩΝ τους ποδιων περιμενοντας τους οδηγους να ερθουν να παρουν τις θεσεις τους.........."

:a23: :a23: :a23: :a23:

stako
12/03/2007, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Δεν εβαλες ολο τον αγωνα? Μονο διατσιδη????

Παιδιά όπως είπα και σε άλλο thread έχω ανεβάσει όλο τον αγώνα στο rapidshare αλλά αν δεν δώσουν άδεια οι admin δεν μπορώ να ποστάρω τα link.....

Ακούει κανείς mod/admin???